کتاب فرار از کتابخانه ی آقای لمونچلو

اثر کریس گرابنستاین از انتشارات پرتقال - مترجم: مژگان ایمانی-ادبیات آمریکا

وقتی کایل متوجه می‌شود مشهورترین بازی‌ساز جهان، کتابخانه‌ی جدیدی در شهرشان ساخته و قرار است از چند نفری دعوت کندتا یک شب کامل را در کتابخانه‌اش بگذرانند، تصمیم می‌گیرد هر طوری شده، یکی از آن چند نفر باشد.
ام برخلاف تصور او، قسمت سخت ماجرا، وارد شدن به کتابخانه نیست بلکه، خارج شدن از آن است!
برای بیرون رفتن از کتابخانه یک راه مخفی وجود دارد و بچه‌ها باید با استفاده از سرنخ‌های موجود در کتاب‌ها، این راه مخفی را کشف کنند.
این‌جا دیگر خوش‌شانس بودن کافی نیست...


خرید کتاب فرار از کتابخانه ی آقای لمونچلو
جستجوی کتاب فرار از کتابخانه ی آقای لمونچلو در گودریدز

معرفی کتاب فرار از کتابخانه ی آقای لمونچلو از نگاه کاربران
به تازگی من در یک پاکت خواندن آسان بوده ام. من فکر می کنم که هر زمستان پاییز به این روش برسم. گفته می شود بچه های من این کتاب را از کتابخانه گرفته اند و به من گفتند این یک کتاب عالی است و من باید آن را بخوانم. من این 4.5 ستاره را می دهم، چون کتابی بزرگ است، اما برای بیان پرونده ی من، هیچ چیز خوب نیست هری پاتر. فرار از آقای لیون سلس کتابخانه یک کتاب سرگرم کننده برای بچه های متوسط ​​است. شهر اسکندریه ویلی، اوهایو، در 12 سال گذشته کتابخانه عمومی نداشته است و لوئیجی لیمونلو، طراح اسباب بازی میلیونر، از یک کتابخانه جدید و پیشرفته حمایت کرده است. برای برگزاری بزرگ او 12 دوازده ساله را دعوت کرده است تا شب را بگذراند و سپس در یک بازی بازماندگان برای فرار از کتابخانه شرکت کنند. برنده خواهد شد به ستاره در تبلیغات تلویزیونی خود را. شخصیت اصلی ما کایلی کایلی برادر کوچکتر است که کورتیس و ستاره ورزشی مایک را به دست آورده است. در نهایت، کایل در نهایت خود را به درخشش در می آورد، زیرا او در فرار کتابخانه شرکت می کند. با ایجاد اتحاد با دوستانش، کایل کار می کند تا سرنخ های Lemoncellos را برای برنده شدن در بازی حل کند. من اعتراف می کنم من یک طرفدار ویلی وونکا به عنوان یک بچه نبودم، بنابراین نمی توانم دو کتاب را مقایسه کنم. کرم کتابی که من هستم، از کتابخانه هنر، مراجع به کتابهای کودکان کلاسیک و معاصر و سیستم دهقانی Dewey برخوردار شدم. من هم فکر کردم که طراوتش این بود که بچه ها مثبت کار کنند. من این کتاب را به بچه های قدیمی تر پیری توصیه می کنم، حتی کسانی که خیلی خواندنی نیستند. این یک سرگرمی خواندنی است و امیدوارم بچه ها را تشویق به خواندن بیشتر از آنچه که قبل از خواندن این کتاب بوده است.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب کثیف، با صدای بلند است که پر از شخصیت های یک یادداشت است، سرودن کتاب های مرجع، و یک طرح غیر منطقی است. هیچ تمایزی، هیچ تعلیق و هیچ رشد شخصیتی وجود ندارد. این داستان یک پازل است، نه داستان مردم حل آن - خیلی به کتاب ها در معرض. بازی وستینگ می تواند انتخاب خوبی باشد؛ در واقع، کاملا ممکن است که این کتاب در این نامگذاری شده است. بسیاری از کتاب های ناخوشایندی که در این داستان اتفاق افتاده بود، به داستان هایی که من صادقانه نمی توانم پیگیری کنم، وجود داشت. و من اشتباه می کردم که چرا یک کتابخانه نیاز به یک مدیر تصویر هولوگرافی دارد. فقط کتاب های بیشتری بخرید

مشاهده لینک اصلی
هر گاه یک کتاب راجع به یک کتابخانه می بینم، من تمایل دارم آن را برای مجموعه در کتابخانه من سفارش دهم. این یکی از بهترین چیزهایی بود که از این هذیان می آمد! ایده آل برای خواننده تمایلی و کتابفروشی مشتاق، فرار از آقای آقای لیمونلوس کتابخانه من را حتی به عنوان یک بالغ قلاب کرده بود. ده ها دختر 12 ساله برای تجربه یک شبه در کتابخانه عمومی جدیدشان انتخاب شدند. آنها کمی می دانند، این در واقع برای زمان زندگی آنها تنظیم شده است. هنگامی که یک شبه تمام می شود، آنها خود را قفل می کنند. تنها امید آنها این است که سرنخ ها را جمع آوری کرده و با هم پازل ها را برای کسب جایزه نهایی برسانند. کایل یک شخصیت عالی بود. هنوز هم یک مدل خوب برای خوانندگان ناقص است. شخصیت های محیطی نیز به طرز جذابی توسعه یافته و واقعا به داستان اضافه شده است. به علاوه، در کجا حتی در تنظیمات شروع می شود؟ این فوق العاده فوق العاده بود، مخلوط کردن فقط به اندازه کافی excentricity در با واقعیت را به آن فوق العاده امکان پذیر است. من فقط امیدوارم بچه ها آرنت ناامید شوند زمانی که کتابخانه های خود را کاملا شگفت انگیز (که اغلب مشاهده sarkastic). من دوست داشتم بدون درز آموزش یادداشت شده بود به داستان. برای کشف طبقه بندی دیویی، کتابداران کمک و سرگرم کننده ای که می توانند بخوانند، بسیار زیاد است. توضیحات Grabensteins از بچه ها گرفتن خواندن درباره شرلوک تقریبا ملموس بود. این ادبیات کودکان است، اما کمترین آن تنبل نیست. با این حال، آن نیز به طور کامل قابل دسترسی است. این به سرعت گشت و رفت و آمد خوبی به آن بود. همانطور که برخی دیگر اشاره کرد، آن را به من یادآوری از عبور از بازی وستینگ و چارلی و کارخانه شکلات. با این حال، من فکر می کنم از این یکی بیشتر لذت می بردم زیرا این لکه های تند و تیره که دو نفر از آنها ارائه شده بود بیشتر دیده می شد. این فقط یک سرگرمی سرگرم کننده از طریق کتابخانه با قلب خوب، درس های عالی، و سرگرم کننده برای همه بود!

مشاهده لینک اصلی
من نمیتوانم تمام بررسیهای 4 ستاره و وضعیت تایوان بهترین وضعیت فروش این کتاب را درک کنم. پس از آن دوباره، بیشتر آنچه که در فهرست کودکان بهترین لیست کودکان یافتم، اخیرا ناامید متوسط ​​است! این یکی دیگر از خرابکاری های روبل دالس جاویدان چارلی و کارخانه شکلات است که با یک مخترع بی نظیر و یک مسابقه تکمیل شده است، فقط این بار با یک کتابخانه superduper به جای یک کارخانه. در اینجا یک @ bad @ kid وجود دارد، به علاوه چند نفر دیگر که گسل های خود را دارند، و در حالی که آنها سرنوشت شوم را نمی بینند، همه آنها از دست می دهند. برندگان، البته، @ خوب @ بچه ها، به علاوه کسی که می تواند هر دو راه، اما ثابت می شود @ @ @ @ خوب @ در پایان. لوئیجی Lemoncello برای ویلی وونکا مطابقت ندارد و قرار دادن بی پایان و بی پایان کتاب ها یا منابع به عنوان قرار دادن محصول در یک فیلم تحریک کننده است. و بله، یک @ Wonka @ مرجع وجود دارد، اما برای اضافه کردن توهین به آسیب آن به فیلم - و احتمالا به بازسازی ابلهانه با جانی دپ! به طور کامل، کاملا قابل پیش بینی است. آیا این موضوع لابی / خواندن است که همه کتابداران و مربیان را کج می کند؟ P.S. مراجع فن آوری به این کتاب کمک خواهد کرد که در هیچ زمان مسطح.

مشاهده لینک اصلی
درجه رتبه بندی: 67٪ DA فوق العاده کتابخانه بزرگ هر رویای کتاب دوستداران است! اما این یا به دست می آید ... من واقعا این کار را دوست نداشتم. اول از همه، آزار دهنده بود. او سعی داشت شخصیت هایش را مانند بچه های امروز به نظر برساند. وقتی چارلز گفت: \"همه توییتر آن @، ستون فقرات من رنجیده است انسداد است. همچنین، نویسنده همچنان به ارجاع به کتابها ادامه داد. کتاب های جدید، نه فقط کلاسیک ها. من فکر نمیکنم که مراجع به ادبیات اخیر هرگز نباید اتفاق بیفتد، اما من احساس میکنم این جایگاه نیست. این آزار دهنده واقعی سریع بود. دوم، آن را تا حد قابل پیش بینی بود. تیم کییلز برنده شد، بله بله بله کتاب مورد نیاز بیشتر پیچیده است. آیا نتوانستم بهتر از این برخورد کنم که هالی در نهایت نشان داد که او فقط برای دریافت پاسخ و پیروزی به تیم کیلس پیوست، زیرا او میخواهد که ستاره تجاری او را مصرف کند؟ این شگفت انگیز بود. همچنین، راوی باید بر روی هر شخصیت به طور مساوی تمرکز کند و تیم هایی وجود نداشته باشند، بنابراین شما نمی دانستید که چه کسی برنده خواهد شد. ابتدا سیرا شخصیت من بود. خجالتی، bookish و آرام. سپس او به یک تیم پیوست و همه رفتند. او کسی بود که او نداشت. نه این درست نیست من مثبت بودم که او برنده خواهد شد زیرا او نادان بود. همچنین حذف چارلیز بی معنی بود. اگر او مدت زمان زیادی را در بازی بگذراند، چرا او پس از آن از بازی خارج شد؟ باور نکردنی. او باید تا پایان سال حضور داشته باشد، سپس تیم کیلس به جلو برود و چارلز از دست خواهد رفت. در نهایت، داستان کمی عجیب و غریب با ناراحتی در همه جا و مراجع غیر مورد نیاز است. کتاب دیگری بود که من آن را خواندم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب فرار از کتابخانه ی آقای لمونچلو


 کتاب راهنمای زبان شناسی شناختی
 کتاب در سایه خشونت
 کتاب مغناطیس پول شوید
 کتاب قوانین توانگری
 کتاب گیلیاد
 کتاب چطور به اینجا رسیدم