کتاب غرش ماده شیر

اثر تامورا پیرس از انتشارات هرمس - مترجم: پروین جلوه نژاد-ادبیات آمریکا
خرید کتاب غرش ماده شیر
جستجوی کتاب غرش ماده شیر در گودریدز

معرفی کتاب غرش ماده شیر از نگاه کاربران
آهنگ آواز چهارگانه شیرینج سری الهام بخش در مورد آلنا است، دختر که به مدت یک سال و نیم پس از گذشت بیش از پنج سال، به عنوان یک شوالیه جادوگر قدرتمند تبدیل شد. تامورا پیرس از آن زمان تا کنون نوشته است، اما این اولین سریش و اولین سری از چهار سریش در مورد سرزمین Tortall بود. این مجموعه بسیار عاشقانه با تعداد زیادی از ماجراجویی است. اگر شما Graceling را دوست داشتید، کتاب کتاب آهنگ لوییز را دوست دارید. سریال به دنبال آلنا از زمانی که او به دادگاه می رود برای تبدیل شدن به یک ستوان، تا زمانی که او یک شوالیه کامل در بیست ساله خود است. کتاب های این سری شامل: آلنا: ماجراجویی اول؛ در دست الهه؛ زنانی که مانند یک مرد می مانند شیرین مفرط. دنیایی که پیرس در این کتابها ایجاد کرده است پر از غنی است. شخصیت ها به طور کامل توسعه یافته و در طول زمان در خواننده رشد می کنند. من به ویژه دوست داشتم که چگونه پیرس مثلث عشق را که بین سه شخصیت ظاهر شد، مدیریت کرد. این یک داستان باور نکردنی است که احتمالا می خواهید دوباره و دوباره آن را مرور کنید. (با تشکر از Gabi برای توصیه آن!)

مشاهده لینک اصلی
خداوند به من کمک میکند، من واقعا میخواهم این مجموعه را دوست داشته باشم. منظورم این است که بعد از همه، یک دختر که الاغ را میبرد و نامش را میگیرد، این کار را به عنوان یک شوالیه انجام میدهد. با این حال، آلنا چنین ماری سویی است که فقط میخواهم او را تشویق کنم. نمی فهمم که اشتباه می کنم، زمانی وجود دارد که شخصیت قانع کننده ای داشته باشد، و پس از آن Pierce مجبور است او را فوق العاده ویژه و آن را به من دیواری را رانندگی می کند. چشم های بنفش هدیه دارد؟ من کلادیری از میندلان، از محافظ گروه کوچک را می خواهم که بسیار محتاطانه تر و راحت تر به نظر برسد - او هیچکدام از سحر و جادوها را ندارد یا به طرز غیرعادی آن را جالب می کند. به گفته آلنا، قوی است سرپرست خانم که مطمئنا به نظر سرنوشتش به نظر می رسد، و در کتاب های بعد بسیار ساده تر است که بخواند، و آن وقت است که Pierce به نظر می رسد که به داستان قصه گویی او ضربه می زند. من توصیه می کنم این سری، اما من محافظ گروه چهارگانه کوچک را توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
این ها بعضی از اولین مجموعه های فانتزی بود که قبل از ورود به دنیای جادویی هری پاتر، لذت خواندن کودک را داشتم. در حالی که در هری پاتر، شما رون ویزلی ضعیف را در اطراف دو شخصیت دیگر داشتید، هر یک از شخصیت ها هنوز هم به یاد ماندنی و مهم می افتند، یک دهه بعد، هنگامی که من اتفاق افتاد برای کشف این کتاب ها در هنگام پیمایش از طریق Goodreads. نه تنها آلنا شخصیت نابجا به نظر می رسد که دوست دارد، کتاب ها با شخصیت هایی از زمینه های مختلف، نقاط قوت و توانایی ها و واقعا ایجاد می کند که دنیای فانتزی است که خوانندگان جوان را آماده برای مقابله با فانتزی های چالش برانگیز تر مانند تولکر در آینده است. شگفت انگیز بود که در مورد یک شخصیت که در اوایل زندگی من وجود دارد، یک زن و شوهر ضربه زدن قوی وجود داشته باشد و تامورا پیرس یکی از نویسندگان است که من برای همیشه از آن قدردانی خواهم کرد و سپاسگزارم که خواندن شیوه زندگی برای من به عنوان یک بالغ

مشاهده لینک اصلی
من این را به عنوان یک بزرگسال خواندم، بنابراین من فکر نمی کنم این کتاب ها را نیز حفظ کند، اگر شما یک بزرگسال هستید. من فکر می کنم واقعا این کتاب ها را در مدرسه ابتدایی یا متوسطه دوست داشتم. مشکل عمده من با این کتابها، دستور زبان است و هنوز هم واقعا جلا است و من را از داستان بیرون می کشد. با این حال، اگر شما به عنوان خوانده شده سوروس کتاب به ترتیب زمانی که آنها نوشته شده است، شما خواهید دید که نوشتن و توصیف او را بهبود می بخشد به عنوان او می رود همراه است. من جالب تر از سری فعلی او (دایره سحر و جادو، محافظ کوچک) و من خوشحالم که من با محافظ کوچک شروع به کار کرد، در غیر این صورت اگر من شروع به آهنگ از لوییز چهارگانه شروع کردم. بنابراین اگر شما یک فرد بالغ که هرگز تامورا پیرس را نمی خوانید، Id پیشنهادی را با Protector of Small شروع می کند قبل از اینکه تصمیمی بگیرد که آیا شما به اندازه کافی در محیط سرمایه گذاری کرده اید و می خواهید سعی کنید تاریخ را که با آهنگ «Quartet of Lioness» آغاز شده بدست آورید.

مشاهده لینک اصلی
آرزو می کنم که این را خیلی زودتر بخوانم! من این مجموعه را دروغ می گویم و احساس می کنم این خیلی کم است. من فکر می کنم که بیشتر مردم این کتاب را بخوانند و آرزو کنم که بیشتر درباره آن صحبت شود. برای کسانی که نمی دانند چه سری این است در مورد یک دختر 10 ساله به نام آلنا و او می خواهد برای تبدیل شدن به یک شوالیه. مشکل این است که او یک دختر است و دختران با صدای بلند به نام شوالیه نیستند. بنابراین پدرش تصمیم می گیرد تا او را برای تبدیل شدن به یک خانم و برادر دوقلو خود یک شوالیه بگیرد. بنابراین آنها مکان ها را عوض می کنند و خود را به عنوان یک پسر پنهان می کنند و به نام آلن می روند. این بسیار خوب است شخصیت ها مانند افراد واقعی احساس می کنند و عاشقانه هایی که رخ می دهند احساس نمی کنند که مجبور و یا جعلی هستند. آلنا شخصیت بزرگی است حتی اگر او کامل نیست او انسان است! بله، او یک شوالیه بزرگ بود، اما او در طول این سری رشد زیادی می کرد. من نمی توانم صبر کنم تا خیلی زود بخوانم سری بعدی Tamora Pierces.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب غرش ماده شیر


 کتاب ده راز موفقیت و آرامش درونی
 کتاب آخرین وداع
 کتاب ۵ نقطه قوت برتر خود را بشناسید
 کتاب فصل های زندگی
 کتاب هک فروش
 کتاب پیرمرد و دریا