کتاب عدل الحاقی

اثر آن لکی از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: سیدمهیار فروتن فر-ادبیات آمریکا

برِک، کهنه‌سرباز امپراتوريِ کهکشانيِ رادچ، سر از سياره‌اي سردسير و دور از وطن در آورده است. هدفش انجام مأموريتي است که بر خلاف ديگر مأموريت‌هاي دوران چندهزارساله‌ي خدمتش، خود در صددِ انجامش برآمده است: انتقام. انتقام از کسي که بيست سال پيش او را از خودِ سابقش، رزم‌ناوِ عدلِ تورِن جدا کرد و به يک الحاقيِ ساده تنزل داد...


خرید کتاب عدل الحاقی
جستجوی کتاب عدل الحاقی در گودریدز

معرفی کتاب عدل الحاقی از نگاه کاربران
قبل از خواندن شمشیر (کتاب دوم در سری امپریال راچ)، من تصمیم گرفتم مجددا \"عدالت مقدماتی\"، یک اپرا فضایی کاملا فکری و رمان ابتکاری از آن لوکی را بخوانم. من از توصیف Leckie از One Esc که داستانش در سه دوره زمانی مختلف به طول هزار سال گفته شده است لذت بردم. نسخه های مختلفی از One Esk نیز وجود دارد که هم آگاهانه / احساسات سفینه فضایی Radchaai، Justice Toren و هم نسخه های دیگری از این «خود» است. این دیدگاه ها بعضی از روش ها را استفاده می کنند، اما در اینجا بازپرداخت بزرگ به عنوان داستان های متقاطع گسترش یافته است. بخشی از کتاب به نظر می رسد یک داستان کارآگاه است. چه چیزی باعث انگیزه ی یک Esk می شود؟ آیا در رویدادهای متقاطع یک رویداد واحد وجود دارد که هدف جدید One Esk را نشان می دهد یا پیچیده تر از آن است؟ عدالت تکمیلی، کشف هویت و امپریالیسم فرهنگی است (که در زمان انطباق Radchaai از سیارات). عدالت اضافی بیش از آن که به خواندن دوباره ادامه می یابد. تغییر رتبه من از 4 به 4.5 و دور شدن!

مشاهده لینک اصلی
10٪ درهم است. من باید بهتر شناخته باشم چند بار من تمام جوایز ذکر شده در یک لیست را دیده ام و به دنبال یک کتاب بوده ام؟ من فقط آن را انجام نمی دهم. شاید بهتر شود، اما نه. من نمی توانم چند ماه زندگی خود را از دست بدهم زیرا من تصمیم به پایان دادن به یک تجربه چین Mià © ville / Gene Wolfe گرفتم. شاید من به اندازه کافی هوشمند نیستم که بتوانم این سبک را درک کنم. یا بیشتر احتمال دارد که من فقط لعنت نکنم.

مشاهده لینک اصلی
خوب، ان لکی دانشجویان من را عذر خواهی می کند. من این کتاب را در Barnes \u0026 amp؛ شریف، چون من آن را می دانم و می خواستم اطمینان حاصل کنم که او نسخه هایی از کتاب را در اوایل انتشار آن نقل مکان کرد، و به خوبی می دانست که من تا به حال ندیده ام تا خواندن لذت ببرم تا ترم تمام شود. خوب، اشتباهی را انجام دادم و آن را باز کردم، و حالا چهار روز پشت سرم در کلاسم هستم. و همه ی این کتاب ها را نقض می کند. آنکی لکی هدیه ای واقعی برای وضوح دارد که به شدت تحسین می کنم. این کتاب باید یک غرق شدن ناگهانی باشد - دو جدول زمان بندی بافتی به همراه فلاش های عکاسی، یک شخصیت POV که قادر به داشتن یک هزار مکان در یک زمان در یک زمان و یک شخص انفرادی است که با مفهوم جنسیت در دیگری اشتباه گرفته می شود و داستان ای است که بر اساس تفاوت های ظریف چند زبان غیرممکن است - و در عین حال روشن و جذاب از صفحه اول است. این داستان جایی بین اپرا فضا، داستان های علمی تخیلی و ادبیات فمینیستی است و در شیوه های سرگرم کننده و جذاب واقعا درک می کند. این داستان یک زن است که بعدها یک هزار @ assicillaries بود - کنترل شده توسط یک کشتی هوش مصنوعی کشتی - اما از کشتی خود قطع شده است و در حال حاضر تنها آگاهی باقی مانده است که در دنیای واقعی باقی مانده است. هزاران سال در آینده قرار می دهد و نسل ها را در بر می گیرد، شخصیت اصلی خودش را برای یک مرد مراقبت می کند (هرچند او نمیتواند او را به عنوان یک مرد ببیند و هر کس به او زن است) معتاد به مواد مخدر است در حالی که تلاش می کند انتقام را از فردی که باعث جدایی او شده است. اکنون، من مجبور هستم که این @ book را دوست داشته باشم. با وجود تنظیم فضای اپرا، اگر دوست دارید جنگ های حماسی فضایی و شخصیت های دو بعدی، این کتاب برای شما مناسب نیست. همچنین هشدار می دهم که حادثه تحریک کننده، یک تصادف ذهنی است (شخصا، من مایل به راندن این در یک حادثه تحریک کننده، اما این یکی باعث می شود چارلز دیکنز سرخ شدن). از آنجایی که شخصیت اصلی به سختی درک جنسیت و توصیف شخصیت ها مطابق با کلیشه های جنسیتی ما است، اثر عمدا گیج کننده است و ممکن است به برخی از خوانندگان خاموش شود. اما، واقعا، داستان خوبی با شخصیت هایی است که من در مورد آن مورد توجه قرار می گیرم، و نمونه ای نادر از یک کتاب است که در مورد آن هیجان زده است. به شدت توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
هرگز به یک کتاب با انتظارات زیادی نرسیدم که کاملا نا امید شود. من فکر می کنم اگر من تا به حال همه بررسی های شگفت انگیز و بحث در مورد داستان را دیده ام و من با انتظار انتظار نداشتم، ممکن است، شاید 3 ستاره داشته باشد. برای اینکه کمی متفاوت باشد مفهوم و ایده صدا است، آن را بالقوه داشته است. کشتی و سربازان فرعی او، بازی های سیاسی و استبداد همه جانبه. اما همه اینها برای من بسیار صاف بود. من متوجه می شوم که بخشی از موضوعی که من در کمبود کامل احساسات و شخصیت های نامرئی داشته ام، این واقعیت است که شخصیت POV از نظر فنی یک ربات هوش مصنوعی است. اما کاراکترهای دیگری هم برای من کاری نکردند. من این را به صوتی گوش دادم و احتمالا هر 3 ستاره را خراب کردم چون واقعا روایت را دوست نداشتم. بله، من متوجه شدم که صدای بی نظیر از لحاظ فنی برای یک کشتی AI درست بود، اما خدایان آن را سخت به گوش دادن به مدت 8 ساعت بود. دیگر شخصیت های اصلی؛ لنین آون توانایی بالایی داشت تا با او کار کند، اما راوی او را به یک شخص ضعیف به نظر می رساند که ضعیف به نظر می رسد، و با این که چگونه می توانم او را به عنوان سرم خواند، ابراز کنم. سوئدین (یا با این حال شما آن را طلسم کرد) ضعیف بود، من دوست نداشتم که شخصیت نوشته شده باشد، اساسا یک برچسب در کل برای داستان نهایی، با یک داستان واقعا باور نکردنی در وسط. احتمالا آناندر مانی (احتمالا این اشتباه را نیز نوشته بود) احتمالا تنها شخصیتی بود که با هر علاقه و عواقب آن شخصیت قطعا من را با توجه کمی بیشتر گوش داد و از همه مهمتر آن است. من نمی توانستم روی داستان تمرکز کنم، آن را با احساسات و هیجان کمی همراه با گپ و گفت و گو نجیب زد. اغلب من متوجه شدم که دیگر چیزها به طور ناگهانی به داستان می آیند. ساختمان دنیای کوچکی وجود داشت. بخش اول این داستان که در حال یادآوری است، در توصیف و تنظیم صحنه خیلی بد نبود. اما بخش کنونی امروز کاملا بدون شرح هر چیزی بود، اما دو شخصیت، به نظر نمی رسید بخشی از داستان و من احساس کردم که ما فقط دو کاراکتر را در یک حباب رانده شده به فصل پایان. کدام زمانی که ما به انتهای فصل اضافه کرد برخی اقدامات، احساسات و گفتگو های جالب اضافه شده است. آخرین 20٪ از این کتاب توجه من را به خود جلب کرده و واقعا یک داستان عظیم ایجاد کرده است و من فقط به معنای صحنه عمل نیستم. تعامل بین شخصیت ها بهبود یافته و احساساتی از واقعیت اتفاق می افتد و لحظه ای به لحاظ لحظه ای به طرح کلی می رسد. افسوس، من نیاز به خواندن دیگر 80٪ برای رسیدن به آنجا. من نمیتوانم خودم را بخوانم تا کتاب صادقانه باشد. من بیشتر از داستان هایم می خواهم و می خواهم خیلی بیشتر از آنچه که من با آن بود، مشغول باشم. من آرزو می کنم که این را بخوانم، نه به آن گوش می دهم، چون فکر می کنم احتمالا ستاره دیگری به من داده است.

مشاهده لینک اصلی
نقطه چیست؟ صادقانه میگویم، داستان علمی سبک من مورد علاقه من نیست، اما اگر شما به دنبال یک رمان با یک مفهوم است که جذاب خواهد بود، آیا این رمان نیست، و به طور کامل توسط داستان پشتیبانی نمی شود - خوب، این کتاب شما است. عدالت اضافی به سختی بیش از مفهومش طرح باریک بیش از صدها صفحه از آه تا آهسته آشکار می شود، و کتاب به پایان می رسد به همان اندازه که منازعه شروع به گرم شدن می کند. مشخص کردن چیزی بیش از اقدامات و خاطرات نیست، و این مفهوم که به خواننده متمرکز شده است، تا زمانی که معاینه نداشته باشد، انجام نمی شود. (مشاهده اسپویلر) [اگر مغزهای جانبی در کشتی قرار داشته باشند و بدن انسان کمی بیشتر از عروق برای هوش مصنوعی باشد، چگونه One Esc زنده می ماند و هنگامی که کشتی تبخیر می کند فکر می کند؟ (پنهان کردن اسپویلر)] هیچ آغاز و پایان به این رمان، هیچ داستان واقعی نیست. فقط یک تکه از امروز و یک دوز تقسیم شده از گذشته وجود دارد و به طور ناگهانی، قابل توجه و بی پایان از آن است که فریاد @ خرید عاقبت. @

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب عدل الحاقی


 کتاب ایزدان هم
 کتاب دختر گمشده
 کتاب گل هایی به یاد آلجرنون
 کتاب یادداشتهایی از یک دوست
 کتاب انقلاب شبکه های اجتماعی
 کتاب منظری به جهان