کتاب عامه پسند

اثر چارلز بوکوفسکی از انتشارات نشر چشمه - مترجم: احسان نوروزی-ادبیات آمریکا

عامه‌پسند آخرین رمان چارلز بوکفسکی شاعر و نویسنده‌ی آمریکایی است که در سال ۱۹۹۴ منتشر شد. بوکفسکی چند ماه پس از انتشار این کتاب درگذشت؛


خرید کتاب عامه پسند
جستجوی کتاب عامه پسند در گودریدز

معرفی کتاب عامه پسند از نگاه کاربران
@ این کل چیز رویا بی حد و حصر است، من گفت: @ (200). این در مورد آن را جمع بندی؛ به جز اینکه بد نیست خوب هم نیست من احساس کردم که بوکوفسکی در طول تمام مدت خواندن شوخی با خوانندگانش، مانندhey بود، اجازه دهید من فقط یک داستان خنده دار با طرح پوچ و بی معنا را بنویسم و ​​کسی آن را منتشر خواهد کرد و بسیاری از مردم آن را بخوانند. و من می خواهم این کار را انجام دهم زیرا می توانم @ و آن را انجام دادم. و او نوشتن را بسیار آسان می کند. و این باعث می شود من فکر می کنم که من می توانم یک کتاب مانند این بنویسم: جملات ساده، گفتگو کلیک، طرح تصادفی، شخصیت های ضعیف توسعه یافته. و من می دانم که نمی توانم (با این حال، او خود را خوش بینانه می گوید)، که یکی از دلایلی است که من این کتاب را دوست داشتم - او آن را آسان می کند. من می توانم این پوشش را بخوانم تا با خلوص نویسی و یا شخصیت های نابالغ (مرگ، بیگانگان، لوئیس فردیناند سلین، بیش از چند شخصیت کارتونی) خسته شود. و این دلیل آن است که بوکوفسکی به نحوی همه چیز را تمیز می کند.

مشاهده لینک اصلی
اولین کتاب Bukowski من. من نمیدانستم چه اتفاقی افتاده است، اما نوشتن را با شکوه دیدم.

مشاهده لینک اصلی
نیک بلین یک محقق خصوصی است که خانم لیدی مرگ را متوجه شده است. بوکوفسکی یک داستان کارآگاه متافیزیکی پیچیده است که شما را متعجب خواهد کرد ... نقطه ای از چیزی چیست؟

مشاهده لینک اصلی
Ù † ات٠... ا٠...

مشاهده لینک اصلی
Û Û Û Û. ‡ Ù † Ù ... Ø · Ù ‡ Ø ± O²U O§UOe Ù ‡ UOeO²O'U OUO³Oª OO§O'OªU ... Ù ... OªU \"U ‡ O®UOe O§O'UO§UU\" کاربر † Ú © Ù ‡ OªO§OUOe OUO الناز OUU Ú © © © UOE O®UU O³U UU † OU .... Ø ± ا٠O§O²O، O§O¶UOe ... :)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب عامه پسند


 کتاب فلسفه جسمانی
 کتاب خاطرات نیمه شب
 کتاب خودباوری در خلاقیت
 کتاب ترانه های باب دیلن (3 جلدی)
 کتاب نامه
 کتاب افسونگری