کتاب طنین سیاه

اثر مایکل کانلی از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: فرناز گنجی-ادبیات آمریکا

هري بوش سرباز ارتش امريکا در جنگ ويتنام است.
در مناطق جنگلي و با دسترسي سختِ ويتنام، تونل‌هايي هستند که به‌عنوان مسيرهاي مواصلاتي بين روستاها و نيز محل انبار برنج مردم مورد استفاده قرار مي‌گيرد و در زمان جنگ، اين تونل‌ها به عنوان گذرگاه‌هاي پاتک ويت‌کنگ‌ها بر عليه ارتش امريکا استفاده مي‌شد. هري بوش و تعدادي از همرزمانش با عنوان سازماني موش‌هاي کور، مأمور جنگ در اين تونل‌ها هستند. پس از پايان جنگ و بازگشت همه آن سربازها به ميهن، هريک در گوشه‌اي مشغول مي‌شود، بعضي ، نظير هري بوش به عنوان کارآگاه پليس، لباس خدمت پوشيده و بسياري نيز به راه خطا وکژي رفته و در قالب باندهاي تبهکاري از تجربيات و توانائي‌هاي نظامي خود در اين راه استفاده مي‌کنند. و در اين داستان، چند نفر از همسنگران هري بوش در جنگ، با حفر تونلي به زير صندوق امانات بانکي در لوس‌آنجلس ...
مايکل کانلي نويسنده امريکائي در حوزه داستان هاي جنائي و رمان‌هاي اسرار آميز، شهرت دو گانه اي دارد: اول اينکه در طي يک دوره حدودا 20 ساله، 26 کتاب به دنياي مخاطبانش ارائه کرده است که 18 جلد آن، کتاب سريالي کارآگاه هري بوش مي باشد. کتاب هاي او به 36 زبان دنيا ترجمه و تا کنون بالغ بر 50 ميليون نسخه از آنها به فروش رسيده‌است. دوم اينکه او از انگشت شمار نويسنده‌گاني است که رکورد بيشتر از يک ميليون نسخه کتاب فروخته شده از يک جلدکتاب را دارد.
«طنين سياه» اولين دفتر از اين مجموعه مي باشد.


خرید کتاب طنین سیاه
جستجوی کتاب طنین سیاه در گودریدز

معرفی کتاب طنین سیاه از نگاه کاربران
این کتاب سوم من در این سری است که من خوانده ام. من از داستان های هری بوش لذت می برم، اما در حال خواندن آنها نیستم. این یک خواندن عالی بود با بسیاری از پیچ و تاب های معمول و چرخش کتاب های بوش که شما نیز از آن استفاده می کنید. منNine Dragons @ را قبل از این کتاب (# 14 در مجموعه ای که فکر می کنم) خوانده ام و در Black Echo می توانم داستان پشت بوش و Elanor Wish و دخترشان را پیدا کنم که نقش مهمی در نه اژدها دارد. این کتاب هیجان انگیز و سریع بود، با یک زن و شوهر خوب در طول راه می خندد و پایان می دهد که من حدس زده بود.

مشاهده لینک اصلی
این اولین سفر من به نوشتن مایکل کانلی بود. من می خواستم با شروع سری سری Bosch به دلیل برخی توصیه ها برای نوشته های بعدی خود در سریال شروع کنم. پس از شروع کمی آهسته (برای از بین بردن برخی از backstory هری بوش)، این رمان را به خوبی برداشت و بسیار قوی به پایان رسید. من خوشحالم که با این ورود شروع کردم. این اشتیاق من برای برخی از دیگر نوشته های بوش و دیگر سری هایش است. منتظر نوشتن بیشتر از آقای کانللی باشید. توصیه بالا !!!

مشاهده لینک اصلی
کتاب بزرگ من قطعا یک سری جدید برای شروع پیدا کردم. این کمی در وسط بود، اما کتاب های 1 در یک سری به نظر می رسد که برای من انجام دهد. شروع به # 2 به زودی!

مشاهده لینک اصلی
واقعا لذت بردن از این یک بار من را به آن - پیچ و تاب و عظیم در پایان به عنوان خوبی. کمی آهسته برای رسیدن به این اما هیجان زده به یک سری (طولانی) دیگر برای رسیدن به!

مشاهده لینک اصلی
بررسی های بیشتر در The Story در داستان کارآگاه قاتل StoryLAPD هری Bosch در خارج از بخش با تشکر از سبک او Maverick است. وقتی هری فرستاده شد تا یک بدن مرده را بررسی کند و موش سوری تونل سیتی را پیدا کند، تحقیقات ناگهانی شخصی می شود. اما پیگیری این پرونده، دشمنان را در بخش خود و همچنین یک توطئه جنایتکارانه ای که نمی خواهد حقیقت را کشف کند، برطرف می کند. این همه غریزه هری را برای زنده ماندن آماده می کند. \"خورشید خورشید آسمان صورتی و نارنجی را در همان رنگ های روشن به عنوان لباس های جادوگر سوزانده است. بوش فکر کرد، این فریب زیبایی بود، همانطور که او در شمال غربی راه حلی هالیوود به خانه رفت. خورشید این کار را کرد. ساخته شده را فراموش کرده اید، دود بود که رنگ آنها را به طرز وحشیانه ساخته بود، که پشت هر تصویر زیبا می تواند یک داستان زشت داشته باشد. \"از همان ابتدا، باید بگویم که من کاملا دوست دارم هری بوش! Black Echo اولین قسمتی از سری مایکل کانللی است که کارآگاه مرگبار LAPD است و منحصرا به من کمک کرد. شخصیت مشکوک بوش بسیار قانع کننده و واقعی است، اما از بین رفته است. برای او واقعی است و به کل داستان که سریال رک و پوست کنده نیست. با خانواده در اجرای قانون، می توانم برای تأیید اعتبار را تأیید کنم. کانلی به تمام شخصیت های ساخته شده و مراحل یک نیروی پلیس مدرن بزرگ شهر می آورد. و از آنجا که در سال 1991 نوشته شده است، می توانید ببینید که چقدر از آن زمان تغییر کرده است (به عنوان مثال، به جای تلفن های تلفن همراه). کانلی فقط صاف می شود آن را درست می کند. طرح Black The Echo خلاقانه است و حتی یک بار خسته نشدم. شخصیت های دیگر دارای شخصیت و احساس واقعی به عنوان بوش هستند. هیچ کس دو بعدی نیست درست مثل زندگی واقعی، هر کس ترکیبی از خیر و خوشی نیست. این به زندگی اکو سیاه اکتفا می کند که در آن داستان های کمتر به نظر می رسند. این عمل سریع و دیوانه می شود، اما احساس نمی کند یا بیش از حد بالا است. بهترین از همه - و من نمیخواهم چیزی را با دادن جزئیات بیش از حد زیاد بسازم، اما پایان خیلی خوب بود! نوشتن Connellyâ € ™ ثانیه لذت برای خواندن است. سیاه اکو مستقیم و قدرتمند است. صدای او خیلی خوب است، زیرا هرگز در داستان یا شخصیت ها قرار نمی گیرد. Connelly می تواند ترکیب درست بین عمل، مشخصه و طرح. بگذارید فقط بخواهید آن را بخوانید. اکو سیاه یکی از بهترین روش های پلیس است و من نمی توانم انتظار داشته باشم که بقیه سری را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب طنین سیاه


 کتاب خانه ی ربات ها
 کتاب یک پک
 کتاب پلی به سوی جاودانگی
 کتاب مسئله اسپینوزا
 کتاب خشم
 کتاب چطور به اینجا رسیدم