کتاب طنین سیاه

اثر مایکل کانلی از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: فرناز گنجی-ادبیات آمریکا

هري بوش سرباز ارتش امريکا در جنگ ويتنام است.
در مناطق جنگلي و با دسترسي سختِ ويتنام، تونل‌هايي هستند که به‌عنوان مسيرهاي مواصلاتي بين روستاها و نيز محل انبار برنج مردم مورد استفاده قرار مي‌گيرد و در زمان جنگ، اين تونل‌ها به عنوان گذرگاه‌هاي پاتک ويت‌کنگ‌ها بر عليه ارتش امريکا استفاده مي‌شد. هري بوش و تعدادي از همرزمانش با عنوان سازماني موش‌هاي کور، مأمور جنگ در اين تونل‌ها هستند. پس از پايان جنگ و بازگشت همه آن سربازها به ميهن، هريک در گوشه‌اي مشغول مي‌شود، بعضي ، نظير هري بوش به عنوان کارآگاه پليس، لباس خدمت پوشيده و بسياري نيز به راه خطا وکژي رفته و در قالب باندهاي تبهکاري از تجربيات و توانائي‌هاي نظامي خود در اين راه استفاده مي‌کنند. و در اين داستان، چند نفر از همسنگران هري بوش در جنگ، با حفر تونلي به زير صندوق امانات بانکي در لوس‌آنجلس ...
مايکل کانلي نويسنده امريکائي در حوزه داستان هاي جنائي و رمان‌هاي اسرار آميز، شهرت دو گانه اي دارد: اول اينکه در طي يک دوره حدودا 20 ساله، 26 کتاب به دنياي مخاطبانش ارائه کرده است که 18 جلد آن، کتاب سريالي کارآگاه هري بوش مي باشد. کتاب هاي او به 36 زبان دنيا ترجمه و تا کنون بالغ بر 50 ميليون نسخه از آنها به فروش رسيده‌است. دوم اينکه او از انگشت شمار نويسنده‌گاني است که رکورد بيشتر از يک ميليون نسخه کتاب فروخته شده از يک جلدکتاب را دارد.
«طنين سياه» اولين دفتر از اين مجموعه مي باشد.


خرید کتاب طنین سیاه
جستجوی کتاب طنین سیاه در گودریدز

معرفی کتاب طنین سیاه از نگاه کاربران
معمولا رمان های سیاه را نمی خوانم. بدون پلیس این نرم افزار Nero گالیم © که، جدا از نویسنده algún، معمولا با من تماس توجه زیادی است. خوب، مسلما مایکل کانلی، در امروز یکی از آن نویسندگان که سعی در © به دنبال دارد. می گویند که این آغاز سری، مرا محکوم کرده است که کوتاه بماند. شخصیت بوش من آن را دوست، به ویژه انسان است که (با نقص و فضائل آن)، و همچنین ساختار رمان و پیچ و تاب و نهایی که اگر چه چیزی اگاه، آن را تعجب شما.

مشاهده لینک اصلی
این اولین قسط در مجموعه های هری بوش است و همچنین اولین مورد است که من خوانده ام (یا در این مورد شنیده ام). من واقعا از آن لذت بردم. هری بوش یک کارآگاه در بخش قتل LAPD در هالیوود است. در حالی که تحقیق در مورد بدن موجود در یک تونل قدیمی، او آن را به عنوان یک همکار سابق دریایی Meadows که با او در جنگ ویتنام خدمت کرده است. آنها هر دو â € œtunnel ratsâ € بودند که در زیر تپه های گسترده ویتنام جنگیدند. هری بعد از شناختن او، متوجه شد که مصرف بیش از حد مواد مخدر ساده است که به نظر می رسد، هری به یک تحقیق بزرگ تر کشیده می شود. کارفرمایان او را به هر قیمتی از نیروی خود می خواهند و دشمنان او می خواهند که او مرده باشد. شکار برای قاتل است قبل از اینکه او خود را قربانی بعدی می یابد. این کتاب تقریبا همه چیز را در یک رمان لذت بردم. کمی خشونت، رمز و راز، عاشقانه، جنس، و بسیاری از پیچ و تاب و چرخش. من از نسخه صوتی که توسط دیک هیل نقل شده بود لذت بردم. او هری را به خوبی بازی کرد و کاملا در آن پیچیده شد. با این حال، صداهای زنانه او بسیار مورد نیاز است (نه تقصیر او، او پس از همه مرد است) و من تلاش کردم به گوش دادن به جعل هویت خود از زنان. به ویژه شخصیت اصلی زن Eleanor.Harry یک شخصیت بسیار جذاب است. من بسیار علاقه مند خواهم بود که ببینم چگونه در رمان های بعد، وقتی که آنجا می روم، پیشرفت می کنم. من همچنین از آن لذت بردم که در اوایل 90 سالگی نوشته شده بود. هیچ گوشی هوشمند یا اینترنت نیست ... همه چیز خیلی طولانی تر شد و شخصیت ها برای یافتن تماس با دیگران به طور دائم نیاز داشتند تا تلفن را پیدا کنند. مطمئن نیستم که همه ما پس از آن زنده ماندیم! از داستان های مختلف در رمان لذت بردم. دوست داشت که هر کس برای خارج شدن از هری پاتر بود، هرچند که کاملا بیگناه بود. مطمئنا، او دقیقا با این کتاب رفت، اما او کج شد. تنش و عاشقانه بین او و Eleanor را دوست داشت. شریک سابق خود را دوست داشت. فکر می کردم تمام کاراکترها به حق خودشان عالی بودند. حتی لوئیس و کلارک! تنها چیزی که من در مورد The Black Echo دوست نداشتم، در پایان کاملا پیچیده بود. من باید آن را حدود یک چهارم از راه را به کتاب آن را فاش کرد و من را ناراحت کرد که بوش آن را تا پایان نگذاشت. من فکر می کنم این دلیل اصلی من یک ستاره افتادن است. در سری دوم «یخ سیاه»، که توسط دیک هیل نوشته شده است، آماده هستم که بر روی آی فون خود برگردم. به دنبال آن هستم. برای بررسی بیشتر به وبسایت من مراجعه کنید. booksbabiesbeing.com به من در Twitterwww.twitter.com/BBB_Mel مراجعه کنید

مشاهده لینک اصلی
پس از خواندن بعضی از رمان های هری بوش بعد از آن، زمان شروع مراحل ابتدایی را شروع کردم و آنها را به صورت منظم خواندند. من خیلی خوشحالم که این یکی را خوانده ام خوب، هری کمی از یک clip است اما او نیز بسیار دوست داشتنی در یک نوع عجیب و غریب است. او کمی از جک ریکر را با شخصیت آسیب دیده جنگش و نادیده گرفتن کامل قدرتش به من یادآوری می کند. من از پیچ و خم های داستان لذت بردم و به خصوص جزئیات رویه ها را دوست داشتم و نحوه ایجاد یک پرونده را به عنوان سرنخ های مختلف کشف کردم. در انتهای این کتاب، در واقع با اضافه شدن اطلاعات کم شد و شاید چند تا پیچیدگی بیش از حد، اما پایان آن به اندازه کافی هیجان انگیز بود که هر چیزی را از دست بدهد. خواندن عالی و من با خوشحالی به سمت بعدی در سری حرکت خواهم کرد.

مشاهده لینک اصلی
رسیده خنده دار به خوبی نوشته شده جنجالی، به جز قسمت آخر کتاب به عنوان یکی دیگر از بازنگری، سویزی، می گوید، این رمان بسیارold مدرسه @ است. https://www.goodreads.com/review/show... بسیاری از آن ممکن است با کسانی که از ما قدری به اندازه کافی برای به یاد داشته باشید تلفن های تلفن، رستوران آلیس، و جنگ ویتنام و پیامدهای آن را بیشتر resonate.Still، به جز پایان، که من آن را به نحوی ناراضی یافتم، به خوبی به اندازه کافی برای هر خواننده نوشته شده است، آیا آنها عصر خود را به یاد می آورند یا نه. این اولین رمان من مایکل کانوللی است و من قطعا بیشتر خواندن خواهد داشت. پس زمینه او به عنوان روزنامه نگار نشان می دهد در اینجا. او می داند چه چیزی از تجربه دست اول نوشته است. نوشتن او روشن است و براساس حقایق است. هری بوش (نام واقعی که پس از نقاش عرفانی / عجیب و غریب هلندی پانزدهم که پیشتر زمان خود را به کار می برد، نامحسوس است)، یک کارآگاه LAPD است. او در کار خود بسیار خوب است، که شامل بررسی قتل ها می شود. این در بازی های سیاسی احمقانه مورد نیاز LAPD خوب نیست. آنها او را در اطراف نگه می دارند؛ زیرا کارآگاه فوق العاده ای است. اما او اغلب در ناراحتی با برنج، که به طور مداوم قلدر او (و بسیاری از همکاران خود). بوش یک شخصیت جالب است، حتی اگر در@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ هری یکtunnel rat @ در ویتنام بود. این به این معنی است که او به تونل ها رفت تا از آنجا پنهان کردن ویتنام کنگو (اغلب با مواد منفجره) سیگار بکشد. تجربیات او در نامزدی او را با PTSD مادام العمر و بی خوابی ترک کرده است. بدن مرده در یک لوله در نزدیکی غرب هالیوود ظاهر می شود. مرد مرده به نظر می رسد بیلی میدو، یک مرد هری، ویتنام @ tunnel rat @ duty را در ویتنام انجام داد. هری به تحقیقاتش می اندیشد. حتی FBI درگیر است او با همکاری عوامل مهاجم و دوست داشتنی FBI، Eleanor Wish در تحقیقات خود، همکاری می کند. آنها به سرعت از کنترل خارج می شوند. هر نوع خسارت وارده از این قتل و بررسی آن وجود دارد. هری با دو جون از وزارت امور داخله در LAPD سر و کار دارد، زیرا آنها به وضوح به او اعتماد ندارند. من نمی توانم درباره این داستان بگویم بدون اینکه اسپویلرها را به آنها بدهم. برادران LA PD به صورت قلابی، فاسد، دروغگو و خودخواهانه با صفر علاقه به افرادی که برای آنها کار می کنند. از آنجایی که من یک کارگر طولانی در دنیای شرکت بودم، این حلقه ها کاملا برای من درست است. آنها هری را متنفر می دانند، زیرا آنها از آنها هوشمندترند، به سمت آنها می ایستند و (معمولا) به حقیقت می گویند. او همچنین آنها را هوشمند می کند به طوری که بسیار دیپلماتیک نیست. آنها همچنان می گویند که @ بخشی از خانواده LAPD @ نیست. Portolis مدیریت Connollys به طور کلی در مورد مدیریت شرکت ها نیز صادق است، هرچند آنها از دست دادن LAPD کمتر است. من چند تا از آنها را در انتها حدس زدم، اما نه همه آنها. در مورد چیزی ضد کوه نوردی و رضایت بخش بود پایان دادن به، همانطور که اگر آن را به عنوان afterthought.Too بد، به دلیل این کتاب من تا سه ماهه آخر رمان بود.Dick هیل به عنوان یک راوی بود بد نیست، جز این که او نگه داشتن LA PD پلیس لهجه سنگین بوستون، که به نظر می رسید بسیار خارج از محل.

مشاهده لینک اصلی
نه کاملا 5 ستاره، اما نزدیک است این کتاب شروع به تدریج کرد که باعث شد من فکر کنم این 3 ستاره بود، اما در نیمه راه سریع تر شد و زمان بیشتری گرفت. اطلاعات در مورد ویتنام جالب بود و من هری Bosch را به عنوان شخصیت دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب طنین سیاه


 کتاب پلی به سوی جاودانگی
 کتاب لطفا به من نخندید
 کتاب امپراتور جونز
 کتاب اژدهای سرخ
 کتاب حفره
 کتاب سرگذشت لافکادیو