کتاب صلیب سربی

اثر آوی از انتشارات افق - مترجم: حسین ابراهیمی(الوند)-ادبیات آمریکا

پسري‌ نوجوان‌ و فقير، در جنگ‌ و گريز با قاتلاني‌ است‌ كه‌ او را تعقيب‌ مي‌كنند. در همين‌ حال‌، پسرك‌ پي‌ مي‌برد كه‌ پدرش‌ يك‌ لرد انگليسي‌ است‌ و اگر اين‌ حقيقت‌ فاش‌ شود او جانشين‌ پدر خواهد شد.اين‌ همان‌ اتفاقي‌ است‌ كه‌ قاتلان‌ مي‌خواهند از آن‌ جلوگيري‌ كنند... اين‌ رمان‌ با موافقت‌ نويسنده‌اش‌ در ايران‌ چاپ‌ مي‌شود و آوي‌ طي‌ نامه‌اي‌، كه‌ در اول‌ كتاب‌ آمده‌ است‌، اين‌ كتاب‌ را به‌ خوانندگان‌ ايراني‌ تقديم‌ كرده‌ است. بخشي‌ از نامه‌ي‌ آوي‌ به‌ خوانندگان‌ ايراني‌: به‌ جاي‌ آن‌ همه‌ شادي‌ و لذتي‌ كه‌ ادبيات‌ غني‌ شما ايران‌ به‌ من‌ ـ به‌ پسركي‌ آمريكايي‌ داد، شايد اين‌ كتاب‌ گرچه‌ پس‌ از گذشت‌ اين‌ همه‌ سال‌ هديه‌ي‌ كوچكي‌ از من‌ به‌ شما باشد.


خرید کتاب صلیب سربی
جستجوی کتاب صلیب سربی در گودریدز

معرفی کتاب صلیب سربی از نگاه کاربران
مثال بزرگی از داستان تاریخی. با این حال، این واقعیت باعث می شود که داستان برای کودکان کمی مبهم تر شود. در دهه 1600 میلادی، جمعیت عمومی تقریبا در مالکیت صاحبخانه و در رحمت خویش قرار داشت. اگر پروردگار مانور یک مرد بی نظیر یا حتی وحشیانه است، این زندگی را بسیار دشوار می کند و گاهی اوقات خطرناک است. این داستان یکی است که باید پس از خواندن آن برای بزرگسالان بعد از خواندن برای اهمیت تاریخی مورد بحث قرار گیرد. برای بچه های جوان مناسب نیست. Id می گویند کلاس پنجم یا بالاتر. من شخصیت Crispen را به عنوان راوی دوست داشتم، او بعضی از صداقت و بی گناهی را به یک دنیای وحشیانه دیگر تبدیل کرد.

مشاهده لینک اصلی
من فکر می کنم این را به عنوان یک خواننده متوسطه دوست داشتم. هنوز هم درست بود - من تنظیم زمان و شخصیت ها را دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
برنده مدال 2003 Newbery که در انگلستان قرن چهاردهم تنظیم شده است و در مورد یک یتیم است که به دروغ به چندین جنایت متهم شده است. این کتاب اول در سه گانه درباره Crispin است. Avi داستان آموزنده ماهر است و کار بسیار خوبی در ضبط این دوره زمانی انجام می دهد.

مشاهده لینک اصلی
صلیب سرب یک کتاب بسیار جالب است. من آن را دوست داشتم، اما من نمی دانم اگر آن را برای همه است. این نوع خط داستان خسته است که متهم به جرمی نیست که مرتکب شده است، به من یادآوری فرار کرد. دشمن قهرمان آن جان ایکلیف است که به دلایلی Crispin را دوست ندارد. من عبارات انگلیسی را جالب می دانم، مانند کلمه Wolf's Head، به این معنی است که هر کسی که پسر را می بیند می تواند او را بکشد. برخی از خشونت خفیفی از پدر کوئینل وجود دارد که گلو را کاهش داده و در حال کمک به فرار از کریسپین است، اما هیچ چیز به گرافیک نرسیده است. پیش بینی می شود او با یک بالغ به نام \"خرس\" ملاقات می کند که او را در حال سوار شدن، زنده نگه داشتن و خوردن خرگوش ها هدایت می کند. آنها به یک شهر می روند که در آن یک راز می گیرند. من مطمئن هستم برای خواننده نوجوان این کتاب جالب و جذاب خواهد بود. این به خوبی نوشته شده است و آسان به خواندن متن به متن است. برای خواننده مسن تر که ممکن است بیشتر با خط برنامه آشنا باشند ممکن است کمی خسته کننده باشد. این یک کتاب عالی برای حدود 5 گریدر است، به شما می دهد و یا گرفتن درجه. این پر از سوالات و اسرار برای پاسخ دادن است. دانش آموزان باید واقعا در آن نفوذ داشته باشند.

مشاهده لینک اصلی
دوستش داری در قرن 14 تنظیم شده است. داستان تاریخی در بهترین حالت. بیت های بزرگ خرد. @ موسیقی زبان زخم ها @ @ تفاوت تنها بین یک احمق و یکی از زنده است مرده است یک قبر عمیق @. او یک نویسنده عالی است و من منتظر خواندن بیشتر کارهای او هستم. کودکان ما می توانند درس های بسیاری از این کتاب را یاد بگیرند. من دیروز بعد از ظهر این کتاب را شروع کردم در حالی که منتظر DMV بودم و امروز صبح آن را به پایان رساندم. نمی توان آنرا گذاشت، و من در مورد آن ها برای چند روز فکر می کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب صلیب سربی


 کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید
 کتاب مرگ به سراغ اسقف اعظم می آید
 کتاب نوشته های ماشین تحریر
 کتاب شور زندگی
 کتاب اختر فیزیک برای افراد بی قرار
 کتاب در سایه خشونت