کتاب شیمی دان

اثر استفنی مه یر از انتشارات کتاب آمه - مترجم: مرجان حمیدی-ادبیات آمریکا

قهرمان اصلی «شیمی‌دان» یک متخصص در حوزه‌ی تخصصی خودش است که با دولت آمریکا کار می‌کند و رازهای سیاهی در دل دارد؛
وقتی او از سوی گروهی از همکاران سابقش که برای وی کار می‌کردند زیر سوال می‌رود، در شرایط سختی قرار می‌گیرد؛
تنها یک مرد است که می‌تواند به وی کمک کند تا در این شرایط بتواند خودش را حفظ کند؛


خرید کتاب شیمی دان
جستجوی کتاب شیمی دان در گودریدز

معرفی کتاب شیمی دان از نگاه کاربران
من کنجکاو هستم ...

مشاهده لینک اصلی
â € œThe Chemistâ € توسط Stephenie Meyer شادی است! یک درام جاسوسی پرطرفدار، همراه با عاشقانه هایی است که میر مشهور است! هنگامی که ما برای اولین بار شخصیت زن ما را ملاقات کردیم، او نامهای بسیاری دارد و دارای هویت های مختلفی است. او طی سال ها توسط چندین سازمان قدرتمند آمریکایی قرارداده شده است، که از مهارت های مختلف بازجویی اش استفاده کرده اند. اکنون، آن سازمان های قدرتمند آمریکایی پس از او هستند و او باید از دانش و مهارت خود برای حفظ جان خود استفاده کند. همراه با کمک یک سگ نیشکر (و سگ او) و آخرین مشتریش (که قطعا چیزی بیشتر است)، او باید کسانی را که بعد از او هستند را از بین ببرد تا قبل از اینکه قربانی بعدی در لیست بسیار خطرناکی شود . این رمان قطعا \"میزبان\" بیشتر از \"شب\" است، اگر چه من صادقانه فکر می کنم این رمان در کلاس خودش است. شخصیت اصلی یک نیروی قدرتمند است که انحصار بر سر زن قوی دارد. او باهوش است، محافظت می کند و اغلب دست کم گرفته می شود و اگرچه او یک \"دیوار جانبی\" دارد، آسان است که او را به سمت او ببرید و در طول طرح آن را تشویق کنید. رابطه او با دانیل بی نظیر نیست، درحالیکه هنوز بالغ و بالغ شده است. خشونتها عمدتا مبارزه با تیراندازی و دوزهای بسیار کمیاب از داروهای با قدرت بالا است، اما به طرح اعتیادآور افزوده می شود. â € œThe Chemistâ € طولانی و به نظر می رسد گران است، اما لذت بردن از خواندن است. جذب و به طور کامل â € œun-put-down-ableâ €، این رمان به من فکر کردن در مورد خواندن آن را زمانی که من بود، و مایل به بازگشت به آن زمانی که من مجبور شدم آن را (برای غذا، کار ، چیزهای خسته کننده! در حقیقت، من حتی برای تماشای â € œOutlanderâ € حتی خواندن â € œJust another chapterâ € (من اعتقاد دارم که چیزی می گویند متوقف شد). داستان جاسوسی و جاسوسی کمی به چالش کشیدن به دنبال بود (که در طرف مقابل بود، که طرف بد بود، بسیاری از مردان در بسیاری از بسیاری از سازمان های آمریکایی) اما آن را بیش از حد متوقف نشد لذت بردن از رمان به شدت برای طرفداران Meyer توصیه می شود (و برای کسانی که نمی توانند این رمان را خیلی متفاوت از هرکدام از آثار دیگرش، تقریبا غیر قابل تشخیص باشد - به طرز خوب!)، قطعا خیلی زیاد خواهد شد طرفدار رمان جاسوسی دوست داشتنی.

مشاهده لینک اصلی
پس از شروع قوی، من مجبور شدم با این کتاب مبارزه کنم. پس از نزدیک به 400 صفحه، آن را لغو کنید. این فقط بیخوابی است، بیش از حد بالا، خیلی ضخیم و به همین ترتیب نصب. در نهایت، این یک کتاب جوان با مسائل مشابه با گرگ و میش است که تظاهر به یک هیجان انگیز بزرگسال است. من واقعا دیوانه هستم ویدیو به دنبال کانال من EDIT: بعدا به 1 ستاره تغییر کرد. بیشتر در مورد آن فکر می کنم، بدتر آن می شود. یک کتاب بی رحمانه.

مشاهده لینک اصلی
برخی از این کتاب فوق العاده بود، Rife با تعویق ناراحت. و بعضی از آن ها خیلی مسخره و ناراحت کننده بود که من فقط می توانستم اولین کلمات را در پاراگراف بخوانم. پویایی روابط گاه گاه طنز آمیز و موفق بود و در دیگران خجالت بکشید. این واقعا فقط 2 1/2 ستاره است.

مشاهده لینک اصلی
چه خبره من خیلی هیجان زده بودم که این را بخوانم زیرا من یک طرفدار گرگ و میش بزرگ بودم اما خیلی خسته کننده بود. چند کاراکتر و نه داستان بسیار بزرگ. من فقط به دنبال یک نتیجه ناامید کننده هستم. هر چند با جزئیات فوق العاده نوشته شده بود، بنابراین من هنوز 3 ستاره داده ام. فقط برای من نیست ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شیمی دان


 کتاب نام ها
 کتاب رابرت کندی از غرق شدن نجات یافت
 کتاب نامه
 کتاب دختر برفی
 کتاب تاریخ تمدن (دوره ۱۳ جلدی)
 کتاب عشق تابستانی