کتاب شیب

اثر ست گودین از انتشارات درنا قلم - مترجم: محمد خضرزاده-ادبیات آمریکا

گفته های قدیمی اشتباه است، برندگان برنده می شوند و ترک می کنند.

هر پروژه جدید (یا شغل، یا سرگرمی، و یا شرکت) شروع می شود هیجان انگیز و سرگرم کننده است. پس از آن سخت تر و کمتر سرگرم کننده می شود، تا زمانی که آن را در نقطه پایین بسیار سخت، و بسیار سرگرم کننده در همه نیست.

و سپس شما خودتان را پیدا می کنید و می پرسید که آیا هدف حتی بدون هیچ زحمتی است؟ شاید شما در یک غرق شدن قرار داشته باشید که به طور موقت عقب نشینی کنید، اگر فشار را ادامه دهید، بهتر خواهد شد. اما شاید آن واقعا یک Cul-de-Sac باشد، که هرگز بهتر از آن نخواهد شد، مهم نیست چقدر سخت است.

بر طبق پرفروشترین نویسنده سث گودین، آنچه که واقعا ستارههای ستاره را جدا از همۀ افراد دیگر قرار می دهد، توانایی فرار از واحدهای خسته به سرعت است، در حالی که ماندن در زمانی که واقعا محاسبه شده و متمرکز شده است.

برندگان سریعا ترک می کنند و اغلب گول می زنند و بدون گناه می روند تا زمانی که مرتکب به ضرب و شتم راست به دلایل مناسب شوند. در واقع، برندگان به دنبال Dip هستند. آنها متوجه هستند که این مانع بزرگتر است، پاداش برای گرفتن گذشته از آن بزرگتر است. اگر شما می توانید شماره خود را در تو رفتگی در دیوار شما، بیش از سهم عادلانه خود را از سود، شکوه و امنیت دراز مدت.

بازنده ها، از سوی دیگر، به دو تله اساسی می افتند. یا آنها نمیتوانند از غرق شدن بیرون بیایند؟ آنها به لحظه حقیقت می رسند و سپس از دست می دهند یا حتی هرگز ناپدید شدن حق را برای تسخیر پیدا نمی کنند.

این یک کتاب کوچک سرگرم کننده که شما یک طراح گرافیک، یک نماینده فروش، یک ورزشکار یا یک مدیر اجرایی هستید، به شما کمک خواهد کرد که در صورت تمایل، زمان، تلاش و استعداد خود را بدانید . اگر شما هستید، Dip به شما الهام بخشید تا سخت بمانید. اگر نه، این به شما کمک خواهد کرد تا شجاعت را ترک کنید، بنابراین شما می توانید شماره دیگری را در چیز دیگری قرار دهید.

Seth Godin ادعا نمی کند که تمام پاسخ ها را داشته باشد. اما او به شما می آموزد که چگونه از سوالات مناسب بپرسید.


خرید کتاب شیب
جستجوی کتاب شیب در گودریدز

معرفی کتاب شیب از نگاه کاربران
به اندازه کافی، این اولین کتابی است که توسط گودین ساخته شده است و می گوید، اگرچه من یک گورو بازاریابی هستم، و شما می دانید که در بازاریابی کار می کنید. من این کتاب مختصر را از کتابخانه گذاشتم چون فکر می کردم عنوان و زیرنویس تحریک آمیز بود. هوم، منظورش چیست؟ بدیهی است چیزی که من نیاز به پیدا کردن. و پس از آن زمانی که من یکی از آن روزها در کار بود، احتمالا یکی از بدترین روزهای من در شش ماه در موقعیت فعلی من بود، آن را به طور تصادفی برای انتخاب انتخاب شد. منظورم یک کتاب در ترک است؟ بیا، مانا از آسمان وقتی که روزی فرسوده است. کتاب گدین ها به راحتی قابل خواندن برای خواننده سریع است و بیش از یک شب برای خواندن مصرف نمی کند. با این حال، من کارهای زیادی داشتم و مسئولیت های دیگری که انجام می دادم، مجبور بودم آن را در طی سه شب بخوانم و آن را بخورم. من باید بگویم شاید این بهترین بود، زیرا به من اجازه داد تا بر روی کلمات ساده اش تأمل کنم. اساسا این کتاب درباره زمانی است که شما باید تلاش کنید تا با آن کنار بیایید. آیا مهم نیست که آیا آن یک شغل، یک حرفه، یک رابطه، یک فروش، یک سرگرمی است. شما به آن می گویید. به نظر ساده به اندازه کافی درست است؟ گودین به دنبال تعقیب و سوالات سخت است. آیا شما در مکانی هستید که باید واقعا ترک کنید؟ آیا شما در جایی هستید که می خواهید ترک کنید، اما شما واقعا باید آن را ترک کنید؟ چگونه شما می دانید؟ چه کاری انجام می دهید؟ در ارزش چهره، این یک کتاب هوشمندانه توسط یک انسان هوشمند است. این بیش از حد pedantic یا verbose نیست آن را به تعقیب کاهش می دهد و جمع آوری آنچه که همه ما ممکن است فکر می کنم ما می دانیم. گاهی اوقات، کمی پرمیچ است، اما اگر من یک گورو بازاریابی بودم، من نیز بیش از حد خواهد بود. اگر شما فکر می کنید که شما در مورد این سوالات خروج / چوب فکر کرده اید و پاسخ ها را پیدا کرده اید، این کتاب به عنوان یک یادآوری خدمت خواهد کرد. نوک ملایم اگر فکر می کنید در مورد این پرسش ها فکر کرده اید، اما جواب های شما را پیدا نکرده اید، این کتاب به شما این امکان را می دهد که فکر کنید و امیدوارم در مورد وضعیت خود در یک روش بسیار ساده اما موثر عمل کنید. اگر شما هرگز در مورد این سوالات فکر نمی کنید و در مورد پاسخ ها اهمیتی نمی دهید، شاید شما باید باشد. شما ممکن است فقط آماده باشید که ترک کنید. کارهای تحریک آمیز. من قطعا میخواهم که بیشتر توسط Godin بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
سریعترین جزوه لیل تا کنون. با توافق شدید بین برندگان و بازنده های مجازی موافق نیستم متاسفم که رفتن به یک @ quest @ بهترین بودن همیشه باعث می شود که بهترین باشد (حتی اگر شما تمام بقیه توصیه های خود را دنبال کنید). با این واقعیت موافق نیستم که گریختن و تلاش سخت همه چیز را تغییر خواهد داد (اگر چه او کاملا از این موضوع دور نمی شود ... فقط به این معنی است). مطمئنا موافق نیستید که تنها یک راه برای دیدن بهترین هاست. بدین معنی است که شما باید بهترین در جهان باشد و یا حتی قابل مشاهده باشد. متاسفم که هر کسی یک پاسخ قطعی را به آنچه بهترین است - * حتی * - اگر آمار بتواند از نظرات آنها حمایت کند، پاسخ می دهد. مطمئنا موافق نیستید که ساختارهای متشکل از آن وجود دارد که با وجود تمام اقدامات خود مردم را از بهترین بودن حفظ می کند. همه این گفته اند. من به یاد داشته باشم وقتی که چیزها مرا به چالش کشیده من باید ترک کنم، وقتی که آینده ای را در مسیری که من در آن بیابم، وجود نداشته باشم، گاهی اوقات دلایل خوبی برای برنامه ریزی برای خروج وجود دارد و به دلایل ساده ای برای ترک کنید. همچنین می توان گفت که در یک پست 1200 کلمه بلافاصله نیز گفته می شود.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب کوچک است. جملات صریح بدون درگیر شدن با جزئیات زیاد. آن را کوتاه، خواندن خوب و من آن را به هر کسی توصیه می شود برای دریافت حس چه دنبال و چه چیزی را بگذارید. من تنها آرزو می کنم که این مطالعات به این نتیجه رسیده است که دیگر کتاب های این نوع معمولا وجود دارد. من ممکن است اشتباه کنم، اما من احساس می کنم که گودین تلاش خود را در این زمینه انجام نداده است.

مشاهده لینک اصلی
Ƒ ƒ ... ... ... ... ... ... ...

مشاهده لینک اصلی
گدین مشاوره انگیزشی و عملی در مورد مزایای ترک استراتژیک ارائه می دهد. او می گوید: \"وقتی که ما با وظایفی روبرو می شویم که از آنها ناپدید می شوند، ما شکست می خوریم.\" او می گوید که چگونه باید وظایف درست را برای شروع انتخاب کرد، و سپس چگونه از طریق موانع (Dip) برای رسیدن به موفقیت . این فقط یک کتاب برای من بود از زمانی که در حدود یک ماه دور از تمام وقت با کسب و کار طراحی وب خود، OptimWise بود. این کتاب کوتاه و مختصر است؛ شما می توانید آن را در یک روز بخوانید. گودین خلاصه کتاب به طور خلاصه: â € œQuit چیزهای اشتباه است. با مواد مناسب درست کنید. آیا تمرکز برای انجام یک یا دیگر. \"من این کتاب را بخوانم زیرا آن را توسط TechNibble توصیه می شود.\" ترک سیگنال راز سازمان های موفق است. \"ترک استراتژیک است که همان شکست است. â € ¢ â € œ تقریبا همه چیز در زندگی به ارزش انجام توسط Dip کنترل می شود ... Dip شکاف طولانی بین شروع و تسلط است. â € â € ¢ اتمام پایان می رسد و تمرکز خود را بر روی زمان، انرژی و منابع. ¢ موفق به کسانی که تمرکز و وسواس، و نه کسانی که متنوع است. یک درخت که یک درخت تنها یک جنگل تمام می کند، نیست. »اگر شما نمی توانید آن را از طریق غوطه وری تهیه کنید، آن را شروع نکنید و یا بی عیب و نقص باشید. میانگین برای بازنده ها است. â € â € ¢ قبل از شروع، بنویسید در چه شرایطی شما مایل به ترک، و آنها را دنبال کنید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شیب


 کتاب مدرسه ... است: نبرد در اردوگاه
 کتاب همان خواهم شد که تو می خواهی
 کتاب از نوشتن
 کتاب گروه فشار اسرائیل و سیاست خارجی آمریکا
 کتاب ذن در هنر عکاسی خیابانی
 کتاب با من مثل باران حرف بزن و بگذار بشنوم