کتاب شیاد

اثر جان گریشام از انتشارات افق - مترجم: مریم حاجی علی رضا-ادبیات آمریکا

در رمان شیاد (۲۰۱۲)، وکیلی سیاه‌پوست به پولشویی متهم و ده سال روانه‌ی زندان شده است، اما ماده‌ی ۳۵ قانون جزایی را خوب می‌شناسد: هر زندانی اگر یک قاتل خطرناک را لو بدهد بخشیده خواهد شد!
نویسنده در این رمان به معضلات حقوقی و کاستی‌های قانونی کشور آمریکا می‌پردازد.


خرید کتاب شیاد
جستجوی کتاب شیاد در گودریدز

معرفی کتاب شیاد از نگاه کاربران
** هشدار اسپویلر ** این اولین رمان من جان گریشام بود که به من به عنوان یک رمان نوپای جدید از نویسنده فراخوانده شد، که در 23 اکتبر 2012 منتشر شد. آن را به عنوان \"هیجان انگیز قانونی\" طبقه بندی شده است - برخی از شما ممکن است با این ژانر خیلی آشنا نباشید، چون من خیلی نگران بودم. دلیل آن ممکن است تقریبا به من تجاوز کرده باشد، این است که، با وجود منعکس های منفی با کلمات مانند â € œlegalâ € و â € œthrillerâ €، این کتاب معمولا از سرعت و خواندن آسان و واژگان استفاده می کند که به راحتی خوانندگان را در جریان داستان جذب می کند. Grisham با سهولت نسبی، یک داستان قابل فهم و در عین حال کاملا اعتیاد آور را حفظ می کند، و خوانندگان را متعجب می کند که در این کتاب چه اتفاقی می افتد که شما را به عالم اموات نظام قضایی آمریکا و صحنه جرم می اندازد. علیرغم داشتن یک کتاب داستانی، این داستان می تواند به صورت غیرمعمول در نظر گرفته شود، به طوری که به راحتی نقاط ضعف و مشکلات سیستم قضایی آمریکا را مورد انتقاد قرار می دهد. یکی از خصوصیات این داستان این است که عناصر معتبر و متقاعد کننده داستان سرایی اول شخص را با داستان سرایی شخص ثروتمند ترکیب می کند. نتیجه یک روش خیره کننده داستان سرایی خلاقانه است: همانطور که ما از ماجراهای مالکوم بنیستر در اول شخص پیروی می کنیم، مردی که به مدت 10 سال به خاطر چیزی که او حتی انجام نداده است، در زندان به سر می برد، تصمیم می گیرد داستان را به یک ادعا تبدیل کند کمی به ما یاد می گیریم که حقیقت تلخ در پشت افرادی که در برابر او می اندیشند، یاد بگیرند. دوربین بین FBI، Bannister و کلاهبرداران به عقب و جلو حرکت می کند، زیرا خواننده به شدت به خلاء زنجیره ای از وقایع درهم می خورد. نظم دوره ای بسیار ساده است و گریشام در داستان داستان خود صرفا محافظه کارانه باقی ماند. یک نویسنده باتجربه که می داند چه کاری باید انجام دهد و چه زمانی به آنها انجام دهد. یکی از نویسندگان پرفروش اواخر قرن بیستم و قرن بیست و یکم می توانستم صادقانه بگویم که من با خوشحالی یک نویسنده ی درخشان دیگر به مجموعه من از نویسندگان مورد علاقه اضافه کردم. با توجه به شناخت جرم شناسی به عنوان پسرش به عنوان یک وکیل، جان گریشام مهارت های خود را با نوشتن ساده و در عین حال مستقیم و باهوش ترکیب می کند. نگران نباشید اگر مهارت خواندن شما خیلی خوب باشد؛ در حالی که کاملا یک رمان ابتدایی نیست، من به شدت به خوانندگان توصیه می کنم که بخواهند خواندنشان را به قدم بعدی برسانند. کتاب نهایی کارشناسی ارشد ژانر، و به طور چشمگیری از سوی عموم مردم دریافت می شود، این کتاب جایگاه خود را در میان اسم های گریشام پیدا خواهد کرد.

مشاهده لینک اصلی
Grisham با یک کتاب عجیب و غریب دیگر، که زمان خود را در لیست پرفروشترین NYT است هیچ فلاکت نیست. این کتاب با طرح بزرگ، گفتگوی فوق العاده و روایت تفصیلی پر شده است، این کتاب سبک قانونی را شامل می شود که شامل قانون زندان و بخش های آن در بسیاری از اشکال است. گریشام، همیشه ذهن حقوقی استثنایی است، چون زوایایی که من هرگز به آن قانون یا نوشتن قانونی نمی پیوندم، این کار را به گونه ای انجام می دهم که خواننده ساده می تواند در سفر به یک ناظر فعال تبدیل شود. کمی از همه چیز در این کیسه ای از داستان های حقوقی، فقط با مقدار مناسب humor.Paked شخصیت اصلی شخصیت اصلی شخص در نفوذ چشم انداز مردانه آفریقایی آمریکایی قطعا یکی دیگر از شاهکار های بزرگ Grishams. در حالی که می توانست آن کتاب را از سوی یک مردی که شخصیت را از صفحه بیرون آورد، نقل مکان کرد، اما جزئیات و ساختار روایت نژادی نژادپرستانه کاملا بی نظیر بود، به من، یک قفقاز کم عمق. من خیلی با داستان و Grisham ها تحت تأثیر قرار گرفتم و جزئیات آن را تقریبا فراموش کردم که من و چه چیزی در جریان بود. Kudos، آقای Grisham در یک قطعه کار جالب!

مشاهده لینک اصلی
(Malcolm) که به طور غیرمستقیم متهم شده و به مدت ده سال به زندان فرستاده می شود، رمان رمز و راز سریع / تعلیق در می آید. در حالی که در زندان او از دانش خود برای کمک به زندانیان دیگر در جنگ های قانونی خود استفاده می کند و راهی برای استفاده از قانون 35 برای آزاد شدن دارد و به دنبال انتقام او از سوی اف بی آی است. پس از بازگشت مال در خارج، زماني است که طرح واقعا به سمت عمل حرکت مي کند. فقط خواندن چند رمان Grisham است که من می توانم به یاد .... Calico جو و عبور کریسمس اما بسیاری از فیلم ها دیده می شود که از کتاب های او دیده می شود. خوشحالم که باشگاه کتاب های محلی من را انتخاب کرد RACKETEER برای فوریه ما خوانده شده به عنوان من ممکن است هرگز آن را بخوانید !

مشاهده لینک اصلی
این آن را تقویت nellimpressione که نویسندگان تریلر مشهور در برخی از راه مجبور (توسط ناشران؟)، نوشتن کتاب به وزن، طول حداقل 300 صفحه. شما باید یک حجم خوب، شاید با پوشش بیش از حد و سخت! هرگز یک صفحه ی 150 صفحه ای بنویسید، برای Mondadori زرد بهتر است. هر چند که داستان ها چه هستند، و اغلب برای رسیدن به وزن مورد انتظار بسته بندی در هزینه محتوای افزایش می دهد. و این مورد از اواخر وکیل، که اگر تقریبا به نصف کاهش یابد، می تواند 4 ستاره داشته باشد. بنابراین من احساس مجاز به نصف کاهش طرح stelle.La است بد نیست، هر چند برخی از CA خاص کمی دور از ذهن است. پاسی. هفتاد دلار آمریکا در یک فروشگاه صرف برای یک تلفن همراه اعتباری با صد دقیقه زمان مکالمه، و در فروشگاه دیگر من خرید یک گوشی یکسان است به شصت دلار: مشکل تکثیر میکرو پرکننده کاملا بی ربط به داستان، مانند است. اما چه کسی می تواند قیمت ها و دقیقه ها تاثیر می گذارد؟ خوب، ضرب که به عنوان مثال به صدها بار و شما از 150 صفحه از بسته بندی آزار دهنده است.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** من بین یک ستاره (آن را دوست ندارم) و دو ستاره (آن را خوب بود) حرکت کرد. اگر من می توانستم آن را یک و نیم من می خواهم. من فقط فکر کردم نوشتن عالی نبود. این مثل یک لیست بی پایان از چیزهایی بود که با نمایشگاه کمی اتفاق افتاد. (من این کار را انجام دادم و سپس این کار را انجام دادم و بنابراین آمد و ما این کار را انجام دادیم.) این فقط خسته کننده بود. سپس با طرح و شخصیت ها مشکلاتی داشتیم. من هیچ کس را دوست نداشتم و نمی توانستم هر کسی را پشت سر بگذارم شما همیشه نیازی به یکGood guy @ نیستید اما شخصیت اصلی باید جالب باشد و من Malcolm / Max را جالب نگرفتم. توسعه شخصیت برای همه شخصیت ها بسیار خاکستری و مونوتن بود. و همانطور که گفتم، طرح مسئله ای داشت. چگونه می توان یک مرد که از قانون کار نادیده گرفته شد، یک وکیل @ jailhouse است که به درستی پرونده های پرونده های مردم را اداره کرده و برای آنها پرونده هایی را تهیه کرده است؟ آیا دولت واقعا برای تغییر چهره اش هزینه می کند؟ و بیشتر به آن نقطه - آیا ناتان کولی واقعا او را تشخیص نیست؟ من به یاد برخی از قدیمی های من لوسی نشان می دهد که جایی که لوسی در کلاه گیس قرار داده و ناگهان او به ریکی قابل تشخیص نیست. مطمئنا جراحی پلاستیک بسیار شدید است، اما شما فقط می توانید این کار را انجام دهید و کولی بیشتر از این مشکوک بوده است. و آنچه که مالکوم / مکس به کوولی فقط مرا بیمار کرد. من نمی دانم که کولی یک پسر بد و یک قاتل خون آشام است - چه چیزی باعث می شود که او به اندازه کافی با او اسباب بازی داشته باشد و او را در موقعیتی قرار دهد که تقریبا به مرگ برسد؟ شما فکر می کنید حق دارید شخص را به شکنجه سوق دهید؟ فکر میکنی کی هستی؟ او فقط همان روحی و روانی انسان را برای انجام این کار به عنوان کولی برای آنچه که او انجام داده است. و من فکر می کنم که من این را خواندم و مانند مالکوم / مکس و خوشحالم که این را از بین برده است؟ و به طور کلی، کل برنامه Malcolm / Max هماهنگ شده بود که خیلی دور از آن بود. برای این طرح بزرگ برای کار به خیلی چیزهای دیگر نیاز بود. هنگامی که شما واقعا در مورد آن فکر می کنید بسیار شادمانه است - بیش از حد برای توانایی من برای توقف کفر. من با گریشام خیلی ناراحت شدم من مطمئن هستم که او می تواند بر اساس تمام فیلم های اصلی که بر اساس کتاب هایش ساخته شده، کار بهتر انجام دهد. اما من تمایل به خواندن بیشتر کتاب های خود را بر اساس این تنها به تنهایی نیست.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شیاد


 کتاب بخور و نمیر
 کتاب خانه ی ربات ها
 کتاب من و داداش رباتم
 کتاب بنیانی علمی برای جهان عقلانی
 کتاب درباره مدیریت افراد
 کتاب شش کلاغ