کتاب شیاد

اثر جان گریشام از انتشارات افق - مترجم: مریم حاجی علی رضا-ادبیات آمریکا

در رمان شیاد (۲۰۱۲)، وکیلی سیاه‌پوست به پولشویی متهم و ده سال روانه‌ی زندان شده است، اما ماده‌ی ۳۵ قانون جزایی را خوب می‌شناسد: هر زندانی اگر یک قاتل خطرناک را لو بدهد بخشیده خواهد شد!
نویسنده در این رمان به معضلات حقوقی و کاستی‌های قانونی کشور آمریکا می‌پردازد.


خرید کتاب شیاد
جستجوی کتاب شیاد در گودریدز

معرفی کتاب شیاد از نگاه کاربران
جان گریشمن از این کتاب با این موضوع مجذوب شده است. درست زمانی که من شروع به شک و تردید دارم که او هنوز هم قادر به ایجاد آثار همان کالیبر به عنوان خروجی های اولیه خود است، او با این کتاب که بسیار جذاب است، مطمئن هستم که طرفداران جنجالی خود را احیا می کند. برای گفتن این است که در زمان مناسب مناسب تر آمده است، تقلبی است.

مشاهده لینک اصلی
آه چقدر توانایی ها افتاده اند، و گریشام با این آشفتگی رو به رو می شود. Grisham در حال تلاش برای شخصیت نابغه است که هرکسی را در اطراف او می گذارد، اما به جای طرح های هوشمندانه، دنیای هوشمندانه را در اختیار دارد، در حالی که نویسنده هرکدام را به پایین می کشد، باید کلاه های خاصی را بپوشند و یک اتوبوس کوتاه داشته باشند. Feebees right outta Mayberry، @ hero @ DICK است و هیچکدام از داستانها حتی از راه دور قابل اعتماد نیستند. گریشام حتی سعی نمیکرد. کتاب شروع می شود به feds که در اطراف بینی توسط یک سمبل محکوم شده که ادعا می داند که کشته شدن یک قاضی - بدون شواهد، فقط یک سرزمین خانه زندان که ادعا می کند یک سرب، و قبل از جهنم حتی آنها را هدایت او می خواهد آنها را حکمش عوض شد پس آنها این کار را انجام می دهند - بدون هیچ مشکلی ممکن است بعد از انتشار آن حقیقت را بگوید و اطلاعات مفید باشد. و پس از آن حتی می شود خرد شد. آن را به نقطه حتی ریاضی ساده خود را معیوب است. آخرین کتاب گریشام من همیشه.

مشاهده لینک اصلی
دلیل اینکه من تمام رمان های حقوقی جان گریشام را خوانده ام این است که من فکر می کنم که پسر کوچکی که به پسر بزرگ، قلدر، @ man @ به طور کلی دوست دارد. من حتی مراقب نیستم که این مرد کوچک تا زمانی که مبارزه خوبی انجام دهد، برنده شود. در این داستان من منتظر بودم مال / مایک برای تبدیل شدن به یک مرد خوب. مردی که سیستم را برای ستم مبارزه می کند، که از بدرفتاری با او اطمینان حاصل می کند که سیستم برای نابودی بعدی کار می کند. این اتفاق رخ نداد Mal / Max تنها یک قاتل است و غارتگران دیگر را به غارت می برد تا دیگر غارتگران ثروت هایی را دریافت کنند که شایسته آنها نیست و به دست آورده اند. افرادی که ما قرار است از آنها تشویق کنیم (من فکر می کنم) فروشندگان مواد مخدر، دزد، و به طور کلی فقط افراد بد است. مال / ماکس خود عادل و موعظه دیگران است، اما به نحوی رفتار خود را به عنوان قابل قبول توجیه می کند. این مضمون من مال / ماکس است: او یک دزد است، یک پدر و مادرم، یک ریاکار، یک دروغگو، یک مرد متجاوز، یک مهاجم، یک قاتل (اگر نه توسط دست خود)، یک قاتل و یک وکیل وحشتناک از زمان او حتی نمی توانست در برابر اتهامات دروغین دفاع کند. این فردی نیست که بتوانم تشویق کنم. من خودم را بارها و بارها امیدوار بودم که چیزی به نام او و همتایانش اتفاق بیفتد (من از این احساسات افتخار نمی کنم، اما از آنجایی که این شخصیت داستانی است، من از آنها حمایت می کنم).

مشاهده لینک اصلی
جان گریشام بازگشت با یک برنده است! من مدتها در حال مطالعه کتاب جان گریشام نیستم. این جواهر کوچک به تازگی گرفته شد و شگفتی دلپذیر بود. آن را به سرعت حرکت داد، خط داستان عالی، گفت و شنود کلاس اول، و قطعا خواننده را در لبه نگه می دارد. این یکی از بهترین کتابهایی است که مدتهاست آن را بخوانید و از هر صفحه کاملا لذت بردم.

مشاهده لینک اصلی
من احساس می کردم که تنها دلیل آن نوشته شده بود، بنابراین دنزل واشنگتن می توانست در سازگاری فیلم ها نقش داشته باشد. احتمالا فیلم خیلی خوب است، بنابراین شما را تشویق می کنم که منتظر بمانید، اما اگر زمان کم باشد، خیلی نا امید خواهید شد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شیاد


 کتاب تاریخ عشق
 کتاب بازی برنده ها 2
 کتاب عوارض جانبی
 کتاب فروم در کلام خودش
 کتاب هنر بودن
 کتاب هولوگرامی برای شاه