کتاب شگفتی

اثر آر. جی. پلاچیو از انتشارات افق - مترجم: پروین علی پور-ادبیات آمریکا

آگوست اين جوري به دنيا آمده. قيافه‌ي خوبي ندارد، در واقع صورتش به طرز وحشتناكي زشت است. مشكل آگوست اين است كه پسري عادي است با قيافه‌ي غيرعادي! او تا سيزده‌سالگي به مدرسه نرفته و حالا خانواده‌اش تصميم گرفته‌اند او را به مدرسه بفرستند. آيا آگوست مي‌تواند همكلاس‌هايش را قانع كند با وجود قيافه‌ي ناخوشايندش او را دوست داشته باشند؟


خرید کتاب شگفتی
جستجوی کتاب شگفتی در گودریدز

معرفی کتاب شگفتی از نگاه کاربران
این اولین بار من برای گوش دادن به یک کتاب صوتی بود و من آن را دوست داشتم! همه راویان کار شگفت انگیزی انجام دادند: هر POV یک صدای متفاوت داشت، شما قطعا می توانستید بگوئید که چه کسی بود، چقدر سالها بود، و این واقعا شگفت انگیز بود که چگونه همه آنها با هم کار کردند! Auggi با تغییر شکل صورت متولد شد، با این همه زندگی اش زندگی می کرد: شیوه ای که مردم به او نگاه می کنند، او را تاسف می خورند یا از او می ترسند. اما هس نیز با عشق و حمایت پدر و مادرش، خواهر او اولیویا زندگی می کند و اجازه نمی دهد که سگی دیزی خود را فراموش کند. او همواره خانه خویش را می گذراند، اما وقتی که کلاس پنجم شروع به کار می کند، مادرش به او می گوید: مدرسه مناسب است و این واقعا جایی است که داستان شروع می شود. آگگی هرگز مجبور نبود تجربه کند که بچه ها چقدر می توانند باشند، اما او به معنی جولیان، که فکر می کند این وحشتناک خنده دار است، برای سرگرم کردن چیزی از اوج می گیرد. او هیچ قدرت ندارد. بر. اوگگی نمی تواند کسی را عوض کند، هرچند گاهی اوقات دوست دارد، فقط به این ترتیب مردم فقط به چشم او نگاه می کنند، مثل اینکه یک عجیب و غریب است. »و جولیان هیچ کاری برای زندگی اش بهتر از زندگی دیگرش ندارد. Nice.But با مدرسه، اوج می سازد دوستان واقعی، مانند تابستان، که از روز اول مدرسه فقط با او در ناهار نشسته بود فقط به این دلیل که او می خواست به خوبی و نه او را تنها بخورند. او هرگز یک نظر در مورد آگگی ها صورت نیافت، او هرگز چیزی به نام ترسناک نگفت، او فقط خوب بود. و با خوشحالی، زندگی او را در مدرسه افتخار می کند که برای ماه های اول یا حتی کمی افتضاح است. همچنین جک که اولین دوستش با اوگگی بود، زیرا او از او خواسته بود، اما پس از آن متوجه شد که او واقعا دوست داشت وقتش را با اوگگی، زیرا اوجی خنده دار و مهربان است و چهره اش همه چیزهایی است که برای او وجود دارد. حسی بیش از چهره اش. البته جک اشتباهات بسیار نادر را انجام داد اما همیشه عذرخواهی کرد و هرگز اشتباه دیگری را مجددا انجام داد. او دوست واقعی اوگگی بود، همیشه در کنار او بود. اما این داستان نیز در مورد اینکه چگونه اوج زندگی دیگران را تحت تاثیر قرار داد. . . مانند اولیویاس. از زمانی که او به دنیا آمد، زندگی اولیویاس تغییر کرد. این تغییر به دلیل ناگهانی او تبدیل به کودک کمتر مهم است. نه اینکه والدینش او را دوست داشته باشند نه اینکه آنها برای او کاری انجام ندهند، اما او شروع به انتظار از او کرد. ناگهان او خواهر پسر کوچک شد و با تغییر شکل صورت، آن چیزی بود که او شناخته شده بود. و پدر و مادرش بیش از حد مشغول مراقبت از اوگی بودند، آنها فراموش کردند او وعده داده بودند او می آیند می گویند شب بخیر، به صحبت در مورد روز او، آنها انتظار داشتند او آرام باشید هنگامی که او نیاز به استراحت. . . او به یک بزرگسال بسیار جوان تبدیل شده است. من فکر می کنم معنای واقعی این کتاب بسیار ساده است: خوب باشید. شما هرگز نمی دانید که چگونه کلمات شما بر کسی تاثیر می گذارد، شما هیچ نظری ندارید که در زندگی یا سر آنها اتفاق می افتد. خوب بودن گران نیست، زمان زیادی را صرف نمیکند، پس فقط باید خوب باشد. \"کمی گرمتر از آنچه لازم است.\" در سراسر سال 52 کتاب 2017.20. کتابی که برای مدت کوتاهی در اختیارتان قرار دارد، اما به خواندن نیاز ندارد.

مشاهده لینک اصلی
----- واکنش سریع بعد از خواندن ---- من خیلی پاره شده. از سوی دیگر، او را دوست داشتم تا آنجا که احساس می کنم حساس است، به این چیزی که کمتر از یک امتیاز ستاره ای می دهد بدهم. با این حال، اگر من صادقانه، من چندین مسئله را با این کتاب داشته ام. از بین 3 تا 4 به عقب و جلو بروید. ---- بررسی کامل ---- بنابراین من تصمیم گرفتم صادقانه و عاطفی باشم، بنابراین 3 من با گفتن اینکه وندر یک کتاب واقعا خوب است، شروع می کنم. اصلی، مربوط و خوب نوشته شده، با شخصیت بسیار قوی است. اوت ده ساله نوعی شخصیت است که شما می توانید از آن لذت ببرید. اوگگی با ناراحتی های شدید صورت روبرو شده و در تمام دوران زندگی اش تحصیل کرده است، اوگی اکنون باید به یک مدرسه واقعی برود و با بچه های دیگر همکاری کند. این یک مسئله حساس است اما R. J. Palacio آن را درخشان عمل می کند. @ من آرزو می کنم هر روز می تواند هالووین. همه ما همیشه می توانیم ماسک ها را پوشانیم. سپس ما می توانیم راه برویم و قبل از دیدن آنچه که ما در زیر ماسک ها نگاه کردیم، یکدیگر را بدانیم. @\nبزرگترین گوشت گاو من با کتاب â € \"و من نمی دانم که چطور می توان گفت این دیگر این است که آن نیز ... آفتابی است. بیش از حد روشن. خیلی شیرین. پایان دادن به تصویر کامل است، مانند یک فیلم بالیوود - نوعی است که باعث می شود مردم در حال ایستادن و تحسین به عنوان آنها در چشمان خود را ببندند و یکدیگر را ببندند. Wonder در چند POVs روایت شده است. در حالی که تغییر در چشم انداز طراوت بود، من هیچ تفاوت چشمگیری در POV پیدا نکردم. تن از روایت همگی یکسان بود و هیچ نشانه ای از شخصیت راوی از طریق نوشتن نشان نداد. کسی که خواندن هانا Moskowitz را از دست رفته، رفته، رفته و یا کاترین Stockettâ € ™ ثانیه راهنما می دانم چه می گویم در مورد. او و ده ساله در تاریخ این کتاب. گفته شده است که این اتفاق می افتد، اما فقط عجیب است که وقتی بچه های جوان این بحث را مطرح می کنند که چه کسی گرم و چه کسی نیست. و استفاده مکرر از کلمه â € ~dudeâ € ™ تحریک کننده بود. زمانی بود که من فراموش کرده بودم ادبیات دبیرستان را خواندم چون بچه ها صدایی مثل بچه ها نداشتند. شاید کمی سخت باشد. منظورم این است که بعد از همه اینها برای دانش آموزان متوسطه در نظر گرفته شده است. اگر ده سال پیش به عنوان خوانده شده تعجب کردم، زمانی که فکر کردم فوق العاده خوشحال نبودن انتصاب های غیر واقعی بود، من آن را دوست داشتم. در کل، Wonder یک پیشگام بسیار چشمگیر است، ارزش 3.5 ستاره جامد.

مشاهده لینک اصلی
من کمی لگد زد و به خواندن این یکی فریاد زد چون فکر کردم --- یک داستان غم انگیز غم انگیز یک بچه با یک مشکل جدی. به غیر از داستان های مدرسه واقع بینانه اغلب احساس می کنند که مجبور به این معلم کلاس درس جانباز هستند. اما همانطور که در ادامه به آن می گوییم، من به طور کامل درگیر شدم. این یک داستان واقعا دوست داشتنی است و به زیبایی، به زیبایی گفت. حرکت بین شخصیت های مختلف نقطه نظر به خوبی انجام می شود. کودکان و بزرگسالان همه به نظر می رسد واقعی است، می تواند، نه یک به نظر می رسد یک مرد کاه یا کسی که مرتکب اخلاقی. لحظاتی وجود داشت که من به اشک آوران برسد، اما آنها لحظات واقعی داشتند، اما هیچ کس احساس سیری و یا دستکاری نکرد. در واقع، هیچ چیز کوچکترین دستکاری در این کتاب نیست. واقعا انجامش دادم

مشاهده لینک اصلی
گاهی اوقات فکر می کنم سرم خیلی بزرگ است، زیرا آنقدر پر از رویاها است. شگفت انگیز 5 ستاره ***** قبل از اینکه من می گویم هر چیز دیگری، اجازه بدهید به من اعتراف کنم، من امارا آبید، از همه این کتاب را دوست دارم. دست بزرگ برای R.J. Palacio برای چنین نوشته ای عالی. این کتاب به من حمله کرد، به من سخت ضربه زد. من نمیتوانم در مورد کلمات Wonder به من توضیح دهم. من کاملا احمق بودم من این داستان را می دانم اما داستان تخیلی الهام بخش این است! بر اساس واقعیت تلخ جامعه ما و از یک حادثه کوچک در زندگی واقعی خواسته شده است. از شما خواسته است که متوقف شوید و به اطراف نگاه کنید، از شما خواسته است که احساس کنید، از شما خواسته است که فکر کنید، درباره بچه های ویژه فکر کنید، از شما خواسته می شود که انسان باشید و انسان باشید. اکثر اشک های دراز کشیدن گونه های من و هنوز هیچ وقت برای متوقف کردن. داستان اینقدر در حال حرکت است، دست زدن و گرفتن آن توجه خود را جلب می کند. هیچ راهی وجود ندارد شما نمیتوانید آن را پایین بیاورید شما نمی تونید خودشه. اوج پسر تعجب شخصیت اصلی کتاب است، داستان در اطراف آن چرخ می زند، اما داستان آن را بیشتر شگفت انگیز می کند. نه تنها توسط اوگگی، بلکه Via، Summer، Justin، Jack \u0026 amp؛ میراندا نیز در پایان زمانی که آقای Tushman اعلام کرد جایزه نهایی، مدال Henry Ward Beecher، نه تنها دوستانش با صدای بلند گریه میکردند، اما من نیز با اشک در چشم من و لبخند بر روی صورتم یک گریه خوشحال: @ من عاشق تمام شخصیت ها و دیدگاه های آنها داستان داستان این است که گیلاس در بالا است. به طور خاص، این کتاب سرقت از قلب من است. â ™ ¡من عاشق عنوان خود را بیش از حد من همه چیز را در مورد آن را دوست دارم. آیا می خواهید خواندن فوق العاده ای داشته باشید؟ تعجب کتاب شماست. به طور قطع، شگفت انگیز است ¡¡¡¡¡Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â یکی از آن احساسات است که می تواند سخت به جعلی است، هر چند که شما سعی می کنید به نظر شگفت زده، زمانی که شما نیست و یا سعی کنید به نظر می رسد که شما را شگفت زده نیست. @ قلب من گریه : \"مردم از راه خود برای جلوگیری از دست زدن به شما از راه بیرون می روند، از طریق آن\" پاسخ داد، که بدون لحظه ای بدون پاسخ من را ترک کرد. \"خب، درست است. این چیزی است که من فکر کردم. آیا روزهای بدی را در مدرسه به من میسپارید، خوب؟ «معقول بودن: @») «مهمترین چیزی که من دارم این است که این چیزی است که من دیوآموزش روانشناختی را در نظر گرفتم که برای همیشه یاد گرفتم چگونه به تلفظ، توسط راه. @

مشاهده لینک اصلی
باور نکردنی، دست زدن به کتاب! باید بخواند!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شگفتی


 کتاب گزینه ب
 کتاب از نوشتن
 کتاب تیرهای سقف را بالا بگذارید
 کتاب استراتژی رسیدن به استراتژی
 کتاب رازوری زنانه
 کتاب خاطرات آدم و حوا