کتاب شکستن دماغ استالین

اثر یوجین یلچین از انتشارات مروارید - مترجم: شهاب الدین عباسی-ادبیات آمریکا

ساشا زاییکک قوانین پیشگامان جوان شوروی را از سن شش سالگی شناخته است: پیشگام جوان به رفیق استالین، حزب کمونیست و کمونیسم اختصاص داده شده است. پیشگام جوان یک رفیق قابل اعتماد است و همیشه براساس وجدان عمل می کند. پیشگام جوان حق دارد انتقادها در مورد نقص ها را داشته باشد. اما اکنون زمان آن رسیدن به پیشگامان جوان است، روزی که ساشا برای مدت طولانی منتظر است، همه چیز به نظر می آید. او یک عینک همکلاسی با یک گلوله برفی را می شکند. او به طور تصادفی یک مجسمه استالین را در سالن مدرسه آسیب می زند. و بدتر از همه، پدرش، بهترین کمونیست که می داند، تنها شب گذشته دستگیر شد. یوجین یلچین در حال حرکت به داستان یک پسر 10 ساله در حال شکسته شدن در جهان است و در سادگی آن، قدرتمند در پیام او، و دلهره آور در باورپذیری آن استادانه است.


خرید کتاب شکستن دماغ استالین
جستجوی کتاب شکستن دماغ استالین در گودریدز

معرفی کتاب شکستن دماغ استالین از نگاه کاربران
او داستان استالین را شکست. این داستان به دنبال یک پسر کوچک به نام زاییکک، استالین بت پرست، می خواهد در مراحل پای پدرش پیروی کند و تبدیل به یک پیشگام جوان - استالین، حزب کمونیست و کمونیسم شود. پس از اینکه پدرش دستگیر شد، توسط همان دولت ای که برای وی کار کرده بود، به نظر نمی رسید که تصمیمی بگیرد که آیا وی باید به دولت کمونیست اعتماد کند یا پدرش را رد کند یا اگر این اجازه را بگذارد. یلچین خاطرات تاریخی تخیلی نوشته است که براساس دوران کودکی خود است و به خوانندگان کمک می کند تا با شخصیت ها و احساسات خود در چنین زمان آشفته ای همدردی کنند. @ ساخت Stalin Nose @ قطعا سزاوار جایزه نیویورک است، آن را به عنوان روایت تاریخ در صداقت به بی عدالتی اجتماعی که تجربه شد. یلچین همچنین تصاویری را برای خوانندگان فراهم می کند تا داستان را بهتر و تجسم کنند و حس محیطی را که در آن رخ می دهد، بدست آورند. یک کتاب عالی برای خوانندگان در کلاس های 3 تا 4، به ویژه اگر آنها در حال تحصیل در روسیه یا انواع دولت هایی هستند که در تاریخ وجود داشته اند. این نیز یک کتاب عالی برای بحث دربارۀ عدالت اجتماعی است و آن چه که باید انجام می دهد.

مشاهده لینک اصلی
مقاله امروز در واشنگتن پست به عنوان خوانده شده @ روسها در برابر پوتین در حال تظاهرات هستند: ده ها هزار نفر - در حدود 80000 نفر در مسکو - به زیر صفر برسند تا فشار را برای انتخابات عادلانه و دولت صادقانه حفظ کنند. رژیم استالین این داستان متفکر، خوانندگان را فقط نگاهی به آنچه که در آن روزهای ترور زندگی می کرد، فراهم می کند. داستان قابل توجه، با تصاویر جذاب، بر روی گذشته نادیده گرفته می شود، اما امروز حتی برای رویدادهای کوچک و یا بزرگ نیز بسیار مناسب است. بسیاری از مواد غذایی برای تفکر: به طور کور به کسی اعتقاد دارد که ایده ای از آنچه درست یا غلط برای ما به عنوان افراد است، دیر یا زود امتناع از صدای خود ما می تواند منجر به فروپاشی کل نظام سیاسی شود. کل شهرستان حتی جهان @ یک مقاله دیگر امروز می خواند. نیروهای دولتی سوریه حمله جمعی و موشکی به سومین شهر بزرگ کشور را جمعه شب انجام دادند که فعالان بیش از 200 نفر را کشته و فشار بر شورای امنیت سازمان ملل را تشدید کرده است؛ سرکوب دولت خونین. @

مشاهده لینک اصلی
در دهه 1950 در اتحاد جماهیر شوروی، پدر ساسا یکی از بهترین کمونیست ها بود و قرار است که خودش تبدیل به یک پیشگام جوان شوروی شود. سپس، متأسفانه پدرش به دلیل متهم شدن به دشمن بازداشت شده است، او یک بچه با بینی گلوله برفی را می شکند و بینی خود را از مجسمه استالین می شکند. او می داند که اگر او دستگیر شود، به عنوان یک شخص نیز دستگیر خواهد شد. این رمان داستان تاریخی متمرکز بر موضوعات مانند آینده شدن، قدرت و عدالت است. این همچنین بر اتحاد جماهیر شوروی و کمونیسم متمرکز است و علاوه بر یک لغت دشوار، این کتاب را می توان بسیاری از خوانندگان از سطح متوسط ​​تا سطح بالا خواند. این کتاب را می توان در محیط دبیرستان یا دبیرستان، به ویژه در کلاسهای انگلیسی یا تاریخچه استفاده کرد. سوال اساسی که می تواند در کلاس مطرح شود می تواند اهمیت ساشا به گچ گرایی استالین باشد. فعالیت دیگری می تواند یک پازل جدول کلمات متقاطع با کلمات واژگان مختلف در کتاب باشد، مانند کمونیست و شوروی. یلچین، E. (2011). شکستن استالین بینی. نیویورک: هنری هولت.

مشاهده لینک اصلی
ساشا زیکیک از سرانجام پیوستن به پیشگامان جوان شوروی هیجان زده است، و سپس می تواند تبدیل به یک کمونیست بزرگ شود، درست مانند دو قهرمان او: پدرش و یوزف استالین. یک شب قبل از مراسم پیشگامان جوان ساشا، پدرش توسط سربازان گرفته شده و زندگی ساشا به وحشیانه تبدیل شده است. قبل از مراسم، ساشا توجه زیادی به سرنوشت زندگی در روسیه می کند و برای یک لحظه شگفت زده می شود اگر این همه آن را نداشته باشد. واقعا؟ این یک افتخار Newberry بود؟ بلخ این برای من خوب بود، اما بعد به سرعت به سرعت افتاد. و منظور من به سرعت؛ بسیار خواندنی است. همه چیز را برای خوانندگان جوان در کنار اخلاق و درس های داستان قرار می دهم، اما استعاره ها (مانند بینی) واقعا سنگین بودند. بله، بله، جنبش کمونیست روسیه مکیده است. ما آن را دریافت می کنیم. و روسیه واقعا سرد است. در مورد تصاویر â € |I امید به چیزی شبیه به â € œHugo Cabretâ €، اما این تصاویر وحشتناک است! و آنها به هیچ وجه به داستان اضافه نمی کنند، به غیر از مدرسه ای که به دنبال هیتلر است. فقط خواص: کوتاه و از نظر منحصر به فرد.

مشاهده لینک اصلی
من هیچ چیز مثل این را قبلا مطالعه نکرده ام. تنها شباهت ها: 1. احساس ناتوانی در اعتماد به همسایگان و نیاز به عشق ورزیدن به رهبر بسیار شبیه به موضوعات کودکان و نوجوانان است که در مورد انقلاب فرهنگی چینی صحبت می کنند. 2. قهرمان جوان ما کمی از نویی بودن جذاب جان بوینس (پسر در لباس خواب های راه راه) و شخصیت های موریس گلیتمنز (یک بار) دارد. از این گذشته، همه چیز جدید است. من هرگز کتابی در مورد پیشگامان جوان اتحاد جماهیر شوروی ندیده ام و چشم انداز جذاب است. ما می بینیم که ساشا متوجه می شود که همه چیز خوب نیست، که بزرگسالان همه درست نیستند و اهداف زندگی او برای او مهم نیست. ما همچنین می بینیم که شیوه هایی که این جامعه بر فرزندان تأثیر گذاشته است، به ویژه از طریق تعامل با معلم آنها است. این یک خواندن سریع است، اما بسیار معنی دار و آموزنده است. من به شدت توصیه می کنم این یکی به کودکان بزرگتر و نوجوانان جوان است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شکستن دماغ استالین


 کتاب موفقیت نامحدود مردان مریخی و زنان ونوسی
 کتاب زندگی دوم
 کتاب از من نخواهید لبخند بزنم
 کتاب لازاروس خندید
 کتاب انتخاب سوم
 کتاب عقل سلیم