کتاب شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید

اثر هاروی مک کی از انتشارات هامون - مترجم: محمدرضا آل یاسین-ادبیات آمریکا

هاروی مکای، نویسنده کتاب پرفروشترین و میلیونر خود ساخته، این راه مستقیم از طریق جراحی مسیر موفقیت را برای خوانندگان در همه جا به راه میاندازد. آنها یاد خواهند گرفت چگونه: با قرار دادن افراد با افرادی که مطلقا، مثبت نمیخواهند شما را ببینند، آنها را با اوقات فراغت آشنا کنید و سپس آنها را خوشحال کنید، گفتند بله! با استفاده از یک سیستم به نام Mackay 66، خود را با اطلاعات خود در مورد چشم اندازها، مشتریان و رقبای خود که خود را سزاوار CIA می دانستند، کنترل می کنید. با استفاده از بینش خود برای کمک به خود و یا بچه های خود، یک میلیون میلیونر به صفوف Amercias کمک کنید. با دانستن اینکه چه موقع لبخند بزنید و گفتید نه و وقتی که در کلون ها ارسال کنید، از گفتگو خارج شوید. این کتاب یک نوعی از یک تاجر که تمام آن را دیده و انجام داده است، تقریبا 2 میلیون نسخه فروخته است و نقشه راه اصلی برای همه در مسیر موفقیت است.


خرید کتاب شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید
جستجوی کتاب شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید در گودریدز

معرفی کتاب شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید از نگاه کاربران
شنا کردن با کوسه ها بدون تغذیه زنده، اولین کتاب Harvey Mackey است. این یک راهنمای برجسته برای هر کسی در یک حرفه فروش یا موقعیت رهبری و مخصوصا برای مدیران جدید مفید است. توصیه های اشاره شده او بسیار مفید و کاربردی است. این کتاب به مجموعه ای از مینی مقالات تقسیم شده است که نویسنده به نام Lessons و Quickies می گوید. هر درس کمی مشاوره یا خرد را ارائه می دهد و اغلب ساده است در مقابل توصیه های خاص. این درس های ساده دارای عناوینی هستند مانند @ اگر شما یک مقصد نداشته اید، هیچ وقت نمی توانید آن را دریافت کنید، @ یا @ تصمیم گیری خود را با قلب خود و آنچه شما پایان می دهد با آیا بیماری های قلبی @ یا @ آن افراد نیست که آتش می زنند که شما را زندگی بی رحمانه، آن افرادی است که شما نمی دانید @. این یک کتاب سرگرم کننده است و باید بخواند!

مشاهده لینک اصلی
Книгу Ð'Ð »Ñ Ð'Ðμл Ð¾Ð²Ñ \u003cN ... D »ÑŽÐ'Ðμй « در DSD к ÑƒÑ † ÐμÐ »N N € ÐμÑ، نو ÐμÐ'и D ° кул  »N N ‡ Ð N، D ° NZ، N N، оиР»Ð¾ Ð ± N \u003cнРدرجه D · вР° N، نو « DSD درجه سانتی к пР»D ° вРN، نو ° N N € ÐμÐ'Ð ¸ киÑ، ов ». МнÐμ жÐμÑ، N кР° N، N ‡ N، о к N، D ° Ð ± N \u003cD »Ð¾ Ð ± N \u003cÐ ± D» ÐμÑ Ð¸Ð¶Ðμ к 'N € оÐ'ÐμÑ Ð¶ нРD ° ÐμÑ Ð½Ð¸ÑŽ.Ð ~ мÐμнно، ° N D · вРниÐμ درجه سانتی нР° N €، N оиР»Ð¾ мÐμÐ½Ñ Ð²Ñ N، N N € ÐμÑ، DN، N в книгÐμ ‡ N N N N Ðμм N، о € D ° вни N، ого  «ÐºÐ درجه سانتی к Ð²Ñ \u003cжиÑ، نو в поÐ'ковÑ'Ñ Ð½Ñ € \u003cN N ... кл N ° окР... D инÑ، N € игР° N ...  ». Ð¾Ñ ‡ Ро Ðμнь оР± Ñ € D ° Ð'овРدرجه D »N N، когÐ'Ð درجه سانتی мои ожиÐ'Ð Ð½Ð¸Ñ ° N Ð € ° D · Ñ € уÑил D N NOE оР± Ð¾Ñ ‡ Ðμнь Ð²Ñ \u003cN N ‡ ококРدرجه سانتی ÐμÑ N، вÐμÐ½Ð½Ñ \u003cÐμ ñ овÐμÑ، N \u003cÐ¾Ð¿Ñ \u003cN، ного، умного D вÐμÑ ÑŒÐ¼Ð درجه D »ñ ‡ ÐμРовкого» овÐμкР°. Ð ¢ D ° киÐμ книги Ð'овоР»Ñ € ьно ÐμÐ'киÐμ. D ~ N N N، у можно мÐμÐ »Ð¾ внÐμÑ N، D в Ñ Ð¿Ð¸Ñ ÐºÐ¸ D» ÑƒÑ ‡ ... NDN Ð'ÐμÐ »Ð¾Ð²Ñ \u003cN ... книг в Ð¼Ð¸Ñ € Ðμ.

مشاهده لینک اصلی
نوشته شده در اواخر دهه 80، به شدت متعجب شدم که متوجه شدم که محتوا به هیچ وجه به تاریخ نرسیده است. در یک خواندن بسیار کوتاه، نویسنده برخی مفاهیم کسب و کار حیاتی را که هر صاحب کسب و کار یا فروشنده باید به آن توجه کند، بیان می کند. شاید آنچه که در خانه اتفاق می افتد این است که درس های بی انتها هستند. به نظر می رسد که واقعا وقت خود را برای دانستن مشتری و داشتن خدمات واقعی مشتری در نظر بگیرید. آنها به نظر می رسد بسیار واضح و ارزشمند نیستند. اما همانطور که همه ما می دانیم، حتی اگر کارهای اصلی کسب و کار مانند این باید واضح باشد، آنها واقعا تمرین کرده اند. مک کای از طریق برخی از داستانهای روشن موفقیت خود، اهمیت خود را به خانه می کشد. برخی از آنها به همان اندازه مهم هستند اما در دنیای واقعی آشکار هستند - ما نیاز به یادآوری داریم. به عنوان مثال: مایل بودن و قادر به گفتن @ no @ و راه رفتن. به خصوص با توجه به اینکه چقدر کوتاه است خواندن، Id به شدت آن را توصیه به هر کسی در کسب و کار است. (کتاب صوتی، متاسفانه، کوتاه شده است و بنابراین در 1.5 ساعت فوق العاده کوتاه وارد شده است. من به آن دو بار گوش دادم، پشت به پشت).

مشاهده لینک اصلی
اول از همه این کتاب کمی متفاوت از آنچه انتظار می رفت پس از خواندن حاشیه نویسی. انتظار داشتم کتاب دیگری در مورد مذاکرات و زنده ماندن در شرایط پیچیده @ باشد. در واقعSwim با کوسه ها @ کتابچه راهنمای مختصر درباره همه چیز (مذاکرات، مدیریت، تصمیم گیری و غیره) و نه مقاله دقیق در مورد موضوع خاص است. من توصیه می کنم آن را برای افرادی که هیچ ایده ای ندارند که چگونه موفق شوند و نمی خواهند زمان خواندن کتاب های بسیاری را بخوانند توصیه می کنم. برای کسانی که قبلا توضیحات عمیق تر از مذاکرات، سخنرانی ها، استراتژی ها، مدیریت و غیره را خوانده اند، هیچ چیز جدیدی نخواهد بود . ممکن است فقط چند داستان واقعی ازone موفق تر پسر @ باشد. چیزی بیشتر نیست

مشاهده لینک اصلی
این کتاب یک راهنمای ساده برای علاقه مندان به کارآفرینی است. هوشمند، هیجان انگیز و آسان برای خواندن آن. مهمتر از همه، این کتاب به برخی راهنمایی های حیرت انگیز در مورد اینکه چگونه می تواند موفق شود در حالی که انجام کار است که قرار است کار نیست، اما در واقع چیزی است که باید توسط سازنده مورد علاقه. همه چیز نابغه ساده است، آقا مککی یکی دیگر از اثبات زندگی این قانون طلایی موفقیت است، همه این واقعا یک رویکرد خلاق و بسیار صبر است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید


 کتاب شکوفه های ارغوان و شراب نیمروز
 کتاب کتاب کوچک(7)سفر خوش به ترنتون و کامدن
 کتاب تئوری انتخاب و مدیریت زندگی
 کتاب جوجو رو نیگا
 کتاب کلاف پر گره
 کتاب از من نخواهید لبخند بزنم