کتاب شفای زندگی

اثر لوئیز ال. هی از انتشارات معیار - مترجم: لیلا آزادی-ادبیات آمریکا

The key premise of the book is that because the mind and body are connected, illnesses of the body somehow have their root causes in emotional and spiritual aspects of the mind and its beliefs and thought processes. While modern medicine concerns itself with eliminating symptoms of disease in the body, using tools such as chemotherapy and other pharmaceutical drugs and various surgical techniques, Hays approach is to identify and work to resolve what she perceives as the mental root causes of disease. Hay believes that the causes of dis-ease include stress and unhealthy thought patterns and beliefs about oneself, and postulates that the most fundamental way to affect positive change in the body is to change the way we think.


خرید کتاب شفای زندگی
جستجوی کتاب شفای زندگی در گودریدز

معرفی کتاب شفای زندگی از نگاه کاربران
جمله های قشنگی داره، مثلا: همه ما قربانی قربانی ها هستیم.

مشاهده لینک اصلی
به جرات میتونم بگم از بهترین کتابهای روانشناسی - خودشناسی که تا به امروز خوندم ! شاید کمی دردناک و خشم برانگیز اما پر از حقیقت درباره زندگی شگفت انگیزی که بما هدیه داده شده.... نکات کلیدی که در کتاب برای بهتر شدن رابطه ی هرکسی با خودش داده شده کاربردی و ساده هستن. شاید یکی از دلایلی که این کتاب رو جذاب و کاربردی کرده تجربه ی عملی در راه شفای ذهن و بدن خود نویسنده باشه... خوندن کتاب در بسیاری از اوقات شبیه به سیلی زدن به خودم بود و گاهی پتک سنگین سایه های درونم به من! دردناک اما بیدار کننده ....

مشاهده لینک اصلی
مه این خیلی دور است من معتقدم که سلامتی ما می تواند توسط شرایط ذهنی ما تحت تاثیر قرار گیرد، مطمئن باشید؛ من حتی معتقدم که برخی از بیماری های فیزیکی، کاملا احتمالا، تقریبا به طور کامل به ذهن و احساسات ما متصل است. اما من به سادگی نمی توانم بپذیرم که هر چیزی که برای من اتفاق می افتد، چیزی است که من با رویکرد ذهنی خود به ارمغان آورده ام. گاهی اوقات چیزهای بد اتفاق می افتد

مشاهده لینک اصلی
به طور معمول، این کتاب را به عنوان \"@ Christian @\" تردید نکردم، اما بیشتر در آن خواندن می کنم بیشتر آن را دوست دارم و هرچه بیشتر از آن به روش های عملی برای برانگیختن اعمال خشونت آمیز و تقدیس عمل بکار بردم و در نتیجه دریافت شفا . واعظ مسیحی به ما می گوید که ما باید ببخشیم و غیره و ما احساس گناه بیشتری می کنیم. لوئیس فوق العاده است: او نمی فهمد و او به من برخی از ایده ها، ایده های عملی را به درخواست داده است. چه خنده دار و چه تقصیری است که من هستم، من مفاهیم عصر جدید را می گیرم و آنها را مسیحی می شمارم و رونق می گیرم، این یک کتاب مسیحی است که اندازه من است :-) بنابراین هر زمان من کلمه جهان را می خوانم، به سادگی آن را به عنوان @ Lord خوانده ام @ و آنها کتاب را به زیبایی مطالعه می کند. کتاب دارای نکات خوب است، اما افکار عمیق نیست، توسعه یافته نیست، می تواند در زمان ساده ساده، از این رو از دست دادن صبر من است. در مقابل، جوزف مورفی، خیلی عمیق تر بود و تقریبا هر کلمه ای را در کتابش کپی کردم. او سازنده را برای کسی که او است در حالی که Louis Hay آن را همه چیز را به چیزی به نام \"جهان\" تصدیق کرد. این کتاب رنگ و جزئیات ندارد.

مشاهده لینک اصلی
من قبلا این کتاب را خوانده ام و می دانم دوباره خواندن آن را خواهم خواند. اگر به بیمار یا درد یا درد مراجعه کنم به بخش بخش شفا بخش شما مراجعه می کنم تا یادآور مثبت تأیید بگویم برای رهایی از بیماری های فیزیکی. من نویسنده لوئیز هی را در Oprah دیدم شاید 8 سال پیش و فورا توسط صداقت، دانش و دلسوزی برای خرید این کتاب مجبور شدم. من از آنجایی که این کتاب را به عنوان هدیه ای برای بسیاری ارزیابی کردم. بسیاری از شما ممکن است سرتان را خراشید یا فکر کنید که من این را دیوانه می کنم، اما معتقدم که اعتقادات زیادی نسبت به ذهن و ذهن، افکار منفی و افکار مثبت، ارتباط وجود دارد. من در زمینه پزشکی بیش از 20 سال کار کرده ام و روزانه با بیماران با انواع بیماری ها و بیماری های روانی و فیزیکی کار می کنم. من از لحاظ قدرت مثبت فکر و عمل مثبت در کار، حتی با کسانی که به شدت مجروح و بیمار هستند، شاهد هستم. باز هم، این ممکن است به برخی از شما در عصر مدرن فن آوری، پزشکی و داروسازی کوک به نظر می رسد. آنها نیز جای خود را دارند، اما چه چیزی می توانند برای یادگیری خودشان از درون خود، خودشان و دیگران را انتقاد کنند یا یاد بگیرند که خود و دیگران را ببخشند؟ پاسخ ساده است. این نمی تواند هر چیزی صدمه ببیند، فقط زندگی ما را از ساده ترین و پیچیده ترین سطوح بهبود می بخشد. من این کتاب را برای همه توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** به من گفته شد که باید این کتاب را بخوانم، زیرا برای من مفید خواهد بود. این کتاب بسیار بسیار متشکل از ایده ی جدید عصر قانون جاذبه است، اگر خوب بدست آورید، پس خوب به شما خواهد آمد و تا حدی با این ایده موافقم و این درس خوبی است از این کتاب. با این حال، گفته می شود که این تنها درس خوب است که من در این کتاب توانستم ببینم. یونگ همه چیز را می گیرد و آن را به عنوان یک نتیجه از منفی در زندگی می چرخاند. فوق العاده است من می توانم بطور روزمره بیرون بروم و می توانم بگویم که امروز روز خوبی خواهد بود. من اعتقاد دارم که در روز من تاثیر مثبتی خواهد داشت، اما نمی توانم باور کنم که می توانم بگویم، امروز من متوقف شدن آسم هستم. دور منزل این غیر مسئولانه است و ممکن است به خوبی من را بکشد یا من می توانم در بیمارستان بروم. آیا شما چربی دارید؟ آن را به دلیل اینکه شما می خواهید چربی داشته باشید و نمیتوانید از نوعی منفی بودن در زندگی خود بگذرید. آیا سرطان دارید؟ آن را به دلیل اینکه شما نفرت دارید نسبت به کسی دارید. آیا شما فقیر هستید؟ زیرا شما می خواهید فقیر باشد. اگر باور داشتید می توانید ثروتمند باشید. چند بار می گوید که اگر با اظهارات او ناراحت هستید یا با او مخالف هستید، نه به این دلیل که شما درست یا اشتباه کرده اید یا به دلیل اختلاف نظر، اما به سادگی این به معنی آن است که شما نیاز دارید تغییر می کند و بر این حقیقت تاثیر می گذارد. در یکی از آنها می گوید که اگر شما به دلیل سوءاستفاده از آن به دلیل انتخاب مسیر و این چالش انتخاب شده اید و تقصیر متخلف است. انتخاب شما قبل از اینکه شما متولد شد. این قربانی شدن است و تقریبا به همان اندازه اشتباه است. بله، من در مورد آن عصبانی هستم. بله، قربانی ممکن است نیاز به تغییر ذهن خود را در مورد چگونگی رفتار و یا پاسخ به چیزی به عنوان آنها را از طریق فرایند بهبود، اما آنها انتخاب چیزی نیست که به آنها اتفاق افتاده است. آنها به هیچ وجه قصد سوء استفاده را نداشتند و ارتباط آنها با افرادی که به دنبال کمک بودند، نفرت انگیز است.

مشاهده لینک اصلی
آنچه که من در مورد شما می توانم زندگی شما را بهبود بخشد این است که خواننده می تواند یک بیماری خاص را پیدا کند تا مسائل عاطفی به طور معمول مرتبط شود. این به آنها نقطه شروع در بهبود زندگی آنها می دهد. برای من، با این حال، این اتصالات بیش از حد مبهم بود و تاییدیه برای من کار نمی کرد. من در آن زمان یک تازه کار بودم و درک تاثیر کامل را داشتم. با این وجود، به دلیل عدم درک من، من به جستجوی یک روش ساده تر و شخصی تر رفتم و به همین ترتیب خودم را ایجاد کردم. بنابراین، کتاب من، شفا ترانسفورماتور: پنج کلید ساده و ساده که طراحی شده برای هدایت زندگی شما به سوی سلامتی، هدف و رفاه، خواننده را یک قدم عمیق تر از آنچه می تواند زندگی شما را بهبود بخشد، می گیرد. کتاب من همچنین به خواننده کمک می کند تا ارتباط عاطفی شخصی خود را پیدا کند. در حالی که من این کتاب را برای هر قفسه شفاخانه توصیه می کنم، توصیه می کنم که از آن به عنوان یک سنگ پله برای کاوش عمیق تر استفاده کند. شما می توانید با مراجعه به وب سایت نویسندگان www.PolkaDotBanner.com در مورد کتاب من بیشتر بیاموزید\n.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شفای زندگی


 کتاب ارواح
 کتاب کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا
 کتاب جادوی خون
 کتاب عشق چیست؟
 کتاب خاطرات زمستان
 کتاب قاتلان