کتاب شش سال

اثر هارلن کوبن از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد عباس آبادی-ادبیات آمریکا

شش سال از زمانی که جیک فیشر ناتالی را دوست داشت، عشق زندگی اش، ازدواج با یک مرد دیگر. شش سال پنهان کردن یک قلب شکسته با پرتاب خود را به حرفه خود را به عنوان استاد دانشگاه. شش سال است که وعده خود را برای ترک ناتالی به تنهایی و شش سال شکنجه رویا زندگی خود را با شوهر جدید خود، تاد. اما شش سال نتوانسته است احساسات خود را خنثی کند، و زمانی که جیک در کنار آزار و اذیت تد، او نمی تواند خود را از مراسم تشییع جنازه دور نگه دارد. در آنجا او نگاه اجمالی زن همجنسگرای تاد را میبیند که امیدوار است ... اما او ناتالی نیست. همانطور که جیک به دنبال حقیقت است، خاطرات کاملش از ناتالی شروع به بازتولید می کند. دوستان مشترک این زوج یا نه می توانند یافت شوند یا جیک را به یاد نمی آورند. هیچ کس ناتالی را در سالها دیده است. و به زودی، جستجو جیک برای زنانی که قلب خود را شکستند زندگی خود را در معرض خطر قرار می دهد، زیرا او اسرار و دروغ هایی را که عشق می تواند پنهان کند پنهان می کند ...


خرید کتاب شش سال
جستجوی کتاب شش سال در گودریدز

معرفی کتاب شش سال از نگاه کاربران
این یکی دیگر از هارلن کوبنز ایستاده است، پر از پیچ و تاب و ثبت شده خود را ثبت شده است. ناتالی، به عنوان یک استاد دانشگاهی به نام جیک فیشر، عاشق زندگی اش می شود، با مرد دیگری ازدواج می کند. جیک و ناتالی در عقب نشینی در ورمونت ملاقات کردند و در آنجا پایان نامه دکترای خود را تکمیل کرد و هنرمند بود. آنها عاشقانه گردباد بودند و ظاهرا برای یکدیگر ساخته شده بودند، زمانی که ناتالی ناگهان به جیک گفت که تصمیم گرفته است با یک دوست پسر قدیمی به نام تولد ازدواج کند. عروسی یک هفته بعد برگزار می شود. ناتالی از جیک دعوت می کند تا مطمئن شود که پیام او را دریافت می کند و بعد از مراسم او از او می خواهد که او را تنها بگذارد و هرگز با او دوباره تماس نداشته باشد. جیک کاملا خرد شده است، اما ناتالی ها را احترام می کنند. برای شش سال آینده، او خود را به عنوان استاد در یک کالج هنرهای کوچک لیبرال اختصاص می دهد و در عین حال ادامه دادن به عشق خود را از دست می دهد. سپس یک روز، تقریبا به طور تصادفی، جیک متوجه می شود که یک آقایی برای شوهر ناتالی، تاد است. با برخی از تصادف معجزه آسا، معلوم می شود که تاد فارغ التحصیل کالج بود که جیک تعلیم می دهد و اوبیت در وب سایت کالج منتشر می شود. اکنون جیک تصمیم دارد با ناتالی تماس بگیرد، تا فقط به تشویق هایش بپردازد. او این را تصدیق می کند که خودش گفته است که وعده داده است که @ alone @ را ترک کنند. او شش سال است که وعده خود را به دست آورده است، اما اظهار می دارد که آنها هیچ @ دیگر @ ندارند و به همین ترتیب واقعا حرف او را نمی شکند. جیک به جنوب مراجعه به مراسم تشییع جنازه می رود، تنها برای کشف این است که بیوه تولد شخص دیگری به طور کامل است. بیوه ادعا می کند که تاد هرگز با هیچکس ازدواج نکرده و مطمئنا به هیچ کس به نام ناتالی نپیوسته است. این رمان هارلان کوبن است و به طور طبیعی، به نظر می رسد که داستان پیشرفت کند. جیک تلاش مؤثر برای پیدا کردن ناتالی را برای کشف نیروهای قدرتمند علیه او انجام می دهد و اگر او در جستوجوی خود او و هر تعداد دیگری از آنها را در معرض خطر مرگبار قرار دهد خطرناک است. این یک فرض جالب، اگرچه کاملا باور نکردنی است، و کوبن تنش را به عنوان داستان پیشرفت می کند. من از آن لذت بردم تا یک لحظه، اما همانطور که اغلب در این رمانها اتفاق می افتد، کوبن بسیاری از پیچیدگیهای بسیار ناگهانی را که تمام مناجات داستان به حداقل رسیده بود، فرو برده بود، و من دیگر نمی توانستم به تعلیق کفر ادامه دهم و داستان جدی Ive از کتابهای کوبنز مخصوصا سری Myron Bolitar لذت بردم و سخت استدلال کنم که یک مرد که هربار که از دروازه میرود کتابهای گازلیون را به فروش میرساند، ممکن است اشتباه انجام دهد. اما اگر این داستان کمی باورنکردنی باشد، از این کتاب بیشتر لذت خواهم برد.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب پر بیننده ترین است که در مدت بسیار طولانی خوانده ام. نه تنها نمی توانید متوجه شوید که در پایان چه اتفاقاتی می افتد، اما هر فصل شامل شگفتی های جدید است. هنگامی که جیک فیشر یک شوهر را برای شوهر زنش که شش سال در گذشته عاشقش بود، اعلام می کند، او تصمیم شوم به دنبال او می گیرد. این رویدادها را در حال حرکت می گذارد که ممکن است برای همیشه زندگی اش را تغییر دهد. در این کتاب هیچ لحظه ای وجود نداشت که فکر کنم همه چیز را درک کرده بودم. آرامش کامل بود. صفحاتی که عمل نکردند پر از پازل های روانشناسی بود که در مورد من دیوانه شد. فقط زمانی که فکر میکردم همه چیز را با هم جمع کرده بودم، چیز دیگری تغییر خواهد کرد و من مجبورم دوباره حدس بزنم. هارلان کوبن کتابهای بسیار خوبی را نوشته است، اما این یکی مورد جدید من است. او موفق به نوشتن یک داستان پیچیده و لایه ای با شخصیت هایی که می خواهید موفقیت های خود را در ماموریت های مختلف خود داشته باشید. اقدام، تعلیق، عشق، اشتیاق، قتل و هر جزء دیگر که باعث می شود خواننده هیجان انگیز باشد. از اینکه چگونه POV اول شخص برای این کتاب کار کرد، شگفت زده شد. جایی که گاهی اوقات می توان آن را به عنوان کوچک و یکسانی در نظر گرفت و کتاب را احساس سطحی کرد، این بار از آن قدردانی کردم. این POV به من اجازه داد تا درون سر شخصیت اصلی قرار بگیرد و او را بشناسد، که این باعث شد که من احساس کنم تقریبا همانطور که ذهنم را نیز در ذهن داشتم و سعی کردم حلقه رمز را درست با او کنار بگذارم. اگر شما به دنبال کتاب کامل هستید تا از هر چیز دیگری در زندگی خود دور شوید، این است. من نمی توانم در مورد چیز دیگری تمرکز کنم در حالی که خواندنSix سال. @ هارلن کوبن به وضوح در بالای بازی خود است! من یک کپی دیجیتال ARC از این کتاب را مرور کردم. عقاید من متعلق به خودم هستند.

مشاهده لینک اصلی
2،5 ستاره برای من. من نظری دارم. اولین کتابی که شما از Harlan Coben خواندید، احتمالا یکی از موارد مورد علاقه شما یا یکی از علاقه مندی های اوست. اولین کسی بود که گفتم هیچکس نیست من به یاد داشته باشم تمام شب را بخوانم. وقتی کتاب را بستم، خواننده بسیار راضی بود. البته من می خواستم همه چیز را با او بخوانم. مشکل این است که اولین هیجان - نوآوری سبک او که توجه شما را با اولین کتاب جذب می کند - شروع به محو شدن با هر کتاب جدیدی از خود می کند که به دست شماست. شما می توانید پیش بینی کنید چه اتفاقی می افتد. من تا آنجایی که می گویم قهرمان / قهرمان (که به رمان های مستقلش وابسته است) می گویند خیلی شبیه شما ریش می کشید که او را می شناسید. شما در حال حاضر درون سر خود بوده اید. بنابراین، شش سال کوبن معمولی شما است. جیک فیشر استاد دانشگاه است، که زندگی بسیار آرام و شاد زندگی می کند به جز یک چیز کوچک: او بیش از دوست دختر سابق خود نیست. ناتالی جیک را شش سال پیش با یک پسر دیگر ازدواج کرد و او در عروسی اش به او گفت هرگز آنها را نگران نکنند. شش سال بعد او متوجه شوهر شوهر ناتالی شد و به مراسم خاکسپاری می رود ... نگاهی به عشق زندگی اش می دهد؟ اما نادعلی نجات می دهد. و این جایی که قسمت رمز و راز شروع می شود و از آنجا ما جیک را دنبال می کنیم، به طوری که او به آرامی شنیده می شود که پس از عمل ناتالی چه شان سال پیش است. اگر قبلا کوبن را خوانده اید، می توانید آینده را حدس بزنید. حتی پایان هم قابل پیش بینی است و هم مشابه آن در رمان های قبلی بود. (دیدگاه اسپویلر) [جیک می داند ناتالی ک Minor را کشته است اما هرگز به آن نگفته بود، همانند Will و Sheila در Gone for Good یا Beck و Elizabeth در Tell No One می دانند. آن را مانند چیزی امضا برای حفظ ازدواج خوشحال است. (مخفی کردن اسپویلر)] نکته من این است: اگر هرگز Coben را قبل از خواندن ندیدید، احتمالا از این بیشتر از من لذت خواهید برد. اگر قبل از کار خود را بخوانید، هیچ چیز جدیدی را انتظار نخواهید داشت. من نمی دانم اگر من آن را انتخاب کنم به زودی به عنوان آن آمد، اگر گروه MCT ماهانه خواندن نیست.

مشاهده لینک اصلی
[4.5 ستاره]

مشاهده لینک اصلی
باید بگویم این اولین کتابی است که هارلان کوبن خوانده ام. چه حسی داری؟ وای، این کتاب به معنای واقعی کلمه شگفت انگیز بود. نمی توانم آن را کنار بگذارم. جیک فیشر و ناتالی اوری در حالی که هر دو در عقب نشینی در ورمونت ملاقات می کنند. آنها عشق می ورزند در پایان تابستان، جیک دعوت عروسی را از ناتالی دریافت می کند، زیرا او با دیگران ازدواج می کند. او جیک را وعده می دهد که آنها را تنها بگذارد. او می کند برای شش سال. سپس او را برای شوهرش می بیند. خوب، او وعده داده بود که آنها را تنها بگذارد، اما بیشتر آنها وجود ندارد. او سرانجام به مراسم تدس مراجعه می کند و این زمانی است که همه چیز واقعا عجیب است. باز هم، من این کتاب را دوست دارم من عاشق این است که رمز و راز، پیچ و تاب و چرخش وجود دارد، نه همه آنها است که آنها می گویند آنها، و از طریق آن همه، آقای کوبن جیک ساندرز داشتن چنین برخورد فریبنده است. من آن را دوست داشتم من واقعا نمی توانم باور کنم که من تا به حال هرگز از کتاب های خود را قبل از خواندن نیست و او قطعا در نویسندگان من دوست دارم لیست در حال حاضر.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شش سال


 کتاب تربیت سالم در مدرسه
 کتاب هنگامی که نیچه گریست
 کتاب هزار خورشید تابان
 کتاب هشت درس برای زندگی زناشویی شادتر
 کتاب مهارت های جدید برای تربیت فرزندان
 کتاب دموکراسی ها چگونه می میرند