کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی

اثر نیکلاس مه یر از انتشارات مروارید - مترجم: رامین آذربهرام-ادبیات آمریکا

ابتدا کشف شده و سپس توسط نیکولاس مایر ویرایش و حاشیه نویسی شده است، "راه حل هفت نفره" مربوط به همکاری ناگهانی و ناشناخته سیگموند فروید با شرلوک هولمز، که توسط دوست و مورخ هولمز، دکتر جان H. واتسون ثبت شده است. علاوه بر این گزارش هیجان انگیز خود از همکاری آنها در مورد توطئه دزدانه که در آن زندگی میلیون ها نفر در تعادل آویزان است، نشان می دهد چنین چیزهایی مانند هویت واقعی پروفسور ماریاری، مخفی که مشترک شرلوک و برادرش Mycroft هولمز و کارآگاهان در طول عمر بزرگ، زمانی که جهان معتقد بود که او مرده است، محل سکونت واقعی است.


خرید کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی
جستجوی کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی در گودریدز

معرفی کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی از نگاه کاربران
این را دوست داشتم بسیار سرگرم کننده است، شاید به این دلیل که من تازه به تازگی مطالعه \"Scarlet\" و \"Sign of Four\" را خوانده ام. عشق آن است که در واقع احساس می کند که خواندن واتسون را دوست دارید!

مشاهده لینک اصلی
تصور من این است که راه حل هفت درصد در سال 1974 منتشر شد و شاید معروف ترین اثر هولمز است. من می توانم تصور کنم که دلایل محبوبیت اولیه اش سه برابر شده است: در 70 سالگی منتشر شد، وقتی کوکائین به عنوان دارو حزب در zeitgeist بود، اعتماد فروید مورد سوءاستفاده قرار گرفت (یا شاید این چیزی که چند ساله بود) در سال 1970، با انتشار زندگی خصوصی شرلوک هولمز، وارد رسانه های مردمی شد. سپس در سال 1976، آن را به یک فیلم با بازیگران برجسته ساخته شد (رابرت دوول و لورنس اولیویه، به نام دو). امروز، آن را نگه می دارد. بسیاری از سازگاری ها مانند بازی کردن با هولمز استثمار شده به خاطر اثر چشمگیر است و شاید این جایی است که این سر و صدا آغاز شد. در اینجا، هولمز معتاد به کوکائین به نقطه روحی است و واتسون (با کمک Mycroft)، در پایان عقلانیت خود، هولمز را به بازدید از معروف (و بحث برانگیز) @ alienist @ فروید برای کمک. بنابراین اول از دو قطعه آغاز می شود که نویسنده به عنوان حوادث حقیقی مسئله نهایی و خانه خالی می اندیشد: هولمز با اعتیادش به مبارزه می پردازد / فروید و واتسون در تلاش برای درمان او، و پرونده ای که فروید، هولمز و واتسون برای حل مشکالت اشرافی، اراده و جنگ اتریش تعیین شده است. این یک خواندن خیلی سریع بود، صدای شخصیت عالی بود، و من بیشتر از این برنامه را دوست داشتم. من همچنین مکمل رمان هایی هستم که شخصیت های تاریخی و واقعی دارند؛ من نمی دانم در مورد فروید در کنار اصول، به طوری که سرگرم شدن برای دیدن مایرز تفسیر او را در عمل. من به ویژه ایده های مایرز را دوست داشتم که فروید به عنوان یک آینه به هولمز عمل کند، و از طریق یک لنز روانکاوی خود توانایی کج کج را به کار می گیرد (که به من یادآوری کالیب کارس The Alienist). من فکر می کنم این را بیشتر دوست داشته باشم اگر آن را به طور کامل متمرکز بر روح و روان هولمز و اعتیاد او بود (این طرح خط به موضوع متصل است)، اما این احتمالا ناعادلانه است، همانطور که اکثر مردم انتظار دارند که یک مورد هولمز درجه....

مشاهده لینک اصلی
نیکلاس مایرز هدف را با راه حل هفت نفره به وضوح به یک داستان غیر متعارف شرلوک هولمز است که هنوز هم در روح داستان ها و رمان های اصلی باقی می ماند، و او موفق به آن را کاملا به خوبی برش. این داستان با بازنویسی هوشمندانه @ The Final Problem @ آغاز می شود و از آنجا نسخه شرلوک هولمز از نسخه های متفاوتی از Arthur Conan Doyle ارائه شده است که تا به حال به ما داده است، اما به هر حال هنوز هم کار می کند. تن و گفت و گو، اگر نه طرح خود، در خانه احساس راحتی می کنند، و گره های متعدد به قاعده اصلی (از جمله واتسون مشهور سرگردان آسیب های جنگ) لذت بردن بود برای برخورد. به پایان رسید خواندن تمام کارهای اصلی شرلوک هلمز، و من اکنون شروع به کار خود را از طریق برخی از اصطلاحات شناخته شده شناخته شده است. نه تنها این یکی از بهترین های تاکنون است (شاگردان زنبورداران، خانه ابریشم و گرد و غبار و سایه دیگران بوده است)، اما اد بر این باور است که این راه حل هفت-per-cent احتمالا خواندن بیشتر لذت بخش تر از حداقل دو مورد از رمان های اصلی. اگر شما با رویدادهای @ Final Problem @ آشنا هستید، می خواهید مطمئن شوید که این داستان را اول بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
شرلوک هولمز با سگموند فروید ملاقات می کند. موریاری در واقع هولمز بزرگترین دشمن است؟ آیا دو نفر از آنها واقعا در حال فرو ریختن Reichenbach می افتد همانطور که در مسئله نهایی نوشته شده است؟ آیا موریتی واقعا یک ناپلئون جرم بود یا همه آن هولمز کوکائین باعث سوء تفاهم شد؟ اگر چنین رویدادهای واقعی و چرا Watson اتفاق می افتد به آنها را جعل می کند؟ نیکلاس مایرز pastiche یکی از معروف ترین رمان های شرلوکینا است، و برای دو سوم از این کتاب به طور اجباری قابل خواندن است. اما این آخرین بخش است که در آن داستان تقریبا از بین می رود (به معنای واقعی کلمه و به صورت تصویری) که به 3 ستاره تقلیل می یابد. این جایی است که روایت به چیزی از 80 فیلم هالیوودی تبدیل می شود. این ممکن است غافلگیرانه باشد، زیرا مایر یک فیلمنامه نویس هالیوود است، اما ظرافت رمان را کمی تیره می کند.

مشاهده لینک اصلی
یکی از بهترین خلخال های کرلوژی که تا به حال خوانده ام. نه تنها به خوبی نوشته شده، اما به خوبی شعاری با کانن، و توضیح برای دلایل واقعی شکاف، و همچنین ارتباط هولمز با فروید، هستند کتاب بسیار plausibles.El می خواند به سرعت - در حدود 200 و اوج صفحات - و بسیار سرگرم کننده است. پایان است کمی شل تر، و من همه توضیح داده شده به رفتار هولمز قانع نشده، و به نظر می رسد چیزی از یکی از فیلم های شرلوک هلمز با رابرت داونی جونیور، که صدای آن نه کاملا @ کانونیک \"است، هرچند در آزار و اذیت های کانون نیز وجود دارد. نویسنده موفق به تقلید از سبک کانن دویل و واتسون @ @ صدای به عنوان راوی بسیار bien.Tengo به رسمیت شناختن است که نویسنده یک کار بزرگ از جمله ارجاع به کانن و بسیاری از محققان همان در پانوشت انجام داد. شاید بی ربط به خواننده متوسط ​​اما برای کسانی که شخصیت آشکار است که می داند حافظه مواد اصلی و یک فن واقعی detective.Espero قادر به گرفتن 2 سرایی بعدی از سری که کمتر شناخته شده است تحسین.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی


 کتاب خانه ی خودمان
 کتاب کشور آخرین ها
 کتاب نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد
 کتاب مسیر سبز
 کتاب دستیار ماما
 کتاب پدر پولدار پدر بی پول