کتاب شرق بهشت

اثر جان اشتاین بک از انتشارات مجید (به سخن) - مترجم: پرویز شهدی-ادبیات آمریکا

این ریزه و اغلب بی رحمانه در سرزمین غنی کشاورزی دره Salinas کالیفرنیا به دنبال سرنوشت های متقابل دو خانواده - ترشک ها و همیلتون ها - که نسل های آنها به طور ناخودآگاه سقوط آدم و حوا و رقابت سمی کین و آبل را دنبال می کنند. شاهکار ستون بک در سال های بعد، در شرق عدن، کار است که در آن استینبک شخصیت های پر جنب و جوش خود را ایجاد کرد و زمینه های ماندگار خود را کشف کرد: رمز و راز هویت، غیر قابل توضیح بودن عشق و عواقب مرگ و میر ناشی از غیبت. شرق عدن در بیش از نیم قرن باقی مانده در فرهنگ آمریکایی حضور داشته است.


خرید کتاب شرق بهشت
جستجوی کتاب شرق بهشت در گودریدز

معرفی کتاب شرق بهشت از نگاه کاربران
â € œ همه چیز بزرگ و با ارزش تنها هستند. â €\nچنین کتاب شگفت انگیزی است. فورا تمام وقت مورد علاقه است. مطمئن هستم که شما از این کتاب شنیده اید. اغلب به عنوان یکی از بزرگترین رمانهای تمام وقت @ و یاbooks شناخته شده است، شما باید قبل از اینکه شما @ را بخوانید. به دلایلی، من آن را خاموش کرده ام. شاید به این دلیل که من برای مطالعه از موش ها و مردان به مدرسه می رفتم یا شاید چون فکر می کردم انگور خشم کمی کم رنگ شده بود. اما من از دست رفته ام. نگاه نزدیک باید به من گفته باشد. از آنجا که من ساگوس خانواده را دوست دارم حماسه، داستان های چند نسلی پر از ویژگی های غنی و بسیاری از درام. خانه ارواح یک نمونه عالی است. این کتاب ها واقعا من را به شخصیت های زندگی می کشد. من احساس می کنم که من با آنها بزرگ شدم، از هر سختی با آنها گذشتم و از طرف دیگر بیرون آمدم. آنها همیشه من احساس احساس عاطفی می كنند. پیش از ادن كتابی عالی از هر زاویة است. شخصیت ها از صفحات خارج می شوند و نوعی از پیشگفتارهای كین و آبل را كه پیش از آن، در طی و پس از مهاجرت بزرگ غرب به دوران مدرن آمریكا ( هیچ تصادفی نیست که برادران Trask چارلز و آدم نامیده می شوند). Steinbeck نمی توانست بیشتر روشن به دره Salinas در ذهن ما نقاشی اگر او به معنای واقعی کلمه به ما در آنجا به تنهایی کشیدن. یک مکان زیبای، گرد و خاکی و چالش برانگیز برای آن است و داستان آن از Trasks و Hamiltons می آید. من نمی توانم به اندازه کافی این کاراکترها را به چالش کشیده ام، همانطور که ما از طریق فقر، جنگ، ثروت، قتل، عشق و دروغ با آنها حرکت می کنیم. اما کلمه عبری، کلمه \"timshelâ €\" â € ~Thou mayestâ € \"â € œ که می دهد انتخاب است. این ممکن است مهم ترین کلمه در جهان باشد. این می گوید راه باز است آن را به یک مرد برمی گرداند. برای اینکه اگر â € ~Thou mayestâ € â € â € این نیز درست است که â € ~ Thou mayest.â €\nکتاب نادرست آن یک کتاب است که داستان های تاریخی متفکرانه با تم های قوی است و یک رمان سریع و بسیار قابل خواندن از طریق زندگی افراد هوشمند، ساده لوحانه، محاسبه، دوست داشتنی، متوسط، خودخواه و گیج کننده است. تعجب آور این است که اغلب اصطلاحاتeasily قابل خواندن @ و @ شاهکار @ متقابلا منحصر به فرد هستند - اما این مورد در اینجا نیست. من نمی توانم آن را پایین بگذارم. فقط ... نمی دانم چگونه به طور کامل افکار و احساسات شما را خلاصه کنم. شرق عدن، هوشمندانه، @ deep @ است، اما همچنین از آن لذت بخش است. من تمام روابط و درگیری های بین شخصیت ها را دوست داشتم. و من به خصوص کتی دوست داشتم - نوعی از شخصیت زن پیچیده ای که انتظار می رود گیلین فلین را ایجاد کند. اگر شما به دنبال یک کلاسیک هوشمند باشید، آن را بخوانید. اگر شما به دنبال pageturner هیجان انگیز - read.Blog | فیس بوک | توییتر | نمایش مشخصات عمومی | یوتیوب | فروشگاه

مشاهده لینک اصلی
این کتاب ذهن را می شکند این John Steinbeck در اوج خود است. او گفت که هر نویسنده فقط یک کتاب @ دارد و همه کتابهایش که به شرق عدن سفر می کنند تنها تمرین است - ادن کتاب اوست. من می توانم خلاصه ای از این کتاب را بنویسم، اما مشکل تر از ارزش آن است. شما اغلب می شنوید که آن را به عنوان بازنویسی مدرن از داستان پیدایش کاین و آبل @ اشاره می کند اما این خیلی ساده است. استاینبک داستان قاین و آبل را می گیرد و کین (به شکل کال تراک) شخصیت همدلی را می سازد. کال تارسک به خاطر تخریب ناکارآمدی عمل نمی کند، اما او به شدت برای تایید و عشق از پدرش، آدم، که ترجیح می دهد Cals برادر دوقلو، آرون است. با این حال، داستان Calderon و Aron واقعا به عنوان شخصیت اصلی ساخته نمی شوند تا سه ماهه آخر رمان 600 صفحه ای. بنابراین، می گویند که این کتاب به سادگی نقل قول از کین و آبل است که بیش از حد ساده کردن کتاب است. موضوع اصلی کتاب میل میل در هرکسی برای عشق است و اینکه چگونه این تمایل می تواند مردم را به رفتار مخرب تبدیل کند. این کتاب از آن جهت که بیش از حد پرسیده شده، غم انگیز، نا متناقض گام برداشته شده است و با مواجه شدن با داستان قائن و آئول به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. بله، متنی و غم انگیز است، اما Steinbeck است. این تصویر کامل از دره سالیناس را می دهد. این به شما می دهد بینش و دیدگاه شما ممکن است در غیر این صورت وجود دارد. اگر هر چیزی که Steinbecks به طور ثابت در ستون های فرعی غیر مرتبط با یکدیگر قرار می دهد، خواننده به سرعت در حال حرکت است، بقیه قسمت های مهم کتاب را احساس می کنند، به طوری که آنها با هم هموارتر می شوند. همانطور که برای موازی با کین و آبل، آن سنگین دست است. به این معنی که دست دادن سنگین من را تحمل نکرد. رفتن به رمان با انتظار این است که بازنگری از کین و آبل (حداقل برای برخی از روایت) به اندازه کافی برای آوردن ارجاع واضح به کین و آبل به نظر می رسد طبیعی است. اگر استینبک تصور می کرد که سعی دارد موازی را پنهان کند، این امر توهین آمیز بود. اما Steinbeck در تلاش برای پنهان کردن آن نیست - او روشن می کند که داستان قاین و آبل بخشی جدایی ناپذیر از داستان او است. شرق عدن یک رمان شگفت انگیز است. نقاط قوی آن بیش از جبران کمی از کاستی ها. استینبک چنین نویسندهی عظیمی است که نقصهای او نقاط قوت دارد. من به شدت آن را توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
من می خواهم با این کتاب ازدواج کنم و بچه هایش را داشته باشم. من نمی توانم به یاد داشته باشم که آخرین بار من پس از اتمام یک کتاب احساس چنین احساس عمیقی از رضایت را داشتم. هر قسمت از آن یک صفحه خوشمزه لذت بخش بود. این بسیار نزدیک به کمال بود و آن وجود دارد به عنوان یکی از 10 مورد برتر من کتاب های من. استاینبک داستان خود را در میان توصیف های زرق و برق دار اشباع دره Salinas، بخشی واقعا زیبا از کشور بافته می کند. خواندن آن بسیار غم انگیز و حیرت انگیز است که همه چیز را باید یک رمان فوق العاده داشته باشد. طنز، تراژدی، ارزش شوخی، تعلیق، زیبایی، درگیری، پشیمانی ... این کتاب پیچیده و لایه دار با یک طرح چند نسلی و شخصیت های کاملا شناخته شده است - برخی از آنها فریبنده، و دیگران کاملا نگران کننده است. ممکن است یکی از معدود افرادی باشد که باCain و Abel @ story آشنا نبودند (هرگز در زندگی من کتاب مقدس را باز نکردند)، بنابراین چند دقیقه از گوگلیگ برای دیدن آنچه در مورد توصیف کتاب صحبت می کردم، بودم. من خوشحالم که من آن را به عنوان یک بعد غنی تر اضافه کردم، اما آیا من بود، هنوز هم شده بود به خوبی. بنابراین در اصل من داستان آدم و چارلز و سپس آرون و کالب را با چشمان ساده و بی نظیر تجربه کردم - و این فوق العاده بود. چیزی که بیشتر از همه برداشتم این است که همه ما می خواهیم دوست باشیم. شخصیت های Steinbecks زندگی خود را با حفره های دردسر خود را گرفتن چرخ، ابراز قضاوت و ناراحتی روح خود را. عشق و راحتی یک مادر، عشق یک همسر، عشق و پذیرش پدر - همه ما این را می خواهیم و زمانی که ما آنها را بعضی از ما را نترس و خود نابود نکنیم، بعضی از ما از هم پاشیده اند، برخی از ما فقط نمی تونم اونو بگیرم من ساموئل و لی را دوست دارم تعادل و حکمت آنها وجود داشت تا ما را به آنچه ما باید تلاش کنیم، آموزش دهیم. آدم و چارلز، آرون و کالب - آنها بقیه ما هستند. آنها ناامنی ما و تصمیمات بد و خیانت ما هستند. آنها درد ما هستند. آنها خیلی انسان هستند. بنابراین زنده و ناقص و متناقض است. زندگی شما به چه مقدار خواهد رسید؟ آیا سالهاست که برای همیشه شکنجه می کنید؟ آیا روزهای آخر شما با تلخی مسموم خواهند شد؟ و کتی. شگفت زده شده است که بر اساس هیجان انگیز (ha!) سابق Steinbecks بر اساس، او یک پازل بود. الاغ به آدامز خوب است، قطعا، اما دوباره، او انسان بود، او شکنجه شد و بنابراین کاملا باور پذیر است، حتی زمانی که اقدامات او ظالمانه باور نکردنی است. وقتی ساموئل چیزی را دید (یا چیزی غیر از آن؟) در چشمانش دید، فکر می کنم ما قصد داشتیم باور کنیم که دانه بد، یک سیب فاسد است که بی روح و تحریف شده است. من تعجب می کنم که آیا او به نوعی از فمینیسم اولیه منصف نبوده است، رد تک همسری و مادری بودن و عادت دارد و به طور واضح استفانک می گوید انتخاب های جایگزین در یک زن معادل غیر طبیعی و بد و حریصانه است. شکوه این کتاب به مدت طولانی من را به فکر من خواهد ماند. من نمی خواستم آن را به پایان برسانم، اما اکنون احساس خوشایندی به خود می گیرم.

مشاهده لینک اصلی
من از این کتاب متنفرم نفرت. در نهایت هیچ چیزی برای گفتن نگران کننده، متضاد، ملودرامانه، خودخواهانه نیست و به خوانندگان خود اهانت می کند. به این ترتیب می توان خلاصه کرد: دسته ای از افراد بدون آموزش رسمی هر آنچه در مورد زمان خواندن عهد عتیق به زبان عبری می نشینند. آنها سپس به ما می گویند که چگونه زندگی کنیم. اوه ... راستش من می دانستیم که ما در مقابله با باور نکردنی لنگ در معرض دشواری قرار داریم - برخی از استعاره های مجبور و خودباوری در مورد یک جعبه، اگر حافظه خدمت می کنند، اما سخت است باور کنیم که در واقع بدتر از آن وجود دارد. در هر صورت، با حیرت وحشتناک خود را از اینجا WISDOM، @ مطمئنا شگفت انگیز نیست که آن را تا کوچه Oprahs. این حقیقت که مردم این غم و اندوه غم انگیز کتاب را عبادت می کنند چون ممکن است بخش هایی از صلیب راست را عبادت کنند، فقط افسرده است. ظاهرا راهی برای جاودانگی ادبی این است که روایت مناسب و معقول را در اختیار شما بگذارد، در مورد بی احتیاطی بی نظیر در مورد اراده آزاد و کتاب مقدس، و فراموش نکنید که سینه خود را بچرخانید و به همه بگویید که شما شاهکار را نوشته اید. گک برای این که آنها جایزه نوبل را به او دادند؟ ******** پس از حذف من نمی دانم که چگونه بسیاری از نظرات من را فراخوانی می کند و چندین ایمیل انفرادی دریافت می کند، من این افزودنی را اضافه می کنم، زیرا من و یک گروه از افراد دیگر از زمان هدر رفتن: هر گونه نظراتی را که به نظر من سوء استفاده می کنند و یا اینکه من فکر می کنم آرگومان ادعای منحصر به فرد را حذف می کنم، حذف کنم، بنابراین اگر شما در نظر دارید یک پست طولانی را بنویسید، در نظر داشته باشید.

مشاهده لینک اصلی
Steinbecks کلاسیک شرق ایدهن یک شاهکار و یکی از بهترین کتابهای اوست. این به تاریخ خانواده Steinbecks خود، Hamiltons و خانواده خانواده Trask می گوید. حماسه در Steinbecks بومی Salinas دره در کالیفرنیا تنظیم شده و زیبایی منطقه در جزئیات بی پایان و پرشور شرح داده شده است. شخصیت های همه به زیبایی کشیده شده و داستان فریبنده است. بعضی از نقل قول ها را قبل از بازگشت به کتابخانه اضافه می کنم اما بسیار خوشنود بود که جلسه را بخوانم تا جلسات را بخوانم. به عنوان مثال، در مورد ایمان: @ اثبات اینکه خدا وجود ندارد اعتبار قوی دارد، اما در بسیاری از افراد آنها (ص 69) در رابطه با هیولا: من معتقدم که هیولا هایی که در دنیا به دنیا می آیند به پدر و مادر انسان ... وجود دارد. به یک جنایتکار، صداقت احمقانه است. شما نباید فراموش کنید که یک هیولا تنها یک تنوع است و به یک هیول، این هنجار عظیم است. @ (ص 71) در حال پیشرفت: در زمان ما، تولید جمعی یا جمعی وارد اقتصاد ما، سیاست های ما و حتی دین ما، به طوری که برخی از ملت ها ایده ی جمعی را برای ایده ی خدا جایگزین کرده اند. این در زمان من خطر است. @ (P.131) در مورد نژادپرستی و محو شدن، لی: اگر من باید به عنوان یک خانم یا نجیب زاده بروم، به عنوان مثال، صحبت کنم، همانطور که در حال انجام هستم، نمی توانم درک کنم. .. آنها انتظار دارند که آنها را گوش کنند. @ (P.161) زمان مگس: @ ساعت به 9 سکته عمدی رسید و آنها بلع شدند. @ (P.449) سرخوردگی با زمان بندی زمان: @ یک چیز در اواخر یا ابتدای کابین، همه چیز را در اطراف ما مختل می کند و این اختلال در باند هایی مانند امواج از یک سنگ افتاده در یک استخر بی سر و صدا اجرا می شود. @ (P.530) شرق عدن از طیف گسترده ای از مقولات کتاب مقدس استفاده می کند که از آن شروع می شود. با اشاره به اخراج آدم و حوا از ادن - در اینجا آدم از خانه اش اخراج می شود (هرچند که به سختی بهشت ​​بود) و به جهنم یک جنگ بی معنی رانده شد. مانند جانبازان دیگر جنگ های بی معنی، او به تمدن باز می گردد که نمی داند و نمی فهمد که چه چیزی از آن زندگی کرده است و برای بسیاری از عمر خود از بین رفته است. مبارزه او با برادرش چارلز (توجه داشته باشید: بسیاری از درگیری های عمده شامل نام شخصیت هایی با @ A @ (آدام، آرون، آبره) با نام های شخصیتی با @ C @ (Charles، Cal، Catherine) آغاز می شود. بسیاری از کتاب های اصلی را در بازی قرار می دهد: رقابت در مورد جنس و قدرت، حسادت، فریبندگی. در طول این کتاب، داستانهای کتاب مقدس و رفتارهای تکراری همبسته هستند. این پرسش را مطرح می کند که آیا چیزی آموخته شده است؟ من می توانم بگویم که علیرغم تراژدی در پایان، لی با توجه به دیدگاه طولانی، پیشرفت هایی را تجربه می کند. مهم این است که آخرین کلمه ای که در کتابی که آدم گفته می شود این است که لی و دانشمندان چینی او همگی از زبان عبری کار می کردند: Timshelthou mayest @. Stebinbeck نویسنده ی استادانه ای بود که زیبایی دره Salinas از جوانانش را پر کرد دلربا و شخصیت های گاه به گاه ترسناک که تاریخ را زنده می کنند. من مجبور شدم انگور از خشم و موش و مردان را بخوانم، اما در شرق عدن قطعا یکی از بهترین استاینبک ها است اگر نه بهترین ها.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شرق بهشت


 کتاب جنبش زنان در آمریکا
 کتاب آواز ملکه
 کتاب بهترین سال زندگی تو
 کتاب مردی در تاریکی
 کتاب ناگهان تابستان گذشته
 کتاب خدا جونم بالاخره چطوری می توانم خودم را دوست بدارم؟