کتاب شاید عروس دریایی

اثر الی بنجامین از انتشارات پرتقال - مترجم: آرزو قلی زاده-ادبیات آمریکا

بعضی از قلب‌ها فقط ۴۱۲ میلیون بار می‌تپند. ممکن است زیاد به نظر برسد، اما در حقیقت، این عدد فقط می‌تواند یک نفر را تا دوازده سالگی برساند.

سوزی سوانسون همیشه چیزهایی می‌داند که بچه‌های هم‌سن و سالش نمی‌دانند؛ مثلاً این‌که هر سال، عروس‌های دریایی به طور میانگین، ۱۵۰ میلیون بار نیش می‌زنند؛ یا هر بچه مدرسه‌ی راهنمایی، حدوداً ۲۰ میلیارد اتم شکسپیر در وجودش دارد؛ اما با این‌همه هوش وقتی با بهترین دوستش مشکلی پیدا می‌کند و قبل از این‌که بتواند دوباره با او دوست شود…


خرید کتاب شاید عروس دریایی
جستجوی کتاب شاید عروس دریایی در گودریدز

معرفی کتاب شاید عروس دریایی از نگاه کاربران
من صدای روایت را دوست داشتم، و ابتدا توسط اتصالات به چتر دریایی جذاب شد. اما چندین واقعیت مجلسی وجود داشت و من همچنان تعجب کردم که چرا هیچ چیز برای این داستان از دخترانی که به خاطر مرگ بهترین دوستان سابقشان آسیب دیده اند احساس نمی کنند که او دیگر حرف نخواهد زد. سپس آن را به اتمام رساندم و در انتها متوجه شدم که نویسندگان یادداشت می گویند که این داستان ازfailure متولد شد: @ زیرا آن را به عنوان یک مقاله غیر رسمی درباره شیفتگی آن با چتر دریایی آغاز کرد. این باعث شد بسیاری از چیزها برای من جای بگیرند، زیرا فصل های متناوب با داستان واقعی که از Suzys می گوید، دوستی با فراننی را شکست داد، بسیار کمتر احساسی است، که چیز عجیب و غریبی برای تجربه است. من شیوه ای واقع بینانه را دوست داشتم که نویسنده چیزهای خاصی را، از جمله خانواده (به خصوص رابطه Suzys با برادر و دوست پسر خود)، و پایان دادن به تلاش او (مشاهده اسپویلر) [برای یک بار، بچه نمی تواند برود یک سفر بزرگ دیوانه توسط خود و توسط افراد مسئول متوقف شده است (پنهان کردن اسپویلر)]. اما این لمس نیست، قانع کننده خواندن من فکر کردم این خواهد بود - هر چند به طور خاص اعلامیه @ رمان خیره کننده در مورد غم و اندوه و تعجب @ می تواند سخت به زندگی می کنند. برای البته البته با من - هر چند به نظر می رسد به ندرت برای ارتباط با عناوین داستان معاصر که محبوب ترین / پرفروش هستند. من فقط یک دسته از بررسی های شگفت انگیز برای این را بخوانم، و من حدس می زنم من باید قلب سنگ است. پیش نویس کپی توسط ناشر برای این بررسی ارائه شده است. P.S. این طبقه متوسط ​​بالایی است، هر چند رک و پوست کنده من تعجب کردم که شخصیت به عنوان یک گرند هفتم ارائه شده است. بسیاری از اقدامات او و چارچوب، به نظر می رسید که او جوان تر است.

مشاهده لینک اصلی
@ هیچ راه درستی برای گفتن خداحافظی به کسی که دوست داری نیست. اما مهمترین چیز این است که شما بخشی از آنها را درون خود نگه دارید. @\nچیز درباره جلبک دریایی داستان دلهره آور و لمس کننده ای از غم و اندوه، پذیرش، دوستی، خانوادگی و سازگاری است. یک رمان عمیق با صدای قابل اعتماد یک دختر که از از دست دادن او ناراحت شده و برای پاسخ در همان زمان به دنبال دارد. این یک رمان متوسطه که به سوسی سوانسون متمرکز شده و ماموریت او برای رها کردن رمز و راز (و یا اثبات نظریه خود) پس از مرگ بهترین دوستان خود را. او نمیتواند ایده ی @ sometimes را بپذیرد، چیزها فقط اتفاق می افتد @ - که بهترین دوستش درگذشت از غرق شدن زمانی که یک شناگر خوب را می شناخت. او این را باور نکرد. در طی سفر مدرسه ای در یک پارک پر از حیوانات آبزی، او در مورد چتر دریایی نامرئی آموخت. و او تصور می کرد که شاید بهترین دوستش توسط یک چتر دریایی مورد تهدید قرار گرفته است. آنچه که من در مورد این کتاب دوست داشتم این است که صدای و احساسات Suzys قابل اعتماد است. روشی که او داستان را روایت می کند، جذب و در عین حال، هموار است. افکار خود را از گذشته - برخی از آنها لذت fluttering در من می فرستد، اما بسیاری از آنها بعد در تلگراف و در عمیق ترین بخش قلب من است. ضربان قلب آن. اما افکار او از حال حاضر به من یادآوری می کند که چگونه غم انگیز و دردناک از دست دادن یکی از عزیزان است. این کتاب بدیهی است در مورد چتر دریایی نیز هست. این دانش و حقایق در مورد این حیوانات را ارائه می دهد و چشم انداز جدیدی در مورد چتر دریایی و نحوه ی دیدن چیزها را باز می کند. این نشان می دهد که چگونه مردم با چیزهای بزرگ سرمایه گذاری می کنند و گاهی اوقات فراموش می کنند که چیزهای کوچک را در اطرافشان تصدیق کنند. چیزهای کوچک که مهم هم هستند. چیزهایی کوچک که می توانند تغییر ایجاد کنند اگر می دانند کجا هستند.

مشاهده لینک اصلی
همچنین نگاهی به \"شخص\" نمی بیند که تفاوت بین یک شروع جدید و یک نوع پایان برای همیشه چیست. \"سوسی سوانسون صحبت کرد زمانی که بهترین دوستش فرانینی در یک حادثه غرق درگذشت. سوسی به سکوت و علم تبدیل می شود. سوزی از پاسخ دادن به این که مادران توضیح می دهند که چیزها فقط اتفاق می افتد، سویزی همه را فراموش می کند و برنامه ای غریزی برای اثبات این که چرت زدن چشمان واقعی دلیل مرگ بهترین دوستانش است، من را ناراحت می کند. سوسی سوانسون در بعضی از نقاط زندگی ما خواهد بود. همه ما بار اول ما را با غم و اندوه. من زمانی که دوازده ساله بودم به یاد می آورم زمانی که یک پسر عموی خود را در حادثه غرق گمشده، درست مثل فرنانی، به عنوان خوانده شده چیز درباره یک چتر دریایی عمیقا با تجربیات من تجدید شد. غم و اندوه، آن را باعث می شود شما فکر می کنید که هیچ کس نمی داند چه چیزی شما را از طریق، و مغز شما تبدیل به یک جریان بی پایان از whys و چه ifs. علی بنيامين اين حس انزوا را در چيزي درباره چتر دریایی به صدا درآورد. سوزن سوانسون عجيب است؛ او علم و آمار را دوست دارد، او حقیقت حیوانات را درباره مایعات بدن مانند تجارت نابودیس می اندازد، و اغلب نه، نشانه های اجتماعی را از دست می دهد. داستان از طریق POV او صدق می کند و صدای او معتبر و دلهره آور است. با توجه به علم برای توضیحات، سوزی تلاش می کند ساختار خود را برای غم و اندوه خود متمرکز کند، با تمرکز بر انرژی خود در حقایق و آمار جلبک دریایی و برنامه ریزی برای دریافت نظریه او در مورد علت واقعی مرگ مرگ فراننیس توسط یک متخصص چتر دریایی تأیید کند. اثبات نظریه خود، خواننده به تعداد انگشت شماری از حقایق جالب در مورد چتر دریایی درمان می شود. اکنون می دانم که چتر دریایی دارای مغز نیست، و برخی از گونه ها می توانند خود را خلق کنند و اثرات مختلف مرگ و میر ناشی از چتر دریایی. من مطمئن هستم که تخصص جدید چتر دریایی من در روز مفید خواهد بود، اما در حال حاضر آنها فقط من را به نفع شنا در آب آزاد است. هیچ لباس شنا بیشتر برای من وجود ندارد. این نجیبان زیبا را بخوانید تا خودشان را اقیانوس بپوشند. شاید این اتفاق بیفتد وقتی فرد رشد کند. شاید فضای بین شما و دیگران در زندگی شما چنان بزرگ باشد که می توانید آن را پر از انواع دروغین دانست. سویز به وظیفه ای صریح از سکوت فشار روابط خود را با خانواده اش تحمیل می کند. در حالی که در مدرسه، سوزی خیلی دشوار است آگاه است که به نظر می رسد این کودک عجیب و غریب که دوست ندارد و صحبت نمی کند. چیزی درباره یك ماهواره یكی از دلایل اضطراب اجتماعی و ناتوانی عمومی بلوغ را بررسی می كند. این كتاب برای كودكان متوسطه در نظر گرفته شده است و علیرغم مباحث ظریف، علی بنینامین، پروسه های درون گرا نویسی، به مدرسه متوسطه مناسب نیاز دارد. تنها مسئله من این است که حتی پس از اینکه تمام تلاش خود را برای بستن دوزهای Suzys به عنوان یک ماجراجویی بزرگ انجام داد، بازجویی احساس چندان عجول و بسیار راحت بود. برای خلاصه کردن، با وجود اینکه بیش از ده سال از مدرسه راهنمایی بودم، من این کتاب فوق العاده متعصب راجع به غم و اندوه را دوست داشتم و با آن موافق بودم. به شدت با جلبک دریایی Sesame Jellyfish توصیه شد.

مشاهده لینک اصلی
چیز درباره جلبک دریایی، داستان زیبایی نوشته شده در سطح متوسط ​​در مورد ماهیت در حال تحول دوستی، دخمه ای از کشف هویت واقعی و جستجو برای توضیحات به اسرار زندگی است. به عنوان یک علم نجوم علمی، من همه حقایق علمی در این کتاب را خنثی کرده و بخش های کتاب را به بخشی از روش علمی تقسیم کردم. من همچنین از داستان نويسنده در بخش تأييديه درباره اينکه چگونه اين کتاب از ناتواني در دستيابی به مقاله خود در مورد چتر دریایی که برای ارسال آن پذیرفته شده است، لذت برده است. سوسی و فراننی بهترین دوستانی بودند که در سن 5 سالگی در کلاس شنا شنا کردند. با این حال، در طول فرآیند تنظیم به معدن زمین شناخته شده به عنوان مدرسه راهنمایی، شکاف بین دو دختر تشکیل می شود. سپس تابستان قبل از کلاس هفتم، فراننی در هنگام شنا در اقیانوس غرق می شود. سوسی از پذیرش این امر صرفنظرنمی رنج می برد و با کشف حقیقت در مورد مرگ دوستانش، وسواس پیدا می کند. به طور مرتب، این کتاب را در دو روز قبل از یک روز یکشنبه که در یک روز برنامه ریزی شده به آکواریوم منتقل شده بود، در کتابخانه محلی من نشان دادم. من توسط نمایشگاه چتر دریایی غافلگیر شدم و توانستم بچه های خود را با تجربه جدید @ تخصص @ در چتر دریایی تحت تاثیر قرار دادم. به عنوان مثال، 17،000 نفر در هر ساعت در سراسر جهان رخ می دهد. @یک دو سه چهار پنج. بیست و سه نفر دیگر @ نقل قول های قابل توجه: بیشتر از همه، من نمی فهمم که چرا بحث های کوچک مودبانه تر از صحبت کردن نیست. اگر مردم ساکت بودند، می توانستند سر و صدا زندگی خود را بهتر بشنوند. اگر مردم ساکت بودند، هر چه که بخواهند آن را بیان کنند، آنچه را که می گفتند، مهم تر می شود.

مشاهده لینک اصلی
چیزی که در مورد این کتاب، چیز درباره جلبک دریایی است این است که آن را کاملا به نظر نمی رسد به همان خوبی که من انتظار داشتم آن باشد. داستان اصلی نیست، این یک چیز برای اطمینان است. چندین رمان دیگر نیز وجود دارد که به عنوان یکی از برادران خوانده می شود، کورکورانه با همان داستان داستان دنبال می شود، شخصیت مرکزی که بر روی یک پروژه علمی کار می کند، با مرگ و شیطان های تاریک و یادا یادا کار می کند. در ابتدا، احساس کردم که واقعیت های مربوط به ماهی ژله ای که به درستی در رشته رشته قرار می گیرد. آنها فقط به روشنی بیان شده بودند و من احساس می کردم که من خواندن یک تحقیق علمی را انجام می دادم. علاوه بر این، کاراکترها نیز طرح ریزی شده بودند و شیمی میان فراننی و سویزی نیز متوسط ​​بود. تنها دلیل آن که من این کتاب را DNF ندیده ام این بود که من در حال خواندن داستانی بسیار باهوش یک کلمه یا دو کلمه را می دانم. از این رو، برای من این رمان فقط درست بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شاید عروس دریایی


 کتاب پذیرفتن واقعیت
 کتاب جزیره کامینو
 کتاب اسرار و ابزار طنزنویسی
 کتاب لطیف است شب
 کتاب افکار بزرگ
 کتاب یگانه