کتاب شاید عروس دریایی

اثر الی بنجامین از انتشارات پرتقال - مترجم: آرزو قلی زاده-ادبیات آمریکا

بعضی از قلب‌ها فقط ۴۱۲ میلیون بار می‌تپند. ممکن است زیاد به نظر برسد، اما در حقیقت، این عدد فقط می‌تواند یک نفر را تا دوازده سالگی برساند.

سوزی سوانسون همیشه چیزهایی می‌داند که بچه‌های هم‌سن و سالش نمی‌دانند؛ مثلاً این‌که هر سال، عروس‌های دریایی به طور میانگین، ۱۵۰ میلیون بار نیش می‌زنند؛ یا هر بچه مدرسه‌ی راهنمایی، حدوداً ۲۰ میلیارد اتم شکسپیر در وجودش دارد؛ اما با این‌همه هوش وقتی با بهترین دوستش مشکلی پیدا می‌کند و قبل از این‌که بتواند دوباره با او دوست شود…


خرید کتاب شاید عروس دریایی
جستجوی کتاب شاید عروس دریایی در گودریدز

معرفی کتاب شاید عروس دریایی از نگاه کاربران
این کتاب باید با یک بسته از kleenex فروخته شود. حداقل زمانی که آن توسط فرد بزرگسال خریداری شود. بچه ها فقط به خوبی فکر می کنند. من یک ترکیب گرم و شگفت انگیز از شفا دادن از دست دادن، برخورد با مدرسه راهنمایی و عدم انطباق آن هستم، یاد بگیرند که شما توانایی آسیب رساندن به کسی را دارید و همیشه این فرصت را دارید که آن را انجام دهید تا به آنها. آن را در مورد زیبایی از علم، بوم شناسی سیاره ما. آن را در مورد ماهیت شجاعت و قهرمانی و خانواده و عشق. بنابراین، من حدس می زنم آن را در مورد تقریبا همه چیز را که ممکن است غیر ممکن است در یک رمان 300 صفحه برای خوانندگان میانه طبقه است، اما به نظر می رسد که من است که کار تمام بهترین کتاب ها بدون در نظر گرفتن سن مخاطبان مخاطبان خود است. این عنوان شده است گرفتن بسیاری از وزوز (Indies معرفی، انتخاب BEZ درجه میانه درجه) و به نظر من، آن را سزاوار آن است. به علاوه، اگر شما آن را بخوانید، حقایق بسیار جالب در مورد چتر دریایی را انتخاب می کنید که کاملا مطمئن هستم که شما قبلا نمی دانید - مفید در هر سنی.

مشاهده لینک اصلی
یکی از بهترین رمان های متوسطه ای که تا به حال خوانده ام. The Thing About Jellyfish @ توسط Ali Benjamin به زیبایی پس از غم و اندوه و تراژدی تراژدی رسیدگی می کند. سویزی یک مرد 12 ساله بسیار منحصر به فرد و کمی غیر عادی است که بعد از مرگ بهترین دوستش، فرنینی (که در حادثه غرق شدن جان سپرد) صحبت می کند. همانطور که او تلاش می کند تا غم و اندوه خود را پردازش کند، پس از سفر کلاس به آکواریوم، با چتر دریایی اش جذب می شود. سویزی شروع به فکر کردن درباره اینکه شاید فریانی بتواند از یک چتر دریایی مرگبار (چتر دریایی Irukandji) استفاده کند؛ زیرا فراننی چنین شناگر قوی بود. سویزی خود را در تحقیق در مورد همه چیز در مورد چتر دریایی می اندازد. نوشتن به طور باورنکردنی حرکت می کرد و توسعه شخصیت ها هم به چشم می خورد. ما می بینیم سوسی در شیوه های دقیق و موثر در مراحل مختلف غم و اندوه قرار می گیرد. این رمان کوچک پر از احساسات است. من می توانم احساس سوزی درد، خشم، و سردرگمی عمیق را از طریق هر فصل احساس کنم. من به شدت آن را توصیه می کنم. لذت بردن! نقل قول مورد علاقه: @ و در کل، قلب تو فقط ادامه دارد. این کاری است که باید انجام داد، یکی پس از دیگری، تا زمانی که پیام دریافت شود که زمان آن متوقف می شود، که ممکن است چند دقیقه بعد از آن اتفاق بیافتد، و حتی آن را نمی دانید. از آنجا که برخی از قلب تنها 412 میلیون بار ضرب و شتم. این ممکن است به نظر خیلی زیاد، اما حقیقت این است که تقریبا حتی شما دوازده سال می شود.

مشاهده لینک اصلی
عشق. و اکنون حقایق چتر دریایی را در میز برنخ مانند رئیس امتحان می کنم.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب YA دوست داشتنی در مورد اولین برخورد بچه ها با روند عزاداری است. از دست دادن هرگز آسان نیست، اما برای کودکان به نظر می رسد که بسیار گیج کننده است. بنجامین داستان ما را درباره یک دختر نوجوان جوان که بهترین دوستش را از دست می دهد و مشکلاتش که با این زیان برخورد می کند، به ما می گوید. ممکن است این طور باشد که من تا به حال یک نوجوان نباشم، اما بعضی از این تصورات بی ضرر طول می کشد من اما زمانی که از دانش آموزانم درباره ی پیمودن این کتاب خواسته شدم همه آنها آن را بسیار دوست داشتند! بنابراین قطعا برای مخاطبان هدف کار می کند! بسیار توصیه شده.

مشاهده لینک اصلی
من نمی خواستم آن را به کتاب محدود کنم. من می خواهم شما را بخوانید و خود را احساس کنید. احساس کردم احساسات سوزین به طور کامل توسط همه دوستان که در هر مرحله از داستان داستان دخالت داشتند، به اشتراک گذاشتند. افرادی که همیشه در کتاب بودند، این داستان خالص را در ادبیات خواندند. دوست دارم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شاید عروس دریایی


 کتاب داستان ها می فروشند
 کتاب نظم بیرونی، آرامش درونی
 کتاب غیر زمینی
 کتاب وزغ جهنده
 کتاب زندگی برازنده من
 کتاب وقتی از عشق حرف می زنیم