کتاب سیلاب های بهاری

اثر ارنست همینگوی از انتشارات کتاب کوله پشتی - مترجم: محمدرضا شکاری-ادبیات آمریکا

در شمال میشیگان، The Torrents of Spring به دو مردانی که در یک کارخانه پمپ کار می کنند، جان یانگ جانسون، جانشین جنگ جهانی اول و نویسنده Scripps ONeill است. هر دو در جستجوی زن کامل هستند، هرچند که بر این ایده آل مخالف هستند. داستان شروع می شود با ONeill بازگشت به خانه از کتابخانه برای پیدا کردن که همسرش و دختر کوچک او را ترک کرده است، توضیح داد که آن طول می کشد تا بسیاری به تعمیر دیوار سرنوشت. ONeill، ناامید برای همراهی، دوستدار یک پیشخدمت بریتانیا، دیانا، در beanery که در آن او کار می کند و از او می خواهد ازدواج با او بلافاصله. با این حال، او به زودی با لهجه انگلیس و علاقه اش به کفش های عجیب و غریب دچار تفرقه می شود. یک داستان بسیار سرگرم کننده، The Torrents of Spring، نگاهی گذرا به زندگی هیمینگستز را به عنوان داستان نویسی و سبک بیان می کند.


خرید کتاب سیلاب های بهاری
جستجوی کتاب سیلاب های بهاری در گودریدز

معرفی کتاب سیلاب های بهاری از نگاه کاربران
من این را در مورد redeye خواندم و من واقعا توجهی نکردم چون دنیس رادمن در حمام ها راکد بود. به هر حال، من فکر نمی کنم تصور کنید طنز چیز Himingways است. اگر شما این را دوست داشت، مطمئن شوید که من را در Goodreads برای بررسی های بیشتر دنبال کنید!

مشاهده لینک اصلی
این کتاب به من خیره شد، بارها و بارها. آن کاملا متفاوت است و سپس بیشتر همینگوی. این یک کتاب جدی نیست، آن نوع گنگی است و من فکر کردم این جالب بود.

مشاهده لینک اصلی
چه چیز عجیب و غریب، Nov-Hemingwayesque عجیب. گاهی اوقات فکر کردم که من به یک کمدی بی نظیر Nathanael West افتاده ام. من می دانم پاپا آن را به عنوان تقلید از شرودو اندرسون نوشته است، اما، دانستن اندرسون ها به اندازه کافی کار نمی کند، اما من هنوز هم این کتاب باریک را دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سیلاب های بهاری


 کتاب النور و پارک
 کتاب ۵ نقطه قوت برتر خود را بشناسید
 کتاب همکاریابی ممتاز
 کتاب مجموعه ناهمتا
 کتاب آواز غمناک کلاغ سیاه
 کتاب جاده موفقیت