کتاب سوختن در آب غرق شدن در آتش

اثر چارلز بوکوفسکی از انتشارات نشر چشمه - مترجم: پیمان خاکسار-ادبیات آمریکا

بوکوفسکی ، شاعر و نویسنده ای واقع گراست که بشدت تحت تاثیر محیط و شهر محل زندگی خود می باشد و فارغ از هر گونه تناسبات مرسوم یا مراعات های معمول می نویسد و بصراحت می توان از وی بعنوان یک شاعر رئالیسم نام برد .
کتاب سوختن در آب، غرق شدن در آتش اولین ترجمه ی فارسی از اشعار بوکفسکی است. شعرها اینقدر ساده نوشته شده که هی یادت می رود که بوکفسکی هم شاعر است.
بوکفسکی می گوید: « کاری که من می خواستم انجام بدم، این بود که جنبه های کارگر کارخانه ای زندگی رو توی شعرم وارد کنم. زنان جیغ جیغویی که خسته از سرکار به خانه برمی گردند. واقعیت های اساسی وجود هر آدم. چیزی که قرن هاست در شعرها بیان نشده… »


خرید کتاب سوختن در آب غرق شدن در آتش
جستجوی کتاب سوختن در آب غرق شدن در آتش در گودریدز

معرفی کتاب سوختن در آب غرق شدن در آتش از نگاه کاربران
من در مورد فقط نوشتن یک نظر یک کلمه برای این کتاب فکر کردم: Insipid! [من نگران این شدم که نقطه ضعف نیز برادوی @ قرار گرفت، اما من آن را ترک کردم چون هیچکس جز کسی که بوکوفسکی را در برادوی قرار نمیدهد (اگر چه من میتوانستم او را در تولید بیرونی برادوی ببینم و اگر وجود داشته باشد شگفتزده نخواهد شد .]] اما این تنها کلمه، هر چند دقیق، کاملا شامل تمام احساسات بد من برای این کتاب، این مرد و کار او و برای احترام آنها هر دو دریافت. من هنوز برای این کلمات جستجو می کنم. من سال ها جستجو کرده ام. شاید من فقط باید آن را فراموش کنم، مانند Bukowski و نوشتن اولین چیزی که به ذهن می آید. به غیر از استعاره به طور غریزی بالاتر از حد متوسط ​​و خط نادر نادر، هیچ چیزی برای این کتاب وجود ندارد. آن را به عنوان خالی و unappetizing به عنوان طعم و مزه در سمت چپ من در دهان.

مشاهده لینک اصلی
تبدیل دیوانگی کابوس های عمیق و هر روز مبهم به زیبایی های عقل و حقیقت درخشان .. پابرهنه، مست و خندیدن در dustiest آفتاب و کثیف زیبا .. مبارزه و مشت زدن و دوست داشتن و کشتن هر روز به عنوان اینکه او بود آخر .. بوکوفسکی واقعا راهی برای ساختن شما دارد و همه چیز را می بیند و می بیند .. مثل این بود که او در موردش نوشت.

مشاهده لینک اصلی
اگر شما فقط با خانم خود ازدواج کرده اید و در کل جنسیت گریه کرده اید یا اگر واقعا خسته شده اید و کمی خشمگین شده اید، آه پسر، آیا من یک کتاب برای تو دارم. خشم، خشم بی قید و شرطی که به راحتی ارائه می شود خواندن، مستقیم به نقطه، شعر نثر. آن را برای شما بد است بد برای کسانی که در اطراف شما است. اما لعنت به آن اگر آن را سرگرم کننده برای خواندن نیست.

مشاهده لینک اصلی
@ من هرگز نمی فهمم اما من آن را از طریق زندگی کرده ام @ من فکر می کنم من فقط دوست دارم راه او نوشت، شعر می تواند نوع پیچیده است، اما نه با او، آن بی معنی، عمیق و دیوانه، همه در یک بار.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب مرا به نوشتن آغاز کرد. من این کتاب را دوست دارم من همیشه خواهم بود اگرچه من آن را انتخاب می کنم و از آن متنفرم. این درب را برای من باز کرد ... و نوشیدنی من را ریخت.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سوختن در آب غرق شدن در آتش


 کتاب شب مادر
 کتاب 3 عادت ساده برای تضمین موفقیت در بازاریابی شبکه ای
 کتاب مدار راس السرطان
 کتاب حباب معلق
 کتاب دوازده نشانه
 کتاب انسان برای خویشتن