کتاب سه گانه همسان

اثر آلیسون کاندی از انتشارات آذرباد - مترجم: محمدرضا قاسمی-ادبیات آمریکا

Cassia همواره به جامعه اطمینان داده است که انتخاب های مناسب برای او را داشته باشد: چه چیزی باید بخواند، چه چیزی باید ببیند، چه چیزی باید باور کند. بنابراین زمانی که Xanders ظاهر می شود بر روی صفحه نمایش خود را در مراسم تطبیق خود، Cassia با اطمینان کامل می داند که او ماته ایده آل خود را ... تا زمانی که او می بیند کی Markhams به صورت فوری برای یک لحظه قبل از صفحه نمایش محو می شود به سیاه و سفید. جامعه به او می گوید که یک شکست نادرست است، و باید با توجه به زندگی شاد که باید با Xander سر و کار داشته باشد، تمرکز دارد. اما کاسیا نمیتواند فکر کند که کی، و آنطور که آنها به آرامی در عشق می مانند، Cassia شروع به تردید در مورد بی اعتنایی جامعه می کند و با یک انتخاب غیرممکن روبرو می شود: بین Xander و Ky، بین تنها شناخته شده زندگی و مسیری است که هیچ کس دیگری آن را ندارد جرأت کرد دنبال کنه


خرید کتاب سه گانه همسان
جستجوی کتاب سه گانه همسان در گودریدز

معرفی کتاب سه گانه همسان از نگاه کاربران
فقط افسانه! بهترین کتابهایی که تا به حال خوانده ام!

مشاهده لینک اصلی
عجیب و غریب حتی قرنطینه های قهوه ای

مشاهده لینک اصلی
بنابراین کلی این سری چیز جدیدی از رمان های دیگر دودویی نبود. این بسیار ابتدایی بود و در مقایسه با سایر رمانهای دوستی، اقدام بسیار نداشت. نیروهای مخالف در مقابل یکدیگر ایستادند اما در نهایت بین آنها هیچ اتفاقی نیافت. آنها با هم کار کردند من شخصا فکر می کردم این طراوت بود. من دوست داشتم که در نهایت آنها همه را مجبور به همکاری برای ذخیره کردن در اصل @ world @ در بعضی مناطق از کتاب من احساس می کردم آن را کشیدن و در مناطق دیگر من می خواستم کمی اطلاعات بیشتر. به طور کلی از شخصیت ها لذت بردم و این که چگونه همه آنها در نهایت قادر به فکر کردن و انتخاب خود بودند. همه آنها خودشان به نتایج خاصی دست پیدا کردند. من احساس می کنم این کتاب به گونه ای واقع گرایانه تر است. فقط به این معنی است که ما باید با هم کار کنیم. ما به کسی که در این مورد به @ pilot @ اعتقاد داریم اعتماد داریم. این فرد فردی است که ما امیدوار هستیم و تنها می تواند ما را نجات دهد. من آن را در کتاب می خواهم در حالی که امیدوار بود که خلبان به آنجا بیاید، آنها نیز متوجه شدند که باید اقدام کنند و چیزی اتفاق افتاد. شخصیت های اصلی به محدودیت های خود رسیدند و باید به نوعی به یکدیگر اعتماد کنند تا بتوانند به جلو حرکت کنند و زنده بمانند. ما اغلب می توانیم بیش از حد به دیگران تکیه کنیم و یا انتخاب هایمان را برای ما انجام دهیم. در حالی که ما به طور کامل توانایی داریم، می توانیم کمی راهنمایی داشته باشیم. با این حال ما همیشه ادعا نداریم. همیشه انتخاب ما در مورد آنچه ما می خواهیم انتخاب کنیم. ما همیشه انتخابی داریم حتی اگر آن می تواند عواقب ناگوار داشته باشد. شخصیت های اصلی مجبور به انتخاب دو طرف ضروری بودند و اگر آنها از دست دادن طرف را انتخاب کنند همه می میرند. در نهایت آنها مجبور بودند با هم کار کنند و قوی تر شوند. این واقعا خوشمزه است که در مقایسه با سایر رمان های دودوپیایی بخوانید. به طور کلی من فکر کردم این یک سری عالی است و به زیبایی نوشته شده است. نوشتن متفاوت است، اما نویسنده کاندی شما را تسخیر می کند و سبک نوشتن آن بسیار متفاوت است، به شما این امکان را می دهد تا خودتان را منعکس کنید و معانی بیابید.

مشاهده لینک اصلی
من این سه گانه را دوست داشتم! من نمیتوانستم آن را پایین بیاورم وقتی که من شروع به خواندن آن کردم! ترکیبی از گیمر و بازی گرسنگی همه را به هم متصل می کند. بررسی خود را در https://youtu.be/gdyp3LvLCu4 بررسی کنید.

مشاهده لینک اصلی
جالب هست

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سه گانه همسان


 کتاب شکوفه های ارغوان و شراب نیمروز
 کتاب داستان ها می فروشند
 کتاب ما یادآوری کاملی را برای شما ممکن می سازیم
 کتاب هیل بیلی
 کتاب ماناموکی: افسانه ای از یک سرزمین آرمانی
 کتاب جهان هستی هوایت را دارد