کتاب سلطنت کوتاه پپن چهارم

اثر جان اشتاین بک از انتشارات گل آذین - مترجم: شهلا طهماسبی-ادبیات آمریکا

«قورباغه‌ها تاج سر پپن می‌گذارند» این چیزی است که نیویورک‌دیلی هنگامی که ستاره‌شناسی آماتور به‌ نام پپن اریستال برای حکومت فرانسویان احضار می‌شود، می‌گوید. دولت مستعجل پپن چهارم حوادثی را روایت می‌کند که بر او، همسرش (ملکه ماری) ، عمویش (شاهزاده خانم کلوتیلد) و خاطرخواه آمریکایی‌اش (پسر سلطان تخم‌مرغ پتالومادر کالیفرنیا)‌ ، و یک ایل آدم دیگر (اشراف‌زادگان، سیاست‌مداران، محافظان، و باغبانان) می‌گذرد. روایتی از انقلاب فرانسه که به طرز مضحک و خنده‌داری وارونه شده است. «یک کمدی انتقادی گیرا و مسحورکننده... بسیار سرگرم‌کننده... بی‌اندازه چشم‌گیر.»


خرید کتاب سلطنت کوتاه پپن چهارم
جستجوی کتاب سلطنت کوتاه پپن چهارم در گودریدز

معرفی کتاب سلطنت کوتاه پپن چهارم از نگاه کاربران
Pregno فرض، خودستایی و تحقیر نسبت به lEuropa و اروپایی - در این مورد فرانسه - متظاهر در نظر گرفته و مسخره و anachronistically به گذشته معتبر خود را متصل به طوری که برای آشکار صفات تقریبا عجیب و غریب و مسخره. به طور معمول توسط قرن بیستم آمریکایی و رادیکال شیک. در هر حال حاضر و پس از آن چند نکته پراکنده از حقیقت ها را نشان داد، برای امور خیریه، اما متاسفانه شما از دست دادن حق دور در دریا از sterotipi، کلیشه و شرایط متناقض اجباری و گوش خراش. آیا باید یک طنز باشد؟ این باعث نشد که من لبخند بزنم واقعا ناامید کننده است

مشاهده لینک اصلی
آن را کمی شبیه روبان زیرزمینی، آیا آن نیست؟ نویسنده مشهور @ جدی @ می نویسد: کتاب به عنوان هوا و خشنود به عنوان ... خوب، زیرزمین Tapes.I نمی تواند کمک کند، اما آن را دوست دارم، و به طور کامل به دلیل سهولت سهولت از آن، سبک لمس، با آن ماندنی کوچک که بدون آن Steinbeck نمی شود. این بزرگترین کتاب او نیست، اما با کتاب هایی مانند این، من مطمئن نیستم که عظمت همیشه چیزی برای هدف قرار دادن است.

مشاهده لینک اصلی
این گوهر کوچکی از یک کتاب است. ظاهرا این تبت از انقلاب فرانسه است. آره، هر چه هست من نمی توانستم خیلی از طنز را بپذیرم، فقط فکر کردم خنده دار بود. یک داستان از نجیبای فرانسوی فرانسوی در دهه 1950 که تبدیل به یک پادشاه فرانسوی شد، داستان است. در این فرایند، Steinbeck مدیریت بسیاری از سیاست، فرهنگ و مذهب جهان را بر عهده دارد. کمی سرگرم کننده خواندن آن.

مشاهده لینک اصلی
هوشمندانه و جذاب است این بیشتر شبیه یک فیلم واس آندرسون است که بیشتر از یک رمان جان استینبک است، که باعث می شود که آن را سرگرم کننده باشد، اما با این وجود مخالف است. نه بهترین کار او، اما به وضوح Steinbeck هرگز آن را در نظر گرفته بود.

مشاهده لینک اصلی
با این کتاب چیزی اشتباه نیست. به زیبایی نوشته شده است، هوشمندانه طنز و برخی از بینش قدرتمند را به طبیعت بشر است. فقط من واقعا را ندیدم اما از آن لذت بردم، Id توصیه می کنم، اما اگر به Steinbeck نگاه می کنید، بهتر است انتخاب کنید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سلطنت کوتاه پپن چهارم


 کتاب سپیده دمان
 کتاب سیرک میراندا
 کتاب جادوی چپکی: سنگ بکس
 کتاب زندگی مشترک و حد و مرزهایش
 کتاب هنری زلزله و پرستار لولو خورخوره
 کتاب رفته،عزیزم،رفته