کتاب سفر دریایی لی لی

اثر پاتریشیا رایلی گیف از انتشارات فرهنگ نشر نو - مترجم: فهیمه مهدی زاده-ادبیات آمریکا

نویسنده Patricia Reilly Giffs Newbery افتخار برنده Lilys Crossing در حال حاضر در دسترس برای اولین بار در کاغذ دیواری است! هر تابستان لیلی و پدرش به خانه خانواده اش در Rockaway در نزدیکی اقیانوس اطلس میروند. اما تابستان 1944 متفاوت است. جنگ جهانی دوم پدر لیلی را در خارج از کشور فرا خوانده است، بهترین دوست دوست لیلی، مارگارت مجبور شد با خانواده اش به شهر کارخانه جنگی حرکت کند و لیلی مجبور شده با مادربزرگش زندگی کند. اما پس از آن، یک پسر به نام آلبرت، یک پناهنده از مجارستان، در Rockaway زندگی می کند. او بیشتر خانواده اش را به جنگ از دست داده است. به زودی او و لیلی یک دوستی خاص تشکیل می دهند و اسرار برای به اشتراک گذاشتن دارند. اما آنها هر دو گفته دروغ، و دروغ لیلی ممکن است هزینه زندگی آلبرت خود را.


خرید کتاب سفر دریایی لی لی
جستجوی کتاب سفر دریایی لی لی در گودریدز

معرفی کتاب سفر دریایی لی لی از نگاه کاربران
من واقعا از برندگان جایزۀ جوایز و افتخارات لذت می برم زیرا آنها معمولا برجسته از آنچه که همه ادبیات کودک باید شبیه باشند. این کتاب به خوبی نوشته شده بود و دارای محیط تاریخی بود، اما من هرگز احساس نمی کردم این کاملا سزاوار نیوبری است. یک کتاب کوتاه و من می توانم به سختی خود را از طریق آن کشیدن. Unengaging و صادقانه بسیار خسته کننده است.

مشاهده لینک اصلی
پس از خواندن تعدادی کتاب کودک درباره جنگ جهانی دوم نوشته شده در دهه 1940 و 1950، من احساس کردم که سبک نوشتن این کتاب فقط کار نمی کند. این احساس مدرن دارد که مناسب نیست و ارجاعات به موسیقی و غیره به نظر می آید و مورد تحقیق قرار گرفته است (حتی اگر نویسنده در سال 1935 متولد شد و در طول دوره زندگی کند).

مشاهده لینک اصلی
برای خواندن با صدای بلند برای کلاس پنجم و بالا. این به من یادآوری هریت جاسوس در طول جنگ جهانی دوم شد. شخصیت ها گرم و راحت بود. لیلی، لذت بردن از تابستان و دوستی های جدید را با سختی های جنگ تجربه می کرد.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب شگفت انگیز بود. من نمی دانم چرا این بزرگ بود اما مفهوم تمیز و تازه بود. این کتاب مرا گریه کرد تا صادق باشم، زیرا هر فصل یک شگفتی جدید بود. :) پاتریشیا رایلی گیف، یکی دیگر از !!!!

مشاهده لینک اصلی
من فکر کردم که این کتاب یک داستان ناز را به یک لیلی پر از یک دختر 11 ساله و فردای آن داد. و غمگین بود زیرا او به سختی می توانست پدرش را ببیند زیرا او با برادرش در جنگ بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سفر دریایی لی لی


 کتاب بازی برنده ها 2
 کتاب معلم یک دقیقه ای
 کتاب نابغه
 کتاب ژاکت آبی
 کتاب هیولایی صدا می زند
 کتاب گاو بنفش