کتاب سفری طولانی از روز به شب

اثر یوجین اونیل از انتشارات سبزان - مترجم: بیتا دارابی -ادبیات آمریکا

نمایش‌نامه‌ی سفری طولانی از روز به شب چیزی نیست جز بازتاب رنج‌های شخصی یوجین اونیل، لحظاتی که با قلم توانای او جاودانه گشته و بهای سنگینی که او بابت این زندگی پر ملال پرداخته و چنین است که برخی این اثر را وصیت‌نامه‌ی شخصی او می‌پندارند، چرا که هریک از شخصیت‌های این نمایش‌نامه که به تعبیر برخی حیات خود را از ذهن توانمند این هنرمند رنج دیده گرفته‌اند، در واقع چیزی جدای از زندگی واقعی او نیستند و چه جسارتی می‌طلبد خلق دوباره‌ی هرآن‌که رنجاند و رنجید، حتی در عالم خیال و چه حسرتی می‌افزاید تکرار لحظاتی که دیگر قابل تکرار نیست


خرید کتاب سفری طولانی از روز به شب
جستجوی کتاب سفری طولانی از روز به شب در گودریدز

معرفی کتاب سفری طولانی از روز به شب از نگاه کاربران
این نوع درخشان است. اعتراضات متخاصم خانواده بسیار قابل ملاحظه است و اختلال در خانواده به طوری قابل توجه است که این بازی به همان اندازه جذاب بود که ناراحت کننده بود. همانطور که ظاهر تمایل به تجزیه و تحلیل فقط خواندن این احساس می کند مانند سفر طولانی خود را.

مشاهده لینک اصلی
انفجار همیشه درست مثل عیدپوست رکس برای زمان nth. من همیشه فکر می کنم، @ این زمان من اهداف، من قادر به آن را تجزیه و تحلیل فقط به عنوان یک اثر هنری، @ و نه، من منحرف و لمس با پایان به عنوان همیشه.

مشاهده لینک اصلی
تلخ تلخ به عنوان اگر بی قدرت، فراتر از آن، خود انسان است. 4.4 / 5

مشاهده لینک اصلی
برای کلاس درس بخوانید، نه برای من. Iï¸ به نظر می رسید که طرح وجود ندارد و آن را فقط به طور عمده شخصیت رانده شده است، اما در یک آهسته و منطقی به craziness. بیش از حد به جلو و عقب، Iï¸ نمی تواند حتی این را به پایان برساند و مجبور بود جرقه توجه داشته باشید آن را .. و بد!

مشاهده لینک اصلی
این کتاب یکی از این شاهکارهای عمیق است که دارای توانایی غریبانه است که باعث غم و اندوه فراوانی می شود؛ بازی که بی نظیر در تصویر آن از خانواده های کم عمر، میانسال و اعتیاد آور است که هرکدام از آنها خود را برای همیشه فراموش کرده اند شیاطین یوجین ONeill استاد واقعی از هنر و صنعت خود بود. \u0026 lt؛ 3

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سفری طولانی از روز به شب


 کتاب کی صفر
 کتاب جنگ گناه (کتاب اول)
 کتاب آخرین ساعت‎های طلای ناب من
 کتاب موشی که غرید
 کتاب من حتی جوکترم 2
 کتاب خودت را بشناس