کتاب سرود سلیمان

اثر تونی موریسون از انتشارات نشر چشمه - مترجم: علی رضا جباری (آذرنگ)-ادبیات آمریکا

آهنگ سلیمان یک رمان سال 1977 توسط نویسنده آمریکایی تونی موریسون است. این پیروی از زندگی مکون Milkman Dead III، یک مرد آفریقایی-آمریکایی است که در میشیگان زندگی می کند، از زمان تولد تا بزرگسالی. Milkman Dead در مدت کوتاهی پس از یک محفل محله ای متولد شد که خود را از روی پشت بام در تلاش بیهوده در پرواز گذراند. برای بقیه عمر او نیز تلاش خواهد کرد پرواز کند. تونی موریسون با استفاده از این رمان درخشان، تصور می شود که داستان سیزده ساله را به طرز شگفت انگیزی از جمله Saul Bellow یا گابریل گارسیا مارکز (Gabriel Garsía Márquez) ترجمه می کند. موریسون به عنوان Milkman از شهر روستای بنت به جای ریشه های خانواده اش می گوید، موریسون یک بازی کامل از استریو ها و سحرآمیزان، دروغگو ها و تروریست ها، ساکنان یک دنیای سیاه و سفید را به طور کامل درک می کند.


خرید کتاب سرود سلیمان
جستجوی کتاب سرود سلیمان در گودریدز

معرفی کتاب سرود سلیمان از نگاه کاربران
من می خواهم برای این رکورد بگویم که امتیاز متوسط ​​من از این کتاب بیشتر با جهل و حماقت من نسبت به هر گونه مشکل با خود کتاب است. من فقط آن را دریافت نکردم من نمی توانستم بفهمم آنچه در آن بود یا چه می شد بگویم. این فقط خسته کننده و بی معنی بود. من هیچکدام از کاراکترها را دوست نداشتم و واقعا به آنها اهمیتی نمی دادم. موریسون به طور معمول نوشتار و زیبا بود اما برای حفظ این کتاب برای من کافی نبود. من از کتابخانه Cliffs Notes از کتابخانه برای درک بهتر آن فهمیدم و اگرچه من آنقدر به آن نرسیده ام، درک درستی از آنچه که در رمان می خواهم انجام می دهم. کمبود من در آگاهی از جنبش هنر سیاه مانع از توانایی من در درک این کتاب شد. بنابراین کلام من را برای این که این کتاب خسته کننده است. بیشتر در مورد تجربیات خود با ادبیات آفریقایی آمریکایی و دیگر متفکرانی که می دانند در مورد چه چیزی صحبت می کنند، قضاوت کنید.

مشاهده لینک اصلی
هنگامی که هانسل و گرتل در جنگل ایستادند و خانه را در حال پاکسازی قبل از آنها دیدند، موهای کوچک در ناحیه گردن خود باید لرزید. زانوهای آنها باید چنان ضعیف باشند که گرسنگی خیره کننده به تنهایی می تواند آنها را به جلو حرکت دهد. هیچ کس آنجا نبود که هشدار داده یا آنها را نگه دارد؛ والدینشان، مجروح و مضطرب، خیلی دور بودند. به طوری که آنها به خانه می زدند، در حالی که زنانی که از مرگ بزرگتر بودند، زندگی می کردند، و آنها از موی شلاق زدن و نرم شدن در زانو خود چشم پوشی کردند. یک مرد بالغ نیز می تواند از طریق گرسنگی انرژی بگیرد و هر ضعفی در زانو و بی نظمی آن در ضربان قلب او ناپدید خواهد شد، اگر او فکر می کند که گرسنگی او مورد حمله قرار می گیرد. به خصوص اگر هدف از میل او خام شیرینی زنجفیلی یا کوفته نیست، اما طلا.

مشاهده لینک اصلی
این یکی از آن کتاب هایی است که من اشاره می کنم ... در تمام طول زمان، در سر من، در طول مکالمات، مانند در آه مانند زمانی که شیرمن گفت ... یا آن را به من یادآوری از چگونگی مرگ مریم نام خود را دریافت کرد ... همچنین من شکوفایی مادام العمر در پیلات. من این کتاب را در دبیرستان خواندم، به طوری که مدت زمان زیادی بود، اما خاطرات بصری زنده ای از پیلات داشتم که در یک لباس سیاه و سفید رنگ نارنجی را بر روی حیاط خلوت گذاشت و توضیح صدای او مانند سنگریزه ها را با هم زد. کلاسیک، حماسی، تعجب آور و زیبا نوشته شده است.

مشاهده لینک اصلی
فقط این شاهکار را برای دومین بار تکمیل کنید. این بار حتی بهتر بود. قدرتمند در توصیف وضعیت انسان است. استعاره فوق العاده ای با پیچیدگی رویا و روشنگری پر سر و صدا. عشق چطور او را می نویسد

مشاهده لینک اصلی
من در تاریخ به حدس زدم اما چند سال پیش بود. من کتابهای موریسون را دوست دارم، پروسس زیبا .... و بررسی دیگری از طریق شکاف واردات بزرگ از Shelfari، فراتر از خسته کننده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سرود سلیمان


 کتاب از وسترن اسپاگتی تا عصر نوستالژی
 کتاب مدیریت انگیزه
 کتاب قبل از فراموشی
 کتاب پرسشهای کشنده
 کتاب قانون ۵ ثانیه
 کتاب خرسی و رنگ های قشنگ