کتاب سخت ترین نکات در مورد سخت ترین چیزها

اثر بن هوروویتز از انتشارات میلکان - مترجم: شایان سادات-ادبیات آمریکا

بن هوروویتز، یکی از بنیانگذاران آندرهسن هوروویتز و یکی از معتبرترین و کارآفرینان سیلیکون دره، در داستان سختی درباره چیزهای سخت، با استفاده از داستان خود در بنیانگذاری، در حال اجرا، فروش، خرید، مدیریت و سرمایه گذاری در شرکتهای فن آوری به ارائه پیشنهادات ضروری مشاوره و عقل عملی برای مرور سخت ترین مسائل مدارس تجاری پوشش نمی دهد. وبلاگ او یک پیروزی متعهد از میلیون ها نفر از خوانندگان را به دست آورده است که به او تکیه کرده اند تا به آنها در انجام کسب و کارشان کمک کنند. هورویتز یک دوره رنکینگ مادام العمر با ترانه های ترانه های مورد علاقه اش را تقویت می کند و به طور مستقیم در مورد همه چیز از شعله زدن دوستان به رقبا، از رشد و نگهداری ذهنیت مدیر عامل تا دانستن زمان مناسب برای پول نقد،


خرید کتاب سخت ترین نکات در مورد سخت ترین چیزها
جستجوی کتاب سخت ترین نکات در مورد سخت ترین چیزها در گودریدز

معرفی کتاب سخت ترین نکات در مورد سخت ترین چیزها از نگاه کاربران
اگر از کسی که واقعا حیرت زده شد، حتی اگر مشاوره خوبی از دیدگاه جالبی بود، به شما توصیه می شد، آیا می توانستید شخصیتی را که با گوش شما صحبت می کند، ناراحت کنید؟ اساسا من این کتاب را دارم. من فکر می کنم که توصیه های او واقعا جالب است و روشن است که بسیاری از درس هایی که در طول عمر خود آموخته اید، با خون و عرق آموخته شده اند، اما در نهایت، من مطمئن نیستم که من می توانم گذشته را چگونه آزار دهنده پیدا کردم صدای او بود نوشتن .- او حقیقت ترین humblebrag را تشکیل می دهد، ابتدا با صحبت از این مرد بیل کمپبل و چقدر عالی است، و چه بیل کمپبل مربی بزرگ به مردم مانند جف Bezos است. سپس در پایان کتاب یکی از فصل ها را با به اشتراک گذاری آن، بیل کمپبل به او گفت که او (بن) بهترین مدیر است که تا کنون با آن کار کرده است. Nice.- او با استفاده از اشعار رپ از ترینیداد جیمز @ تمام طلا همه چیز @ آهنگ برای ایجاد یک ارتباط واقعا مرتبط مربوط به موضوع بحث در مورد به دلیل او را دوست دارد اشعار من حدس می زنم؟ اما من واقعا میخواهم از کسی که از لاف زدن در مورد گرسنه برای ترک برخی از ترینیداد جیمز می خواهد کمک بگیرد. این واقعا باعث می شود که من این کار را دوست ندارم فقط مدیر عامل. او مدیر اجرایی سرد است. او یکی از کسانی است که \"هنر جنگ\" را می خواند و تلاش می کند تا آن را در شرایط کاری به کار بندد .- آیا این جالب نیست که او در کار لعنت کند؟ بی تفاوتی می تواند هنگامی که یک مدیر اجرایی به منظور استفاده از یک هدف مورد استفاده قرار می گیرد عالی باشد. بی تفاوتی می تواند هنگامی که یک مدیر اجرایی به منظور استفاده از یک هدف مورد استفاده قرار می گیرد عالی باشد. بی تفاوتی می تواند هنگامی که یک مدیر اجرایی به منظور استفاده از یک هدف مورد استفاده قرار می گیرد عالی باشد. (فکری با عرض پوزش، این چند بار در کتابی که او این موضوع را می سازد) - هرچند که ظاهرا Kingkiller بوده و همه این گناهان خنک را انجام داده است، تا پایان کتاب اول، کووته اساسا هیچ کاری انجام نداده است. من نوشیدن بیش از حد خزنده و تمام کتاب های من دوست ندارم با هم تار است. من خودم را از بین می برم

مشاهده لینک اصلی
برای من سخت است که این رتبه را به دست آورم، چون واقعا کتاب های مختلف دیگری را می خوانم. من داستان روایت را در ابتدای کتاب دوست داشتم کمی بهتر از بخش مشاوره تاکتیکی، اما به نظر من این احتمالا درست است که چگونه ترجیح می دهم اطلاعات را دریافت کنم. در اینجا برخی از درس های عالی برای غیر مدیران اجرایی وجود دارد، اما من معتقد هستم که حتی برای کسانی که یک شرکت را تاسیس کرده و / یا اداره می کنند ارزشمندتر است. من فکر می کنم برای من مناسب تر و یا جالب بود: * استخدام برای قدرت و نه عدم ضعف. اگر شما فردی را به تیم معرفی کنید، واقعا به سختی فکر می کنید که چه نقاط قوت مهم برای این کار است و کسی را پیدا کنید که در آن شرایط جهانی است. اگر آن فرد در هر چيز ديگري در فهرست چک خود به عنوان قدرتمند نباشد، آن را نپوشيد. * اهميت يکپارچگي به عنوان يک تکنيک مديريت. نوع خاصی از باور نکردنی که مردم می توانند بدون جلسات بدون یک جلسه مدیریت کنند، اما من حدس می زنم این اتفاق می افتد. موفقیت بزرگ (یا حداقل آن چیزی که من پیش از این به کلمات اشاره نکردم) این است که کارکنان آن را ملاقات می کنند، نه مدیران. منظورم این است، اما هنوز یک چارچوب خوب برای تفکر در مورد جلسه است. * به عنوان یک مدیرعامل، شما وقت ندارید که گزارشهای مستقیم خود را توسعه دهید. من گمان می کنم این برای بسیاری از مدیران اجرایی بسیار مشکل است که در ابتدا با آن برخورد کنند. من می دانم که برای من دشوار خواهد بود. اما این منطقی است - در این سطح، شما فقط باید قادر به انجام کار با باند کمآبی و بدون توسعه است. هرگز، برای اولین کتاب مدیریت من، این یکی بود سرگرم کننده و قابل خواندن و بسیار صادقانه است. همچنین بسیاری از هیپ هاپ نقل قول، برای کسانی که رول این راه.

مشاهده لینک اصلی
این کتابی نیست که من فکر کنم خوانندگان عمومی از آن بهره مند شوند. بخش اول در مورد نویسندگان تجارب ایجاد و اجرای شرکت های فن آوری های مختلف است و نسبتا جالب است. با این حال، بسیاری از آن، مجموعه ای بزرگ از بیت های کوتاه مشاوره مدیریت است که بسیار خسته کننده است. اگر به دنبال کتاب خواندن بودم، ممکن است علاقه ای به آن داشته باشم، اما حتی به نظر می رسد که خیلی متشکل از تجربه نویسندگان است، به همین دلیل، من این را انجام دادم. موفق شدم Ergo، این درست است که باید انجام شود. @ من فکر می کنم این بهتر است از مشاوره در مورد شکست، بهتر است، اما من بیشتر از یک نمونه را ترجیح می دهم. آن را بر اساس یک اشاره مثبت در The Economist بخوانم. من حدس می زنم آنها بهتر از پیشنهادات کتاب هستند.

مشاهده لینک اصلی
من به ندرت یک کتاب را دوبار بخوانم، اما من فقط با این کتاب کار میکنم. در حقیقت، من با توجه به خواندن آن یک بار در ماه برای سال آینده، تا زمانی که همه چیز در آن در آگاهی من غرق شده است. چرا؟ از آنجا که این کتاب درس هایی را که در کسب و کار من نیاز دارم، در حال حاضر. من در میان استخدام تیم اصلی من است که می خواهد به ما کمک کند رشد کند. بسیاری از چالش هایی که هورویتز با آن مواجه است، حتی با کمترین صفر در انتهای تمام اعداد، ادامه می یابد و ادامه می یابد. این کتاب مطمئنا آن را به کتاب 10 تا 10 کتاب من تمام کارآفرینان باید لیست @ را بخوانند. من تنها پنج کتاب را به کتاب هایی می دهم که معتقدم همه باید بخوانند. این کتاب به هیچ وجه نباید برای همه بخواند، اما اگر شما یک کارآفرین هستید، برای شما پنج ستاره دارد. به روز رسانی مارس 2015. Ive سه بار آن را بخوانید. شروع چهارمین بار بله، آن خوب و مفید است. به روز رسانی مارس 2015. چهار بار. هر بار که بخوانم، چندین چیز جدید را می بینم که به طور مستقیم به کسب و کار من قابل اجرا هستند، در حال حاضر.

مشاهده لینک اصلی
در صورتی که به تکنولوژی مدیریت + تکنولوژی دسترسی داشته باشید، باید آن را بخوانید. چیز سختی در مورد چیزهای سخت است که هیچکس و هیچ چیز واقعا شما را برای آنها آماده نمی کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سخت ترین نکات در مورد سخت ترین چیزها


 کتاب پروژه شادی
 کتاب مدرسه کیفی
 کتاب هرتزوگ
 کتاب سرود سلیمان
 کتاب پروژه
 کتاب عادتهای میلیون دلاری