کتاب ستون دنیایم باش

اثر جنیفر نیون از انتشارات میلکان - مترجم: فرانک معنوی-ادبیات آمریکا

چشم‌هام دوباره به برادر كوچيك می‌افته. «مردم به دلايل زيادی عوضی هستن. بعضی وقتا اونا صرفا آدمای عوضی هستن. بعضی وقتا يه سری افراد سر اونا عوضی بازی درآوردن و اونا هم با اين‌كه متوجه نمی‌شن، اين تربيت عوضی‌وار رو برمی‌دارن و وارد اجتماع می‌شن و با بقيه همين رفتار رو می‌كنن. بعضی وقتا اونا تصميم می‌گيرن كه با بقيه عوضی باشن تا بقيه باهاشون عوضی نباشن. پس اين يه‌ جور عوضی ‌بازی دفاعيه.» و من خيلی چيزا درباره‌اش می‌دونم. «كی سر تو عوضی ‌بازی درآورده؟»؛


خرید کتاب ستون دنیایم باش
جستجوی کتاب ستون دنیایم باش در گودریدز

معرفی کتاب ستون دنیایم باش از نگاه کاربران
خواندن اول 2017! من واقعا از این کتاب هیجان زده شدم چون: من توسط مکان های باور نکردنی دوست داشتم و b) شخصیت اصلی چربی است. این کتاب بسیار خوب شروع می شود و داستان لیبی را که نوجوان تیزهوش در ایالات متحده است، ارائه می دهد. پس از مرگ میلی آمپر £ و لیبی بر وزن قرار داده به طوری که به خانه شما تا به حال به destruÃda بنابراین او می تواند نجات به دلیل آن TA £ بزرگ است که آیا این £ می تواند از طریق درب بود. در حال حاضر، حتی پس از از دست دادن وزن کافی، لیبی هنوز چربی دارد و نیاز دارد که به دنیای بیرون برود و با مدرسه مقابله کند. بنابراین ما جک، یک نوجوان خوش تیپ و محبوب که دارای پروستاتوپانوژن نامشخص است. این بیماری شما را از شناخت چهره های مردم جلوگیری می کند و جنیفر نایوون آن را در نوشتار بسیار جالب بود. گاهی اوقات ما مثل جک احساس گول می کنیم. نکته مشخص 10. جک و لیبی در عشق می افتند، اما این رمان به معنای واقعی کلمه 380 صفحه به وقوع خواهد پیوست. اگر چه این کتاب دارای بسیاری از صحنه ها و موقعیت های جالبی است (نوع نمایش اسپویلر) و وعده مادرش برای جمع آوری از همه جا می دانستم که من آن را بسیار زیبا یافتم)، داستان طول می کشد تا اتفاقی بیفتد. روایت کشیده شده است و پرداختن به این رمان هرگز به اندازه کافی نیست. رابطه بین لیبی و جک یکی از آنهایی نیست که ما می توانیم از بین بردن shipp از آن استفاده کنیم، زیرا این دو مورد مشترک اند. دو نوجوان با ضایعات بسیار بزرگی وجود دارد، اما به نظر من این به اندازه کافی نیست. به نظر می رسد که بسیاری از نقاشی ها فقط توسط درام اجرا شده اند، زیرا در نهایت، آنها در توسعه برنامه ها و رشد شخصیت ها بسیار مفید نیستند. چیزی کم است که در کتابهایی که در اینجا اتفاق می افتد، باعث آزار من می شود. جک یک دوست دختر دارد اما، به لحاظ نظری، او باید با لیبی باقی بماند، درست است؟ DAA به نیون تبدیل دوست دختر خود را در یک شخصیت نفرت انگیز، سرعت زمین، یک گاو بزرگ، به طوری که بیشتر خواننده torça rmino TA © دو، از عاشقانه اصلی از تاریخ است. این فرمول دوست دختر دوستانه در کتابهای بسیاری اتفاق می افتد و شخصا آن را بسیار معنی می بینم. این کتاب همه چیز را بسیار خوب می کند اما برخی از گزینه های نویسنده من را بسیار ناامید می کند. عمدتا (مشاهده اسپویلر) [زمانی که جک می یابد که می تواند تشخیص چهره لیبی، دادن که اندیشه ی عشق او را که او SIGN چهرهناشناسی در یک ‰ شفا ‡ یک بیماری بدون درمان ؟؟؟؟؟ (پنهان کردن اسپویلر)] نمی دانم هنوز هم: خوشحال 2017، دوستان Goodreads!

مشاهده لینک اصلی
بررسی کامل من (spoiler-free) را در وبلاگ من در اینجا بخوانید. @ شما دمدمی مزاجی نیستید تو خواستی شما لازم هستی تو تنها تو هستی نمی ترسم که قلعه را ترک کنم 3.5 / 5 ستاره / / نگهداری از جهان یک داستان منحصر به فرد است که به دنبال دو نوجوان لیبی و جک است. در حالی که لیبی تلاش می کند با رفتن به مدرسه دولتی پس از مبارزه با چاقی و مقابله با غم و اندوه با توجه به مرگ مادران خود، جک باید با prosopagnosia، اختلال شناختی که مانع او را قادر به تشخیص و یا به یاد داشته باشید چهره. داستانهای آنها در نهایت با یکدیگر همخوانی دارند و خوانندگان به دنبال پیچیدگی روابط خود هستند، زیرا هر دو تفاوت و همبستگی را در میان خود مییابند. در حالی که این کتاب خواندن خوبی بود، نمی توانم بگویم که آن نقص ها را نداشت. و گرچه با توجه به منحصر به فرد شخصیت ها، آن ها با اکثر معاصران جوان تفاوت داشتند، اما احساس می کرد که شخصیت ها به شدت توسط شرایط آنها مشخص می شوند. در کل، من فکر می کنم که برگزاری تا جهان خواندن خوبی بود. بلافاصله پس از پایان خواندن این رمان، من فکر کردم که آن را شگفت آور عمیق و واقع بینانه بود. اما اکنون، پس از اتمام زمان برای پردازش داستان به طور کامل، متوجه شدم که در این کتاب نقص های متعددی وجود دارد که نمیتوانم در هنگام ارزیابی و بررسی این رمان کنار بگذارم. من آرزو می کنم که کاراکترها به روش کامپوزیتی بیشتر نوشته شوند تا اینکه به شدت توسط شرایط آنها تعریف شوند و من فکر می کنم که پیشرفت شخصیت و ارتباطات نیز انجام نشده و امیدوار بودم. من از نویسنده قدردانی می کنم که شخصیت های منحصر به فرد و متفاوت را به قلمرو نوشتن معاصر بزرگسالان معرفی می کند؛ من فقط می خواستم این شخصیت ها پیچیده تر و پیشرفته تر باشند. با این وجود، در حالی که من به طور کامل با این کتاب سقوط نکردم، می توانم بگویم که، مانند همه مکان های روشن، هدف اصلی آن گسترش درس های زندگی مهم و پیامی است که خوانندگان در همه جا باید آن را بشنوند: \"شما می خواهید .â €

مشاهده لینک اصلی
بازبینی این کتاب چیست؟ من چیزی برای کتاب 1000 خودم خواسته بودم؛ از آنجایی که توسط جنیفر نایوف نوشته شده بود که همه مکانهای روشن را نوشت، تصمیم گرفتم این چیزی باشد که من فکر می کردم که وقتی این مقاله را توصیف می کنم، کلمات هستند؟ اجازه دهید سعی کنم این هماهنگی را توضیح دهم، جنیفر نایوون می داند که چگونه شما را به دلخواه خود بکشاند. او می داند که چگونه شما را بکشد و اجازه ندهید که تا آخرین کلمه بمانید. شما بر روی یک غواصی از احساسات سوار می شوید و نفس نفس می زند. در نهایت زمانی که تقریبا به پایان رسید و این معجزه اتفاق می افتد، شما نمی توانید کمک کنید اما با شادی های فراوانی مواجه خواهید شد. من توصیه می کنم این کتاب برای نوشتن فوق العاده، شخصیت های فراموش نشدنی و فوق العاده از آن همه ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ چه کتاب شگفت انگیز freakin! پایان تمام مرا ترک کرد و من احساس می کردم. نظر بدهید! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ بنابراین من تصمیم گرفتم این کتاب 1000م را از آنجایی که آن را نوشته شده توسط جنیفر نایوون که کتابی را که بیشتر زندگی من را لمس کرده است، و کتاب مورد علاقه من همه مکان های روشن است. انگشتان دستشویی که من آن را دوست دارم :)

مشاهده لینک اصلی
من ایده ی این کتاب را بسیار دوست داشتم اما ناامید شدم. لیبی، دختر است که برای اینکه از خانه اش بیرون برود، معروف شد زیرا او بیش از 600 پوند بود و در غیر اینصورت قادر به حرکت نبود. جک محبوب ترین پسر محبوب است، اما او نمی توانست به شما بگوید که هر کدام از دوستانش به نظر می رسد چرا که او از نابینایی رنج می برد. او این راز را از هر کسی، حتی خانواده اش حفظ می کند. لیبی و جک در یک لحظه از قلدری به هم می رسند. این یک شروع سنگین است، اما آنها کشف می کنند که هر دو در معرض احساسات عادی نیستند و مایل به خواندن هستند. مشکل من با این کتاب این بود که عاشقانه بین جک و لیبی به نظر می رسید بسیار اجباری بود و به هیچ وجه قابل اعتماد نبود. جک از طرف قلدر اراده به طرفدارنده وسواس می رود. او @ متوجه @ که Libby @ در خورشید! @ و تمام دختران دیگر در دبیرستان خود را از سطل زباله است. بت پرستی، طرف تلقی تبعیض است. همانطور که برای لیبی، او شروع به عنوان یک شخصیت قوی است، اما به گودال از پسر توجه متمرکز شده است. و این پایان دادن؟ هر دو از لحاظ عصبی و مغزی جدی بودند. نه ممنون.

مشاهده لینک اصلی
آیا جهان واقعا نیاز به یک کتاب دیگر (توسط یک فرد نازک) است که مردم چاق را غیرمنتظره می کند؟ آیا افراد چاق واقعا نیاز به یک شخص نازکی دارند که داستانشان را می گویند، داستان شخصی چربی است؟ آیا ما باید یک داستان دیگر در مورد یک فرد چاق را بخوانیم که @ نژاد بشری را به زانو درآورد (به این معنی که آنها تا حدودی بخش هایی از نژاد بشر بوده اند)؟ من مطمئن هستم که این به معنای بعضی از داستان های حساس در مورد یک دختر چربی است که پذیرفته شده است \u0026 amp؛ دوست داشتنی از شخص گرم (که نمی تواند چهره را تشخیص دهد، شاید شاید او نمی تواند به چربی چربی یا چیزی بگوید) به رغم اینکه باید توسط یک جرثقیل @ رانده شود، اما باید بروم. واقعا از این خسته شدم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ستون دنیایم باش


 کتاب تو را بیشتر دوست دارم
 کتاب فروشگاه همه چیز
 کتاب یعقوب را دوست داشتم
 کتاب آگاهانه دوست داشتن
 کتاب بخشودن
 کتاب تعطیلات بی دغدغه