کتاب ستاره ها را بشمار

اثر لوییس لوری از انتشارات افق - مترجم: پروین علی پور-ادبیات آمریکا

‫آنه مری و دوست صمیمی اش الِن در زمان جنگ، تمام فکر و ذکرشان مدرسه، کمبود مواد غذایی و سربازان آلمان نازی است که آرامش شهر کوچک شان را بر هم زده اند!

‫نازی ها دست بردار نیستند و یهودیان دانمارک ناچارند مخفیانه وطن شان را ترک کنند. در این میان آنه مری به مأموریتی خطرناک می رود تا دوستش را نجات دهد. اما آیا از پس آن برمی­آید؟


خرید کتاب ستاره ها را بشمار
جستجوی کتاب ستاره ها را بشمار در گودریدز

معرفی کتاب ستاره ها را بشمار از نگاه کاربران
تعداد ستاره بانتام دابل دل، 1989، 152 ص.، $ 5.99Lois لوری ISBN 0-06-447073-3 â € œAnnemarie نگاه کردن، نفس نفس، او فقط به عنوان گوشه است. خنده اش متوقف شد. قلب او به نظر می رسید به ضرب و شتم. â € ~Halteâ € â € ™ سرباز دستور داد در صدا صرع â € (2، Lowery). و بنابراین Lois Lowery شروع به شمارش ستاره ها می کند. هنگامی که ابتدا چند سال پیش شروع به خواندن شماره ستاره ها کردم، متوجه شدم که من به سختی می توانستم صفحه 3 را از بین ببرم. به تازگی، من دوست داشتم به من بگویم که من باید کتاب دیگری را به من بدهید. من تصمیم گرفتم آن را به دیگری برگردانم. در این زمان، واکنش بسیار متفاوت داشتم و نمی توانستم کتاب را پایین بیاورم! داستان در مورد یک دختر ده ساله در کپنهاگ، دانمارک در طی حمله نازی ها است. زندگی جوان ماری Johansenâ € ™ ثانیه است به شدت تغییر می کند، بین همسایگان ناپدید شدن او، سهمیه در مواد غذایی و سربازان نازی در هر گوشه. هنگامی که تهاجم در محله او شروع به پیشرفت می کند و جدی می گیرد، آنماری یاد می گیرد که جنگ او را بسیار بیشتر از آنچه که تصور می کرد، انجام می دهد. بهترین خانواده دوست او، Rosens، مجبور به جداسازی برای ایمنی خود هستند، و Annemarie می آموزد که زمانی که جهان شما در بهبود نیازهای زندگی می کنند، شجاعت همیشه بدون در نظر گرفتن سن خود قدردانی می شود. در ابتدای داستان، انماری به نظر می رسد برای سربازان نازی در هر گوشه ای مورد استفاده قرار گرفته و پذیرفته شده است. در پایان داستان او می دانست که نیاز به تغییر دارد و می تواند به هر نحوی که این اتفاق می افتد کمک کند. این شامل ریسک زندگی او شد. شماره ستاره ها یک رمان جذب و حرکت است که واقعا سزاوار مدال Newbery است. من قطعا توصیه می کنم این خواننده را درک می کند و آنها را با یک رمان ماندگار، غم انگیز و امیدوار به ارمغان می آورد.

مشاهده لینک اصلی
بله هدف مخاطبان جوانان است، اما من به عنوان یک بزرگسال بزرگ آن را یک داستان شگفت انگیز و آموزشی از اشغال دانمارک نازی ها بود. از پسوند، بخشی از نامه ای که توسط یک مرد جوان از مقاومت به مادرش نوشته شد، در شب قبل از اعدام او: شما نباید دوباره به زمان قبل از جنگ بازگردید، اما رویا برای همه شما، جوانان و پیران، باید ایده آل منحصربفردی بشر باشد، نه یک محدودیت ذهنی و تعصب. @ همه را برای انسانی انسانی، در هر زمان، هر جا.

مشاهده لینک اصلی
لطفا از وبلاگ من www.readrantrockandroll.com دیدن کنید برای بررسی کتاب های کودکان مانند این در مورد هولوکاست و WWIINumber ستاره ها توسط Lois Lowry یک کتاب است که سالها پیش خوانده ام. داستان تاریخی آن اما ترس از جنگ جهانی دوم را برجسته می کند. این یک داستان معنی دار است که نشان می دهد که چه زمانی دوستان در هر زمان نیاز به یکدیگر خواهند داشت. این کتاب فصل آسان برای دانش آموزان متوسطه و قدیمی تر است. من اخیرا آن را به عنوان یک بزرگسال خواندم و بار دیگر مجذوب آن شدم. 5 *****

مشاهده لینک اصلی
خیلی ناز! نه کاملا که من انتظار داشتم، اما هنوز فوق العاده شیرین! \u0026 lt؛ 3

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ستاره ها را بشمار


 کتاب آنچه اتفاق افتاد
 کتاب عشق ویرانگر
 کتاب راهبردهای رشد اقتصادی
 کتاب دره دراز
 کتاب هاکلبری فین
 کتاب رهبران نوین