کتاب زندگی خود را طراحی کنید

اثر دیوید ایوانس از انتشارات البرز فرادانش - مترجم: رضا جمشیدی صفا-ادبیات آمریکا

این که آیا ما 20، 40، 60 ساله یا بیشتر هستیم، بسیاری از ما هنوز به دنبال پاسخی به این سوال چند ساله هستیم: «وقتی میخواهی رشد کنی چه میخواهی؟» در طراحی زندگی شما، بیل بورکت نوآوران سیلیکون ولی و دیو ایوانز از تخصص خود برای کمک به کار کردن آنچه شما می خواهید استفاده کنید - و نحوه دریافت آن. دوره حیاتی طراحی پدیدارشناختانه آنها هزاران نفر از دانش آموزان تا کارفرمایان نیمه حرفه ای تا بازنشستگان در نظر گرفته شده است که آینده ای کاملا جدید دارند. در حال حاضر در قالب کتاب برای اولین بار، روش ساده آنها به شما می آموزد که چگونه از ابزارهای طراحی اولیه برای ایجاد یک زندگی که برای شما کار خواهد کرد.


خرید کتاب زندگی خود را طراحی کنید
جستجوی کتاب زندگی خود را طراحی کنید در گودریدز

معرفی کتاب زندگی خود را طراحی کنید از نگاه کاربران
من در واقع فکر می کردم این بیشتر در مورد زندگی به جای تمرکز بر روی کار فقط بود. متقاضیان Dschool و DT اصرار دارند که این موارد را می توان به زندگی نیز اعمال کرد، اما این یک بار بارور از بخار داغ BS است. آن را در مورد کار توقف کامل. و مطمئنا، درست است که روش در کتاب احتمالا برای آن کار می کند ... یا حداقل مجموعه ای نسبتا باریک از کارگران بسیار ماهر و بسیار ارزشمند در مناطق شهری بزرگ. افرادی که اساسا در مسیر موفقیت حرفه ای هستند بدون توجه به آنچه. برای افرادی که a) ممکن است بالای طبقات خود نباشند، b) ممکن است به دنبال شغل خارج از کسب و کار فنآوری و بزرگ باشند، یا c) ممکن است خود را در یک شهر کوچکتر یا روستایی قرار دهند، از این نمیتوانند سود ببرند، مگر اینکه متوجه شوند چه انتخابهایی ندارند و هرگز سرنوشتی ندارند. کیندا افسرده است. برای بقیه ما، نوعی ... meh. با این حال، من به برنامه سه ساله من پنج ساله را از مدرسه تدریس شروع کردم که با نقل قول شروع شد: @ گاهی اوقات من می توانم استخوان هایم را تحت وزن تمام زندگی قرار دهیم. من زندگی نمی کنم. بنابراین من با آنها مخالف نیستم 100٪ - من فقط خیلی از ارزش واقعی را در اینجا برای افرادی که بیش از حد مضطرب، اشتباه، و یا غیر قابل حل یک درصد است. در کل، بیش از حد کتاب کسب و کار. بله

مشاهده لینک اصلی
سعی کنید StuffHealth / کار / بازی / عشق dashboard1. چند جمله را در مورد چگونگی حرکت آن در هر یک از 4 حوزه 2 بنویسید. علامت گذاری به عنوان جایی که هستی (0 تا کامل) 3. اگر از مشکلی برای طراحی استفاده می کنید، از خودتان سؤال کنید. در حال حاضر از خودتان سوال کنید که آیا یک مشکل گرانشی است یا خیر (نه کسی که تغییر می کند). مشاوره با AdviceSomeone به شما کمک می کند تا آنچه را که فکر می کنید و آنچه را که انجام می دهید، درک کنید. هماهنگی بین شما - چه کسی هستید - آنچه شما فکر می کنید - چه کاری انجام می دهید. مجله Good Time1. یک گزارش از فعالیت های روزانه را کامل کنید نه هنگامی که شما انرژی و / یا مشغول 2. ادامه 3 هفته 3. بازتاب های خود را در پایان هر هفته بنویسید. آیا بازتاب های شما شگفت انگیز است؟ زوم کنید و دقیقتر در مورد آنچه که انرژی / نداشتن یا مشارکت دادن به شما باشد، مشخص کنید. روش AEIOU (فعالیت ها، محیط ها، تعاملات، اشیاء، کاربران). زندگی 1 - چیزهایی که شما DoLife 2 - چیزی که شما انجام دهید اگر چیز 1 به طور ناگهانی GoneLife 3 - چیزی که شما انجام دهید اگر پول یا تصویر هیچ ObjectDysfunctional: شما تمرکز بر نیاز شما به پیدا کردن یک jobReframe: تمرکز بر مدیران استخدام نیاز به پیدا کردن فرد مناسب. به طور مستقیم دنبال و ایجاد شغل رویایی خود را. - تماس را با اخبار و دستورالعمل شروع کنید. با افراد مشورت کنید

مشاهده لینک اصلی
چه عالی خواندن! این برای @ Christina از سال 2016 @ هدیه برای دوستان و خانواده است. اصلاح یک باور باور نکردنی یا طراحی زندگی برای همه در داخل است. این به خصوص زمانبندی برای اختراع اخیر، حرفه ای ناپیوسته و حرفه ای و یا علاقه مند به علاقه اش، آماده تغییر است. بطور قابل قبول، من برای مدتی فکر طراحی طراح بودم، بنابراین مفاهیم در اینجا برای من خیلی غیرعادی نبودند، اما استفاده از آنها برای زندگی شخصی من خیلی زیاد بود. کنجکاوی و نمونه سازی یک بخش مهمی از کشف چیزی است که در زندگی شما را خوشحال می کند و DYL آن را به من یادآوری کرد. طراحی زندگی شما یک کتابچه راهنمای کاربر نیست، یک ابزار واقعی با کارهای آموزشی و فعالیت هایی است که شما در سفر سفر طراحی خود انجام می دهید. من قبلا آن را چند بار خواندید و می دانم که سالها به آینده می آید.

مشاهده لینک اصلی
مفهوم پشت این کتاب فوق العاده بود - استفاده از تفکر طراحی برای طراحی زندگی خود. اما محتوای واقعی، نسبتا سبک، نسبتا نادری بود، و به طور خلاصه، از مزایای خود کاملا بی اطلاع بود. برای اعمال مفاهیم در این کتاب، شما باید توانایی مالی و شخصی برای قرار دادن ایده ها در عمل داشته باشید. مسئله این است که کتاب هیچ آگاهی از این واقعیت را نشان نمی دهد.

مشاهده لینک اصلی
در حالی که این کتاب توصیه های مفیدی را ارائه می داد، تا پایان متوجه شدم که خواندن و تکمیل فعالیت ها دشوار است. به عنوان کسی که با طراحان کار می کند (و با یکی از آن ها زندگی می کند)، من دشوار بود که کافر من را متوقف کنم و چشم انداز ایده آل طراحان و تفکر طراحی را در این کتاب بپذیرم. من نمی دانم که هر طراحانی که به عنوان این کتاب قرار داده می شوند، آن را به نظر می رسانند و من هیچکدام از طراحانی که از تمام مراحل طراحی تفکر @ استفاده می کنند را می شناسم. من همچنین زبان تجاری را پیدا کردم (به عنوان مثال: @ radical collaboration @، @ co-creation @،reframing failure @) که خیلی خوبه خوندن، فکر کرد که بسیاری از نمونه های مورد مطالعه ایده آل شده اند و نمیتوانند به طور مداوم با مراجعه به استنفورد ارتباط برقرار کنند گرچه همه دانش آموزان و استادان دانشگاه استنفورد به زندگی پاسخ می دهند. در حالی که معلوم بود که حدود نیمی از راهنمایی ها در این کتاب را بخواند و با مشاوره ای که از کارکنان استخدام کرده بود نیز خواسته بود، آن را به پایان رسانده بود و من تقریبا شش ماه را گذراندم تا بتوانم از طریق آخرین نیم. با این حال، یکی از نمونه های کوچکترین مزاحمت شغلی شغلی ادبیات من (که در مورد ژانر بسیار صحبت می کند)، بنابراین من آن را به همین دلیل توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زندگی خود را طراحی کنید


 کتاب دو دختربچه در پیراهن آبی
 کتاب سیرسه
 کتاب مزایای منزوی بودن
 کتاب موبی دیک
 کتاب جادوی بزرگ
 کتاب این خانه مال من است