کتاب زندگی خود را طراحی کنید

اثر دیوید ایوانس از انتشارات البرز فرادانش - مترجم: رضا جمشیدی صفا-ادبیات آمریکا

این که آیا ما 20، 40، 60 ساله یا بیشتر هستیم، بسیاری از ما هنوز به دنبال پاسخی به این سوال چند ساله هستیم: «وقتی میخواهی رشد کنی چه میخواهی؟» در طراحی زندگی شما، بیل بورکت نوآوران سیلیکون ولی و دیو ایوانز از تخصص خود برای کمک به کار کردن آنچه شما می خواهید استفاده کنید - و نحوه دریافت آن. دوره حیاتی طراحی پدیدارشناختانه آنها هزاران نفر از دانش آموزان تا کارفرمایان نیمه حرفه ای تا بازنشستگان در نظر گرفته شده است که آینده ای کاملا جدید دارند. در حال حاضر در قالب کتاب برای اولین بار، روش ساده آنها به شما می آموزد که چگونه از ابزارهای طراحی اولیه برای ایجاد یک زندگی که برای شما کار خواهد کرد.


خرید کتاب زندگی خود را طراحی کنید
جستجوی کتاب زندگی خود را طراحی کنید در گودریدز

معرفی کتاب زندگی خود را طراحی کنید از نگاه کاربران
من فکر می کنم ایده طراحی â € œlifeâ € بسیار مهم است. من در مدرسه grad تحصیلی در این کلاس درس گرفتم و در واقع باعث شد تا تمرکز حرفه ای من تغییر کند. این کتاب مفید بود من هیچ یک از تمرینات را انجام دادم (از تنبلی عجیب و غریب)، اما برخی نکات مفید را در مورد چگونگی بهبود زندگی ام انجام دادم.

مشاهده لینک اصلی
3.5

مشاهده لینک اصلی
این کتاب براساس سالهای کاربرد عملی استفاده از تفکر طراحی برای ایجاد زندگی شما می خواهید زندگی کنید. این مجموعه ای از تمرینات را برای شما در حالت طراحی فراهم می کند.

مشاهده لینک اصلی
عالی

مشاهده لینک اصلی
من باید تمام تمریناتم را به کار ببرم. برای جولی، سیدنی و استوارت توصیه می شود!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زندگی خود را طراحی کنید


 کتاب سفر خوش به ترنتون و کامدن
 کتاب ارتفاع
 کتاب درباره همکاری
 کتاب هنر گوش دادن
 کتاب تحلیل گفتمان کاربردی
 کتاب با همه چی