کتاب زنان کوچک

اثر لوییزا می آلکوت از انتشارات افق - مترجم: کیوان عبیدی آشتیانی-ادبیات آمریکا

آلکاتس کلاسیک نیمه اتوماتیک، که در بوستون در طول و فقط پس از جنگ داخلی تعیین شده است، به دنبال چهار خواهر ماه مارس است که آنها برای غلبه بر فقر تلاش می کنند و به زنان جوان مناسب می روند. مگ، قدیمی ترین، زیبا است اما توسط وسوسه مواد مبهوت؛ جو جادوگر و نویسنده خوبی است؛ بث عاشق موسیقی خجالتی و شیرین است؛ و آمی، جوان ترین، کمی خودخواهانه است اما بسیار اجتماعی و ظریف است. حتی وقتی که دختران مثل همه خواهر و برادران همگی را دوست دارند، آنها خانه دوست داشتنی خود را با هم می پوشانند تا اینکه پدر و مادر خود را از جنگ بازگردانند. آلکات پیچیده به بررسی تفاوت های غنی روابط خانوادگی و خانوادگی با هر شخصیت می پردازد. خوانندگان Avid Alcott اغلب در یکی از چهار خواهر خود را در مراحل مختلف زندگی خود شناسایی می کنند. داستان کامل آن برای کریسمس، یا هر زمان دیگری از سال؛ نمونه خوبی از رمانتیسم است.


خرید کتاب زنان کوچک
جستجوی کتاب زنان کوچک در گودریدز

معرفی کتاب زنان کوچک از نگاه کاربران
کپی من این احتمالا 55 ساله است - احتمالا آن را حداقل بیست و پنج بار خواندید. یکی از کتابهای مورد علاقه من تمام وقت. یکی از نویسندگان مورد علاقه من تا کنون. بله، قدیمی است - پنجاه و پنج سال پیش از آن قدیمی بود. اما این به نظر من خیلی مهم است. این یک داستان گذشته است، از یک خانواده که در زمان خاصی به نحوی خاص عمل می کند. این نیز یک داستان از آنچه که یک فرد در یک خانواده ممکن است آرزو بود، تمام وقت در خانواده بود اما نبود. چیزهای بیشتر تغییر می کنند، بیشتر آنها باقی می ماند. نوامبر 2008 / دسامبر 2008 برای آن زمان رؤیت شد. خواندن نسخه صد سالگی من - در قیمت $ 5.95 در سال 1968 - بسیار سرگرم کننده است که. من اعتقاد دارم که این کتاب دست دوم را به دست آوردم که من را شگفت زده می کند، چون فکر می کردم که آدم تمایلی به خرج نداد و لحظه ای آن را از آن خریداری کرد - شاید به اندازه ای که خوب بود، هوادار محکوم کرد و بعد این نسخه کپی شده را خنثی کرد. فقط 156 صفحه در من و من به طور کامل به عنوان همیشه قلاب شده است. چیزی در مورد این داستان صلح آمیز، به من بسیار عمیق سخن می گوید. کمی پودر آشکار است، اما حقیقت های طوفان نیز همانطور که همیشه ظاهر می شود.

مشاهده لینک اصلی
من می توانم بگویم این تبدیل شدن به کتاب کلاسیک مورد علاقه من علاوه بر تمام کتاب های کلاسیک از ملکه کتاب های کلاسیک جین آستین، و شما می توانید بسیاری از کلمه کلاسیک در اینجا ببینید: D

مشاهده لینک اصلی
به روز رسانی 2017: من این را به عنوان آن کتاب Austentatious برای ژوئن و ژوئیه بود! من آن را دوست ندارم همانطور که اولین بار آن را خواندم، اما خوشحالم که مجددا این داستان را بازگو میکنم. (همچنین، این بار من امی شخصیت مورد علاقه من بود؟) کتاب 12/100 برای 2015 من مجبور به خواندن این کتاب برای کلاس بچه های من Lit و من آن را دوست داشتم! Weve بحث زیادی را انجام داده است که واقعا به ذهن من در مورد چیزهای جدید در کتاب افتخار کرده و باعث شده من آن را حتی بیشتر دوست داشته باشم. Id قطعا این کتاب را به هر کسی که میخواهد به عنوان کتاب کودک (به راحتی بخواند) را به کلاسیک توصیه کند، اما همچنین شخصیت های فوق العاده ای وجود دارد (به غیر از امی، من واقعا از امی متنفرم).

مشاهده لینک اصلی
من 18 کتاب لوئیزا مه آکوتس را خوانده ام، بنابراین حدس می زنم که می توانم با خیال راحت می گویم که من با کار او آشنا هستم. بعضی از آنها خیلی خوب بودند، بعضی ها کاملا خوب نبودند. همه در حالیکه قرن نوزدهم با شخصیت های شگفت انگیز و خاطره انگیز احساس می کردیم، احساس می کردیم. اما تنها یکی از رمانهایش به سطح آنچه می توان عظمت ادبی را نام برد، رسید. به نوعی، با این داستان ساده، و این شخصیت های شایان ستایش، با گرم شدن قلب و قطعه دلهره قلب، آلکات یک کلاسیک آمریکایی، شاهکار خود را ایجاد می کند. بله، تاریخ است، اما زنان کوچولو همواره در دل، خانه های ما و کتابخانه های دنیای جهان جای خواهند داشت. من این بازبینی را در تاریخ 11/29/1393، به افتخار تولد 184 سالگی و تولد من، بازنویسی کردم که من با او به اشتراک می گذارم، فقط با یک عدد کمی کوچکتر.

مشاهده لینک اصلی
وقتی این کتاب را آرام پیدا می کنم، قطعا قربانی جامعۀ مدرن هستم. اگر آن را در روز خود بخوانم (یا حتی به عنوان یک جوان)، احتمالا فوق العاده خواهد بود، اما همانطور که هستم، درس های زندگی اش را در هر فصل اشباع می کنم، کمی شیرین نیست. که من را به بت می آورد بازگشت در روز شیرین، خفیف، مطیع، کیفیت نخستین زن بود. حالا به تصویری از او در جلوی جلوی چشمها و خالی های خالی نگاه می کنم و به طرز چشم گیری به نظر می رسد. و جوی که دلسوزانه است، زیرا در عین حال معجزهآور و باهوش است و در عین حال به معنای خوب است و از این رو، مواد اولیه ازدواج، ویژگیهای نخستین زن را برای امروز از هوش، عقل و اعتقادات نشان نمیدهد. بنابراین شما می بینید، ویژگی هایی که قرار است من را تحمل کنند من را آزار می دهند و آنهایی که من به دنبال همدردی با آنها هستم، با آنها ارتباط برقرار می کنم. من نمی توانم کتاب را پایان دهم. من سعی کردم، اما خیلی شبیه به تکالیف بودم. به علاوه من آن را مزاحم می بینم (view spoiler) [جوری که لوری و این دیو کوچیک را رد می کند امی او را با ویژگی های کم عمق او می کشد وقتی او برای او خیلی خوب است. شاید من با تصویری از مسیحی بیل در سرم خللی داشته باشم، اما هنوز هم فکر می کنم که جو چنین ترکیب خوبی را برای او ساخته است (پنهان کردن اسپویلر)]. بنابراین من حتی انگیزه ای برای از بین رفتن خستگی نداشتم تا نتیجه ای را بدست آورم که باعث ناراحتی من شود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زنان کوچک


 کتاب تابستان آن سال
 کتاب به خونسردی
 کتاب دسامبر رئیس دانشکده
 کتاب هر دو در نهایت می میرند
 کتاب به خاطر آقای تراپت
 کتاب زندگی شجاعانه