کتاب زنانی که با گرگ ها می دوند

اثر کلاریسا پینکولا استس از انتشارات پیکان - مترجم: سیمین موحد-ادبیات آمریکا

در درون هر زنی نیروی قدرتمندی زندگی می‌کند آکنده از بصیرت، شور، خلاقیت، و دانش بی‌زمان. او همان «زن وحشی» است که طبیعت غریزی زنان را نمایندگی می‌کند. اما این موجود به گونه‌ای در حال انقراض است. دکتر کلاریسا پینکولا استس. در زنانی که با گرگ‌ها می‌دوند با استفاده از گنجینه غنی داستان‌های اساطیری، کهن الگوها، افسانه‌های پریان، و قصه‌های ملل، راه اتصال مجدد به این نیروی قدرتمند و سالم طبیعت و غریزی زنان را نشان می‌دهد.
ما با خواندن این کتاب بسیار ارزشمند، بار دیگر می‌آموزیم که به «زن وحشی» درونمان مهر بورزیم، ارج بنهیم. و او را همچون موجود جادویی و درمانگر روح خویش بپذیریم. دکتر استس در این کتاب برای توصیف روح و روان زنان ادبیات جدیدی خلق کرده است. راین روان شناسی زنان به اصیل‌ترین شکل خود است که بر پایه دانش روح استوار است.
-من به خاطر کتاب زنانی که با گرگ‌ها می‌دوند از دکتر کلاریسا پینکولا استس متشکرم. این اثر به خواننده نشان می‌دهد که جسور بودن، پر مهر بودن، و زن بودن چقدر شکوهمند است، هر کسی که سواد خواندن دارد باید این کتاب را بخواند.


خرید کتاب زنانی که با گرگ ها می دوند
جستجوی کتاب زنانی که با گرگ ها می دوند در گودریدز

معرفی کتاب زنانی که با گرگ ها می دوند از نگاه کاربران
کتاب بسیار جالب، باید بگویم من مجبور بودم آن را چند بار بگذارم فقط به این دلیل که به دنبال برخی از تفکرات عمیق به دنبال برخی از passages.I متصل فرهنگ های قدیمی به pshyche مدرن از زنان. باور نکردنی ... من قطعا آن را توصیه!

مشاهده لینک اصلی
من واقعا دوست دارم این کتاب را پوشش می دهد، آن را پوشش می دهد بسیاری از آنچه که من قبلا اعتقاد داشتند / احساس (و من حتی نمی شود به پایان رسید اما می خواستم چیزی نوشتن، حتی اگر آن را ناسازگار) مانند گوش دادن به شهود، غرایز، زندگی / مرگ / چرخه حیات دانستن چیزی خوب است و می تواند از چیزی بد بدست آید اما خواندن آن را با داستان های قومی پس از آن تجزیه و تحلیل، ایده ها را تزئین می کند و آنها را در ذهن من و بی ثبات تر می کند، دانستن دیگران معتقدند همان کمک می کند و اجازه می دهد تا این اعتقاد به ایستادن به شک و تردید که در همه ما از زمان به زمان خزنده. بسیاری گفته اند که احساس می کنند این کتاب را در زمان مناسب در زندگی خود پیدا کرده اند و به آنها کمک کرده است. من احساس می کنم همین طور است، حتی نمی توانم به یاد داشته باشم که اولین بار این کتاب را دیدم، اما به محض اینکه می دانستم که نیاز دارم . من در طول چند سال گذشته بخش مرگ و میر را از دست داده ام و اکنون احساس می کنم آماده باشم که بخش زندگی را دوباره ببرم و با کمک این کتاب، من به مسیر راه تازه ای رو به رو هستم، به عنوان پنیر این ممکن است به برخی از این صدا، این کتاب را خوشحال من فقط با داشتن آن نزدیک، قطعا یک نگهدارنده! هیچ بازنگری می تواند این عدالت را انجام دهد، آن را پر از کلمات جادویی بسته بندی شده است! مانند بسیاری از دیگر من انگیزه برای خرید تعداد زیادی از نسخه ها و آنها را به دوستان و خانواده ببرید. کتابی که دوباره و دوباره خواندن آن را می خوانم، یا به سادگی می توانم بخشی از داستان را باز کنم. من آخرین 100 صفحه را به عنوان من نمی خواستم بکشم، اما پایان دادن به این معنی نیست که پایان آن تنها آغاز یک عاشقانه با این کتاب است.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را چند سال پیش در فروش گاراژ خریدم و هرگز نمیتوانستم به آن برسم. تا یک روز من راه می رفتم و خواستم از آن عبور کنم. من تمام چیز را خواندم. من با هر دو طرف از بررسی های عشق / نفرت موافقم چون آن را سخت به خواندن و نویسنده به نظر می رسد کمی بیش از حد بالا، اما من آن را در یک زمان در زندگی من خوانده ام که من واقعا نیاز به کمی از یک بحث PEP . شما واقعا باید به لحاظ ذهنی برای این کتاب آماده باشید. من فکر می کنم این کتاب برای افرادی است که از طریق برخی مسائل در زندگی خود می اندیشند، آیا این تفکیک (چیزی است که من انجام می دهم) و یا برخی از مسائل اعتماد به نفس، به طوری که آنها می توانند در ارتباط با آنچه که او می گویند و ارتباط دارد. من قطعا موافقم که زنان نسبت به چیزی که ما داشتند، کمی خود را از دست داده اند، اما همانطور که نویسنده می گوید ما در انطباق و انجام آنچه که انجام می دهیم، بسیار عالی است. این که آیا آن را برای بهتر یا بدتر است به فرد است. بنابراین اگر شما از طریق یک بحران و نیاز به کسی که می گویند که شما قوی و قدرتمند است، شما از این کتاب لذت ببرید.

مشاهده لینک اصلی
اگر می توانستم این کتاب را برای هر زن در دنیا بخرم، من می توانم. این کتاب هنگامی که شما به یک مادر نیاز دارید، مادر شما خواهد شد و در آن وجود ندارد. جهنم، این مادر شما خواهد بود هرگز. مادر از همه مادران، از زمان تولد. و یک قلب که وقتی شما فکر می کنید که توسط تاریکی احاطه شده است، شما را سرزنش می کند، شما را خفه می کند، شما را از بین می برد. کتابی که هر زن باید بخواند، اگر فقط به دانستن نه تنها به تنهایی بلکه بر روی استخوانهای دیگر زنان که برای او فوت کرده بود، ایستاده بود، برای اینکه زنبورها پس از او، ما را راحت تر کند دختران

مشاهده لینک اصلی
]

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زنانی که با گرگ ها می دوند


 کتاب سنتائور
 کتاب پسر عیسا
 کتاب هنر در گذر زمان
 کتاب باور کن تا به دست بیاوری
 کتاب راه موفقیت
 کتاب سکوت بره ها