کتاب زخم های پولادین

اثر ویکتوریا اویارد از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد صالح نورانی زاده-ادبیات آمریکا

From #1 New York Times bestselling author Victoria Aveyard, this 100-page digital original prequel novella is set in the world of Red Queen and follows Scarlet Guard leader Captain Farley as she exchanges coded transmissions with the resistance, and travels the land recruiting black market traders, smugglers, and extremists for her first attempt at an attack on the capital. She was raised to be strong, but planting the seeds of rebellion in Norta is a tougher job than expected—until she stumbles upon a connection that may prove to be the key to the entire operation: Mare Barrow.


خرید کتاب زخم های پولادین
جستجوی کتاب زخم های پولادین در گودریدز

معرفی کتاب زخم های پولادین از نگاه کاربران
خوب بود من ملکه آهنگ را دوست داشتم. من معتقدم که نباید خیلی طولانی باشد (کمی بزرگتر از آهنگ ملکه) که خسته کننده بود. بنابراین آن را به سختی 3/5 ستاره.

مشاهده لینک اصلی
من این سری را دوست دارم حالا من نمی توانم بیشتر صبر کنم تا قسمت 3 به زبان آلمانی ظاهر شود :)

مشاهده لینک اصلی
این پست در ابتدا در Vivians Book Pavilion صادق است؟ من واقعا به این داستان واقف نیستم، فقط نه. در واقع، این بد نیست، بعضی از قسمت ها واقعا عالی هستند. با این حال، من واقعا برخی از مشکلات شخصا با آن کد نظامی داشتم، فقط مضطرب به خواندن اطلاعات از کد. مشکل شخصی، به همین دلیل تحت تاثیر قرار نمیگیرد. وقتی تیمم را جمع میکنم باید مثل سرهنگ باشم. من کاپیتان، فرمانده آنها هستم، و من باید کامل باشم. هیچ جایی برای اشتباه و بدون تردید وجود ندارد. به هر قیمت به جلو بروید ظهور، قرمز به عنوان سحر. واقعا؟ من از سرهنگ می ترسم ما واقعا باید با او برخورد کنیم؟ متاسفانه بله. و او در این رمان اشتباه کرده است. با این حال، ما مجبور به دیدن سایه دوباره !!!! و آه خدای من، او چنین شخصیتی عالی است. من فقط او را دوست دارم، به ویژه از آنجایی که من واقعا نمیخواهم این رادیو، ظاهرش چندین جایزه اضافی را اضافه کند. در مورد خانم Barrow ما فقط در این novellaâ € |soâ € | واقعا در مورد او در همه چیز ظاهر شد، اما ما می توانید ببینید که چرا Farley حاضر به مبارزه در کنار او، و این € ™ این عالی است! از آنجا که Farley ممکن است بهتر از مار در شمشیر شیشه باشد، جالب تر است.

مشاهده لینک اصلی
از کجا شروع کنم؟ متاسفانه من نمیتوانستم این را به پایان برسانم، حتی اگر شناسه 64٪ از آن را انجام داد. در ابتدا فکر کردم که گزارش ها خنک و پیچیده است، اما فقط زمانی که فکر می کردم که فرد ادعا می کند قادر به درک آن ها است، شناسه ها دوباره دوباره اشتباه گرفته می شوند. من واقعا دوست دارم بره، خیلی متفاوت با شخصیت های دیگر است؛ همان را می توان برای بارو گفت (من دروغ نمی گویم که من ممکن است داشتن یک کشتی کوچک که مایل بودم برای دو نفر از آنها باشد) شکنجه بین آنها خنده دار بود. احتمالا به این دلیل بود که من در حال خواندن بودم تا آنجا که من انجام دادم ... سپس گزارش های بیشتر در تصویر آمده است. من فکر می کنم که من هم از طرف قرمز بیشتر اقدام خواهم کرد. در اولین رمان، آن صحبت می کند که چگونه پادشاه با آتش سوزی جنگ ... جایی که جنگ است؟ این همه فقط مربوط به مصلحت بود ... و دستورات نافرمانی. درست است که من حتی نمی دانم آنچه که من واقعا در مورد آن فکر می کنم، از دو novellas، اولین بار برنده شده و لغزش.

مشاهده لینک اصلی
من کمی کمرنگ شدم که من این قدر را دوست نداشتم. من اولین رمان را دوست داشتم و من ملکه سرخ را دوست داشتم، اما این یکی فقط نوعی بلا بود. چیزهای زیادی رخ نداد. پیام های عقب و جلو گمراه کننده و مبهم بودند. من تقریبا از میان آنها نابود شدم. این یک کتاب خوب بود، اما من فکر نمی کنم این را دوباره خواند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زخم های پولادین


 کتاب بابیت
 کتاب شاید عروس دریایی
 کتاب برگزیدگان جوان
 کتاب کلاه ایمنی
 کتاب بخور و نمیر
 کتاب خوب شد شناختمت و داستان های دیگر