کتاب رولشتاین

اثر سال بلو از انتشارات کتاب آمه - مترجم: منصوره وحدتی احمدزاده-ادبیات آمریکا

اب Ravelstein استاد درخشان در یک دانشگاه برجسته در اواسط غرب و یک مرد است که در آموزش حرکتگران و shakers از دنیای سیاسی افتخار است. او عمیقا و بی رحمانه و بسیار فراتر از معانی خود زندگی کرده است. دوست نزدیک او Chick پیشنهاد کرده است که او یک کتاب اعتقادات خود را در مورد ایده هایی که بشر را حفظ می کند، یا کشتن آن را، و بسیار به Ravelsteins تعجب خود را، او می شود و تبدیل به یک میلیونر. راولستین به طور پیشنهادی پیشنهاد می دهد که چیک یک خاطره یا یک زندگی از او بنویسد و در طول یک سفر جشن به پاریس، دو تفکر مشترک درباره مرگ و میر، فلسفه و تاریخ، عاشق و دوستان قدیمی و جدید و رویه های وودیل از راه دور گذشته پس از بازگشت به غرب میانه، خلق و خوی بیشتر می شود و Ravelstein به ایدز مبتلا می شود و تقریبا میمیرد. رمان جدید Saul Bellows، عمیقا متفکر و همیشه در حال حرکت است، سفر از طریق عشق و حافظه است. این شجاع، تاریک و ناگهانی خنده دار است: elegy به دوستی و به سلامتی (یا بد) زندگی می کند.


خرید کتاب رولشتاین
جستجوی کتاب رولشتاین در گودریدز

معرفی کتاب رولشتاین از نگاه کاربران
دیگران توسط آنچه که (به طرز ساده ای، من فکر می کنم) پرتابstream از آگاهی @ سبک نوشتن. آنچه که در واقع اتفاق می افتد، یک روایت رو به جلو است که همراه با بازتاب هایی است که الهام بخشHenderson، Rain King @ و غیره است. بزرگترین انتقاد من این است که جذابیت بخش اول بخش اول ناپدید شد. برای اینکه منصفانه باشد، شرایط خارجی در ذهن من در یک میلیون نقطه در زمان خواندن آن قرار داده است، بنابراین ممکن است من در بهترین مکان برای قضاوت قرار نداشته باشم. همچنین این ممکن است نوعی از کتابهایی باشد که برای قدردانی کردن باید خیلی قدیمتر باشد. 23 ساله احتمالا بهترین منتقد یک کتاب است که عمدتا به لحاظ فکری، با مرگ و مرگ درگیر است. اگر فکر میکنم من انتقاد خودم را تحسین میکنم، فقط این که واقعا میخواهم این کتاب را دوست داشته باشم. مارتین عامی در مورد آن در چارلی رز صحبت کرد و من ازHenderson، Rain King @ خیلی لذت بردم که من واقعا امیدوار بودم. همچنین، من فکر کردم که روایتگر به این نتیجه رسید که مذهبی بودن او یک موقعیت فکری محسوب نمی شود، با این وجود خوشحال بود با این حال، با گذراندن این سانسور سانسور در نزدیکی پایان کتاب، کمی آرام شد: اگر راولزشتاین ماتریالیست بی تردید به طور ضمنی به من گفته بود که او مرا دیر یا زود می بیند، به این معنی است که او قبر را قبول نمی کند پایان. هیچ کس نمی تواند و هیچکس این را قبول نمی کند. ما فقط سخت صحبت می کنیم ... گوشت می افتد و می رود، خون خشک می شود، اما هیچ کس به ذهن و ذهن خود از ذهن و قلب قلب فکر نمی کند که تصاویر متوقف می شود. @ واقعا؟ اره

مشاهده لینک اصلی
زمانی که منتقدان آن را منتشر کردند، آن را یکی از کتابهای Bellows @ minor @ می نامیدند. من مخالفم آن نرمتر و دقیق تر از اوجی مارک یا هندرسون پادشاه باران است، اما گستردگی روایت در اینجا حتی در دهه های گذشته حتی در خود فروپاشیده نشده است. از آنجا که این کتاب در قلب خود داستان دوستی بین دو مرد است که دوست یکدیگر، ناتوانی بلوز برای نوشتن در مورد زنان به جز در روش misogynistic، نقص جزئی در این کتاب خاص است، که به سختی برای من اینجا ثبت نام، حتی اگر اشتباه همان اشتباه Herzog غیر ممکن است برای من. خوب، من می توانم بدون زنان انجام دهم که پودانا را در شوهر سابق خود به عنوان یک روش عادی برای گفتن خداحافظی، یک صحنه ای که در راولستاین اتفاق می افتد، و حداقل در یکی دیگر از کتاب های پایین، صورت می گیرد. آگوي مارس، من فکر مي کنم. اما با این حال. در حالی که می خواند راولستاین را می توانم این مزاحمت ها را ببخشم، چون من با نیروی زندگی این دو شخصیت اصلی، چیک و راولستاین آشنا شدم. من با عمق دوستی اش جذاب شدم و با این اکتشاف دقیق، متفکرانه و زیبایی از مرگ و میر خودم که در این صفحات پخش شد، توسط من منتقل شدم. فقط هندرسون پادشاه باران نزدیک به من آمد به Ravelsteins در حال حرکت و عمیق تصویر از دوستی و مرگ و میر.

مشاهده لینک اصلی
Saul Bellows پریشانی بی نظیر در اواخر آلن بلوم در قالب رمان، لحظات خود را دارد، اما در نهایت دستاورد سطحی است. Bellow در مورد بی نظمی های رنگی استاد فلسفه، متمایل به عقب نشینی از هر چیزی شبیه یک داستان است. من ترجیح دادم که پیچیدگی های فلسفه، هنر و زندگی را که بولول قادر به ایجاد هرزوگ بود، در حالی که در راولستین، او را به رسمیت شناخته است که موضوع به خواننده بسیار جالب است. با این حال، من اعتراف می کنم که Bellow در محافل فکری نخبه به طور کامل در خانه است که بلوم علاقه مند به حضور در دانشگاه شیکاگو است و تکگانی های پنداتیک او در مورد یونانی های باستانی، روسو و ماکیاولی، میزان خاصی از رزونانس دارند. اما در پایان روز، این قطعه به خوبی نوشته شده است.

مشاهده لینک اصلی
من به این آهنگ صوتی در یک سفر اتومبیل گوش دادم. من واقعا از داستان لذت بردم. شخصیت عنوان، قانع کننده و متناقض است به طوری که علاقه من را حفظ کرد. بعدا متوجه شدم که او بر اساس آلن بلوم بود که «بستن ذهن آمریکایی» نوشته است. کدام یک مشکل است. بولوم در جوانان سیاسی من در اوایل دهه 90، به خاطر اینکه بعضی از متفکران محافظهکار را مورد آزار و اذیت قرار داد، به شدت محکوم شده بود. حالا تصور می کنم که مجبورم به عقب برگردم و مجددا به کتابش باز گشتم و احتمالا پیشبینی هایم را مرور خواهم کرد. چقدر خسته کننده هستی

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب خوب سال بلو، پس از پرتره معمول روانی از شخصیت های ضعیف، همیشه برای £ پذیرش و که در آن عمق psicológica و جستجو برای یک درک جامع اجرا می شود از طریق کتاب به دنبال. این بهترین کتاب شما نیست، اما من آن را توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب رولشتاین


 کتاب طلسم آرزو
 کتاب الان کجایی؟
 کتاب خودباوری در خلاقیت
 کتاب جادوگر شهر از
 کتاب زندگی شجاعانه
 کتاب اشک ها و تصویرها