کتاب روح امپراطور

اثر برندون سندرسون از انتشارات آذرباد - مترجم: شقایق حسینی-ادبیات آمریکا

روح امپراتور یک رمان فانتزی است که توسط نویسنده آمریکایی براندون سندرسون نوشته شده است. این اولین بار در نوامبر 2012 منتشر شد شای یک فریزر است، یک خارجی است که می تواند به طور بی عیب و نقص، با نوشتن تاریخ خود با سحر ماهرانه، هر آیتم را کپی کرده و مجددا ایجاد کند. او پس از تلاش برای سرقت امپراتور به مرگ، محکوم شده است، او یک فرصت برای نجات خودش به ارمغان می آورد. اگر چه مهارت او به عنوان یک فریب توسط غاصبین او محکوم شده، شای تلاش خواهد کرد تا روح جدیدی برای امپراتور، که تقریبا مرده است، ایجاد کند. او عمیقا به زندگی خود پی می برد، او ماهرترین امپراتور اشراح را پیدا می کند و فرصت بهره برداری از آن را دارد. تنها متحد احتمالی آن کسی است که واقعا به امپراطور وفادار است، اما Gaotona شورای هماهنگی باید بر ضرورت های خود غلبه کند تا فهمیدن این است که جعل شیئی همان هنری است که فریب است.


خرید کتاب روح امپراطور
جستجوی کتاب روح امپراطور در گودریدز

معرفی کتاب روح امپراطور از نگاه کاربران
شای یک فریزر است، یک خارجی است که می تواند به طور بی عیب و نقص، با نوشتن تاریخ خود با سحر ماهرانه، هر آیتم را کپی کرده و مجددا ایجاد کند. او پس از تلاش برای سرقت اسپیتر امپراتور، به او محکوم شده است، او یک فرصت برای نجات خودش به ارمغان می آورد. اگر چه مهارت او به عنوان یک فریب توسط غاصبین او محکوم شده، شای تلاش خواهد کرد تا روح جدیدی برای امپراتور، که تقریبا مرده است، ایجاد کند. روح امپراتور در جهان همانند Elantris تعبیه شده است، اما هیچ ارتباط دیگری با آن کتاب ندارد. باید بگویم، این رمان واقعا من را تحت تاثیر قرار داد. سیستم های سحر و جادو ساندرسون ها همیشه زیبا هستند و این یک استثنا نیست. درخشش بسیار زیادی در این داستان کوچک وجود دارد. من کاملا دوست دارم خواندن خواننده های سندرسونز. از آنجایی که برای اتاق های زیادی وجود ندارد، آنها به عنوان رمان های طولانی خود را به عنوان حرفی نمی نویسند و من آن را دوست دارم. â € œNo شخص یک احساس منحصر به فرد بود؛ هیچ کس تنها یک میل نداشت. آنها بسیاری داشتند و معمولا این تمایلات با یکدیگر در تعارض بود مانند دو گل رز سبز که برای یک زمینۀ مشابه مبارزه می کردند. »تظاهرات شعی در ایجاد امپراتوران روح، داستان مهیج لایه ای داشت که تحسین برانگیز بود. تمام جنبه های شخصیتی و شخصیت شخصی منحصر به فرد است؛ شیئی شیطانی است از اطرافیانش. و در پایان کار واقعی هنری او چیزهایی بود که من در مورد این کتاب دوست داشتم. این یکی از بهترین کتاب های این سال است. ساندرسون یک شاهکار واقعی ایجاد کرد. \"او خود را گریه می کند. برای آینده یا برای امپراتور. این ها اشک های مردی بود که قبل از خودش یک شاهکار را دید. هنر واقعی بیش از زیبایی بود؛ بیشتر از تکنیک بود این فقط تقلید نبود.این جسارت بود، کنتراست، ظرافت بود. »نقد نیز در نوشتههای خواننده نوشته شده است

مشاهده لینک اصلی
The امپراتور روح @ یک داستان فانتزی واقعا موجود شگفت انگیزی است، یک مطالعه از سه شخصیت پر زرق و برق در میان یک بحث زندگی و مرگ در مورد ماهیت @ هنر @ .Shai جاعل، یک هنرمند باهم که با استفاده از تحولات پیچیده جادویی به تکراری دیگر است کار می کند، هر چیزی از لباس به نقاشی ها به مجسمه ها. او از این استعداد برای فریب به عنوان یک دزد و هنرمند کن استفاده می کند. گئوتونا یک سیاستمدار سالخورده است که هم زمان شایس کار اخوان المسلمین، جرم و جنایت و اخاذی از آنچه که او به عنوان استعداد اصلی واقعی می بیند، می یابد. با این حال، آنها پیدا می کنند که آنها نیاز به یکدیگر برای کمک به آن را در فرد سوم پیچیده است که به سختی ملاقات اما در سراسر داستان، Emperor.Shai در میان صرفه جویی در زندگی خود و تکمیل آنچه که او به عنوان هنر خود را و تمایل برای بهبود همه چیزهایی که او می شکند. Gaotona است به همین ترتیب بیش از نیاز مبرمی اما عملی برای خدمات شیعیان و تنفر خود را برای حرفه ای او، و یک آرزو است که او می تواند استعدادهای خود را به صادق هدایت work.In خاتمه تضاد، ساندرسون می گوید که این داستان در جهان همان مجموعه خود رمان ابتدایی @ Elantris @. جامعه و سیستم جادویی بسیار شبیه هستند، اما شخصیت ها و موقعیت ها همه جدید هستند و زمان و مکان متفاوت هستند. اگر شما در حال حاضر با Elantris آشنا هستید مهم نیست؛ این داستان مستقیما مستقل است. یکی از چیزهایی که من در مورد داستان های فانتزی ساندرسس ها می خواهم این است که او قوانین جادو، محدودیت ها و شرایط خود را دارد. اگر چه یک داستان غیر مرتبط، Soul امپراتور در همان جهان به عنوان Elantris تنظیم شده است\nو جادوئی در اینجا براساس یک سیستم نوشتن گلیفها است، جایی که هر یک از نوازندگان گلیف معنای خاص خود را دارد. قاچاقچی دارای قواعد دیگری است: برای اینکه شای یک شیء را تبدیل کند، او باید این تغییر را قابل قبول کند. این بدان معنی است که او نیاز به درک چیزی از شی که او در حال تبدیل است. اگر یک پنجره شیشه ای رنگ آمیزی شده بود، برای آن آسان است که آن را دوباره به رنگ آمیزی شیشه ای بازگردانید زیرا پنجره @ می خواهد @ شیشه ای رنگی شود. برای انجام تغییرات، او فقط دو سناریو قابل قبول را ایجاد می کند که در آن باقی مانده یا به عنوان شیشه های رنگ شده تعمیر شده است. این همان چیزی نیست جز توضیح کامل جادو. اما این یک پتیین علمی برای جادو را فراهم می کند. این استراتژی ها همچنین تغییرات شیش را محدود می کند. او نمیتواند بطری را به یک فرش پرواز و فرار تبدیل کند. همچنین به این معنی است که زمان لازم برای تحول، ایجاد عقلانیت و رونزهای لازم است که آن را تجسم می دهد. همچنین باعث می شود که سرب به طلا تبدیل شود و ساختار رمان را با نیاز به اینکه او به طور کامل قبل از اینکه او بتواند او را بازگرداند (یا یک فکس مناسب)، تسهیل می کند.

مشاهده لینک اصلی
امروز این را به عنوان یک کریسمس امروز در اواخر دیدم و همه چیز را در یک نگاه (تنها 160 صفحه). قبل از این، تنها کتاب برندون ساندرزر Id تلاش کرد Steelheart بود، که من بیش از حد مشتاق aboutâ € \"- اما Ive توسط بسیاری گفته شده است که سری Mistborn بسیار بهتر است، و پس از خواندن این کتاب من ممکن است این سری را شات من واقعا از روح امپراتور لذت بردم. این مفهوم تازه و جذاب است - \"در دنیای فانتزی که در آن مردم می توانند @ corge @ soul را انجام دهند، شخصیت اصلی برای استخدام روح امپراتور قبل از اینکه پادشاهی متوجه شود او مخفیانه در کما است استخدام می شود. همانطور که اشاره کردم، یک کتاب بسیار کوتاه است. اما در آن زمان کوتاه، برخی از جنجالی ترین ساختار جهان وجود دارد. من نوعی آرزو داشتم کمی طولانی تر بود، اما من نیز قدردانی کردم که این مختصر و دقیق بود. شخصیت اصلی شای، کاملا قابل قبول بود. شاد badass، snarky، و هوشمند است. گاهی اوقات احساس کردم که واقعا نمیتوانم انگیزههایش را درک کنم، و میخواستم در مورد زندگی / تاریخ خود بیشتر بدانم، اما فکر کردم جالب بود. و شما می دانید که من واقعا دوست دارم؟ در کل کل کتاب، شای هرگز جنسیت نشده است. حتی یک بار هم نه. این فقط یک داستان در مورد یک زن است که واقعا هوشمند و عالی است. و ... در مورد آن، واقعا. با توجه به یک کتاب فانتزی نوشته شده توسط نویسنده مرد، من آن را به ویژه قابل توجه است. کلمه نهایی: این سریع و سرگرم کننده خوانده شد. این شهر دارای یک ساختمان جهانی منحصر به فرد و یک شخصیت اصلی بود. من آرزو می کردم که کمی طولانی تر و پیچیده تر شده بود، اما من آن را دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
یک رمان بسیار عالی، ساندرسون در maksimumu.Dvoumio اطراف 04:05، من به قدس اراده کشیده دلیل آن کوتاه است - اما آن است صادقانه در بخشی از من نیست - قصد و به دلیل پنج چنین بود. (که تا 540 صفحات احتمالا به 100 ViÅĄka :) ناله) برخی razmiÅ¡ljate زمان شما در اینجا جرات استفاده از اصطلاح جاعل عنوان جاعل ترجمه @ @ HM؟ و من او را دوست داشت و اورولWho کنترل کنترل گذشته آینده @ (الف مراجعه ‡ شما که وقتی خوانده شده) قطعا به من و ساندرسون رمان گفتگو، دو نقل قول preporukaDopao: اگر چه در این سبک ما در مورد فوق العاده ارسال، داستان بهترین کار وقتی که است grounding جامد در جهان ما وجود دارد. جادو برای من بهتر است زمانی که با اصول علمی هماهنگ باشد. Worldbuilding بهترین کار این است که آن را از منابع در دنیای ما ترسیم می کند. شخصیت ها بهتر کار می کنند زمانی که آنها در احساسات و تجربه های انسانی ذهنی قرار گیرند. به عنوان یک نویسنده، پس از آن، به همان اندازه در مورد مشاهده به عنوان همان تصویر است .... شما نمیتوانید ™ تی همیشه نوشتن آنچه شما می دانید € \"دقیقا آنچه شما know.You می توانید، با این حال، ارسال آنچه می بینید.

مشاهده لینک اصلی
من همه چیز راجع به این رمان را دوست داشتم: شخصیت ها، سیستم جادویی، طرح و پروسس زیبا.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب روح امپراطور


 کتاب والدین سمی
 کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم
 کتاب من خوب هستم شما خوب هستید
 کتاب عیسی،پسر انسان
 کتاب خوش بینی آموخته شده
 کتاب رئیس جمهور گم شده