کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

اثر اروین دی. یالوم از انتشارات نشر نی - مترجم: سپیده حبیب-ادبیات آمریکا

The noted Stanford University psychiatrist distills the essence of a wide range of therapies into a masterful, creative synthesis, opening up a new way of understanding each persons confrontation with four ultimate concerns: isolation, meaninglessness, death, and freedom.
کتاب روان‌درمانی اگزیستانسیال هم راهنمایی برای درمانگران است و هم نوعی درمان به‌شمار می‌رود: هرکس که آن را بخواند، عمیقاً تحت تأثیر قرار می‌گیرد و خردمندتر می‌شود انگار چندین ساعت به گفت‌وگو با کسی نشسته که عزمش را برای عبور از ژرف‌ترین مشکلات بشری جزم کرده‌است. داستایفسکی، تولستوی، کافکا، سارتر، کامو و بسیاری دیگر با نویسنده هم‌آوا شده‌اند تا از دلواپسی‌های غایی بشر بگویند.


خرید کتاب روان درمانی اگزیستانسیال
جستجوی کتاب روان درمانی اگزیستانسیال در گودریدز

معرفی کتاب روان درمانی اگزیستانسیال از نگاه کاربران
اگر شما در همه علاقه مند به روانشناسی یا فلسفه وجودی هستید، این کتاب را بخوانید! درخشان!

مشاهده لینک اصلی
از زمان مرور یک کتاب بیش از 6 ماه است. و این کتاب به مدت 7 ماه به نفع خواندن دیگر بود. حقیقت این است که اندازه هولناک است. چهارصد و هشتاد و شش صفحه یک دوست به تازگی به من گفت که او را به توصیه من خریداری کرده، اما آن را شروع نکردم، زیرا تهدید آمیز است. این بازنگری را می دهد. من کتاب را دوست داشتم پیش از آنکه من آنرا به پایان برسانم، آن را پیشنهاد دادم، که من زمان خود را با آن آشنا کردم. از خواندن آن بسیار لذت بردم. این به رغم این واقعیت برخی از اعتقادات ثابت شده من را به چالش کشیدند. همچنین چند چیز وجود دارد که من فکر می کنم کشش، به عنوان نویسنده (نویسنده مورد علاقه من، ایرین یالم) متناسب با هر موضوع بهداشت روانی به اضطراب مرگ است. با این حال، اکثریت کتاب خواندن را دوست داشتم. بینش، توصیه به درمانگران، فلسفه زندگی، همه با من مخالف بودند. این کتاب را به هر کسی که علاقه مند به چگونگی برخورد همه مسائل است، به عنوان مسائل وجودی، مانند دانستن اینکه ما می میریم، آزادی، احساس جدا شدن در وجود و بی معنی، می توانیم تحقق یابد و در درمان در نظر گرفته شود، توصیه می کنیم. من واقعا نمیتوانم درباره آن حرف بزنم. در یک لحظه دوست دخترم نگاه کرد به اطراف کتاب نگاه کرد و گفت: \"این به نظر یک کتاب مقدس است. آیا این کتاب مقدس شما است؟ من پاسخ دادم: \"اشکال دارد.\"

مشاهده لینک اصلی
پس مشکل در بسیاری از موارد ابتدایی این است که چگونه یک موجودی که به معنای نیاز نیاز دارد، معنی را در یک جهان که معنی ندارد، پیدا کند؟ این کتاب یک مقدمه فلسفی-روانشناختی ملموس، عمیق و جذاب برای سوالات وجود و روشی درمانی است که می تواند به دلایل ناراحت کننده پاسخ دهد. این کتاب با من وحشت زده شد، زیرا برای اولین بار به من فرصتی داد تا با سوالات بزرگ در زندگی ام با راهنمایی مناسب مواجه شود. مشکلاتی که در اکثر موارد توسط شریک، خانواده و دوستان من رد شده است، به عنوان غیر قابل توجه بودن، من را بیشتر به انزوا که در حال حاضر با یک بیماری از بیماری روانی همراه است. کتاب، به طور عمده، نگرانی های من را تایید کرد، و سپس به من یک تصویر مفید تر از واقعیت ارائه داد و آن را چگونه باید در نظر گرفت. من واقعا از آن سپاسگزارم. نمی فهمم که هرگز با این کتاب نمی تواند انجام شود، زیرا وجود چالش های مختلف در هر مرحله از زندگی منحصر به فرد خواهد بود. یک کپی از این کتاب سزاوار نقطه ای در کتابخانه شخصی شماست.

مشاهده لینک اصلی
D | Ñ ÐºÐ½Ð¸Ð³Ð ° Ð ± уР»D ° вР° N € N، о N، ого، N ‰ Ñ ‡ оР± DN، D ° N، D N-N- N، D ° Рк ، овго N- Ð¿Ñ € Ð¾Ð¿ÑƒÑ N، DN، D Ñ ‡ ÐμÑ € нРدرجه سانتی гу 5 книжок у Ñ € nN از ‡ ному викР»Ð¸ÐºÑƒ. КнигР° N € оР· Ð'ум. ЧиÑ، Ð ÑŽÑ ° N ‡ D-N- у пÐμÑ Ñ € -оÐ'и، коР»D вРм ° D · Ð'Ð ° N\" N، NOEN N، N ‰ о Ñ ‡ D ° N N пÑ-N، D Ð'о DN ... оÑ، ÐμÑ € D ° пÐμвÑ، د ви D · D · нРможÐμÑ، Ðμ йÑ، Ð ¸ D · D ° Ñ Ð¿Ð¾ÐºÐ¾Ñ \"ннÑ، вÑ-Ð'повÑ-Ð'Ñ- Ð'о внуÑ، N € N-N-ÑÐ½Ñ ... N € оР· Ð'умÑ-в. КнигРاز N، Ð¾Ñ € кР° N \"N، NOEN N N، D ° Ñ ÐºÐ¸Ñ ... N، Ðμм к N، N N € D ° Ñ ... N € мÐμÑ N، N-، N D ° Ð¼Ð¾Ñ ، нÑ-N N، نو، воР»N، виР± N N € -n ÐμÐ½Ñ Ð¶Ð¸Ñ، N، N N، D ° N N ... нÑиÑ-уÑ، о ÐμкР· D Ð½Ñ N، ÐμÑ † N-Ð¹Ð½Ð¸Ñ ... пиÑ، د нь. D \"ужÐμ Ð¿Ñ € D ° кÑ، DN нÑ- Ð¿Ð¾Ñ ‡ € D ° Ð'и Ð'опоможуÑ، نو ÐºÑ € D ° Ñ ‰ Ðμ D · Ñ € оР· умÑ-N، D، к N N \"N دی متیل» Ð¾Ñ Ð¾Ñ \"N، N можÐμ Ð'Ð درجه سانتی вР° N، D можл Ð¸Ð²Ð¾Ñ N، N- Ð¿Ñ € Ð¾Ñ Ð²Ð »N N، DN نو жиÑ، N، NZ.

مشاهده لینک اصلی
Ä alÅ¡ia kvalitka yalomovka اشاره نویسنده že má استعداد نه تنها در داستانی kazuistÃk، اما همچنین می تواند با تلاش برای درک مسائل مربوط به itateľ ثبت ¥ متخصص © متون زبان zrozumiteľným. obdivuhodný rozprávaÄ و روان درمانگر inÅ¡piratÃvny با humánnym prístup، ktorý شرمنده تجزیه و تحلیل ¥ © توسط خطاها و © درمانی (سازمان ملل متحد) خوب بودن.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب روان درمانی اگزیستانسیال


 کتاب سرخپوست می رود
 کتاب آواز اجساد بی گور
 کتاب بله یا نه
 کتاب از لنز تیره
 کتاب سه گانه ی نیویورک
 کتاب آکادمی سلطه بر موفقیت