کتاب راورندوم

اثر جی. آر. آر. تالکین از انتشارات پرتقال - مترجم: مسعود ملک یاری-ادبیات آمریکا

In 1925, four-year-old Michael Tolkien lost his beloved toy dog on the beach. To console him, his father, J.R.R. Tolkien, improvised a story about Rover, a real dog who is magically transformed into a toy and is forced to seek out the wizard who wronged him in order to be returned to normal. This charming tale, peopled by a sand-sorcerer and a terrible dragon, by the king of the sea and the Man-in-the-Moon, endured several drafts over the years. Now, more than seventy years later, the adventures of Rover are published for the first time. Rich in wit and wordplay, Roverandom is edited and introduced by Christina Scull and Wayne G. Hammond and illustrated with Tolkiens own delightful drawings.


خرید کتاب راورندوم
جستجوی کتاب راورندوم در گودریدز

معرفی کتاب راورندوم از نگاه کاربران
این یک کتاب ناز است اما مورد علاقه من از Tolkiens نیست. من نمیتوانم کمک کنم ولی مقایسهی آن با سایر کتابهایی که پدر نویسنده معروف برای کودکان خود درباره زمینهای عرفانی نوشت و حاوی حاشیهای متناقض بود: هارون و دریای داستانها و لوکا و آتش بازی سلمان رشدی، که بسیار سرگرم کننده و ماهرانه هستند . با این حال، من یکی از طرفداران Tolkien، و من از این کتاب لذت بردم. این نه به اندازه Hobbit برای من، که من حدود هفت بار آن را خوانده ام - من هرگز Roverandom را غافلگیر کنید - اما من از آن لذت بردم. من آن را توصیه به مردم با کودکان و طرفداران Tolkien.

مشاهده لینک اصلی
پس چه چیزی در مورد این چه می گویند؟ اولا، صادقانه بگویم، اگر می خواهید یادداشت های پشت کتاب را داشته باشید، آیا می توانید (با یک گیلاس در بالا) اجازه دهید خواننده می داند زمانی که یک یادداشت وجود دارد؟ فقط گفتن. این به عنوان LOTR یا Hobbit خوب نیست، اما یک خواننده می تواند آغاز هر دو در این داستان را ببینید. دشوار است که شخصیت گاندالف و حتی بیبلو را در این داستان کوتاه درباره یک سگ ببینیم. من فکر می کنم، به عنوان کودک دوست داشتنی به عنوان خوانده شده به عنوان Hobbit. این کمبود است که بعد از افسون کتاب.

مشاهده لینک اصلی
3.5 ستاره، گرد گرد ناز و قابل خواندن، اما صرفه جویی در Tolkiens پانتئون. من می دانم که آن را به عنوان یک داستان پری دریایی در نظر گرفته شده است، اما با این حال، به دلیل اینکه توسط استاد داستان تخیلی فانتزی نوشته شده است، احساس نمی کند که به من رسیده است.

مشاهده لینک اصلی
این تخیلی است که تولکین داشت. Rover داستان را شروع کنید، بنابراین از واقعیت شروع می شود بنابراین @ normal @ به تحسین است. توصیفاتی که مکان هایی را که بازدید می کنید را روبرو می سازد، شما را به طور مستقیم به زمین میانه سفر می کند، با جادوگران، اژدها های آنها ... به سادگی عالی است.

مشاهده لینک اصلی
داستان ناز شیرین برای خواندن بچه های خود را قبل از خواب.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب راورندوم


 کتاب انتخاب سوفی
 کتاب فضیلت خودخواهی
 کتاب ارتباط بدون خشونت زبان زندگی
 کتاب وداع با اسلحه
 کتاب مثبت
 کتاب سه گانه شکارچیان (1)