کتاب راز داوینچی

اثر دن براون از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: حسین شهرابی-ادبیات آمریکا

اگر بميرم، حقيقت از دست مي‌رود... بايد اين راز را به کسي بسپارم.
رابرت لنگدان، استاد نمادشناسي و تاريخ، براي سخنراني به پاريس رفته که پليس براي مشاوره درباره‌ي قتلي مرموز به سراغش مي‌آيد: رييسِ موزه‌ي لوور در موزه به قتل رسيده و جسدش در وضعيت عجيب و ترسناکي قرار گرفته است. در کنار جسد، معماهايي گيج‌کننده نوشته شده که پليس تصور مي‌کند پرده از راز قتل او برمي‌دارد و لنگدان بايد در رمزگشايي از آن‌ها به پليس کمک کند.
در اين بين، رمزشناسِ فرانسوي، سوفي نُوو، به لنگدان ملحق مي‌شود و همراه با هم مي‌فهمند که تمام اين رازها به نحوي با نقاشي‌ها و يادداشت‌هاي لئوناردو داوينچي مرتبط است. اما درعين‌حال پاي رازي تاريخي در ميان است، رازي که گويا مي‌تواند جهان را زير و زبر کند و باعث شود تا تاريخ را از نو بنويسند.
متاسفانه، فرقه‌ي مذهبي تندرويي هم همزمان به دنبال دستيابي به اين اسرار است که از کشتن اَبا ندارد. اگر لنگدان و نوو نتوانند معماها را حل کنند، حقيقت بزرگ تاريخي يا تا ابد از دست مي‌رود يا به دست کساني مي‌افتد که مي‌خواهند نابودش کنند..


خرید کتاب راز داوینچی
جستجوی کتاب راز داوینچی در گودریدز

معرفی کتاب راز داوینچی از نگاه کاربران
در حدود 15 صفحه درج شد و نمیتوانست برای اشکهای خنده و خشم به چشمانم برسد. به طور جدی، نوشتن به طرز خنده داری بد است، بد نیست که نمی توانم مستقیم ببینم. من مجبور بودم آن را پایین بیاورم من به هیچ وجه مایل نیستم خودم را به شکنجه بسپارم. با این حال، در بعضی مواقع انجام می دهم. این باعث شده است که من تعجب کنم که چرا. من فکر می کنم دلیل آن این است که برخی از کتاب ها، در حالی که بد هستند، به استخوان ها وحشتناک نیستند و من امیدوارم که آنها ممکن است شروع به خشن شدن و پایان درخشش کنند. من می خواهم از آنچه که خواندن دارم لذت ببرم. من همیشه به کتابی امیدوارم که بهترین باشد، یک انحراف لذت بخش، و یا شاید یک درس آموخته. من هیچوقت امیدوار نیستم که کتاب بخورد. هنگامی که من بالاخره به خواندن یک کتاب مشتاقانه محبوب مانند کد داوینچی میپردازم و به نظر میرسد که یک چنگال است، من خوشحال نیستم. من متنفر هستم وقتی تجربه خواندن من دردناک است. این قرار است یک رویداد خوشحال باشد! خواندن یک کتاب بد من معطوف به نوشتن یک بازبینی منفی است، که به نوبه خود به معنی جذب بیشتر مدافعان تللیح از کتاب است، و هیچ وقت برای آن وقت نداشتم!

مشاهده لینک اصلی
من به طور کامل با این شاهکار و توانایی دان براون ها برای خنثی کردن خطوط بین واقعی و داستانی، همانطور که او در اولین کتاب در سری رابرت لنگدان انجام داد، کاملا خسته شدم. این یک کتاب دهان آبدار است که همیشه از لبه اول تا آخرین صفحه من می تواند به خاطر هیجان خود قلب من را بشنود. من اولین کتاب فوق العاده ای را دیدم که سه ماه پیش خواندن آن را داشتم و امیدوارم در نهایت آن را بخوانم، به ویژه پس از آن همه سال هایی که خواندن بررسی های جنجالی درباره این کتاب، که بسیار پر از پیام های مرموز است و صادقانه شگفت انگیز است برای دیدن چگونه دو شخصیت اصلی ما این پیام ها را رمزگشایی می کنند و در نهایت منجر به حقیقت می شوند. به نظر من این یکی از کتاب های اول سری بود. این فرمول تقریبا یکسان بود، اگر چه اکنون ما روشنفکران را نداشتیم، این تنها یک مرد بود، نه یک سازمان کامل و آماده برای از بین بردن کل شهر. من واقعا واقعا دوست دارم که چگونه براون حوادث واقعی، نمادهای واقعی و غیره را به نمایش گذارد و آنها را به چنین داستان پیچیده ای درباره ی یک راز تبدیل می کند که می تواند باورهای همه جانبه را تغییر دهد، جهان را همانطور که می دانیم تغییر می دهد. به داوینچی معروف ترین نقاشی بپردازید تا داستان خود را با سادگی و هنری شروع کنید، یک سازمان مخفی را که از یک راز قدرتمند محافظت می کند، اضافه کنید، دروغ و فریب و فریب و فریب زیاد و بله، این فرمول برای ایجاد یک کتاب باور نکردنی است. اما یک نویسنده استادانه برای ایجاد یک کتاب باور نکردنی مانند این یکی را می گیرد. من شروع به صحبت در مورد شخصیت های اصلی می کنم چون من هرگز نمی خواهم ببوسم در مورد جذابیت آنها. لنگدان فقط در مقیاس لیست من از شخصیت های درخشان بزرگ شد، در عین حال من سوفی نووو را به عنوان همراه رابرت دوست داشتم. آنها با هم شگفت آور با هم خوب هستند، همواره با هم پر می کنند و همدیگر را در اختیار یکدیگر می گذارند وقتی که آنها یک پیام غلط و غلطی را دریافت می کنند که تصور نمی شود آنها بتوانند رمزگشایی کنند. همانطور که او می نویسد تمام آن جزئیات واقعی، تاریخ و هنر موجود، همه با هم مخلوط شده اند ... او باید یک نابغه باشد و قبل از نوشتن، باید یک جهنم از تحقیق انجام دهد. اگر اولین کتاب را بخوانید، آن را دوست داشتید و از آن می ترسید که این انتظارات شما کم می شود پس مطمئن شوید که این یک جهنم برای سوار شدن است.

مشاهده لینک اصلی
جهان ÄŒitav دیوانه این کتاب در ... من هنوز هم نمی فهمم چرا ... من فکر می کنم آن را برای پاها Proselo آمریکایی بی سواد نوشته شده بود که نویسنده تاریخ sažvakavao و این قطعات من smorili بیمار ... همیشه قبل از اراده خواندن یک کتاب از تماشای یک فیلم بر اساس کتاب ... در این مورد من ترجیح می دهم تام هنکس و فیلم ... فیلم کوتاه ‡ الکترونیکی طول می کشد و قلم یکی از درس های از تاریخ :)

مشاهده لینک اصلی
â € œLife با اسرار پر است. شما نمیتوانید همه آنها را در یک زمان یاد بگیرید\nاین یکی از بهترین و شگفت انگیز ترین رمان هایی است که تا به حال خوانده ام! وقتی آن را تقریبا 3 صبح انجام دادم، نمی توانستم بخوابم. از زمانی که کتاب شروع می شود، دن براون بلافاصله توجه خوانندگان را جذب می کند، آنها را با گلو می گیرند و آنها را خواندن به راست تا پایان. من نظریه های توطئه را دوست دارم، بنابراین کل کتاب کتاب جالب بود. به احتمال زیاد بیشتر آنچه که در کتاب است داستان است، اما داستان قصه های براون باعث می شود شما آن را واقعی فکر می کنم. من فکر کردم که استفاده از مکان های واقعی، افراد و حوادث در داستان داستان داستانی بسیار هوشمندانه است. اگر شما به ژانر رمز و راز / تعلیق، تاریخ یا جوامع مخفی، این را توصیه می کنید. اگر شما یک مسیحی مذهبی هستید، من فکر نمی کنم ایده توصیه این کتاب.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب راز داوینچی


 کتاب جهان در 2050
 کتاب چگونه فیلمنامه بنویسیم
 کتاب فرزندان هورین
 کتاب ناطور دشت
 کتاب پسری که از دخترها فراری بود
 کتاب لطیف است شب