کتاب دژخیم عشق

اثر اروین دی. یالوم از انتشارات ترانه - مترجم: غلامحسین سدیر عابدی-ادبیات آمریکا

مجموعه ای از ده داستان جذاب توسط استاد رواندرمانی Irvin D. Yalom کشف رمز و راز، ناامیدی، پاتو و طنز در قلب برخورد درمان است. یلوم در بازنویسی معضلات بیماران خود، نه تنها به ما نگاهی نادر و جذاب به خواسته ها و انگیزه های شخصی می دهد، بلکه داستان خود را نیز به ما می گوید زیرا او تلاش می کند تا پاسخ های همه جانبه انسان را با حساسیت خود به عنوان یک روانپزشک آشتی دهد. نه از زمانی که فروید یک نویسنده به اندازه کافی برای توضیح آنچه بین روان درمانگر و بیمار وجود دارد انجام داده است.


خرید کتاب دژخیم عشق
جستجوی کتاب دژخیم عشق در گودریدز

معرفی کتاب دژخیم عشق از نگاه کاربران
هیچ ماجراجویی هیجان انگیز تر، هیچ چیز فوق العاده و ترسناک نیست و به همین دلیل خطرناک است، به عنوان ذهن انسان. در این نکته به تنهایی این کتاب در حال حرکت است و عاطفی و خنده دار است، زیرا چند اثر از داستان می تواند باشد. هنگام رفتن به چنین سفر خطرناکی به قلب واقعی تاریکی، باید هدایتگر با تجربه و قابل اعتماد باشد. دکتر ایروینگ یالوم زمین و حیوانات را که در درون خلوت می کنند را می داند ... اما من ترجیح می دهم که فرد سی دبس به من نشان دهد که در گنجینه سیرا مادرم. حداقل با Dobbs می دانید کجا ایستاده اید. یالوم متضاد و خودخواهانه است، نوشته های او، برای همه، اما بیشترین جذاب ترین زنانش را تحقیر می کند. در همان زمان نوشتن، زمانی که به دنبال موفقیت مشتریان خود است، مشوق و روشنگری است. اما این یالوم مونولوگ درونی ماندگار و ناپسند است که این کتاب را برای من خراب می کند. یالوم زنانه و زننده است و در توصیف های خود از کسانی که با استانداردهای خود مطابقت ندارند جذاب و بی رحمانه و بی رحمانه می کند. او مردان را به همان شیوه تقسیم می کند. هنگامی که یک زن، بسیار پایینتر از استانداردهای او و اولین مورد از ده مورد مورد مطالعه است که این کتاب را تشکیل می دهد، می گوید آخرین درمانگر او را به نام او ... @ عادت های شیطانی @ یالوم به ما می گوید، \"این عبارت من را زد. این کار با بقیه ارائهش منطبق نبود. \"چطور در مورد کتاب او احساس کردم. بینش او در معرفی کتاب نشان داده شده است زمان و زمان دوباره توسط مونولوگ بی وقفه، ناراحت کننده و قضاوت خود را دوباره. این، همراه با خود و خودخواهانه بودنش برای خواندن بسیار غیرمعمول نشان داد. اگر می خواهم به خواندن افسانه ای از یک مرد عصبانی با Errol Flynns @ My Wicked Wicked Ways @ خود بپردازم و از hubris محروم شویم. اما صبر کن این، یک کلمه بعد! آه، 25 سال پس از انتشار کتاب اولین بار منتشر شد. حالا حكمت مردی كه مقدمه را نوشت! در حال حاضر، با سن و تجربه بالغ شده و تقسیم شده است، من بازتاب های عاقلانه را در مورد عاشقانه خود، توهین آمیز و نظرات کتاب تازه وارد خود را ببینید. اما چشمان شگفت انگیز من به نظر می رسد؟ او در واقع شخصیت خود را تحسین می کند و ستایش می کند. او برای آن چیزی که او در مورد یکی از مشتریانش نوشت، عذرخواهی بسیار عجیب و غریب می کند، اما حتی در آنجا نیز می تواند لئونیزه شود. من در مورد تجربه، اعتبار یا گواهینامه هایم دقت نمی کنم. @ اگر به نظر می رسد مانند یک سوزن، مانند یک سیب شنا می کند، و چنگال مانند یک سوزن، و سپس آن احتمالا یک اشتباه است. @

مشاهده لینک اصلی
عاشق مجازات یک مجموعه فوق العاده از داستان های روان درمانی از استاد روانپزشک Irvin Yalom است. اگرچه این کتاب نوعی تمرکز آموزشی است، من اعتقاد دارم که هرکسی میتواند از محتوای آن لذت ببرد. یالوم توصیف درمان بیماران با بسیاری از علائم و سخنرانی ها، و رویکرد هوشمندانه و متفکرانه خود را به همه آنها. اگرچه نظریه انتخاب او با خود من همخوانی ندارد، من واقعا باید از تسلط واقعی پروسه درمانی اطمینان داشته باشم. من یادم هست که این را در مدرسه فارغ التحصیل بخوانم و از آن لذت ببرم، اما تا زمانی که من اینجا نیستم، سه سال از کارشناسی ارشدم خارج شدم و در این زمینه کار می کردم، آیا در واقع درک کارهای این افراد را درک می کردم. کتاب، با این حال. من تمرکز نزدیک به تمرکز روی کار رویای، اضطراب مرگ و اکتشاف عمیق تری داشتم، اما پیش بینی کردم که از یک رواندرمانی وجود داشته باشد، فرض می کنم. شخصا ترجیح می دهم یک رویکرد رفتار محور تر باشد، اما بعد می دانم که باید یک نویسنده دیگری پیدا کنم. بنابراین اگرچه من این دلایل را از کتاب کمتری برخوردارم، قطعا نمی توانم کتاب را برای وجودش تقصیر کنم. 4/5

مشاهده لینک اصلی
عاشق مجازات خداوند یک عنوان خوب است. اظهارات مبهم عمیق بهترین هستند. (فوری کوکی ها هر کسی؟) در این کتاب، Yalom می دهد حساب های بیماران او داشته است. من مطمئن نیستم که معیارهای مورد استفاده برای انتخاب مطالعات موردی او برای کتاب استفاده شد؛ من تصور می کنم او دارای تاریخ غنی از بیماران جذاب است و این استثنا نیست. در \"عاشق مجازات\"، شما در مورد شخصیت های جالب و عصبی آنها خواندن و از پشت صحنه تماشا خواهید کرد، زیرا یالوم روپوش روانشناختی خود را (یا در بعضی موارد سیل زدن چکش) اعمال می کند. همه این احساسات را بسیار واضح می کند، نه تنها از تماشای درون دفتر یالوم، بلکه همچنین از تجربه گفت و گو درونی او. درک چالش شدید روان درمانی، مخصوصا برای افرادی که از روانشناسی لذت می برند جالب است، اما یالوم ها محرک صداقت هستند، که با ناراحتی مواجه می شوند، و این باعث می شود که این کتاب بسیار خواندنی باشد. شما لازم نیست اشاره کنید که بیانیه ای که او فقط درباره بیمار خود ساخته است ممکن است خودخواهانه یا بالقوه نادرست باشد. او آن را می داند. و او ادامه خواهد داد تا مقابله با استدلال های خود را به خوبی خود را بیان تر از شما تا کنون می تواند داشته باشد. Reading Believes Executioner، شما به دیدگاهی درونی از کسی که در تلاش برای فهمیدن و دسته بندی چیزهایی است که هرگز نمیتواند درک شود یا توضیح داده شده است، ذهن انسان را درک کرده است. به طرز وحشیانه ای، در حالی که عیسی مسیح را دوست دارد، نشان می دهد ناپذیری روانشناسان در درک ذهن، کتاب نیز نشان می دهد که در هنگام درمان، روانشناسی به طور اسرارآمیز موثر باقی می ماند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب بینش های زیادی در مورد روند درمانی ارائه می دهد، اما من شخصیتم را در کل پوتز پیدا کردم - واکنش های خودم را نسبت به بیماران که او توصیف می کنم بسیار آگاه از خودم می دانم، اما در مورد تجربیات خودم از این روند که او نمی خواهم، نگرانم آنها را به جزئيات بزرگ به جهانيان توصيف کنيد. همچنین، به عنوان خود راضی؛ آن را خواندن ناخوشایند ساخته شده، و من در پایان پایان نیست. من نمیتوانستم احساس خوبی از خودم داشته باشم که به نوعی بهتر از مشتریانم باشد.

مشاهده لینک اصلی
سال گذشته اولین بار در زندگی من یک درمانگر را دیدم، گرچه نه به وسیله انتخاب عمدی، بلکه به عنوان یک مزیت جانبی از چیزی دیگر - یعنی من در یکی از برنامه های @ computing bootcamp @ در اینجا در شیکاگو شرکت کردم و یکی از چیزهایی که دانشجویان خود را بدون هیچ هزینه ای ارائه می دهند، درمانگر مجاز در کارکنان برای جلسات هفتگی است. با این حال، من به طور کامل به این فرآیند پاسخ دادم، که از زمان حضور او در فعالیت های خصوصی او ادامه پیدا کرده است. به عنوان بخشی از این فرآیند درمان، Ive اخیرا با ایده چگونگی تجربه خاص من با دیگران مقابله کرد. و معلوم می شود که متخصص خودم چیزی است که به عنوان متخصص درمان شناسی @ شناخته می شود و تصمیم گرفتم که کتاب هایی را در مورد این موضوع توسط یکی از قهرمانان آن، ایرین یالوم، که اساسا این عبارت را تعریف می کرد، تعریف کرد و اولین کسی بود که آن را تعریف می کرد. چیز جالبی در مورد یالوم (برای بیماران روان درمانی) این است که در طول سالها مجموعه ای از کتاب های مبتنی بر روایت را در مورد تجربیات مختلف خود با بیماران خود نوشته است که ظاهرا برای درمانگرهای دیگر طراحی شده اما به اندازه کافی نوشته شده و به اندازه کافی سرگرم کننده برای اعضای عمومی مخاطب مثل من هستند @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ هر یک از جلساتش برای او شبیه بود، پس از آن چنین مجلهی خود را نوشت، تا زمانی که آزمایش تمام طول سال نگذشته بود، مقایسهی هر یک از یادداشتها را نداشته باشد)، و هر دو تجربی بسیار چشمگیر برای کسانی هستند که مانند من هستند که از طریق وجودی- نوع درمان خود را. یالوم به صراحت درباره مشکلات مختلفی که با جلسات درمان خاصی مطرح می شود صحبت می کند و این که چگونه می توانند از طریق تعصبات و ضعف های خود درمانگرها دچار تشدید شوند؛ و بر خلاف چیزی که شما از یک کتاب مانند این انتظار می توانید انتظار نداشته باشید، همه ده مورد موردی که در اینجا ارائه نشده اند، پایان های خوش است. یالوم کاملا در مورد اختلالات مختلف در قسمت های بیمار و خود بیمار کاملا واضح است که یکی از آنها به ترک درمان بدون وجود @ درمان @ (با این حال شما می خواهید آن را تعریف کنید). به نظر می رسد مانند یک کتاب درسی اما به عنوان یک رمان جذاب، تمام کتاب های او به شدت توصیه می شود به کسانی که کنجکاو برای یادگیری بیشتر در مورد نحوه روند روان درمانی در واقع کار می کنند، و من در حال حاضر به دنبال راه خود را از طریق بیش از اوج خود را به عنوان 2016 ادامه .

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دژخیم عشق


 کتاب موعظه
 کتاب شجاعت
 کتاب مهارت های استادی
 کتاب چگونه فیلمنامه بنویسیم
 کتاب شک
 کتاب اطلسی های لگد مال شده