کتاب دوازده نشانه

اثر لی چایلد از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد عباس آبادی-ادبیات آمریکا

ساعت دو بامداد است و جک ريچر، ارتشی سابق، در قطار متروی نيويورک سيتی نشسته است. کمی بعد، ظاهر و رفتار مشکوک يکی از پنج مسافر توجه او را جلب می‌کند: زنی که طبق آموخته‌های نظامی ريچر تقريباً همه‌ی نشانه‌های يک بمب‌گذار انتحاری را دارد. وقتی ريچر با پيشنهاد کمک به او نزديک می‌شود، زن تپانچه‌ای از کيفش درمی‌آورد و خودکشی می‌کند.
اين مرگ غيرعادی مداخله‌ی فوری پليس نيويورک را در پی دارد و پس از بازجويی از ريچر به‌عنوان شاهد عينی، تصميم می‌گيرند پرونده را بدون انجام تحقيقات ببندند. اما ريچر افکار ديگری در سر دارد. می‌خواهد بفهمد آن شب چه اتفاقی رخ داده و چرا آن‌همه سؤالِ بی‌جواب باقی مانده است و خودش دراين‌باره تحقيق می‌کند. پس‌ازآن مکرراً و اکيداً به او هشدار داده می‌شود که خودش را از اين پرونده کنار بکشد، ولی عذاب وجدان او به خاطر احتمال تحريک آن زن به خودکشی موجب می‌شود تا زمانی که اين معما را تا آخر پيگيری نکرده آرام و قرار نداشته باشد. طولی نمی‌کشد که او با رازهای بزرگی مواجه می‌شود که مأموران فدرال و عوامل القاعده برای جلوگيری از افشای آن‌ها حاضرند دست به کشتن بزنند...

دوازده نشانه، سيزدهمين کتاب از سری کتاب‌های جک ريچر اثر لی چايلد است که در سال ۲۰۰۹ منتشر شده است. داستان اين کتاب برخلاف اکثر کتاب‌های ديگر مجموعه از زبان ريچر روايت می‌شود.


خرید کتاب دوازده نشانه
جستجوی کتاب دوازده نشانه در گودریدز

معرفی کتاب دوازده نشانه از نگاه کاربران
درخشان ... یکی از بهترین فصل های باز هر کتابی که تا به حال خوانده ام. همیشه همیشه به خوبی مورد تحقیق قرار گرفته است. به دنبال منطق جک ریکر هیجان آور است. بخوانش.

مشاهده لینک اصلی
من مترو را دوست دارم آنها یک کابوس فکری و فکری هستند. قوطی قلع زیرزمینی را از طریق تونل ها پر می کند، دیوار به دیوار را با مردم عرق و تلخی پر می کند. ایده من از سرگرم کننده نیست پس از خواندن کتاب لی کودک 13 ساله در سری جک ریچر،Gone Tomorrow @، من آنها را حتی بیشتر دوست دارم. معلم استعداد زیادی برای پیدا کردن مشکل دارد. می توان استدلال کرد که مشکل او را پیدا می کند، اما نیمی از زمان او بیشترین کار را انجام می دهد. در این مورد، یک سوار متروی ساده تبدیل به یک غول پیکر خشن با هماهنگی های جغرافیایی و سیاسی می شود. معلم یک صندلی در ماشین مترو تصادفی در ساعت 2 صبح پیدا می کند. علاوه بر خود، پنج مسافر دیگر نیز وجود دارد. با شادی خالص، یکی از مسافران یک زن به نام سوزان مارکس است. ریچر براساس دانش و تجارب نظامی خود، از چک لیست ضدآشکار اسرائیل برای شناسایی یک بمب گذار انتحاری آگاه است. یازده شاخص وجود دارد. خانم مارکس ده نفر از آنها را نمایش می دهد. به گفته ی بیشتر، سرگرمی و تعلیق این رمان، که به یک کراسنود وحشتناک تبدیل می شود، خراب می شود. همچنین، احتمالا خشونت آمیزترین رمانهای ریکر تا کنون، به این ترتیب یک کلمه به مظلومیت است: اگر این یک فیلم بود، احتمالا باید تقریبا یک سوم آن را پوشش دهیم.

مشاهده لینک اصلی
من سری راز را دوست دارم هنگامی که با یک کار می کنید، برای آینده مشتاق هستم. این خیلی خوب بود. خلاصه داستان: در حالی که سوار بر قطار مترو، ریچر می بیند، سوزان مکلار خودش را می کشد. او توسط پلیس، فرماندهان و گروهی از نگهبانان مزدور مورد سوءاستفاده قرار گرفته است. این گروه ها و دیگران فکر می کنند Reacher می داند بیشتر از او می گوید، و آنها از او پیروی می کنند، به او فشار می زنند و سعی می کنند به او آسیب برسانند تا اطلاعات دریافت کند. این باعث می شود ریچر مجبور به تلافی کند. بنابراین اکنون او در حال پیگیری است تا ببیند چه اتفاقی افتاده است. پیشاپیش نظر: برخی از داستانهای دیگر ریچر عنصر هیجان انگیز را ندارند. آنها با برخی اقدامات یک رمز و راز را حل کردند. من ترانه هایی مانند این را ترجیح می دهم - به این معنی است که ما در سرتاسر بچه های بد قرار داریم و آنها را تماشا می کنیم زیرا آنها سعی می کنند Reacher و دیگران را آسیب برسانند. من از سری لذت می برم شما باید بارها و بارها کافر بمانید. این تقریبا مثل یک کتاب قهرمانانه کمیک است. من وقتی می شنوم بعضی از مکالمات Reacher's Macho، این انفجار کوتاهی از خنده می کنم. سرگرم کننده است. من دوست دارم با او حلق آویز کنم. نابغه: دیک هیل راوی بسیار خوب بود. داده ها: زمان خواندن کتاب صوتی بدون جستجو: 14 ساعت و 13 دقیقه. زبان سوگند: من هر چیزی را به یاد نمی آورم زبان جنسی: هیچکدام. تعداد صحنه های جنسی: یکی به ذکر نشده نشان داده شده است. تنظیم: روز جاری عمدتا شهر نیویورک با کمی در واشنگتن دی سی و کارولینای شمالی است. کپی رایت کتاب: 2009. ژانر: هیجان انگیز تعطیل رمز و راز. پایان دادن: احساس خوب و رضایت بخش است. SERIES: به دنبال فهرستی از کتابهای جک ریکر به همراه رأی من است. تمام کتاب ها را می توان به عنوان ایستاده، به عنوان خوانده شده، اما Iâ € ™ توصیه به خواندن آنها به منظور، شاید صرفه جویی در امتیاز پایین تر برای last.4 ½ ستاره. کشتن طبقه (# 1) 4 ستاره. مرگ تلاش (# 2) 4 ستاره. Tripwire (# 3) 2 ½ ستاره. در حال اجرا کور (# 4) 4 ستاره. Echo Burning (# 5) 3 ½ ستاره. بدون شکست (# 6) 4 ستاره Persuader (# 7) 3 ستاره دشمن (# 8) 4 ½ ستاره. یک شات (# 9) 3 ستاره. راه سخت (# 10) 3 ½ ستاره. بد شانس و مشکل (# 11) 2 ستاره. هیچ چیز برای از دست دادن (# 12) 4 ستاره. فردا (13) 3 ستاره. 61 ساعت (# 14) 4 ½ ستاره. ارزش مرگ برای (# 15) 4 ستاره است. امور (شماره 16) 4 ½ ستاره. پسر دوم (داستان کوتاه در پایان «امور»)

مشاهده لینک اصلی
این رمان 13 در سری جک ریکر است. من سری را بسیار لذت بخش پیدا کردم، اما همانطور که در سریال برخی داستانها بهتر از دیگران است. این یکی از موارد بهتر است. وقتی رمان باز می شود جک ریچر در شهر نیویورک سوار مترو در ساعت 2 صبح است. او چند مسافر دیگر را در ماشین مترو مشاهده می کند. پنج وجود دارد. چهار نگاه خوب است. پنجم نیست او پرچم قرمز را در ذهن Reachers بالا می برد. هنگامی که او یک نماینده مجلس بود و در اسرائیل او از لیست ویژگی های جسمی و رفتاری که بمب گذاران انتحاری نمایش می داد آگاه شدند. سوزان مارک، مسافر پنجم، نشانه های بسیاری از موارد موجود در لیست را نشان می دهد. اما زمان بندی اشتباه است 2 ساعت است. تنها شش مسافر در ماشین وجود دارد. سیستم های مترو چند مسافر، در صورت وجود دارند. ریچر به او نزدیک می شود تا سعی و تلاش کند و وضعیت را به دست آورد. نتیجه فاجعه آمیز است. سوزان مارک یک بمب گذار انتحاری نیست اما خودکشی می کند. یک نظر از سوی یکی از ماموران تحقیقاتی نیویورک، ریچر را به خود مشغول کرده و وضعیت او را بررسی می کند. بازیگران شخصیت های این تریلر بزرگ و متنوع هستند. NYPD به نظر می رسد مشتاق آن است که پرونده را بدون بررسی بررسی کند. ریچر بارها و بارها و بارها و بارها و بارها از سوی اف بی آی و وزارت دفاع و امنیت داخلی هشدار داده است. یک افسر سابق نیروی دریایی دلتا در حال حاضر برای سنا ایالات متحده در حال اجرا است. سپس زن زیبا و مرموز و مادرش با داستان فوق العاده ای وجود دارد. مشکل؟ هر کس دروغ میگوید به ریکر. هیچ کس حقایق را نمی گوید مطمئنا به ریچر رها کنید و آن را تنها بگذارید و مخالف آن را انجام دهید. این یک داستان انتخاب و اقدامات انجام شده در گذشته و تاثیر آنها بر روی امروز است. در این مورد، مسیر در سال های 1980 به جنگ شوروی در افغانستان منجر شد. گاهی دوستان ما دشمنان ما می شوند. گاهی دشمنان ما تبدیل به دوستان ما می شوند. چه کسی سوزان مارک بود و چه راز او را به قبرش برد؟ یک چیز مطمئن است ... جک ریچر نمی خواهد از ترس و وحشت زده شود. نه توسط FBI نه توسط وزارت دفاع و امنیت داخلی. و قطعا نه یک زن زیبا و نه مادرش.

مشاهده لینک اصلی
من یک طرفدار بزرگ جک ریکور هستم، حتی اگر او یک فانتزی کاملا مضحک از یک مرد است. جک بی خانمان است اما شکست خورده است. او با یک مسواک براق، کارت ATM و گذرنامه منقضی شده سفر می کند. او چمدان ندارد لباس های جدید را وقتی لباس های قدیمی کثیف می کنید، خریداری کنید. بخش سرگرم کننده شخصیت است. یک نوع پالادین که به اسرار می اندیشد که باید با مغز و مغز حل کند (جک یک مرد عظیم است که تقریبا هرگز حتی در برابر چهار یا پنج همتایان با تجربه از دست نمی دهد). و در هر رمان در این سری، او موفق می شود که لخت شود. این بخش تقریبا جزئی ضعیف \"ربوده شده فردا\" بود که در حال حاضر شماره ی یکی از بهترین لیست فروشنده هاست. لی کودک در صحنه جنس به صدا در آمد، زیرا، من فکر می کنم، واجب است که خانم ها فقط از جک خود مقاومت نکنند. فردا رفته رفته با مراجع به قانون Patriot، گوانتانامو و شخصیت های سایه دفاعی بسیار معاصر است. یک سیاستمدار با گذشته، بچه های بد و دختر و جک ریچر دارد تا همه چیز را مرتب کند. نه بهترین در سری، اما، مثل همیشه، خواندن خوب است. آن را در یک فریم بیست و چهار ساعته تکمیل کرد. هشدار: جک همیشه مردم زیادی را می کشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دوازده نشانه


 کتاب خاطره ای از دو دوشنبه
 کتاب تاثیر سایه
 کتاب تابستان قوها
 کتاب پسری که قبلا بودم
 کتاب در زمان ما
 کتاب تبر