کتاب دسامبر رئیس دانشکده

اثر سال بلو از انتشارات ققنوس - مترجم: سهیل سمی-ادبیات آمریکا

اما فقط تصور کنید، دو دوست از لیک‌ویو، دوستان دوران مدرسه، در پایتخت کشوری کمونیستی همدیگر را ملاقات می‌کنند، آن هم در روزهای تیره و تار اواخر دسامبر. در بیمارستان، پیرزنی رو به مرگ؛ و در شیکاگو، محاکمه و هیئت‌منصفه. رئیس دانشکده در مسئله‌ی ناخوشایند مرگ یک دانشجو درگیر شده.


خرید کتاب دسامبر رئیس دانشکده
جستجوی کتاب دسامبر رئیس دانشکده در گودریدز

معرفی کتاب دسامبر رئیس دانشکده از نگاه کاربران
شگفت زده ... توسط FAR Bellows بیشترین کتاب انجام شده. مناقصه، هوشمندانه، پرشور، خالی از سکنه ... البته، کم است! - کاملا ساخته شده، در هر دو طرح و شخصیت از یک معمولا از زیر انتظار بسیار غنی تر ... منسجم ... حتی لحظات معنوی کاملا خیلی بیشتر هضم ... و شعر از جنبش نهایی .... فقط یک شاهکار.

مشاهده لینک اصلی
این قدرتمندترین رمانهای بلوز است که تا به امروز خوانده شده است. یکی از روزنامه نگاران سالخورده دانشجوی دبیرستان شد و در شرایطی قرار گرفت که بر تأثیرات شخصی طوفان های سیاسی اجتماعی در خانه و بوروکراسی بی قید و شرط وطن خود از رومانیا تأکید داشت. آلبرت کوردی، که از واکنش های متقابل سیاسی واجد شرایط به مقالاتی که اخیرا توسط وی منتشر شده، خسته شده است، در حالی که انگیزه های خود را مورد پرسش قرار می دهد، یک دوره مراقبت و اخلاقی را دنبال می کند. احتمال برخورد با یک دوست دوران کودکی به طرز عجیبی برخی پاسخ ها را فراهم می کند. این به موقع برای من خوانده شد، در حالی که شنیدن تلاش های نومحافظه کاران برای ایجاد شرکت های پخش عمومی @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ . این به لیست من رسید وقتی که تمام کتابهای بلوز به لیست خواندن من اضافه شد پس از لذت بردن از مرد آویزان.

مشاهده لینک اصلی
در حال حاضر من درک می کنم که چرا معلمان از استفاده بیش از حد از یادداشت های پرانتز جلوگیری می کند. من آمده ام که شخصیت اصلی را دوست نداشته باشم - من نمی توانم متن دیگری را که تا به حال به من مربوط است فکر کنم - و همچنین بلوز بیش از استفاده از کلمات @ feminine، @ @ زن، @ و @ lady @ برای توصیف هر چیزی یک زن می کند @ خانواده شادمانی @ در صفحه 143، @ feminine poise @ در صفحه 107،lady عبارات @ در 92، @ عطر تنفس @ عطر @ در صفحه 90، زن عطر bittersweet @ در صفحه 87، @ feminine ادعا @ و @ bridesmaid @ در صفحه 83،feminine flourishes @ در صفحه 82،feminine boor-control @ در صفحه 76، @ سلسله مراتب @ در صفحه 72، @ حدس زدن زن @ در صفحه 53، @ secrets زنانه reasons @ در صفحه 51 و غیره . سبک نوشتن آن مسطح است، به ویژه در مقایسه با نلسون الگرن. شاید خواندن این متن بلافاصله پس از @ مرد با دست طلایی @ غیر منصفانه است؟

مشاهده لینک اصلی
این داستان آلبرت کورد، دبیر کالج است که همسر نجوم رومانیایی آن، مینا، با تشویق و کمک از مادر فکری او، دکتر والریا رارش، به غرب متوسل شده است. در حال حاضر دکتر رارش سکته مغزی را تجربه کرده و Cordes در بوخارست هستند که پلیس مخفی و بوروکراسی تلخ آنها را مجاز به بازدید از بیمارستان می دانند. تصاویری از این زنان فکری با شکوه است، به ویژه از نویسندهیی که در گذشته شخصیتهای زنش را نادیده گرفته است. و بسیاری از صحنه های زمستانه غم انگیز از Corde نوشیدن Slivovitz در اتاق خواب دوران کودکی خود را وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
شهرت Bellowâ € ™ ثانیه به عنوان یک طراح پرویز قابل توجه در اینجا نشان می دهد که او از جزئیات برای پیش بینی استفاده می کند. استفاده بیش از حد از کنتراست، کتاب را علاوه بر رمان های دیگرش، مجموعه می دهد؛ داستان خود را به دنبال همان قالب مورد استفاده برای Bellows رمان های دیگر - زندگی شهری، بالا طبقه و تحصیل کرده است. هر چه در این زمان متفاوت است، جنبه قابل توجهی از شخصیت اصلی در اینجا است: توانایی بیان ویرانی کامل در زیر رده آمریکایی. اکتشاف نامناسب کلاس در آمریکا این کتاب را جدا از دیگران قرار می دهد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دسامبر رئیس دانشکده


 کتاب این داستان یک جورهایی بامزه ست
 کتاب دموکراسی ها چگونه می میرند
 کتاب شفق
 کتاب سرمگس می رود به جنگ مگس کش!
 کتاب بسوی کامیابی (3)
 کتاب هرگز بال پرواز نخواستیم