کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: نفیسه معتکف-ادبیات آمریکا

زنی جوان در پی كشف دو قتلی است كه با هم ارتباط دارند، درحالي‌كه فاصله زمانی آنها بيش از يكصد سال است. اميلی، وكيل جنايی، بعد از طلاق تصميم مي‌گيرد شغل خود را عوض كند و در مانهاتان به كار وكالت بپردازد، سپس خانه‌ی نياكانش را مي‌خرد. هنگام بازسازی خانه، زماني كه حياط را برای ساختن استخر خاكبرداری مي‌كردند، اسكلت دختری جوان پيدا میشود و اميلي از سر كنجكاوی شروع به تحقيق مي‌كند.
او كه وجودش تهديدي براي قاتل به شمار مي‌رود، جانش به خطر مي‌افتد و...


خرید کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی
جستجوی کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی در گودریدز

معرفی کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی از نگاه کاربران
سارا، روستا پاسارگاد، ژوئیه 2017، 4 ستاره: هنوز یکی دیگر از پیچیدگی های متناوب که از مری هیگزسون کلارک دیده نمی شود. قاتلان در بسیاری از رمانهایش، شخصیت اصلی را می شناسند و اعتقاد دارند - شما فکر می کنید که این الان قدیمی می شود، اما به نوعی او را در لبه صندلی من نگه می دارد و همیشه دومین حدس می زند وقتی که بهwho می آید قاتل است؟

مشاهده لینک اصلی
من از این رمز و راز / هیجان لذت بردم. من بسیاری از رمانی های مری هیگینس کلارکس را مطالعه کرده ام و از سال ها لذت بردم. آنها مرا بترساند، زیرا قاتل همیشه جوراب یا قربانی است که ستاره داستان است. این یک داستان هوشمندانه بود. من این عنصر را دوست داشتم و خیلی دوست داشتم. این یک خواندن ارزشمند بود.

مشاهده لینک اصلی
من عاشق خواندن مریم هیگگینس کلارک هستم. وقتی که من در مدرسه دبیرستان بودم، مادرم مرا در آغوش گرفت. به طور معمول وقتی که کتاب هایش را بخوانم می توانم ببینم کدام قاتل نیمه راه است. این زمان من تا به انتهای زمانی که او معلوم بود هیچ نشانه ای داشت.

مشاهده لینک اصلی
همانطور که همیشه سرد و هیجان انگیز است، قطعا یکی از نویسندگان مورد علاقه من! بدون توقف رمز و راز و نتیجه تکان دهنده است. من همیشه آماده خواندن جایی هستم که بعدا من را برداشته است. فقط زمانی که فکر می کنید آن را درک کرده اید ... شما آن را از این راه نمی بینید !!

مشاهده لینک اصلی
متاسفانه من فکر می کنم که در این کتاب شخصیت های زیادی وجود دارد. من می دانم که آنها قصد گمراه کردن و سوءاستفاده از پرونده را دارند تا خواننده را حدس بزنند، اما ما واقعا درباره تقریبا هر فردی که در صفحه ظاهر می شود، بسیار نیاز داریم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی


 کتاب شهر از نو
 کتاب ملاقات در سامرا
 کتاب رهایی
 کتاب رازوری زنانه
 کتاب 9 گام متفاوت انسان های موفق
 کتاب مغالطه های پرکاربرد