کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: نفیسه معتکف-ادبیات آمریکا

زنی جوان در پی كشف دو قتلی است كه با هم ارتباط دارند، درحالي‌كه فاصله زمانی آنها بيش از يكصد سال است. اميلی، وكيل جنايی، بعد از طلاق تصميم مي‌گيرد شغل خود را عوض كند و در مانهاتان به كار وكالت بپردازد، سپس خانه‌ی نياكانش را مي‌خرد. هنگام بازسازی خانه، زماني كه حياط را برای ساختن استخر خاكبرداری مي‌كردند، اسكلت دختری جوان پيدا میشود و اميلي از سر كنجكاوی شروع به تحقيق مي‌كند.
او كه وجودش تهديدي براي قاتل به شمار مي‌رود، جانش به خطر مي‌افتد و...


خرید کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی
جستجوی کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی در گودریدز

معرفی کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی از نگاه کاربران
اوه این کتاب شخصیت اصلی است که بیش از یک آجر است. او کاملا به هیچ وجه حس مشترک ندارد. من واقعا نمی توانم یک جامعه ای را ببینم که قاتل سریال در آن شلوغ است و نام های چپ و راست را می بیند و آنها بدون هیچ دغدغه ای بیش از شانه هایشان به آرامش می روند. این کتاب به من خیره شد. اوه فقط فکر کردن به آن باعث می شود من دیوانه باشم.

مشاهده لینک اصلی
تلاش ناامید از مری هیگزین کلارک.

مشاهده لینک اصلی
جلد کتاب به نظر می رسد موضوع ترسناک کلاسیک است. من این کتاب را 5 ستاره می دهم

مشاهده لینک اصلی
2.5 * خوب ...

مشاهده لینک اصلی
به نظر می رسد که داستان آهسته به اندازه کافی از این کتاب مزایای این کتاب را پوشیده است. قتل میان قرن ها که این کتاب را پایه ریزی می کند بسیار منحصر به فرد است، 3 زن جوان قتل عام 1 قرن پیش، بدن نامشخص است. خوب، در این قرن جدید، ناگهان 2 دختر از دست رفته دوباره وجود دارد، یکی از آنها یکی از اجساد آنها در قرن گذشته در قبر با قربانیان یافت می شود! چرا فقط 2؟ به جای 3؟ نه، 1 نفر است که در 31 مارس در انتظار، همان تاریخ DG مرگ دختر سوم یک lalu.Tokoh اصلی قرن در این کتاب امیلی است، و او طرح از سومین قربانی در این قرن بود. نشانه ای که او قربانی بود، مردی بود که به شدت به وی سرایت کرده بود. به نظر می رسد خواننده با بسیاری از شخصیت های دیگر و شخصیت های مختلف، زمینه ها و مشکلات، برای پیدا کردن تبه کار واقعی دعوت شده است. سبک داستان نویسنده که به نظر میرسد انگیزه های مختلفی را تجمع می دهد بسیار گیج کننده است و موجب سر و صدا می شود. اگر چه در نهایت نویسنده به وضوح چه و چه شخصیت ها و مشکلات هر یک را، بدون شک این داستان داستان چرخشی خسته کننده است. خوشبختانه، پیچ و تاب و در اواخر کتاب بسیار رضایت بخش است، چگونه این شر عاملان قتل است که در واقع واقعا شگفت زده می کند ساخته شده است و که. شاید این جایی است که MHC نمونه ای از داستان داستان است، با توجه به این کتاب اولین کتاب MHC من است. اما اگر سبک او این داستان را چنین بیان کند، می توانم بگویم که این چای برای من یک فنجان نیست. خوب، از داستان واقعا خوب است، اما از muter-muternya که شما می دانید .. kapok deh .. 3 ستاره به اندازه کافی.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی


 کتاب چشم از تو برنمی دارم
 کتاب وردست زنبوردار
 کتاب رویش خاموش گدازه ها
 کتاب ثروتمندترین مرد بابل
 کتاب سقوط شادی بخش
 کتاب عیسی،پسر انسان