کتاب در باغ حیوانات

اثر اریک لارسن از انتشارات هرمس - مترجم: احمد عزیزی - شاعر-ادبیات آمریکا

زمان 1933، محل برگزاری برلین است، زمانی که ویلیام ایده Dodd اولین سفیر ایالات متحده در هیتلر آلمان در سال است که ثابت کرد نقطه عطفی در تاریخ است.

یک استاد ممتاز از شیکاگو، Dodd همراه خود همسر، پسر و دختر فلاور، مارتا. در ابتدا مارتا توسط احزاب و پمپ و مردان جوان خوش تیپ رایش سوم با شور و شوق عفونی خود را برای بازگرداندن آلمان به موقعیت برجسته جهان است entranced. از طرف آلمان جدید، او یکی پس از دیگری، از جمله با نخست وزیر تعجب آور رئیس Gestapo، رودولف دیلس، روبرو است. اما به عنوان یک شواهد از آزار و اذیت یهودیان، تایید شده توسط شهادت شهروندان اول، تأیید پدر او تلگراف نگرانی های خود را به یک وزارت امور خارجه به شدت بی تفاوت به خانه. Dodd ساعت ها با زنگ خطر به عنوان یهودیان حمله، مطبوعات سانسور شده است، و پیش نویس قوانین جدید ترسناک شروع به گردش می کند. همانطور که سال اول باز می شود و سایه ها عمیق تر می شوند، Dodds روزهای پر از هیجان، فتنه، عاشقانه و در نهایت، وحشت، زمانی که یک فاجعه کیهانی خشونت و قتل، شخصیت واقعی هیتلر و جاه طلبی بی رحمانه را نشان می دهد.

Suffused با فضای پرش دوره، و با پرتره های فراموش نشدنی عجیب و غریب گورینگ و غم انگیز و جذاب، اما کاملا شوم گوبلز، در باغ حیوانات چشم انداز چشم انداز خیره کننده ای را در حوادث زمانی که آنها در حال گسترش در زمان واقعی، آشکار شدن دوران تعصب و پیچیدگی شگفت آور است. نتیجه یک کار خیره کننده و معتبر و قابل خواندن است که در مورد اینکه چرا جهان تهدید جدی ناشی از هیتلر تا برلین و اروپا را در جریان خون و ترور قرار نداده است، صحبت می کند.


خرید کتاب در باغ حیوانات
جستجوی کتاب در باغ حیوانات در گودریدز

معرفی کتاب در باغ حیوانات از نگاه کاربران
می خواهم بدانم چطوری می خواهم ساتان را از این دیک صحبت کنم؟ به نظر می رسد که خواندن در باغ حیوانات! Erudite اما تاریخ ناکارآمد، دکتر ویلیام E. Dodd انتخاب شد به عنوان سفیر در آلمان در دهه منجر به جنگ جهانی دوم، چرا که رئیس جمهور روزولت یافت نمی توان هر کسی که مایل به انجام این کار است. در سال 1933، Dodd مسئولیت رسیدگی به روابط با فئونیک سیاسی غم انگیز و مخوف به نام آدولف هیتلر بود. شاید شما از او شنیده اید؟ داود در کنار خانواده اش آورده است. این یک تعطیلات خوب بود که در آن او می توانست یک کتاب را به پایان برساند و خانواده اش می توانست آلمان را از روزهای مدرسه خود به یاد بیاورد. اما مدتها پیش بود که آلمان تغییر کرده است. Dodd و ایده های خانواده اش از آلمانی ها نیز لزوما تغییر می کنند. مارتا! مارتا! مارتا! این همان داستان ایده های سیاسی است که به عنوان یک داستان بی گناهی از دست رفته / قرون وسطی است. مارتا داود، سفیران دختر فاطمی، یکی از شهروندان درجه اول است. به نظر می رسد مردان به خودشان پرتاب می کنند (حتی پدرش، به نوعی). بسیاری از این کتابها به ترتیب متعددش با بسیاری از شخصیت های برجسته روز، کارل سندبرگ، برای یکی و حتی هیتلر، ایده ی ساختن یک مسابقه را در پی داشت. لارسون و دیگر زندگینامهان می توانند از تقدیر پدرانش برای نوشتن نامه ها و نشریات به عنوان دلیل ثروت بینش نسبت به زندگی این افراد بی گناه قدردانی کنند. من می گویم @ تا حدودی @ در رابطه با بی تفاوتی سفیر داود، در حالی که دادن به مارتا پس از جنگ جهانی دوم دخالت در بازی جاسوسی جنگ سرد است. در حال حاضر احساس می کنم برای استفاده از @ ineptitude احتیاج دارم، زیرا بسیار زیاد تردید می کند که هر سفیر که برای مقابله با رژیم غول پیکر هیتلر فرستاده می شود، می تواند هر کاری برای تغییر مسیر تاریخ به ظاهر اجتناب ناپذیر انجام دهد. اریک لارسون نام خانوادگی خود را در دوران مدرن دراماتیک غیر قابل تحسین برانگیز می گذارد. این موضوع به تازگی اتفاق افتاده است، او نباید به شدت به گفتگوهای احتمالی یا سناریوهای احتمالی احتیاج دارد تا صحنه های فرضی را بازسازی کند. او نه تنها حسابهای خود را از Dodds خود دارد، بلکه اسناد و خبرهای ذخیره شده، حتی داستان حساب های عینی نیز وجود دارد. آنچه که لارسون با این ثروت اطلاعات انجام می دهد بسیار برجسته نیست، اما این یک قطعه قابل تحسین و دیدگاه جالب است که از نزدیک به نزدیک شدن به جنگ جهانی دوم می آید.

مشاهده لینک اصلی
این داستان، خانواده خانواده Dodd و زندگی آنها را در میان ماشین حیوانات هیتلر نازی آلمان پوشش می دهد. روزولت از داود خواست که سفیر آمریکا در آلمان هیتلر شود. در آن زمان، آلمان به ایالات متحده وام داد و پول زیادی را به بار آورد و به نظر می رسید که نمی خواست مبلغی را برای سفیر ایجاد کند. دود و همسرش به این موقعیت موافقت کردند و به همین دلیل به برلین رفتند، او همچنین دو فرزند بزرگش را مارتا و بیل فراخواند. مارتا دوست داشتنی به نظر می رسد در داستان بسیار کمی در پس زمینه هیتلر افزایش به قدرت و گسترش شیطانی آن ما او را دنبال و رابطه او با یک روسیه کمونیستی است. مارتا هنگامی که وارد برلین شد متوجه شد آلمان و مردمش را دوست داشت و آنها را بهتر از پاریس توصیف کرد؛ بدیهی است قبل از اینکه هیتلر چهره و رنگ او را نشان دهد و تبلیغ او گسترده بود. آلمان می خواست این تصویر را امیدوار کند که آمریکایی ها به آنها گرم شوند، اما باغ به نظر می رسید خوب است، جانوران به آرامی در مورد آریان کار خود را انجام می دهند، به عنوان stormtroopers ناگهانی به بازدید کنندگان چشم خشم و گلدان موجب آشفتگی و فاشیسم شد. بقیه تاریخ وقوع آزار و شکنجه یهودیان است و همه غیر آریان به خوبی مستند شده اند. نویسنده سعی دارد به ما یک سوراخ کبوتر بدهد که چگونه این خانواده در میان آشفتگی ها قرار گرفته و ادعاهای متقابل سفیران با هیتلر آلمان را اسناد می کند. سفیر در نهایت به دفتر هیتلر نامیده شد و شخصا هیتلر هشدار داد که او از نظر رسانه های آمریکایی از او ناراضی است. این داستان بارها و بارها بر مبنای واقعیت تأثیر گذاشته است، اما موضوع آسان برای نوشتن درباره او موفقیتآمیز نیست، بلکه تنها در مورد بد، بلکه در مورد مبارزات انسانی است. هنگامی که من در وب برای عکس Dodd جستجو کردم، من به اطلاعات جالبی رسیدم. شواهدی از تلاش های فاشیست های قدرتمند ایالات متحده برای بازگرداندن کنترل کاخ سفید توسط اعلامیه 1936 ویلیام داود، سفیر ایالات متحده در آلمان، نشان داده شده است. در نامه ای به روزولت، وی اظهار داشت: \"مشتریان صنعتی صنعتی ایالات متحده ملزم به آوردن یک دولت فاشیستی برای کنار آمدن با دولت دموکراتیک ما هستند و با آلمان و ایتالیا همکاری نزدیکی با رژیم فاشیست دارد. من فرصت زیادی در پستم در برلین داشتم تا شاهد این باشد که چگونه بعضی از خانواده های حاکم آمریکایی ما به رژیم نازی ها نزدیک می شوند. یکی از مدیران برجسته یکی از بزرگترین شرکت ها، به من اشاره کرد که خالی است که اگر رئیس جمهور روزولت سیاست های پیشروانه خود را ادامه دهد، آماده اقدامات مشخص برای آوردن فاشیسم به آمریکا می شود. بعضی صنایع صنعتی آمریکایی با قرار دادن رژیم های فاشیستی در آلمان و ایتالیا با هم متحد شدند. آنها کمک های خود را برای کمک به فاشیسم به دست آوردن قدرت قدرت گسترش دادند، و آنها کمک می کنند تا آن را در آنجا حفظ کنند. طرفداران گروه های فاشیست تلاش می کنند تا ترساندن فاشیست را رد کنند. ما باید از علائم آگاه باشیم. هنگامی که صنعتگران قوانین را برای پیشرفت اجتماعی و اقتصادی نادیده می گیرند، هنگامی که موسسات دولت ما را مجبور به انطباق با مقررات می کنند، به دنبال یک دولت فاشیستی می گردند. مارتا داود، وبسایت مصاحبه ویدیویی با نویسنده را ببینید. همچنین باید یک فیلم

مشاهده لینک اصلی
در 9 تا 10 نوامبر سال 1938، آلمان نازی، با استفاده از سربازان طوفان طوفانی و شهروندان سمپاتیک، شب کریستال نچ، یا شب شیشه ای شکسته، یک سری حملات سیستماتیک را برای هدف قرار دادن خانه ها و کسب و کارهای یهودی انجام داد. تقریبا 100 نفر کشته و هزاران زخمی و یا دستگیر و به اردوگاه های کار اجباری منتقل شدند. فرانکلین روزولت، رئیس جمهور ایالات متحده، محکومیت سختی را صادر کرد و اظهار داشت که «به سختی می توان چنین تصور کرد که چنین چیزی ممکن است در تمدن قرن بیستم اتفاق بیفتد». این بیانیه تقریبا شش سال بعد از آنکه هیتلر و آدولف هیتلر قدرت را به دست آوردند، تقریبا شش سال بعد از آن است که ویلیام داود، استاد آمریکایی جفرسونی اسپارتان، و طعم ساده ای را به عنوان سفیر آمریکا به وی تحویل داد. Dodd متعهد شد که سفارت برلین را در بودجه سختگیرانه اداره کند و به معنای پرداخت حقوق خود در هفده هزار نفر باشد دلار در سال. به عنوان مثال و تصویر، او از لیموزین و سایر مواردی از دفتر او اجتناب کرد و شورولت قدیمی خود را به آلمان با وی حمل کرد. روزولت امیدوار بود که پروفسور داود یک چراغ درخشان از عقل سلیم و قانون اساسی آمریکایی در آلمان متعصبانه است که هیتلر را در آغوش گرفت. اما حقیقتا شناخته شده است، داود برای اولین بار انتخاب روزولت برای انتصاب نیست، یا دوم یا سوم؛ او به هر حال یک نامزد تیره اسب برای این کار بود و یک دولتمرد است که در اکثریت نخبهگانی از جامعه دیپلماتیک پذیرفته نشده است. و حقیقتا باید دانست که خود داود، آن سالها را در مزرعه خود در ویرجینیا، بی سر و صدای خود را از دوره تاریخی جنوب او نوشت. پس از آن سفیر نامطمئن در یک شهر حکومتی گذار بود، با لهجه عجیب و غریبی که با آن مواجه شد جنبش رایش سوم از طرف آمریکا. در رابطه با روابط ناخوشایند در برلین و یک اداره دولتی فزاینده خصمانه در واشنگتن، داود تنها در میان بسیاری از رهبران دولتی متوجه شد که اگر هیچ کاری انجام نشود، چه می شود. دشمنانش در واشنگتن هشدارهای خود را کاهش داده و به جای تحقیق ادعاهای وی درباره هدف واقعی هیتلر، سیاست و فریبکاری را تحقیر کرده است. او در این زمینه تنش درونی و بیرونی است که نویسنده اریک لارسون داستان تاریخی خود را از سال های قبل از جنگ جهانی دوم و هیتلر به جنگ داخلی بینجامد. بیش از آن، روایت روزنامه نگاری لارسون خانواده دودا، دختر شهوت انگیز و پرماجراش را توضیح می دهد و این که خانواده این خانواده عجیب و غریب از خیابان فرمانده ناحیه ای روهم در خیابان زندگی می کردند و در فاصله دور از نخبگان نازی قرار داشتند. با توجه به این که اکنون ما در تمدن جهانی بیست و یکم زندگی می کنیم، تحسین، محکوم و ناخوشایندی برای زمان خود ما به عنوان مسائل مربوط به آزادی بیان و گفتمان ادامه می یابد.

مشاهده لینک اصلی
من اریک لارسون را دوست داشتم شیطان در شهر سفید، من موضوع را جذاب و نوشتار افسانه ای یافتم. در باغ جانوران دومین کتابی است که توسط لارسون خوانده می شود و من متاسفم که می گویم این دو را مقایسه نمی کنند. تعداد زیادی کتاب در مورد هولوکاست را خوانده ام و من مانور سیاسی را که در Garden شرح داده شده بود، در معده، نوع راه. اما مردم در این داستان هرگز برای من زندگی نکردند، به استثنای مارتا داند که من برای آن اهمیتی نداشتم. خواندن یک خواننده پیش نویس پیش نویس، شاید محصول نهایی برخی ویرایش های اضافی را داشته باشد، اما آنچه من خواندن از کالیبر به عنوان شیطان در شهر سفید، قدم زدن نسبتا آهسته بود و مکان هایی بود که داستان آن خرد شده بود. من می توانستم این داستان را در هر زمانی که واقعا به آن اهمیت می دادم نرساندم. من این وحشت و ترس را نفهمیدم که لارسون توضیح داد، به طور کلی این داستان فقط من را درگیر نکرد و من اغلب تعجب کردم که چرا لارسون این موضوع را به عنوان موضوعش انتخاب کرد.

مشاهده لینک اصلی
2 1/2 ستاره @ این خوب بود. @ این چیزی است که دو ستاره به معنی است. IMO، این کتاب بیش از حد است. این بخش های جالب توجهی دارد، مثل یک نگاه داخلی به رویدادها و افراد، مقامات آلمانی و آمریکایی و شهروندان. ما چشمان خود را می بینیم که چگونه هیتلر توانست قدرت بیشتری نسبت به آلمان بگیرد. قطعاتی که جالب هستند، مانند ظاهر مختلف بلا فرم یهودی، روزنامه نگار روزنامه نگاری محبوب. او هر وقت که او در صفحه ظاهر شد، هوش و ذکاوت را به این کتاب آورد. ما همچنین با هانس فالادا، یکی از نویسندگان آلمانی که از قبل و یا در دوران جنگ جهانی دوم فرار نکردند، ملاقات کرد. من نیمه اول را به ویژه خسته کننده یافتم، تاکید زیادی بر بخشی از امور عاشقانه گسترده مارتا داندز. این قسمت ها نه تنها خسته کننده بودند، بلکه با نگرانی های جدی در بقیه کتاب بی روح بودند. لارسون هربار که داستان را از کار سفیر داندز و رویدادهای زندگی در آلمان به زندگی جنس مارتا نقل مکان کرد، لارسون ژانرها را تغییر داد - از تاریخ به رمانتیک؛ و من نمی توانم بگویم که او به طور خاص به خوبی می نویسد. در این کتاب جدید بسیار ناقص است. اگر شما درباره WW11 و / یا هیتلر به قدرت می نگرید و می خواهید این کتاب را بخوانید، انتظارات خود را پایین نگه دارید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در باغ حیوانات


 کتاب قطار سریع السیر توکیو-مونتانا
 کتاب هر روز
 کتاب رهبران نوین
 کتاب لانه گریورها (دونده هزارتو)
 کتاب گربه ای زیر باران
 کتاب هنری زلزله و شپش هایش