کتاب در اولین نگاه

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات درسا - مترجم: نفیسه معتکف-ادبیات آمریکا

At First Sight (Jeremy Marsh & Lexie Darnell, #2), Nicholas Sparks
عنوان: در اولین نگاه؛ نویسنده: نیکلاس اسپارکس؛ مترجم: نفیسه معتکف؛ مشخصات نشر: تهران، درسا، 1386، در 370 ص، شابک: 9789648759358؛ موضوع: داستانهای نویسندگان امریکایی قرن 21 م؛ چاپ قبلی کتاب با ترجمه شهرزاد فتوحی در انتشارات پاینده منتشر شده است


خرید کتاب در اولین نگاه
جستجوی کتاب در اولین نگاه در گودریدز

معرفی کتاب در اولین نگاه از نگاه کاربران
Lexie تا به حال راهی برای ساخت همه او صرف زمان با احساس بود که اگر آنها مرکز جهان است. در نگاه اول توسط نیکلاس اسپارکس یک کتاب منحصر به فرد است. این داستان بر روی اوراق قرضه است که دو زن را به هم وصل می کند و چگونه اوراق قرضه در دادگاه های مختلف تحت تأثیر قرار می گیرد. بر خلاف بسیاری از رمان های عاشقانه، و در واقع یک قدم دور از نیکلاس-اسپارکس-کلیشه است. بر خلاف کتاب های قبلی خود که در آن متمرکز بر روش های مختلفی است که مردم در عشق قرار می گیرند، در اینجا تمرکز بر روی چیزی کمی متفاوت است. روابط متصل است و این روابط چگونه می تواند باشد یا در شرایط خاصی قرار نگیرد. نمونه ای از Sparks، یک داستان غم انگیز است. بنابراین، ممکن است احساس کنید وسوسه شوید چند اشک ریختن داشته باشید، اما همه اینها جزء اصالت است. Sparks نمی نوشت سیندرلا عاشقانه. او داستانهای زیبایی و تلخ شیرین را که بسیار نزدیک به سناریوهای زندگی واقعی است، می نویسد. چهار ستاره از پنج ستاره

مشاهده لینک اصلی
در نگاه اول، بیشتر درباره چگونگی این زن به نام لکسی و این مرد به نام جرمی، خیلی زود ازدواج می کنند. خوب، دلیل اینکه آنها خیلی زود ازدواج می کنند، این است که آنها فقط متوجه شده اند که Lexie باردار است و کودک جرمیس است. جرمی همیشه گفته شد که هرگز قادر به داشتن فرزند نخواهد بود، در حالی که متوجه شده است که لسیی باردار شده است و شوک بزرگی برای آنهاست. شخصیت های این کتاب واقعا کتاب را تحریک می کند و باعث می شود شما آن را همیشه بخوانید. این کتاب یک کتاب تخیلی است، اما راه نیکلاس اسپارکس این کتاب را می نویسد که همه چیز به نظر واقعی می رسد. اگر شما به دنبال یک کتاب عالی هستید که شامل عاشقانه و چیزهای مشابه آن است، شما واقعا این کتاب را دوست خواهید داشت. من در اولین نگاه به هر کسی که در همه جا برای یک کتاب مثل این جستجو کرده ام، توصیه می کنم. اگر شما این کتاب را بخوانید امیدوارم شما آن را همانطور که بودید دوست داشته باشید و میخواهید بیشتر از کتابهای نیکلاس اسپارکس بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
این کتابی است که من را از Sparks تبدیل کرد. من بسیاری از کتاب های خود را آغاز کرده ام، فقط چند صفحهای را دریافت کرده ام و می دانم کسی که می خواهد بمیرد. اگر شما بیش از 1 کتاب خود را مطالعه کرده اید و یا فیلم ها را دیده اید، یک بمب نه چندان محکم، بله اگر می دانید این درست است. من واقعا دوست داشتم @ True Believer @ و هیجان زده شدم این قسط دوم را بخوانم. اما یک بار دیگر، چند صفحه در .... با این حال، من مجبور به پایان دادن به این، فقط برای دیدن آنچه اتفاق افتاده است. به شما قول میدهم، دیگر از کتابهای او خواندن نخواهم داشت، و فیلمها را تماشا نخواهم کرد.

مشاهده لینک اصلی
به هر دلیلی Lexie آزار دهنده بود. او با رادنی بدون گفتن جرمی ملاقات کرد، 95٪ از زمان او گفته بود، او به جرمی درباره بارداری گذشته اش نمی گوید، این لیست می تواند ادامه یابد!

مشاهده لینک اصلی
این کتاب یک رمان عاشقانه در مورد Lexie است، یک دختر کوچک شهر از کارولینای شمالی و جرمی، خبرنگار اخبار نیویورک سیتی. سرنوشت آنها را به هم زد، اما وضعیت خاصی به وجود آمد که آنها را نزدیک تر کرد. آنها هر دو از خانواده های خود و شهر هایشان احترام می گذارند، اما جرمی تصمیم می گیرد که به کارولینای شمالی با Lexie و کودک بپیوندد. آنها یاد می گیرند که چطور عشق واقعی است هنگامی که آنها با هم زندگی می کنند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در اولین نگاه


 کتاب یادداشت هایی از یک دوست
 کتاب زدواج ها چرا موفق می شوند و چرا شکست می خورند (کلیدهای همسران موفق)
 کتاب طالع متولدین شهریور
 کتاب مقدمات روان شناسی فروم
 کتاب ضربه های شفابخش
 کتاب در انتظار یک زندگی طبیعی