کتاب دروغ گویی روی مبل

اثر اروین دی. یالوم از انتشارات قطره - مترجم: بهاره نوبهار-ادبیات آمریکا

نويسنده‌‌ی خلق‌شدگان يک روز و وقتی نيچه گريست، اثری پرکشش از ارتباط بين سه روان‌درمان‌گر با بيماران‌شان آفريده است. سيمور درمان‌گری است که در ارتباط با بيمار، بيشتر اوقات، قواعد اخلاقی را ناديده می‌گيرد. مارشال، که درگير رفتارهای وسواسی فکری ـ عملی خويش است، به خاطر نقشی که پول، در ارتباط با بيماران برايش بازی می‌کند به دردسر می‌افتد. و آخرين نفر، ارنست است. او به خاطر تمايل خالصانه‌اش به کمک کردن و اعتقاد صادقانه‌اش به روان‌درمانی، رويکردی کاملاً جديد برای درمان می‌آفرينـد ـ رابطه‌ای کاملاً صادقانه و صريح با بيمار... دروغ‌گويی روی مبل ضمن مواجه کردن خوانندگان با دروغ‌های بسياری که گه‌ گاه روی مبل روان‌درمان‌گر زده می‌شود، به آن‌ها چشم‌اندازی وسوسه‌انگيز و تا حدی غير قابل باور از طرز فکر درمان‌گر در جلسات درمان‌شان ارائه می‌دهد.


خرید کتاب دروغ گویی روی مبل
جستجوی کتاب دروغ گویی روی مبل در گودریدز

معرفی کتاب دروغ گویی روی مبل از نگاه کاربران
£ سدیم که یکی از کار literária ارائه یک زبان ساده و brejeira در برخی موارد، à © یک کتاب سرگرم کننده، didáctico، که به بررسی نظریه های atravà psicanalÃticas © ها از سه تاریخ fictÃcias پایان دیدنی و جذاب درمانگران norte-americanos.um ساخته شده است که من gargalhada.afinal شجاع رها، انجام O-فقط بیماران £ £ SA که SA £ درجه توسط روانپزشک قرار گرفت. برعکس، اینها کاملا آسان هستند تا احمق باشند ... :)

مشاهده لینک اصلی
یک رمان جالب در مورد مشاوره و اخلاق. منحصر به فرد و به خوبی انجام شده است.

مشاهده لینک اصلی
اگرچه گاهی اوقات یک سرعت بوده است، خواندن یک کتاب خوشایند است.

مشاهده لینک اصلی
چنین هیجان خواندن! چند تا مشکل داشتم که وارد داستان شدم، نه به این دلیل که آن را خسته کننده بود و یا چیزی بود، اما من به اندازه ای جذاب بودم که بیشتر بیاموزم، و چشم اندازها تغییر را به عقب و جلو ادامه دادند، و به سختی به من اجازه دادند کتاب را پایین بیاورید! از ابتدا شروع می کنیم. کتاب بر روی روانکاوی تمرکز می کند و یا بهتر است از آن عمل کند. داستان اصلی بر روی سه روانکاوانی تمرکز دارد که با طبیعت انسانی مبارزه می کنند. اولا با حفظ مرزهای قوی، دوم با حفظ صحیح خود و دوم با حرص و طمع خود. صحنه های کارول-ارنست طلای خالص بود، و من نمی توانستم بیشتر از آنها (مشاهده اسپویلر) [من شگفت زده شدم که چگونه جاستین آسان از تصویر ناپدید شد و پس از اینکه او به خانه رفت، دیگر نیازی به کمک نداشت. (پنهان کردن اسپویلر)] آن پر از داستان های خوب، داستان های خنده دار بود و برخی از درس های زندگی واقعا خوب است. به طور قطع برخی از رمان های دیگر نوشته شده توسط نویسنده را بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
من در این کتاب علاقه مند شدم وقتی یک شرح از یکی از صحنه ها را شنیدم، من قبول کردم که دانستن پایان، به آرامی از طریق صفحات لغزش شد. با این حال، این شخص درباره یک کتاب دیگر صحبت کرد، شاید با همان عنوان ... بنابراین، من از این واقعیت شگفت زده شدم. احساس عجیب و غریب زمانی که من سعی می کنم کار خود را بر روی یکی از نتایج و دیگری تمرکز کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دروغ گویی روی مبل


 کتاب با کفش های دیگران راه برو
 کتاب راز شامبالا
 کتاب خانم ها!چگونه پول درآورید
 کتاب هواداران سینه چاک
 کتاب سفر عشق
 کتاب پسر عیسا