کتاب درخت آرزو

اثر کاترین اپلگیت از انتشارات پرتقال - مترجم: آناهیتا حضرتی کیاوندانی-ادبیات آمریکا

Trees cant tell jokes, but they can certainly tell stories. Red is an oak tree who is many rings old. Red is the neighborhood wishtree—people write their wishes on pieces of cloth and tie them to Reds branches. Along with a crow named Bongo and other animals who seek refuge in Reds hollows, this wishtree watches over the neighborhood. You might say Red has seen it all. Until a new family moves in. Not everyone is welcoming, and Reds experience as a wishtree is more important than ever. Funny, deep, warm, and nuanced, this is Katherine Applegate at her very best—writing from the heart, and from a completely unexpected point of view.


خرید کتاب درخت آرزو
جستجوی کتاب درخت آرزو در گودریدز

معرفی کتاب درخت آرزو از نگاه کاربران
E ARC از Edelweiss بالا از TreelineRed یک درخت بلوط است که در اطراف بیش از 200 سال است. او دارای تعدادی از خانواده های حیوانی است که در شاخه های خود زندگی می کنند، همراه با بهترین دوستش، کلنگ Bongo. این سیاست درخت نیست که با انسان صحبت کند، اما هنگامی که یک پسر بچه ها را می کشد @ به «لعنت کردن» به پوستش کمک می کند تا خانواده مسلمان سامارا را از زندگی در محله دور کند. درخت تلاش می کند که سامر ها آرزوی حقیقت را بکار گیرند و حیوانات مختلف را در انواع مختلف استخدام می کنند تا همسایه بعدی Stephen با او صحبت کند و به دوستانش تبدیل شود. Francesca، که خانه هایی دارد که استفان و سامار زندگی می کنند، تصمیم می گیرد که درخت را بچرخاند، که راه پیاده رو را می کشد، به لوله کشی می اندیشد، و باعث می شود مشکلات درWishing Day @ وقتی که مردم دنبال یک سنت قدیمی ایرلندی می روند درخت. قرمز خوشحال نیست، اما شروع به صلح او با خروج، هر چند او سیاست خود را شکستن و به سامار و استفان داستان کودک که در سال های مراقبت از او قبل از او باقی مانده است. حیواناتی که در او زندگی می کنند کمتر از خوشحالی هستند و بر روی یک برنامه کار می کنند. بونگو Samar یک کلید را بر روی یک روبان می دهد؛ کلید کلیدی خاطرات نیاکان فرانچسکو است که سامار در انبار ذخیره می کند. استفان همکلاسی های خود را در اطراف درخت و اطراف خانواده سامار ها می برد، اما این کافی است تا قرمز را از بین بردن نجات دهد. قدرت ها: این قطعا به لحاظ موضوع های فعلی در اخبار و آگاهی چند فرهنگی است. علامت در سمت چپ ظاهر می شود و بیشتر در محله من. اپلگیت یک نویسنده معتبر و مؤثر است و باید اعتراف کنم که کمی در مورد برخی از کتاب گریه کردم. من می توانم این را در کلاس های درس، مانند Palaccios Wonder، برای ترویج مهربانی و آگاهی ببینم. من نمی توانم شگفت زده اگر این برنده جایزه نیوبری بود. واکنش: این یک کتاب بسیار ملایم و آهسته است که توسط یک درخت نقل شده است. به نظر میرسد همه خوانندگان من کتابهایی را میخواهند که سریعتر گشت و گذار کنند یا طنز آمیز باشند. شاید این کار با خوانندگان ابتدایی بهتر شود. من واقعا فکر می کنم: احتمالا خرید نیست این یک کتاب دوست داشتنی است، اما من فکر نمی کنم که خوانندگان آن را داشته باشند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب همه چیز را در کتاب کودک دارد. دوست داشتنی خواندن بود - نوشتن فقط زیبا است. بدون اینکه بیش از حد خیلی شیرین بود شیرین بود. حیوانات خنده دار هستند و شیوه ای که نویسنده توضیح می دهد که آنها به نام خودشان بسیار زیبا هستند. و پیام قوی دارد. داستان از نقطه درخت درختی گفته شده است. این یک آرزویی است که در هر سال، مردم می آیند و آرزوهای خود را به آن متصل می کنند. داستان درباره دوستی و مبارزه با تعصبات و یادگیری برای همراهی با یکدیگر است. این پیام بدون اطلاع شما بر سر و یا به عنوان موعظه می شود. من فکر کردم این یک داستان دوست داشتنی است و من منتظر هستم تا آن را با دخترم به اشتراک بگذارم.

مشاهده لینک اصلی
من نجات نقل قول به انتشار چاپ نزدیک می شود (من یک نسخه الکترونیکی پیشرفته از Netgalley خواندن). فقط 1) من @ آرزو @ نیازی به کتاب هایی مانند این وجود ندارد؛ اما 2) وجود دارد. و این یکی دوست داشتنی است

مشاهده لینک اصلی
این کتاب قلب من است !!! باید خواند کتابی که در حال حاضر نیاز داریم

مشاهده لینک اصلی
کاترین اپلگیت راهی برای نوشتن یک داستان زیبای در مورد یک چیز در سطح است، اما در مورد خیلی بیشتر در انتها.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب درخت آرزو


 کتاب ادگار آلن پو
 کتاب ننگ بشری
 کتاب چرا ملت ها شکست می خورند
 کتاب طالع متولدین شهریور
 کتاب 5 مرحله ی رهبری
 کتاب پرواز زندگی بخش