کتاب دختری که ماه را نوشید

اثر کلی بارن هیل از انتشارات پرتقال - مترجم: فروغ منصور قناعی-ادبیات آمریکا

زانِ پیر، جادوگر دل‌رحمی است که به نوزادان قربانی و رهاشده در جنگل کمک می‌کند و آن‌ها را در طرف دیگر جنگل، به خانواده‌هایی می‌سپارد که توانایی نگه‌داری ازشان را داشته باشند.

ماجرا از روزی شروع می‌شود که زان به جای نور ستاره، نور ماه را به یکی از نوزادان می‌خوراند. زان به‌خوبی می‌داند که نباید قدرت جادویی ماه را دست‌کم بگیرد و نوزاد را به حال خود رها کند؛ پس چاره‌ای می‌اندیشد تا نوزاد با قدرتی که دارد، به خودش و دیگران آسیب نرساند. اما چگونه می‌توان مانع قدرت ماه شد؟


خرید کتاب دختری که ماه را نوشید
جستجوی کتاب دختری که ماه را نوشید در گودریدز

معرفی کتاب دختری که ماه را نوشید از نگاه کاربران
این یک کتاب شگفت انگیز نوشته شده است، کلمات مانند سحر و جادو بافته شده، بسیار سحر و جادو عشق ذکر شده در این کتاب (آبی با موضوعات نقره ای)، من نمی دانم اگر این هر گونه معنی. همه کتابهای کودکان باید اینگونه نوشته شوند، بسیار زیبا و با اشاره به طنز و بسیار جذاب (و مهمتر از همه با سحر و جادو). و مانند یک گیلاس در بالا: این نوشتن جادویی روایت به همان اندازه جادویی را یافت، یکی از زیبا ترین روایت من در این سال آمد.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب زیبا است همچنین یک ورق تورنر، بسیار خنده دار در قسمتهای مختلف، پر از قلب، و بسیار آسان برای booktalk (من آن را در میز شام در booktalked و 8 ساله من ایستادن، شام ناتمام، و فرار برای شروع خواندن). توصیه شده برای طرفداران سحر و جادو، قصه ها، شخصیت های عالی عالی، اژدها کوچک، و هیولا های باتلاق دوست داشتنی شعر لذت بخش.

مشاهده لینک اصلی
داستان فوق العاده ای از عشق، از دست دادن و اجتناب ناپذیر است. به عنوان یک مادر و یک دختر، این دلایل من را لمس کرد. نوشتن قوی بود و به خوبی بر روی تصاویر تحویل داده شد. من احساس می کنم که احتمالا برای گروه سنی مورد نظر مناسب است اما شاید کمی طولانی باشد.

مشاهده لینک اصلی
من از این کتاب لذت بردم، اما به نظر من فکر نکردم. بیشتر به این دلیل که آن را روی و در و بدون اتفاق می افتد.

مشاهده لینک اصلی
МРدرجه سانتی Ð³Ð¸Ñ ‡ нРدرجه سانتی Ð¾Ñ ‡ D ° Ñ € овР° N، ÐμÐ »Ð½Ð درجه D вÐμл икоР»ÐμпнР°. Ð ~ мР° м нов کتاب شخصیت تقلب - ФÐÐÐÐÐÐÐ!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دختری که ماه را نوشید


 کتاب تعطیلات بی دغدغه
 کتاب روان شناسی خانواده موفق
 کتاب من خجالتی ام
 کتاب اندیشه های ماندگار
 کتاب تشنگی
 کتاب نقشه ی استخوان ها