کتاب داستان های شگفت انگیز

اثر ادگار آلن پو از انتشارات امیرکبیر - مترجم: ه. دانشجو-ادبیات آمریکا

داستان های رمز و راز و رمز و راز یک عنوان محبوب برای مجموعه های پس از مرگ از نویسندگان آمریکایی، مقاله نویس و شاعر آمریکایی ادگار آلن پو است. این مجموعه کارهای شعر شامل برخی از داستان های هیجان انگیز و غم انگیز تا کنون نوشته شده است. آنها از شعر تا اسرارآمیز به کمیک طلایی متغیر هستند، اما همه آنها دارای نبوغ برای غریب است که شعر را تعریف می کند. آنها با عصبانیت و ناآرامی های اجتماعی زندگی می کنند، با وسواس در نگرانی های نامعلوم یا مشکوک به اسرار ظاهرا غیر قابل حل هستند. قلب داستان و سقوط مجلس آشر، آثار کلیدی در کانون وحشت است، در حالی که در The Murders in the Rue Morgue و The The Secret of Marie Roget، ریشه های داستان داستانی کارآگاهی ما را می یابیم. به طور خلاصه، این داستان ها بهترین کار عامیانه ادگار آلن پو را قبل از مرگ زود هنگام او در سال 1849 نشان می دهد.


خرید کتاب داستان های شگفت انگیز
جستجوی کتاب داستان های شگفت انگیز در گودریدز

معرفی کتاب داستان های شگفت انگیز از نگاه کاربران
اولین کسی که پو را به بچه هایش می خواند، هر چند من فکر می کنم آن را بدتر از برخی از داستان های پری است که بچه ها دوست دارند. صحبت از افسانه ها، هر چند من آن را نمی دانم، من نمی توانستم به آرزو کردن کمک کنم جزیره فای، نه به این دلیل که بهترین داستان اوست، بلکه به این دلیل که من فکر می کنم که آن را برای یک تصویر جالب انگیز ایجاد می کنیم. بدیهی است که تمام داستانهای شعر در این جلد گنجانده نشده است، گرچه احتمالا دو سوم آن هستند. من فکر می کنم هر داستان دارای یک تصویر است، هرچند که همه آنها یک تصویر رنگی ندارند. بعضی از تصاویر سیاه و سفید به همان اندازه رنگها هم خوب هستند. عجیب و غریب تصاویر رنگی با داستان آنها نشان می دهد اما در سراسر کتاب پراکنده است. هیچکدام بیش از چهار یا پنج رنگ ندارند و من معتقدم که من 10 تصویر رنگی را در همه شمارش کردم. تصاویر سیاه و سفید با متن مناسب متناسب هستند و دو نفر از آنها که از برج خلوت و پاندولوم و خفاش ها در غار غروب خارج شده اند ایستادند. Pit pic برای بیان وحشت زده و غم و اندوه Morgue قابل توجه است، زیرا چهره های سایه دار از لباس های خانم ها و برخی از لباس ها و موهای مردانه و حتی خزهای سگ کمک می کند که نشان دهندۀ نژاد ساخته شده خود برای یافتن قاتل باشد. این تصاویر از قرن نوزدهم استقبال می کنند، هرچند در پشت صفحه های عنوان نشان می دهد که کار آرتور راخامز پو اولین بار در سال 1935 نشان داده شد. کلمه ای در مورد حجم خود؛ آن را هیچ جوراب گرد و غبار برای از دست دادن در مهد کودک اما محکم و دارای یک مجموعه کوچک در تصویر رنگی در پوشش است. همچنین دارای یک سیم طلای ابریشم خاکستری است که مکان شما را در کتاب نشان می دهد.

مشاهده لینک اصلی
تقریبا، اما کاملا متفاوت انتخاب داستان های شعر در مقایسه با داستان های انتخاب شده، که من نیز آن را داشته و دوباره خواندن از زمان به زمان. جذب، suspenseful، chilling و بسیار بسیار خوب!

مشاهده لینک اصلی
Î | Î¿Î¹Ï Ï من \"من ικî®، E، 'ë¶ ... من\" من · Î¼Î¹Î¿Ï ... من \"من ... οί، σÎ- μιΠ± من ... من من من € ÎÎÎÎÎÎÎÎÎÎ £ ï »من · άι ÎμÎ¾ÏŽÏ † من ... من» من »Î ± کنم من من ... من\" Î ± σιόν ΡÎ'Î | ΠίÎ'ÎμÏ، ¹ من ... من من من € این است که من · Î ± Î ± Ï € \"من ± من\" من Î ± من \"من ή ÎμÎ¹ÎºÎ¿Î½Î¿Î³Ï ¬ìŠ¤ì- سانتورینی. I II Î ± ± ÏŒÎ¼Î¿Ï Ï † Î ± ικών Î²Î¬Î¶Î¿Î½Ï \"¬ìŠ¤ì-، من\" من ± Ï € Î¯Î½Î¿Î½Ï \"من ± من،\" ماشین Î ± Ï † Î ÏƒÏ ....

مشاهده لینک اصلی
ادگار آلن پو نابغه است. کتاب عالی و نویسنده عالی، یک کتاب بسیار توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
واقعا خوب. اصول روش شناسی علم و چالش محدودیت اخلاق به وضوح ظاهر می شود. شخصیت های عجیب و غریب، سارکاسم، خشونت، اعتیاد و ترس با یکدیگر در ارتباط هستند تا شما را به فضای @ beyond @ برساند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب داستان های شگفت انگیز


 کتاب همه دختران گمشده
 کتاب معجزه عادت
 کتاب اقیانوسی در ذهن
 کتاب توازن ظریف
 کتاب آبی مطلق
 کتاب نا امیدی