کتاب خودباوری در خلاقیت

اثر دیوید کلی از انتشارات آریانا قلم - مترجم: مهدی کیامهر-ادبیات آمریکا

با شنیدن کلمه «خلاقیت» به چه فکر می‌کنید؟
اگر شما هم مانند اکثر مردم باشید، ذهن‌تان بی‌درنگ به سمت فعالیت‌های هنری مانند مجسمه‌سازی، طراحی یا موسیقی متمایل می‌شود.
ممکن است «خلاقانه» را معادل «هنرمندانه» بدانید.
ممکن است بر این باور باشید که معماران و طراحان حقوق می‌گیرند تا متفکرانی خلاق باشند، اما از مدیر عاملان، حقوق‌دانان و پزشکان چنین انتظاری نیست.
یا ممکن است فکر کنید خلاق بودن خصلتی ذاتی همانند داشتن چشم‌های قهوه‌ای است: یا با ژن‌های خلاقانه متولد می‌شوید یا اینکه هرگز خلاق نخواهید شد.
حقیقت این است که همه ما ظرفیت بالایی در خلاقیت داریم که باید شکوفا شود.


پایه اصلی خودباوری در خلاقیت، اعتقاد به توانمندی‌هایمان برای ایجاد تغییر در جهان پیرامون است، به معنی اینکه بپذیرید قادرید هرآنچه عزم کنید انجام دهید. باور داریم این خودباوری، یعنی ایمان به ظرفیت خلاق خودتان، قلب نوآوری است.

خودباوری در خلاقیت شبیه عضله است که با تلاش و تجربه، قوی‌تر و نیرومندتر می‌شود. چه خود را از گونه انسان‌های خلاق بدانید یا ندانید، خواندن این کتاب به شما امکان می‌دهد از ظرفیت خلاقانه‌ای که در همه ما وجود دارد، بیشتر استفاده کنید


خلاقیت بسیار گسترده‌تر و فراگیرتر از چیزی است که مردم با نام فعالیت‌های «هنرمندانه» می‌شناسند. خلاقیت عبارت از کاربرد ابتکار و تخیل برای ایجاد چیزی جدید در دنیا است. خلاقیت، آن‌جایی که شما فرصت ایجاد ایده‌ها، راه‌حل‌ها و رویکردهای جدید را دارید، وارد بازی می‌شود و باور داریم همه افراد به این منبع دسترسی دارند.


خرید کتاب خودباوری در خلاقیت
جستجوی کتاب خودباوری در خلاقیت در گودریدز

معرفی کتاب خودباوری در خلاقیت از نگاه کاربران
برای چندین بار به من کمک کرد تا به این موضوع برسم. به عنوان یک حرفه ای خلاق، من علاقه مند بودم آنچه را که دیگر متخصصان خلاق برای ایجاد ایده خود از اعتماد به نفس ایجاد می کردند، بشنوم، بنابراین من تا حدودی نگران بودم که متوجه شده باشم که این کتاب در واقع برای هرکسی حرفه ای خلاق نوشته شده است. من بدم، مطمئنم که اگر من هشت سال پیش آن را 8 سال پیش خریدم و در واقع به آن تحقیق کرده بودم، می توانستم آن را بررسی کنم، اما هنوز ناامید کننده بود که تکنیک های خواندن و عادت هایی را که برای استفاده تقریبا یک دهه است. همچنین زمانیکه من به سبک نوشتاری می رسیدم، که هر دو به لحاظ فنی و شکوفایی در همان زمان بود. بخشی از من می خواستم این کتاب را به عنوان بیشتر از یک کتاب مرجع بخوانم، آن را تبدیل به یک ابزار من می توانم استفاده کنید زمانی که من احساس برای idees stymied برای ایده و یا نیاز به یادآوری از چه چیزی باید اعمال شود. اما بخشی از من نیز می داند که من هرگز این کتاب را بدون نمونه های دنیای واقعی به پایان رساندم. در نهایت، من امتحان کردن ستاره های بیشتری را برای این واقعیت که احساس می کنم هر دو طرف این کتاب می تواند با هم به طور خلاصه تر، با هم درگیر در سطح انسان، در حالی که همچنین در مورد مفاهیم آموزش. من @ آرزو ، محتوای واقعی کتاب به طور مشخص و به عنوان یک حرفه ای خلاق به من کمک کرد تا درک کنم که چقدر از رویکرد خودم به حل مسئله، به طور عادلانه (و احتمالا از دیگران انتظار می رود که از خود انتظار ندارند). من قطعا این توصیه را به رهبران تیم خارج از تیم طراحی توصیه می کنم، به عنوان یک @ نشان می دهد من به من نمی @ رویکرد به تغییر فرهنگ شرکت / جامعه در هنگام حل مشکلات. و حداقل آن را تایید کرد تا به چیزهای چاپی که برای مدت زمان طولانی انجام می دادم، بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خودباوری در خلاقیت


 کتاب هشت درس برای زندگی زناشویی شادتر
 کتاب ندای درونی شما
 کتاب بهترین کارکنان را انتخاب کنید و در حفظ آنها بکوشید
 کتاب پیرمرد و دریا
 کتاب روزگاری جنگی در گرفت
 کتاب طلسم سایه