کتاب خلق شدگان یک روز

اثر اروین دی. یالوم از انتشارات قطره - مترجم: نرگس خوزان-ادبیات آمریکا

دکتر اروین د. یالوم، متولد 13 ژوئن 1931، استاد روان پزشکی دانشگاه استنفورد آمریکاست. او علاوه بر این که در شاخه ی درمان فعالیت دارد، نویسنده ای زبردست در زمینه ی روان پزشکی و خالق آثاری چون روان درمانی اگزیستانسیال است. هم چنین، یالوم رمان هایی بر پایه ی مشکلات روان پزشکی و رویارویی بیماران با اختلالات شان نوشته است، از جمله کتاب های شگفت انگیز درمان شوپنهاور و وقتی نیچه گریست. دکتر یالوم در خلق شدگان یک روز، با نقل قول از فیلسوفی به نام مارکوس اورلیوس، «یک روز» را به عنوان نماد فناپذیری انسان و محدود و موقتی بودن زندگی او برمی گزیند. او با شیوایی خاص کلامش و با طرح ساده و به دور از تکلف مکالمات بین درمانگر و بیمار، داستان را طوری پیش می برد که گویی خود خواننده در آن حضور دارد؛ پس از اتمام این تجربه، خواننده آن دگرگونی شگرف و گشوده شدن پنجره ی زیبایی از امید به سوی شخصیت های داستان را با تمامی وجود خود حس می کند


خرید کتاب خلق شدگان یک روز
جستجوی کتاب خلق شدگان یک روز در گودریدز

معرفی کتاب خلق شدگان یک روز از نگاه کاربران
دوباره خواندن این کتاب یک تجربه عالی بود! مسائل وجودی مطرح شده در آن هر انسان در برخی از لحظات زندگی را ضربه زد و رویکرد دکتر یالوم (با خرد او) آنها را کمتر مشکل می کند ... یک کتاب فوق العاده برای خواندن دوباره و دوباره ... Irvin Yalom برای روانپزشکی است کیسه Oliver برای مغز و اعصاب ....

مشاهده لینک اصلی
Î • من € Î »من · من\" ιμοκΠ€ Ï ‰ من، من ± € 회ì \"! آوریل ... من \"من\" من · من † Ï Î ± Î ± Ï † من من من · من \"من\" و ... άββΠ... οκίνΠپایان ... این است که من این است که من ± Î »من» من »Î ± σικά Î ± من\" من ... οκίνΠپوشه ... من £ Ï € Î ¬Î¿Ï ... ÎÏÏ. ΜΠ... Î'Î ÎμιÏÎ ± Ï پوشه ± Î ± Ï ÏƒÎμιÏ، من \"من ... ... 10 من ... من € من من من من\" من Î¹Îºî® ï € Î »من ‰ ï € 회ì ίσÏ\" من من من ... من، من ± ÎºÎ¬Î½Î¿Ï ... من ¹ من \"θάνΠΠ± من \"من ± من\" من Ï † Î¿Ï ÏƒÏ، ¹ Î ± من \"ιών.

مشاهده لینک اصلی
خواندن موضوعات روان درمانی و مطالعات موردی همیشه فرایند هیجان انگیز و جالب است. اما با یالوم، این کتاب آن را برای خود جای داده است. خانم LDA ± ± MMM.

مشاهده لینک اصلی
2-3 سال کالج توسط یکی از معلمان به ما گفت:majoritatea مشکلات وجودی از مردم که شما را ملاقات خواهد را می توان به مشکلات عملی کاهش داد و یا به خوبی تعریف شده @. بنگ، نترس که شما اضطراب را درک کنند، زیرا شما قادر خواهید به آنها را کاهش به چیزی قابل تشخیص و ساده، شما شروع به حل و فصل خواهد شد. اولین واکنش من، بحث در مورد قهوه طولانی احتمالا از Flowers بود: اما چگونه، چگونه آن را می دانید؟ که ترس ها و کسانی که از دوستان من خود من است، و کتاب از عوارض غیر ضروری از یک مورد به وضوح مشخص؟ من درک می کنم که وجود مشکلات عملی است که معادل یک راه حل عملی نور، بسیار مفید نیست، اما من بسیار کنجکاو بود کمی نا امید، و من با حلق آویز درخواست سمت چپ. فقط به طور خلاصه: سال 4 به بعد، کارآمد، کتابچه راهنمای درمان، ورزش بهینه نشانه x و y من نگران آنقدر که سوال به حالت تعلیق به طور خودکار یک باور غیر قابل انکار تبدیل شده است. بله، همه اثر گرا به من گفت که رابطه ی درمانی از عوامل تا حد زیادی برای موفقیت درمان، اما چگونه فراتر از یافته که برخی @ تکنیک @ ارتباط و رابطه نمی تواند پیدا کردن، دستورالعمل های گام به گام برای اضطراب، افسردگی نگرانی اصلی بود از روانشناس جوان. شما را کاهش می دهد و تسخیر امیدوارم هر چند باور نمی tarie.Yalom به بحث را و احساس از طریق این کتاب از داستان درمانی تعجب کمی من در آموزش: ناتوانی در همیشه می دانم آنچه می گویند و یا انجام دهد، اما به خصوص و به خصوص معرفی این ایده از درمان به عنوان یک تجربه از ملاقات با مرد دیگری، کنجکاو به غم و اندوه خود را هنوز هم به هیچ چیز و شاگرد در راه همان است که شما می توانید یک راننده اتوبوس (کذا) کاهش می یابد. هنوز از آرزوی من کناره گیری نمی برای درمان های معتبر، اما به کتابچه راهنمای کاربر قانون جلسه های جلسه و به اشتراک گذاری نگرانی های او را در پایان کتاب بیان بالا نیست، فشار به طور خلاصه و به طور موثر می تواند کمی مراقبت مرد غیراستاندارد ciumpi که آنها در مقابل شما نشسته اند من طعم می توانید هر رویایی و یا اقدامات انجام شده توسط درمانگر دنبال بیش از حد اغلب اعماق تفسیر، و نه انتظار می رود من مردم را به پاسخ مثبت و یا کنجکاو به مداخله با خواندن تاملات مارکوس اورلیوس، اما من فکر می کنم دانستن احساسات شاهد کسی و با او در حال حاضر جسارت به خطر پیشبرد رابطه از توسل به تکنیک شناخته شده اما آنها در آن زمان احساس عدم کفایت، برخی از @ @ درس شما می توانید به عنوان نویسندگان بازخوانی وجود دارد Yalom. به خصوص گرما خیرخواه که نشات گرفته جلسات از گرما که سرخوردگی یا درماندگی رد نمی کند، آن را یک پیام ما می شنویم است نه در همه یا اغراق آمیز است که قشنگ و نادرست می شود، که من گرم هستم و من بود من می گویم که دوز مناسب را در این صفحات دریافت کرده ام.

مشاهده لینک اصلی
این یک جمع بندی دقیق و دقیق از چند جلسه درمان دکتر ایروین یالوم با بیماران است که به ویژه قابل توجه است. من از این لذت می برم، نگاهی به زندگی درونی این افراد برای آشکار شدن پیدا می کنم، و یالوم ها از روند تفکر خود به عنوان روشنفکر به اشتراک می گذارند. این موارد از نظر ذهنی خمیدگی دارند، فقط سه نفر در تاریخ تا به حال این تشخیص داده اند که مواردی را که در بسیاری از کارهای Oliver Sacks پیدا می کنید، و اگرچه بسیاری از مواردی که در اینجا مورد استفاده قرار می گیرند شامل عناصر عمیق هستند، چیزی جهانی تر است و در بسیاری از موارد ساده است در مورد این کتاب. منظور من ساده نیست، اما به طریقی که نشان می دهد چقدر این کتاب به شیوه ای روشن و کاربردی برای زندگی روزمره مطرح شده است. اگر فقط بخواهید یک کتاب را اینگونه بخوانید، فکر نمی کنم این باید این کتاب باشد. اما اگر علاقه شما به این موضوع عمیق باشد، این کتاب به شما با تفکر آرام و غنای تجربه Yaloms پاداش خواهد داد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خلق شدگان یک روز


 کتاب فرزندان هورین
 کتاب دوتا خفن
 کتاب گاو بنفش
 کتاب از سقراط تا سارتر
 کتاب راهنمای تفکر نقادانه
 کتاب سرگذشت لافکادیو