کتاب خانه ی خودمان

اثر سینتیا کادوهاتا از انتشارات افق - مترجم: شقایق قندهاری-ادبیات آمریکا

این داستان دو خواهر ژاپنی آمریکایی است که از ایاوای روستای گرجستان نقل مکان می کنند تا والدینشان بتوانند زندگی بهتر را کسب کنند. کیتی، خواهر کوچکتر که از نظر او داستان گفته شده است، فکر می کند که خواهرش لین، نابغه ای است که می تواند هر کاری را انجام دهد. همانطور که داستان پیشرفت می کند و معلوم می شود که زندگی بهتر که توسط والدین به دست می آید بدان معنی است که آنها باید برنامه های غیرمستقیم را کار کنند، معلوم می شود که با لین، که اغلب خسته و بیمار است، چیزی اشتباه است. بزرگترین رویای لینز برای خانواده است که از آپارتمان کوچک که در آن خانه خود زندگی می کنند حرکت کند. وقتی پدر و مادرش، که هرگز پول قرض نمی گیرند و به بانک ها اعتماد نمی کنند، سرانجام تصمیم می گیرند تا وام بگیرند تا خانه لنس را دریافت کنند، مشخص است که بیماری او باید جدی باشد. در نهایت، پدر Katies به او می گوید که لین دارای لنفوم است. وقتی لین در نهایت میمیرد، کتی نقش او را در حفظ آرزوهای فامیلی زنده به وجود می آورد، علیرغم مشکالت احساسی و مالی آنها.


خرید کتاب خانه ی خودمان
جستجوی کتاب خانه ی خودمان در گودریدز

معرفی کتاب خانه ی خودمان از نگاه کاربران
این پایان جهان نیست (همانطور که انتظار می رود)، این حقیقت است بسیار سرگرم کننده است و با خانواده ام در نات هم خوب است trAªn Ä'Ạ¥ تی MA »¹ (پس از NA» ™ من chiaº¿n)، vaº «N tA¬nh baº¡n، tA¬nh چا» را \u003cem Bình دا »\u003cnhaº¹ برا، پچ cA¹ng است »\u003e من A'A³ SA» ± دور lA¡nh و kA¬ نوامبر »\u003cچا» §ng ده »™ نانوگرم xuyAªn c.NhAe شیر درجه» 'تی CA ¢ تو chuya »£ متر ‡ N پچ nhaºn caº است »بیشتر بخوانید، در گالری پیدا خواهید کرد، تمام راه را به بالای صفحه پیدا کنید. 'ng ngá' ng به ما تصور می کنیم که زندگی روزمره تنها راه زندگی است. ایده خوبی است که جدایی را حفظ کنید: @ وقتی که بیرون بیایید شما مجبور نیستید که اجاره را بپردازید، اما می توانید هزینه آن را پرداخت کنید. آیا مشکلی دارید؟ @ در فرزندتان، انجام تکالیف خود را برای شکستن 7 10 ساله Newberry ارزش زیادی برای پول دارد. 3-3.5 *

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب عالی بود که نشان دهنده موضوع ضد انسانی است. نویسنده آن را خیلی شاعرانه است، اما در یک نوع واقع گرایانه راه، راه است که باعث می شود نوشتن صدا زیبا است. من معمولا فردی نیستم که کتابهای نیویورکی را دوست دارد، بنابراین وقتی دوست من لورن این کتاب را به دست من گذاشت، من آن را در قفسه گذاشتم. چی فکر میکردم! او آن را یک بار دیگر انجام داد، و این بار من آن را از کتابخانه چک کردم. آنها می گویند که یک نویسنده خوب می تواند شما را احساس کند و به عنوان داستان زندگی یک دختر کوچک کتی در این داستان را بخوانید، من خندیدم و قطعا گریه کردم. در پایان آن خیلی غم انگیز است، اما من واقعا آن را دوست دارم. این احتمالا کتاب مورد علاقه من است.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** این واقعا یک کتاب هوشمندانه بود. شاید هم اکنون آن را بیشتر دوست داشته باشم، اما من دیگر آن را تغییر نمی دهم، اما این واقعیت را تغییر نمی دهد که تغییر کرده است. به نظر من، چیز مورد علاقه من در مورد این کتاب ارتباط بین کتی و خواهرش، لین است. من خاطرات دوران کودکی را دوست داشتم و راهی که کتی لبنانی را به یاد آورد. من یک خواهر چهار ساله دارم که بزرگتر از من است، و من احساس کردم که خواندن یک داستان بسیار شبیه به ماست. خواهر من دقیق تر است، شیرین، بهتر است، و من او را بسیار ستایش می کنم. من همچنین می توانم با آن زمان که لنین شروع به تغییر می کند و زمانی که کتی هنوز فرزند باقی مانده است، ارتباط داشته باشم. خوشبختانه من نمی توانستم در مورد زمانی که لین در حال از بین رفتن بود، اما زمانی که او سرانجام تمام شد، خیلی سخت گریه کرد. من به حمام رفتم تا چهره من از آرایش در حال سیاه شدن بود. من احساس خستگی را به شدت در روح خود احساس کردم، مطمئن هستم کتی آن را در خود احساس کرد. این باعث شد که من خواهرم را از دست بدهم که فقط به کالج رفت. : \"من چیزی را که واقعا دوست داشتم در مورد این کتاب صدای Katies بود. او هوشمندانه نبود، بنابراین نوشتن ممکن است به نظر برخی از آن ها آزار دهنده باشد، اما من فکر کردم این روشن و زیبا است. من دوست داشتم همه چیز را از طریق چشم او ببینم. او به عنوان پدر و مادرش، پدر و مادرش را تفسیر کرد. این یک کتاب بسیار واقعی بود و اغلب من چیزی را خواندم که خیلی صادقانه و خام است. زیبایی بود.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب در دهه 1950 در گرجستان برگزار می شود. این کتاب داستانی و کتاب بزرگسالان جوان است. شخصیت های اصلی Kira-Kira Katie و Lynn هستند. این کتاب در مورد یک دختر کوچک به نام کتی است که با خانواده اش به گرجستان از آیووا می رود. کتی و خواهر بزرگترش خیلی نزدیک بودند اما زمانی که آنها به گرجستان رفتند همه چیز تغییر کرد. لین هنگامی که با یک دوست جدید ملاقات می کند تغییر می کند و درباره کتی فراموش می شود. پس از چند ماه لین به شدت بیمار می شود و نمی تواند به مدرسه برود. در آن زمان کتی هیچ دوستی نداشت زیرا والدینش ژاپنی بودند. همانطور که لین در حال بدتر شدن است، کتی تلاش می کند تا همه چیزهایی را که لین به او گفته است کودک داشته باشد. کتی یادآور Lynns @ kira-kira @ (که به معنای پر زرق و برق در ژاپن) بیشترین. من اعتقاد دارم که ایده اصلی این داستان تلاش برای پیدا کردن کیرا کیرا در همه چیز است. همچنین چیزهایی را که برای گرانیت می آورید را انجام ندهید. افرادی که این کتاب را دوست دارند، افرادی هستند که داستان های گرم شدن قلب را دوست دارند و افرادی که نیاز به پیدا کردن چیز خاصی در همه چیز دارند. تصور کلی من از این کتاب این است که موضوع خوبی برای آن است. من این کتاب را دوست داشتم زیرا به شما می گوید که در زندگی ساده چیزهای شکوفایی پیدا کنید. دلیل این که من این کتاب را دوست نداشتم چون این نوع کشیدن بود. تصور من از این کتاب به بد نبود اما بهترین کتابی که خوانده ام نبود.

مشاهده لینک اصلی
اولین کلمه کتی تاکیشیم @ kira-kira، @ term ژاپنی برای @ glittering است. @ خواهر بزرگترش، لین، بسیار هوشمندانه است و او را به این کلمه آموزش داده است. کتی و خانواده اش به سمت جنوب به جورجیا حرکت می کنند، جایی که کمتر از پنجاه آمریکایی ژاپنی در کنار آنها هستند. پدر و مادرم با شغل های طولانی و درمان غیر انسانی شروع به کار می کنند، امیدوارم روزی یک خانه واقعی پیدا کنند. خواهران پول آب نبات خود را صرفه جویی می کنند و در نهایت می توانند به خانواده کمک کنند تا به خرید کمک کنند. متاسفانه، لین به بیماری ویرانگر مبتلا می شود و کتی مجبور به مراقبت از او است، در حالی که والدینش در محل کار هستند. در نهایت کتی احساس عصبانیت می کند، وقتی که نمی تواند خواهرانش را تقاضا کند، اما هر کاری می کند که سعی کند او را بپوشد. این داستان نشان می دهد که چگونه چشم انداز Lynns @ kira-kira @ در زندگی پاک می شود در Katie، برادر و خانواده اش. در میان دلهره، خانواده باید با هم متحد شوند و حرکت کنند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه ی خودمان


 کتاب فرزندان شانارا (بخش اول)
 کتاب سطل شما چقدر پر است؟
 کتاب هر روز پنجشنبه است
 کتاب هالیوود
 کتاب فقط استدلال
 کتاب نمایشنامه دو شخصیتی