کتاب خانه ی خودمان

اثر سینتیا کادوهاتا از انتشارات افق - مترجم: شقایق قندهاری-ادبیات آمریکا

این داستان دو خواهر ژاپنی آمریکایی است که از ایاوای روستای گرجستان نقل مکان می کنند تا والدینشان بتوانند زندگی بهتر را کسب کنند. کیتی، خواهر کوچکتر که از نظر او داستان گفته شده است، فکر می کند که خواهرش لین، نابغه ای است که می تواند هر کاری را انجام دهد. همانطور که داستان پیشرفت می کند و معلوم می شود که زندگی بهتر که توسط والدین به دست می آید بدان معنی است که آنها باید برنامه های غیرمستقیم را کار کنند، معلوم می شود که با لین، که اغلب خسته و بیمار است، چیزی اشتباه است. بزرگترین رویای لینز برای خانواده است که از آپارتمان کوچک که در آن خانه خود زندگی می کنند حرکت کند. وقتی پدر و مادرش، که هرگز پول قرض نمی گیرند و به بانک ها اعتماد نمی کنند، سرانجام تصمیم می گیرند تا وام بگیرند تا خانه لنس را دریافت کنند، مشخص است که بیماری او باید جدی باشد. در نهایت، پدر Katies به او می گوید که لین دارای لنفوم است. وقتی لین در نهایت میمیرد، کتی نقش او را در حفظ آرزوهای فامیلی زنده به وجود می آورد، علیرغم مشکالت احساسی و مالی آنها.


خرید کتاب خانه ی خودمان
جستجوی کتاب خانه ی خودمان در گودریدز

معرفی کتاب خانه ی خودمان از نگاه کاربران
آه، آیا تا به حال کتاب آرشیو را فقط می توانید ادامه دهید؟ کیرا کیرا چنین نوشته ای زیبا از داستان است که داستان آن دو روز پیش به پایان رسیده است. یکی از آن کتابهایی است که باعث میشود شما احساس کنید هیچ چیزی را که بخواهید بعد از آن بخوانید مقایسه کنید. غنای شخصیتها این چیزی است که این داستان را در بر میگیرد و با پایان کتاب احساس میکردم که هر یک از آنها را میشناسم. این داستان یک خانواده ژاپنی آمریکایی به نام تاکشیما است. کتی، کودک متوسط، راوی داستان خود است. او بسیار نزدیک به خواهر و برادرش، لین و ساممی است، و زندگی آنها در اطراف یکدیگر است. هنگامی که کتی کودک بسیار کوچکی است، لین به او یاد می دهد که عنوان کیرا کیرا است که کلمه ژاپنی برای پر زرق و برق و براق است. بدیهی است که کیرا کیرا یک کلمه مهم بین دختران می شود، زیرا زندگی آنها به نظر نمی رسد کیرا کیرا به جهان خارج است. پدر و مادر خود، در تلاش برای انجام رویای خود را به خانه خود، حرکت خانواده را به گرجستان به طوری که آنها می توانند در کارخانه مرغ کار می کنند. همانطور که آنها خود را به خستگی کار می کنند، فرزندان همدمان و دوستداران یکدیگرند. همانطور که بچه ها به زندگی مدرسه ای در گرجستان جذب می شوند، جایی که مردم محلی کمتر از استقبال از آنها هستند، آنها بهترین دوستان یکدیگرند. با همدیگر بازی می کنند، صحبت می کنند، از یکدیگر حمایت می کنند و رویای زندگی آینده را می بینند. آنها احساس خوشبختی و روشنایی در اطراف خود را ایجاد می کنند. وقتی والدین خود از داشتن خانه های خود می درخشند، خانواده Takeshima بسیار افتخار دارند و همه آنها متقاعد شده اند که زندگی آنها برای همیشه خوب خواهد بود. اما خوشبختی داشتن یک قطعه ای از رویای آمریکایی به زودی توسط مشکلات رشد سلامت لینس نابود می شود. همانطور که لینس کیرا کیرا کاهش می یابد، خواننده با قلب سنگین برای کتی و خانواده اش باقی مانده است. کیرا کیرا داستان زیبای پیرامون روح و قدرت است. نوشتن Kadohatas مانند جریان کوه جریان دارد، با خواندن با او. آن بی سر و صدا چشمگیر، در عین حال کاملا جذاب است. داستان طول می کشد در طول سال ها، و شخصیت ها توسعه و تغییر در روش های واضح و ظریف، درست مثل کودکان در زندگی واقعی است. کتی شخصیت با شکوه و بزرگتر از زندگی نیست، مثل هری پاتر. Shes یک دختر کوچک عادی است، گاهی اوقات در مدرسه مبارزه می کند، گاهی اوقات تلاش می کند تا راه خود را در دنیایی که هنوز آشنا است اما برای او بیگانه است پیدا کند. حتی اگر زندگی او کارت های سختی را به او بدهد، کتی همیشه با عشق خانواده اش هدایت می شود. خواننده می تواند راحت بفهمد که هر کجا که کتی می رود، شیرینی از شخصیت او و عشق او در قلب او همیشه kira-kira اطراف او را نگه می دارد.

مشاهده لینک اصلی
این دفتر خاطره ای کاملا بی نظیر در تاریخ کتاب های بسیار معروف است. من گریه کردم در پایان. من آن را به شما و همه کسانی که می شناسید توصیه می کنم. من آن را 10 بار خواندم و باید این کار را بکنم. این در مورد یک دختر ژاپنی و خانواده اش در ایالات متحده در آن دوران تقسیم بندی زندگی می کند.

مشاهده لینک اصلی
این یکی از زیباترین کتاب هایی است که من در مدت زمان طولانی خوانده ام! من نمی توانم به یاد داشته باشم وقتی که آخرین بار بیش از یک کتاب کودک گریه کردم، اما این داستان لمس در مورد یک دختر جوان ژاپنی آمریکایی قطعا من را پاره یا دو بار ریخت. کتی و خانواده اش، از جمله خواهر بزرگش لین و برادر کوچک ساممی، در یک زمان در شهر کوچکی در گرجستان زندگی می کنند، زمانی که به دنبال معنی کارهای کم درآمد و مسکن غیرقابل پرداخت هستند. والدین katies در نهایت کار مشاغل مختلف کارخانه را برای حمایت از خانواده انجام می دهند و وضعیت هنگامی که لین به مراتب بیمار می شود، بدتر می شود. به رغم سختی های خانوادگی، راهی برای نگاه کردن به زندگی کیتی، باعث می شود که این کتاب خوشحال شود. حتی یک پایان غم انگیز به خوانندگان لبخند می بخشد، به این دلیل که از طریق صدای Katies صدای لالایی آن توسط نویسنده ایجاد می شود. من این کتاب را کاملا تحسین کرده ام و نمی توانم صبر کنم تا آن را با دانش آموزان به اشتراک بگذارم. من می دانم که آنها بارها با صدای بلند می خندند، وقتی که آنها در مورد پیش بینی های دیوانه ای که کتی موفق به گرفتن خودش می کند، می شنود، اما آنها نیز ممکن است گریه کنند وقتی که متوجه شوند چه اتفاقی برای این خانواده شگفت انگیز است.

مشاهده لینک اصلی
این هرگز به قفسه کتاب خواندن من نرسیده بود، چون خواندن و گوش دادن بیش از حد مشغول بودم. من باعث شد چند بار چرخش کنم این دو سال پیش توسط یک دوست که من را به کتابهای قابل شنیدن برگردانده بود، توصیه شده بود. از صدای کریکت که در کلمات عنوان به زرق و برق جهان مشهور است، می توانم ببینم که چگونه این کتاب جایزۀ نیوبری 2005 را به دست آورده است. سینتیا کادوهاتا در بسیاری از موضوعات از ارتباط شخصی ژاپن در آمریکا به موضوعات جهانی خانواده، مرگ و مرگ و زندگی در جهان پیچیده توضیح داده شده است. این به خصوص رضایت بخش بود وقتی که پدر Katies به مالک مزرعه عذر خواهی کرد، لنین را حذف کرد و تصمیم وجدان داد که به عنوان یک خانواده شاد به جای یک خانواده غمگین زندگی کند. رنج جهانی است، اما تصمیمات برای زندگی نیز وجود دارد. من نمی توانم به ارتباط با موضوع زندگی و یا نه، به یک خانواده شاد و یا نه، به نفرت و یا نه. در برخی مواقع همه با ترسیدن و ناامیدی بزرگ ملاقات می کنند. کلید زندگی برای تصمیم گیری برای زندگی است. احساس کردم که من بخشی از این خانواده بودم چون کتی به خواهرش، برادر، والدین و عمو گفت، هرکسی میخواهد از دیگران مراقبت کند. Kadohata واقع بینانه افکار دختران جوان، افکار صادقانه در مورد بیماری های خواهر خود را به اشتراک گذاشته است. چند نفر از جوانان احساس گناه در مورد چیزی که آنها انجام دادند که آنها نمی فهمیدند؟ راه Kadohata داستان داستان کتی را که به خواهرش خیره شده بود بی پروا کرد و فکر کرد که خواهرش بهتر می شود، با پدر و مادرش ارتباط برقرار کند و نگرانی در مورد دوستان خواهر او، احترام و درک برای اندیشه ها و سوالات کودک است. من فکر کردم که او چگونه اجازه می دهد که کتی تغییر کند، رشد کند، از بازتاب هایش درباره رابطه او با خواهرش مطلع شود، اگر بتواند در مدرسه کار کند، اگر در آن کار کند. انجام خوب در مدرسه استعاره ای است برای انجام دادن خوب در زندگی. داستان غم انگیز است، پر از امید است. این داستان به خوبی ساخته شده با من خواهد بود و من مطمئن هستم که دانش آموزان میهمان می توانند آن را بخوانند. راه کیرا کیرا از طریق زندگی کیتی و جهان اطرافش با استعداد بود. لین به دنیای او نگاه کرد. این به من یک دوست یاد داد که از سرطان رنج میبرد، لذت بردن از خواندن آن، گفت: \"من نمی دانستم که آیا شما؟ من هنوز در مورد وضعیت تاریخی سوال دارم. من درباره شغل مرغداران و چگونگی انجام این کارخانه ها در جهت اتحاد اتحادیه کار آموختم. من نمی دانستم که مردم ژاپن در این محیط کشاورزی کار می کنند. به طوری که مانند کتاب های دیگر، Night John، Baseball ما را نجات داد و ________________ بیشتر در مورد مسائل اجتماعی در آمریکا یاد گرفتیم که ما به ندرت صحبت می کردیم در حال رشد.

مشاهده لینک اصلی
بیشتر این کتاب قابل پیش بینی بود: شخصیت جوان، مبارزات به خانواده، خانواده شروع به شکست می کنند، و در نهایت باید فاجعه ای را برطرف کرد. اما من تنظیم و طرح را دوست داشتم. این یک خانواده ژاپنی در دهه 1950 در گرجستان بود. این جالب بود که در مورد کار سخت و انواع پیشداوری شنید. این باعث شد من تعجب کنم که مادربزرگ من چه زمانی باید از آن عبور کند تا به @ land @ states منتقل شود. من فکر می کنم بخشی که بیشتر با آن ارتباط داشتم ارتباط بین دو خواهر بود. از نقطه نظر Katies گفته شده است که حدود 4 یا 5 سال جوانتر از لین است. همانطور که این اختلاف سن بین من و خواهر من است، بلافاصله می دانستم که چطور می خواهم به این خواهر ظاهرا مطلوب نگاه کنم و به او ببخشید. خواهر بزرگتر حتی ساده ترین چیز ها شگفت انگیز و فوق العاده ساخته شده است. این زندگی @ kira-kira @ بود چون خواهر بزرگتر آن را انجام داد. (مشاهده اسپویلر) [زمانی که من جوان تر بودم، یکی از بدترین کابوس من بود، به همین دلیل، K. از خانواده ما گرفته شد. بیدار شدم گریه کردم، میدونم چقدر به من صدمه میزند، اگر خواهر خواهر بزرگترم را از دست دادم. بنابراین من توانستم تقریبا با احساسات Katies ارتباط برقرار کنم وقتی لین به بیماری مبتلا می شود و بعد هم می میرد. (مخفی کردن اسپویلر)] یکی از سوالات من: گروه سنی این است که در آن هدف. قطعا می توانم YA را درک کنم. اما بچه ها؟ ما جوان هستیم؟ گمان می کنم که گاه گاه از زبان استفاده می شود. اما حتی معاملات بی گناه برخی از موضوعات .... خوب، من ترجیح می دهم با فرزندان خود صحبت کنم قبل از اینکه آنها در این کتاب با آن روبرو شوند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه ی خودمان


 کتاب آن خورشید عصرگاهی
 کتاب رمز کامیابی و شکوفایی
 کتاب مرگ غم انگیز پسر صدفی
 کتاب مادر سالاری
 کتاب دموکراسی ها چگونه می میرند
 کتاب صمیمیت در بازاریابی چند سطحی