کتاب خانه خیابان مانگو

اثر ساندرا سیسنروس از انتشارات کتاب آمه - مترجم: دیبا داودی-ادبیات آمریکا

کتاب حاضر، مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه آمریکایی است که با زبانی ساده و روان نگاشته شده‌اند. «موها»، «پسرها و دخترها»، «اسم من»، «روز خوب ما»، «خنده»، «سمساری جایل»، «میمی اورتیس»، «داریوش و ابرها»، «صندل»، «یک ساندویچ برنج»، «اولین شغل من»، «بدشگون»، «خانواده پاکوچولو»، «آن‌هایی که نمی‌دانند» و «مارین» عنوان‌های برخی از داستان‌های این کتاب هستند. در داستان «خانه خیابان مانگو» می‌خوانیم: «ما از اول ساکن خیابان «مانگو» نبودیم. پیش از آن در طبقه سوم آپارتمانی در خیابان «لومیس» زندگی می‌کردیم و پیش از آن خیابان «کیلر». قبل از «کیلر» در «پائولینا» می‌نشستیم و دیگر قبل‌تر از آن را خاطرم نیست»


خرید کتاب خانه خیابان مانگو
جستجوی کتاب خانه خیابان مانگو در گودریدز

معرفی کتاب خانه خیابان مانگو از نگاه کاربران
@ فقط یک خانه به عنوان آرام به عنوان برف، فضا برای خودم برای رفتن، پاک کردن به عنوان مقاله قبل از شعر. @ این مجموعه از vignettes در اطراف جامعه مانگویی خیابان پر از خطوط به عنوان منحصر به فرد و رنگارنگ به عنوان این نقل قول. خصوصیات و تنظیمات در اینجا دست دست، هر دو قدرتمند است. بعضی ها باعث خنده من می شوند، مثل @ ساندویچ برنج @ و @ Hips @. من عاشقfur درختان لاغر @ برای ارواح ارواح Esperanzas. گاهی اوقات، یک گیج کننده و منحصر به فرد است. بسیاری از آنها روابط خشونت آمیز و غم و اندوه را حل می کنند که عمیقا من را از بین می برند. به ویژه در صدای یک دختر جوان روشن هنوز در مورد جهان یاد می گیرند، این داستان ها همه مرا شگفت زده می کنند و من را بخوانند. من منتظر شنیدن ساندرا کیسنروس هستم!

مشاهده لینک اصلی
این کتاب کمال خاموش است. داستان یونسکو هر دو دلهره آور و نفس گیر است. خواندن به عنوان بخشی از دوره جدیدی از زنان، خانه مجلل مانگو ممکن است کتاب مورد علاقه من تا کنون در این دوره باشد. داستان اسپرانزا از صفحه اول جذاب است، روایت او کاملا خیره کننده است. نوشتن رمان کاملا با شخصیت اسپرانزا همخوانی دارد یا حداقل، شخصیتی مانند او را میفهمم که تصور میکنم. برخلاف رمانهای دیگری که برای این دوره خواندن خواندند، بیشتر درباره این رمان قدردانی میکنم این است که نه نویسنده و نه کاراکترهای رمان در یافتن مصور Esperanza متمرکز هستند. بسیاری از رمان های تازه وارد در مورد اولین دوستانی که از دستشان رفته اند مقابله می کنند، اما مجلس در خیابان مانگو چیزی بسیار ویژه ای است. هویت زن در این رمان، برای یک تغییر، با رابطه او با یک مرد مشخص نیست که او را دوست دارد یا او را خیانت کند. او توسط تمام روابط خود و از طریق طبیعت انسانی تعریف شده است. به جای اینکه به درستی و نادرست گفته شود، اسپرانزا نیز یاد می گیرد که با خود زندگی سازگار باشد. در حالی که مادرش (و جامعه) انتظار دارد که او نقش او را به عنوان یک زن مطیع در نظر بگیرد، او نقش یک مرد و برابر به طور طبیعی را تأیید می کند. او به ما می گوید، \"من جنگ آرام خود را آغاز کرده ام. ساده. مطمئن. من کسی هستم که میز را مثل یک مرد ترک می کند بدون اینکه صندلی را برگرداند و یا برگرداند (110). به جای مبارزه برای حقوق خود، او آنها را میبرد. رشد او با یک سیالیت پایدار همراه است؛ شخصیت او را برای همیشه در حال ظهور عادت به ظلم و ستم از جهان است. او بیشتر بلوغ را توسعه می دهد زمانی که او مفهوم برابری را نه فقط برای فرد بلکه برای جامعه می پذیرد. در پایان داستان، اسپرانزا متوجه می شود که او باید در نهایت برای کسانی که عقب مانده اند، بازگردد. از طریق تجارب خود او از مبارزات مختلفی که به زندگی هر فرد منحصر بفرد آگاه هستند و متوجه شده اند که او باید به کسانی که نمی توانند به خود کمک کنند کمک کنند. این چیزی است که باعث می شود قصه داستان جدید خود را پدیدار کند. شخصیت اسپرزنا هرگز نفس نمی گیرد، او تنها رشد می کند.

مشاهده لینک اصلی
4 ستاره !!!! این خیلی زیباست و در حال خواندن بود و حتی بعد از آن، من مجبور شدم برای مدت کوتاهی با آن بنشینم؛ زیرا به این داستانها که خودم آمریکایی مکزیکی بودم، بسیار متصل بودم، و ساندراس نوشتن خیلی خیره کننده است و نفس گیر، من باید بیشتر از کار او را چک کنم. اگر شما به دنبال چیزی سریع اما پر از عشق، دلهره، غم و اندوه، از دست دادن، و در لحظات خنده دار، آن را انتخاب کنید ASAP. - ریچارد

مشاهده لینک اصلی
با همه این کتاب ها و کاغذ کجا رفت؟ چرا او تا به این جا راهپیمایی کرد؟ آنها نمی دانند که من به آنجا رفته ام. برای کسانی که پشت سر گذاشتم برای کسانی که نمیتوانند بیرون بیایند. نقاشی های زیبا که یادآور ما هستند و میخواهند آن را در حالی که سخت تلاش کنند فراموش نکنند که ما هستیم و از کجا آمده ایم.

مشاهده لینک اصلی
چه ترسناک و زشت و ناپسند زمان و کاغذ. اگر می خواهید احساس خود را در مورد خودتان احساس کنید، دانستن اینکه می توانید به درستی از نشانه گذاری و ساختار حکم استفاده کنید، این کتاب را بخوانید. می بینید که شخص دیگری که نمی تواند هنوز منتشر شود. اگر بخواهید در مورد خودتان احساس خوبی داشته باشید، به فکر لذت بردن از چیزهای ساده در زندگی، این کتاب را بخوانید. بسیاری از شخصیت هایی که آنها را ندیده اند را می بینید و می توانید خود را با آنها مقایسه کنید و بیهوده احساس کنید. اگر می خواهید در مورد خودتان احساس خوبی داشته باشید، شاید به این دلیل که شما یک بزرگسال هستید (یا به زودی) و کارهایی را انجام می دهید که تولید کننده هستند یا هدف برای چیزی واقعی در زندگی، این کتاب را بخوانید. شما احساس می کنید که چطور مایل نیست که اهداف، آرزوها و یا قصد تعطیل کردن یک مکان را تعیین کنید، زیرا هیچکس آن را برای شما به اندازه کافی برای شما انجام نداده است. اگر می خواهید در مورد خودتان احساس خوبی داشته باشید، زیرا مشکلات شما واقعا به نظر می رسد به موضوع، این کتاب را بخوان. سرخوردگی این شخصیت ها به آسانی نیست. اگر بخواهید در مورد خودتان احساس خوبی داشته باشید، زیرا هرگز مورد تجاوز قرار نگرفته، هرگز مورد ضرب و شتم قرار نگرفتید، هرگز بی خانمان نشوید، یا قبل از پایان دادن به تحصیل، قبل از پایان تحصیل، این کتاب را بخوانید. به نظر می رسد که همه افراد در آن دارای یکی از چهار ویژگی در حال حاضر هستند. و اگر شما می خواهید در مورد خودتان احساس خوبی داشته باشید، زیرا شما یک کارمند اجتماعی هستید و احساس نیاز به یادآوری موقعیت های خانوادگی فقیر، بدبخت و وحشتناک را در محیط های شهری دریافت می کنید خود را به طور مداوم در گیر، خواندن این کتاب است. از روحانی فقیر و مایه تاسف که در خیابان مانگو زندگی می کنند، الهام می گیرید، و حتی بیشتر متعهد خواهید شد که به دنیا بیایید و اعمال خوب خود را انجام دهید. از آنجا که در محدوده این کتاب، مردم مکنده هستند و قطعا به کمک شما نیاز دارند. اگر بخواهید خاطرات دوران کودکی خود را از طریقSingleways Stories از Wayside School @ دوباره از دیدگاه گوناگون و گوناگون اجتماعی و اقتصادی افسرده کنید، این کتاب را بخوانید. سازماندهی کوتاه مدت، یک کاراکتر در هر فصل شما را در خانه احساس می کند. اما از سوی دیگر، اگر دوست دارید که کتاب هایی بخوانید که سبک های نوشتاری دوست داشتنی، نفس گیر و یا منطقی داشته باشند، اگر شخصیت هایی را دوست داشته باشید انگیزه های قابل فهم و به نظر می رسد که از طریق کتاب به رشد، تغییر و یا توسعه می رسند. اگر شما کتاب هایی را دوست داری که قابل تشخیص هستند، اگر داستان هایی را بخواهید که به اندازه کافی برای زمانی که سرمایه گذاری کرده اید پاداش می دهید. خواندن ... پس حتی به خواندن این کتاب فکر نمی کنم. آن، آن بی ارزش است. بد نیست. وحشتناک نیست بی ارزش.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه خیابان مانگو


 کتاب جدایی معنوی
 کتاب داستان من
 کتاب رقص با اژدهاها
 کتاب روزهای بی پایان
 کتاب به کسی مربوط نیست
 کتاب ماهی ها پرواز می کنند!